Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

26 Ağustos '13

 
Kategori
Kişisel Gelişim
Okunma Sayısı
3441
 

"Hayalin Mucizesi"ni yaşamak ister misin?

"Hayalin Mucizesi"ni yaşamak ister misin?
 

GÖZLERİNİ BİR SÜRELİĞİNE KAPATIP HAYAL KURMAYA NE DERSİN? ZAMANSIZLIĞIN MEKANSIZLIĞIN OLDUĞU O BÜYÜK BOŞLUĞA SÜZÜLMEYE HAZIR MISIN?

2013, ilim ve şifa kanalı  Celcelütiye’nin açılımına vesile oldu. Büyük bir teslimiyet, samimiyet ve güven  ile Celcelütiye kapısını çalanlar, Kubilay Aktaş’ın ışığıyla parladılar. Yaz, sıcak, tatil, ramazan demeden her koşulda kendini dönüştürme yolculuğunda olanlar,  özgünlük ve yetkinliklerini açığa çıkardılar.

İstanbul’dan sonra Ankara, İzmir, Adana, Konya ve daha birçok şehirde çakra dengeleme,3.göz aktivasyonu, meditasyonlar, beyin frekansları, nefes ve esma uygulamaları içeren  eğitimler veren Aktaş, dur durak bilmeden yola devam ediyor.

Yeni kitabı ''Hayalin Mucizesi'' ile sınırlı tanımlarda sorun olarak gördüğümüzün, sınırsız tanımlarda sorun olmadığını hatırlatıyor. Kitap, açtığı ve kapadığı her kapının kendi kapısı olduğunu bilen, özgünlüğünü sorumlulukla bütünselleştirmiş bireyleri, ferdiyet makamının idrak ve yaşantısına hazırlıyor. Teknolojik görüntülerle zihin ekranını meşgul eden insan odağını, gözlerini bir süreliğine kapatıp hayal kurmaya davet ediyor.

Her gün her saniye çok gürültü yapan zihnimiz, yaşamımızla ilgili türlü blokajlara sebep olmaktadır. O zaman, zihnimizi sessizleştirip, içimizdeki çok dingin, çok sevgi dolu iç sesimizle buluşmalıyız. Etkili hayal kurmalı, niyetimizle DNA mızı değiştirmeliyiz. Zamansızlığın mekansızlığın olduğu o büyük boşluğa süzülüp, yeniden  merkezde doğmalıyız .

''Hayalin Mucizesi', yeni dünya insanının öze yolculuğunda mutlaka yanına alması gereken bir rehber. İçinde onlarca uygulamanın bulunduğu bu kitap, adeta yaşamın bir el kitabı.Geçtiğimiz günlerde Konya ‘daki Celcelütiye eğitimlerinde okuyucularıyla buluşan Kubilay Aktaş, bizleri varoluşla dansetmeye, yaratıcı enerjimizi aktive etmeye  çağırıyor. Öyleyse bu çağrıya kulak verin ve hayalin Mucizesi ile buluşun.

 

                                                                                               Ayperi Ferda Oral

                                                                                                Eğitimci  Yazar 

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 103
Toplam yorum
: 95
Toplam mesaj
: 3
Ort. okunma sayısı
: 5932
Kayıt tarihi
: 06.02.13
 
 

Hacettepe Üniversitesi  İngiliz Dil Öğretmenliği mezunu Ayperi Ferda Oral, üstatlardan, Metafizik..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster