Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

30 Mart '12

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
299
 

02 - 08 Nisan: Hilekarlıklar, kurnazlıklar haftaya damgasını vurabilir!

02 - 08 Nisan: Hilekarlıklar, kurnazlıklar haftaya damgasını vurabilir!
 

Astroloji


Merkür bütün bir hafta boyunca Balık burcunda kötü konumda olduğundan bilhassa Büyük kurum ve kuruluşlar, hayırsever vatandaşlar, Balık burçları Merkürün bu kötü etkisinden nasibini alacak. Örneğin bu kişi yada kurumlarla ilgili dedikodular, asılsız haberler çıkabilir. Bu kurum yada kişiler, çalışanları veya iş arkadaşları tarafından aldatılabilirler. Balık burçlarının, hayırsever kişilerin veya büyük kurum ve kuruluşların günlük işleri veya iletişimleri aksayabilir. Bu kişilerin sağlık sorunları varsa nüksedebilir. Merkür bilhassa sinir sistemiyle ve bağırsak sistemiyle ilgili sorunları arttırabilir. Balık burçları, özellikle İkizler ve Başak burcundan olan kişilerin hilekarlıklarına dikkat etsinler. Bunun yanı sıra Balık burçları, bazı gazeteci yada entellektüel kişilerin kurnazlıklarıyla da karşı karşıya kalabilirler. Internetten gelebilecek saldırı ve virüsler de büyük kurum ve kuruluşları sarsabilir.

Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da Plüton Oğlak burcunda iyi konumda olduğundan bu hafta da olumlu yenilikler ve devrim niteliğinde gelişmeler olmaya devam edebilir.Kişisel anlamda Oğlak burçları Akrep burçlarından olumlu etki ve destek almaya devam ediyor. Emir veren, başkan konumundaki insanlar da hem kendilerinde hem de çevrelerinde olumlu, faydalı değişimler yapmaya devam edecekler. Akrep burçları da çalışkanlıkları ile patronlarının gözüne girip meslek ve kariyerlerinde yükselebilir.

Salı ve Pazar hariç Satürn Terazi burcunda kötü konumda olduğundan emir veren, başkan konumundaki kişiler adalet ve diplomasiyle uğraşan kişilere baskı yapabilirler. Emir veren, otorite sahibi kişiler Plütondan aldıkları iyi etkiyle kendilerini ve çevrelerini değiştirirken bir yandan da adalet ve diplomasiyle uğraşanlara aldıkları yenilikçi kararları baskıyla kabul ettirmeye devam edecekler. Oğlaklar ikili ilişkilerinde, evlilik, ortaklık ve adli davalarında baskıcı olabilirler. Teraziler bu hafta da Oğlak burcundan patronları varsa dikkat etsinler.

Cumartesi ve Pazar günleri Güneş Koç burcunda kötü konumda olduğundan göz önündeki medyatik insanlar polis ve güvenlik güçlerine gurur ve kibir yapabilirler; yıkıcı yada saldırgan davranabilirler. Kişisel anlamda Koç burçları Aslan burçlarından yada medyatik insanlardan zarar görebilirler. Aslan burçları kendilerini ifade ederken aşırı gururlu ve kibirli davaranilirler. Aslanların ve medyatik insanların başları polis ve güvenlik güçleri ile derde girebilir. Koç burçlarının kalp hastalıklarıyla ilgili sorunları varsa nüksedebilir.

Ay Cumartesi günü Terazi burcunda kötü konumda olduğundan Terazi burçları Yengeç burçları ile anlaşamayabilir. Teraziler ev ve aile içi sorunlarla, gayrimenkulle ilgili sorunlarla karşı karşıya kalabilirler. Mide sorunu olan Teraziler varsa Cumartesi günü fazla yemek yemekten kaçınsınlar. Ülke genelinde adalet ve diplomasiyle uğraşan kişiler vatansever insanlar tarafından aşırı duyarlı ve güvensiz karşılanabilirler. Vatansever insanlar ve Yengeçler ikili ilişkilerinde (adli dava, evlilik,
ortaklık vs.) aşırı duyarlı ve güvensiz olabilirler.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 538
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1913
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster