Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

21 Kasım '10

 
Kategori
Ben Bildiriyorum
Okunma Sayısı
954
 

"Tanju" Bey yorumunuza teşekkür ederim!

"Tanju" Bey yorumunuza teşekkür ederim!
 

Ben Erkek Değiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiim !


Değerli MB yazarları arkadaşlarım, eleştirirken mangalda kül bırakmayan, yalnızca kendini ve kendi yazılarını gökyüzüne çıkaranlar, benim küçük bir ricam olacak; lutfen bana sürekli "Tanju bey yorumunuza teşekkürler" demeyiniz. Ben sizin yazılarınızı okuyarak, beğenimi sunuyorum, karşılığında bu yorum yapan arkadaşım kim? Ne yazıyor, ben de onun yazılarından birini ya da birkaçını okuyup, yorum yapayım demiyor musunuz?

MB'de olup, kendini araştırmacı gazeteci ve yazar gören arkadaşlarımıza küçük bir kıssadan hisse öyküsünü anımsatmak isterim.

Çok sıcak bir günde sineğin teki, bir su birikintisinin üzerinde yüzen bir saman çöpü görmüş ve üzerine konmuş, saman çöpü yüzdükçe sinek kendini kaptan-ı derya zannetmiş !!!

Öykü bu. Anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az demiş atalarımız !!!

Araştırın, merak edin, okuyun, beğenirsiniz, beğenmezsiniz eleştirinizi yaparsınız ama doğru bilgi edinerek.

Bu adım ile ilgili son yazımdır. Lutfen bana Tanju Bey demeyin...

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Sevgili Tanju, Demek ki yazılarınızı okumamışlar. Demek ki sitenize girmemişler. Yoksa yanlış yapmazlardı. Demek ki Tanju kültürleri zayıf. Kaybınız büyük. Cinsiyetinizi bilselerdi daha fazla yorum alırdınız.

Süleyman EKİM 
 26.11.2010 0:39
Cevap :
Süleyman bey siz çok şekersiniz !  28.11.2010 2:09
 

Bir blog yazarının aynı sizin dediğiniz gibi yorum yazanın sayfasına bakmadan, erkek bir yazara hanım diye hitabını okumuştum. Maalesef bakmıyorlar. Halbu ki çok kolay, yorumun yanında isme tıklasa sayfanız açılıyor, sizi tanıyıp, vereçeği cevap daha samimi olur. Birde sayfası görünmeyenler var, onlarda milliyet üyeleri ki, isimlerinden anladığımız kadarıyla hitap ediyoruz. Sevgilerimle Tansu Hanım ..

Siel Vertu 
 25.11.2010 23:35
Cevap :
Sevgiler bizden sağolun varolun !!!  28.11.2010 2:09
 

bu blogu yazmanızda bardağı taşıran son damla, benim yanıtım oldu sanırım. Aslında ben bana yorum yazan kişiyi merak edip sayfasına giriyorum ama çoğu kez ilk anda yaptığım bir şey değil açıkçası... o anda yoruma yanıt vermeyi tercih ediyorum. Samimiyetime inanırsınız ki, size kısa bir süre sonra "ÖZÜR" mesajı da attım. Bu yanılgı biraz da isminizin genellikle erkeklere koyulan bir isimden kaynaklanıyor gibi geliyor bana, ne dersiniz??? :))) Sevgi ve saygılarımla...

Mavi tuna: 
 22.11.2010 15:52
Cevap :
Sitemi hakettiniz,zaten bir daha artık adım ile ilgili yazı yazmayacağım,son bir sitem ile bu konuyu tamamen kapattım. Tanju isimli ünlü erkekler yüzünden oldu bu böyle !!! Tanju Gürsu,Tanju Korel,Tanju Çolak ..  22.11.2010 20:31
 

Albümünüzdeki resimlerinize bakınca esefle bu cümle döküldü dudaklarımdan. Şaka değil, gerçek. Diğer yandan yorum konusunda yazdıklarınıza tamamen katılıyorum, hatta bu konuda bir blog yazma aşamasındayım. Yorum gelmezse paylaşım nasıl olacak? Suya yazı yazmak gibi bir şey olacak bu kadar blog yazısı. Selam ve saygılarımla.

Güz Özlemi 
 22.11.2010 12:55
Cevap :
Çok naziksiniz ,çok teşekkür ediyorum...  22.11.2010 20:31
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 258
Toplam yorum
: 380
Toplam mesaj
: 85
Ort. okunma sayısı
: 2027
Kayıt tarihi
: 09.11.06
 
 

Ben İngilizce öğretmenliği yapan yurdum insanıyım. Yalnız öğrencilerim yetişkin arkadaşlar. Devlet m..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster