Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

21 Ocak '13

 
Kategori
Haber
Okunma Sayısı
85
 

''Vizyoner Öğrenciler'' projesi

''Vizyoner Öğrenciler'' projesi
 

'' Vizyoner Öğrenciler'' Projesi


Balıkesir'in Dursunbey ilçesi Üçeylül İlkokulu öğrencileri gelecekte ne olmak istediklerini giydikleri kıyafetler ile anlatmaya ve yaşamaya çalıştılar.

Balıkesir'in Dursunbey İlçesinde öğrencilere gelecekte ne olmak istedikleri soruldu. Proje kapsamında mesleklerini seçen öğrenciler, gelecekte olmak istedikleri meslek branşına göre kıyafetler seçerek okullarına geldiler.

Gelecekte olmak istedikleri mesleğin motivasyonu için okul tarafından hazırlanan proje kapsamında mesleki kıyafetler ile okullara gelen öğrenciler, o gün için meslek sahibi olmanın mutluluğunu ve sorumluluğunu yaşadılar.

Öğrencilerin sorumluluk duygularının gelişmesi, vizyoner olabilmeleri ve istedikleri meslekler doğrultusunda hedef belirlemeleri ve belirledikleri hedef mesleklerini bir günde olsa yaşamaları için hazırlanan projeye öğrencilerin ilgisi büyük oldu.

''Vizyoner öğrenci'' isimli proje kapsamında mesleki kıyafetler ile okullarına gelen öğrencilerden bazıları polis, bazıları hemşire, bazıları doktor, bazıları ise öğretmen oldular.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 94
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 179
Kayıt tarihi
: 15.11.12
 
 

Balıkesir'in Dursunbey ilçesinde 1970 yılında ailenin ikinci oğlu olarak Dünya'ya geldim. Eskişeh..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster