Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

11 Ocak '18

 
Kategori
Magazin
Okunma Sayısı
59
 

'Payitaht Abdülhamid'te Korkunç Planlar

'Payitaht Abdülhamid'te Korkunç Planlar
 

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ES Film’in yapımcılığında çekilen ve Cuma akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid’in, bu hafta yayınlanacak 33. bölümünde;

Sarayın içinde gerçekleşen suikastın perde arkasındaki güçlerin, bununla yetinmeyerek daha da büyük, kirli planlara imza atacakları ve Sultan Abdülhamid’in bu korkunç planlara karşı göstereceği tavrında nasıl bir yol çizeceği konu edilecek…

Yönetmenliğini Emre Konuk’un yaptığı, senaryosunu Ayça Mutlugil, Hale Çalap ve Hamza Akyıldız’ın üstlendiği Payitaht Abdülhamid’in bu hafta yayınlanacak heyecan dolu bölümünde neler olacak:

Sultan Abdülhamid’in huzurunda suikasta uğrayan Wilhelm, son anda Murad tarafından kurtarılır.

Parvus, bu kez hem Sultan Abdülhamid ve Wilhelm iş birliğini bitirecek, hem de Sultan Abdülhamid’i tüm dünyanın gözünde lekeleyecek korkunç bir plan yapar; bu planla Abdülhamid’in bir Rus zırhlısıyla Osmanlı’ya sığınmak üzere gelen Yahudileri katletmesini sağlayacaktır!

Bidar Sultan, Abdülkadir’in Firuze ile evlilik kararını öğrenmiştir. Naime ile beraber Abdülkadir’i kararından döndürmeye çalışırlar.

Dilşad, babası Selim Paşa vasıtasıyla Sarayda tercüme odasında çalışmaya başlar. Herzl ve Parvus için Dilşad’ın Sarayda çalışması diğer planlarını uygulamaları için iyi bir fırsattır.

Kemalettin’in kendisine yüz çevirmesiyle kahrolan Hatice, Vasfi Efendi’yle birlikte Bidar Sultan’ın kendisine hazırlattığı köşke gidecek mi?

Bidar Sultan’ın ricasıyla Abdülkadir’le konuşan Sultan Abdülhamid, oğlunun Firuze ile evliliğine müsaade edecek mi?

Sultan Abdülhamid’in, Rus zırhlısındaki masum Yahudilerden bihaber, gemiyi bombalama emrini verdiğini duyan Parvus  bu kez Sultan'a karşı zafer kazanabilecek mi?

Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Selen Öztürk, Saygın Soysal, Ezgi Eyüboğlu, Can Sipahi, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gözde Kaya, Duygu Gürcan, Eren Hacısalihoğlu, Ali Nuri Türkoğlu, Kaan Turgut, Elif Özkul, Aydın Sigalı, Fatih Sevdi, Zeynep Ozan, Volkan Keskin, Taner Ertürkler, Cemre Baysel, Kevork Malıkyan, Hacı Ali Konuk, Güzide Arslan, Leya Kırşan, Yusuf Aytekin, Mehmet Sabri Arafatoğlu, Ercüment Fidan’ın rol aldığı Payitaht Abdülhamid, 12 Ocak Cuma ve her Cuma TRT 1”de!

 
Payitaht Abdülhamid 33. bölüm fragman:
https://www.youtube.com/watch?v=8SsyVNwNLiQ

Payitaht Abdülhamid Sosyal Medya Hesapları:
Resmi Facebook Hesabı:              www.facebook.com/payitahtdizi
Resmi Twitter Hesabı:                  www.twitter.com/PayitahtEsFilm
Resmi Instagram Hesabı:             www.instagram.com/payitahtdizi
Resmi YouTube Kanalı:                www.youtube.com/PayitahtAbdulhamid
 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 549
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 156
Kayıt tarihi
: 28.02.16
 
 

1991 yılında Show Haber'de stajyer muhabir olarak başladım. Daha sonra, İlker Yasin yönetimindeki..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster