Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

Artvin Şavşat doğumlu, İstiklal Savaşı Gazisi oğluyum. Emekli subayım. Binicilik Engel Atlama milli hakemi ve antrenörüyüm. Memuriyet hayatımdaki mesleki kurslar dışında; bilgisayar Word, Excel, PowerPoint, internet kullanımı; toplam kalite yönetimi, iç kalite tetkikçiliği, hijyen ve sanitasyon, 5S prensibi, kritik kontrol..

Devamı
 
 

Yazdığım Kategoriler

 
Bizans İmparatorluğu mu?

Sayın Gönülal, Basit bir ayrıntı gibi görünse de vurguladıınız konu çok önemli. Tarih, özellikle bizim tarihimiz doğru yazılsaydı dünya bugünkü kadar çekilmez olmazdı herhalde. Nedense tarihi yazanlar yapana sadık kalamıyorlar. Batılılar bizi her fırsatta incitiyorlar. Hatta kendi barbarlıklarını örtmek için bize barbar diyorlar. Bırakın onlar da incinsin. Belki incinmenin ne olduğunu anlar da incetmeken vazgeçeler. Saygılar. Anan TOKDEMİR

01 Ekim 2012 20:49
Bu şehirde...

Bu şehrin çocuklarına merhaba..! Yüreğinize sağlık dostum.Bu şehirde kaybolmamak dileği ile. Selamlar...

10 Eylül 2012 17:45
Paşalar devrinin sonu ve Sırrı Süreyya Önder!

Sevgili Ali AÇIKGÖZ, Türk Silahlı Kuvvetleri ile iktidarların eylemlerini birbirine karıştırmamak gerek. Umarım ülkemizdeki bir çok sözde entellektüelin bu ülkede ne olursa askerlerden bilme rahatsızlığı size de bulaşmamış olsun. Gözden kaçan bir şey var: Dünyada tüm ihtilalciler ve darbeciler iktidarlarını darbe veya ihtialle kaybederler. Çünkü iktidara sahip olmak için darbe yaparlar. Oysa ülkemizde TSK, iktidarı en kısa sürede sivil iradeye(halkın iradesine) devredeceğini ilan etmiş ve seçimlerle çekilmiştir. Darbe veya ihtilalin başarıya ulaşmamasının ne demek olduğunu düşünün:Kurşun veya ip, hatta linç. Yani öyle macera olsun diye darbe yapamazsınız.Ya deli ya da çok haklı olmalısınız. Halkına güvenmeyen deli demektir. TSK bu deliliği hiç bir zaman yapmamıştır ve yapmaz da. Çünkü TSK'nin her ferdi vatan sevgisi ve Allah inancıyla doludur. Bu sözlerimin darbe savunuculuğu olarak algılarınmayacağını umarım. TSK ve onun yurtsever mensuplarına haksızlığa son verilmeli. Selamlar.

12 Ocak 2012 12:57
 
Toplam blog
: 54
Toplam yorum
: 43
Toplam mesaj
: 36
Ort. okunma sayısı
: 1426
Kayıt tarihi
: 07.03.08
 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster