Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

05 Mart '13

 
Kategori
Siyaset
Okunma Sayısı
31
 

“Açıklayamazsan Müfterisin!”

 

 
“Açıklayamazsan Müfterisin!”
 
Burdur CHP merkez İlçe Başkanı Barış Ayten, AKP Burdur Merkez İlçe Başkanı Çoban’ın yaptığı basın açıklamasına cevap verirken ateş püskürdü ve zehir zemberek bir açıklama yaptı. Ayten, Çoban’a hodri meydan çekti ve “Sayın Çoban’a sesleniyorum! Çık CHP’nin Burdur’a gelecek hangi hizmeti engellediğini açıkla. Eğer açıklayamazsan seni müfteri ilan edeceğim!” dedi.                                   
 
AÇIKLAMALAR TRAJİKOMİK
 
Burdur CHP merkez İlçe Başkanı Barış Ayten, AKP Burdur Merkez İlçe Başkanı Çoban’ın yaptığı basın açıklamasına cevap verirken ateş püskürdü ve zehir zemberek bir açıklama yaptı. Ayten, Çoban’a hodri meydan çekti ve “Sayın Çoban’a sesleniyorum! Çık CHP’nin Burdur’a gelecek hangi hizmeti engellediğini açıkla. Eğer açıklayamazsan seni müfteri ilan edeceğim!” dedi. Gülerek o0kuduklarını belirttiği Çoban’ın açıklamaları hakkında Ayten “trajikomik” nitelemesinde3 bulundu.
 
Ayten şu görüşleri savundu:
 
AKP’LİLER PANİKTELER
 
Anlaşılan AKP’li yöneticilerde ardı ardına yaptığımız açıklamalardan, çalışmalarımızın kamuoyunda takdirle karşılanmasından, üye sayımızın hızla artmasından sonra bir panik yaşanmış. Yapılan açıklamayı okuduğumuz zaman anladık ki, kendilerinin her geçen gün tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de irtifa kaybettiklerinin farkındalar.
 
Sayın ÇOBAN açıklamasında üyeliklerden, yeni otogar ve AVM’den ve ilimize gelecek yatırımların engellenmesinden bahsetmiş.
 
AKP’li Burdur Belediye Başkanı Sayın AKKAYA başta olmak üzere partili yöneticileri sürekli ‘ilimize gelecek yatırımları CHP engelliyor’ diye dert yanıyorlar. Bir de eleştirdiğimiz zaman ‘CHP’li Belediye dönemlerinde hangi hizmetleri yaptınız’ diyerek kendilerini gülünç duruma düşürüyorlar.
 
AKP’Lİ BELEDİYECİLİK ÜLKEDE VE İLİMİZDE BATMIŞTIR
 
AKP’li belediyecilik anlayışı tüm yurtta olduğu gibi Burdur’da da batmıştır. Sayın Belediye Başkanının da partili yöneticilerinin de seçmene feryat etmeleri bundandır. AKP’li yöneticiler vaadettikleri projelerin hayata geçirilememesinden, trilyonlarca borca belediyeyi sürükledikleri halde ilimize bir şey kazandıramadıklarından, her şeyden öte 20 yıllık hizmetlerimizin altında ezildiklerinden ağlamaktadırlar ve bu sebepten dolayı ‘CHP yatırımlarımızı engelliyor’ diyerek başarısızlıklarını ve beceriksizliklerini örtmeye çalışıyorlar.
 
İŞTE AKP BU!
 
Yeni Otogar inşaatının ve AVM kompleksinin ilimize kazandırıldığından bahsederek aslında belediyecilik anlayışlarının ne düzeyde olduğunu göstermişlerdir. Bir tarafta yıllar önce bitirmesi gereken ama hala bitirilemeyen yeni otogar inşaatı, diğer yanda neredeyse şimdilerde bitmeye yakın olması gereken ama temeli bile atılamayan AVM kompleksi projesi.
 
AÇIKLAYAMAZSAN MÜFTERİSİN!
 
Sayın Çoban’a sesleniyorum!
 
Çık CHP’nin Burdur’a gelecek hangi hizmeti engellediğini açıkla. Eğer açıklayamazsan seni müfteri ilan edeceğim!
 
 
 
GÜÇLÜ İKTİDAR GÜÇLÜ BELEDİYE
 
SLOGANI, BELEDİYEYİ BATAR DURUMA GETİRME SLOGANI OLDU
 
Güçlü İktidar, Güçlü Belediye diye diye Belediyeyi batar duruma getirdiniz. Korkunuz, ağlamanız bundandır. Hiç merak etmeyin; 2014’de Burdur’da, 2015’de tüm yurtta sandıkta silinecek, dersinizi alacaksız.
 
İlimize getirdiğiniz topçu mu, siyasetçi mi yoksa yorumcu mu anlayamadığımız Hakan Şükür’ün Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nde Türklük kimliğini ikinci plana atarak, ilimizi, üniversitemizi ve milli şairimizi rezil ettiği, teröristin ifadeleriyle TSK mensuplarının tutuklandığı, terör örgütünün lideriyle ülkemizin anayasasının şekillendirilmeye çalışıldığı, şehitlerimizin kemiklerinin sızladığı, halkın yoksullaştırıldığı bir dönemde artık milletimiz palavralardan bıkmıştır. 
 
 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 511
Toplam yorum
: 126
Toplam mesaj
: 26
Ort. okunma sayısı
: 491
Kayıt tarihi
: 04.04.08
 
 

"Cv" Dedikleri Özgeçmişim 1953 yılının karanlık günlerinde Haziran ayının 24. günü, ağaçların mey..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster