Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 

17 Temmuz '17

 
Kategori
Kültür - Sanat
Okunma Sayısı
47
 

"Ver Kaç"  Filminin İlk Teaser'ı Yayınlandı

"Ver Kaç"  Filminin İlk Teaser'ı Yayınlandı
 

Yapımcılığını, Ego Grup Medya Kadir Gülnahar’ın yaptığı yönetmenliğini ise Orçun Benli’nin üstlendiği  ‘Ver Kaç’ adlı sinema filminin merakla beklenen ilk teaser'ı yayınlandı.

Teaser yayınlandığı andan itibaren sosyal medya da büyük ilgi gördü. Duygusal, samimi mahalle hikayesini konu alan filmin başrollerini Kenan Ece, Bülent Çolak ve Aslıhan Güner paylaşıyor.  "Ver Kaç" önümüzdeki günlerde sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

TEASER İÇİN LİNK 

Youtube : https://www.youtube.com/watch?v=ZZfWwkVYfsU

Dailymotion : http://www.dailymotion.com/video/x5tnah5

Vimeo : https://vimeo.com/225669710

Filmin Konusu

Sedat ile Fikret yedikleri, içtikleri ayrı gitmeyen aynı mahallenin iki gencidir. Tek sevdaları Kadırga Spor Kulübü’dür. Kadırga Spor Kulübü çim sahaya geçemeyecek kadar yoksul bir kulüptür ve kurtarıcı olarak Hakan isimli bir futbolcuyu transfer etmek istemektedirler. Transfer için kulübün eskilerinden Tevfik Amca arabasını bağışlar. Transfer tarihinin yaklaşması ve arabayı satmak için zamana ihtiyaçları olduğundan Sedat parayı eski sevgilisi Nazlı’nın abisi olan Reşat’tan ister. Reşat eski bir mahallelidir. Ancak zaman içinde zenginleşmiş ve başka bir hayata geçmiştir. Sosyetik eşi Mehtap ve yaşam koçu Cengiz, Reşat’ın bütün hayatına nüfuz etmiş, onu yönlendirmektedir. Reşat, Sedat’a senet karşılığı istediği parayı verir. Ancak Sedat’ın hesap etmediği bir şey vardır, o da arabanın çalınmasıdır. Sedat bir yandan Cengiz, bir yandan Reşat, bir yandan da Tarık’la mücadele ederken öbür yandan Kadırga’nın tarihi düşmanları Sazlıkspor karşısında muvaffak olabilmesi için mücadele edecektir.

Kenan Ece (Sedat),  Bülent Çolak (Fikret), Aslıhan Güner (Nazlı), Fırat Tanış (Cengiz), Fatih Koyunoğlu (Reşat), Perihan Ünlücan (Mehtap), Özgün Çoban (Tarık), Mehmet Ali Kaptanlar (Metin Başkan), Yılmaz Guruda (Avni Amca), Cenk Ertan (Mecit Başkan), Levent Tülek (Rıza), Eray Özbal (Salih), Murat Şahan (Berber Sabri), İsmail Oral (Deterjancı Tuncay), Sefa Zengin (Şöför Şakir), Kayahan Yıldızoğlu (Tevfik Amca), Ercan Yazgan (Muhsin), Ahmet Fuat Onan (Bekçi Sait), Serdal Genç (Haydar),

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Toplam blog
: 534
Toplam yorum
: 1
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 132
Kayıt tarihi
: 28.02.16
 
 

1991 yılında Show Haber'de stajyer muhabir olarak başladım. Daha sonra, İlker Yasin yönetimindeki..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster