Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Ocak '15

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
3652
 

02 - 08 Şubat 2015 haftalık burç astroloji: Şubat ayı 2015'in olumlu aylarından!

02 - 08 Şubat 2015 haftalık burç astroloji: Şubat ayı 2015'in olumlu aylarından!
 

haftalık burç


 Şubat ayı 2015'in diğer aylarıyla kıyaslandığında olumlu aylarından sayılabilir. Tabiki transitlere göre konuşuyoruz. Natal (Doğum) haritasında gezegenlerinin katsayısı çok düşük kişiler etkileşimde olduğu kişileri transitler gibi olumsuz etkilemeye devam edecekler. 2015'in diğer aylarında rahat edebilmek için Şubat ayını çok iyi değerlendirmemiz gerekebilir. Yine de Şubat ayının içinde de olumsuz günler mevcuttur. Örneğin 02 Şubat Pazartesi ve 04 Şubat Çarşamba günleri -4 katsayısı ile Şubat ayının en yoğun günleri ünvanını alabilirler. Bu günlerde Güneş, Merkür Kovada, Jüpiter Aslanda kötü konumda olacaktır. Ayrıca 04 Şubat Çarşamba günü Ay da Güneş, Merkür ve Jüpitere ek olarak Aslan burcunda kötü konumda olacaktır. Bu demek oluyor ki, 02 ve 04 Şubat günleri Aslan ve Kova burcunu simgeleyen kişi ve olaylar Güneş, Merkür, Jüpiter ve Ay.ı simgeleyen konu ve kişilerden olumsuz etkiler alabilirler. Ülke genelinde Kova burcunu simgeleyen özgürlükçü kişi ve gruplar, bilimsel ve teknolojik konular yada bunlarla uğraşanlar, geleceğe dair plan ve projler yada bu konularla uğraşanlar ile Aslan burcunu simgeleyen nüfuzlu ve tanınmış kişiler, liderler, gençler, gençliği ilgilendiren konular, spekülatif konular (Borsa, altın, döviz, vs), kuruluş tarihine göre AK parti, Aslan burcundan olan Obama, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande olumsuz etkiler alabilirler. (Ocak 2015 burç) (haftalık burç ) (haftalık astroloji )

 

Yunanistanın yeni başbakanı Aleksi Çipras (28 Temmuz 1974) da Aslan burcunda aslında dikkat edilirse onun da Aslan burcundaki Jüpiterden yani kendisine yabancı ülke ve kültürlerden özellikle IMF'den olumsuz etkiler aldığı aşikar. Ancak Aleksi Çipras'ın ikili ilişkilerini ve siyasetle olan bağlantılarını simgeleyen Natal Venüsü ile kariyerini simgeleyen Natal Satürnü Yengeç burcunda. Ve ister inanın ister inanmayın Çipras seçimleri kazandığı gün (25 Ocak 2015) Yengeç burcunun yöneticisi Ay Koç burcunda ve +4 katsayısı ile süper bir konumdaydı. Bu durum kendisine seçimlerde artı bir puan vermiş oldu. 19 - 25 Ocak haftalık astroloji yorumlarımızda 25 Ocak günü Ay.ın Koç burcunda süper bir konumda olacağını zaten yazmıştık. (Ocak astroloji)

02 ve 04 Şubat günleri Kova burcundaki Güneş transiti de haftanın en olumsuz transiti sayılmaktadır. 04 Şubat günü bilhassa Aslan burcundaki Ay ve Jüpiterin de körüklemesiyle Güneş transitininin katsayısı -3'e kadar düşebilir. Bu durumdan yine Kova burcunu simgeleyen kişi ve olaylar (özgürlükçü kişi ve gruplar, teknolojik konular, plan ve projeler) nasibini alabilir. Bu günlerde Güneşi simgeleyen nüfuzlu kişiler ve liderlerle Kova burcunu simgeleyen özgürlükçü kişi ve gruplar arasındaki çekişmeye de şahit olabiliriz. Bireysel açıdan da Aslan - Kova çekişmesine şahit olabiliriz. Bu durum Güneş Balık burcuna geçene kadar yani 19 Şubata kadar devam edebilir. (2015 Ocak burç )

 

Bu arada 2015 için yaptığımız senelik yorumlarda 13 Ocaktan itibaren Mars Balık burcunda iyi bir konumda olacağından Marsı simgeleyen Işid için kısa süreli şiddetini azaltabilir hatta bir barış da olabilir demiştik (2015 tahminleri özet (Ağustos ayında Kaos)). Gerçekten de henüz bir barış olmadı ama Işid reuters haber ajansına göre 26 Ocak günü resmen Kobani'den temizlendi. Ama bu durum kısa sürebilir. Nisan ve Mayıs aylarında Koç burcunu simgeleyen Mars Boğa burcunda kötü konumda olacağından ve özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında dip yapacağından tehlikeli durumlar olabilir. (2015 haftalık burç)

Jüpiterin Aslan burcundaki kötü konumu ise 24 Şubata kadar devam edecek. Jüpiterin Aslanda ve Aslan burcunun yöneticisi Güneşin Kovada kötü konumda olması Aslan ve Kova burcu arasındaki çekişmeyi Jüpiteri simgeleyen hukuk ve yasaların, yüksek öğrenimle ilgili konuların, yabancı ülke ve kültürlerin, din ve inançlarla ilgili konuların körükleyebileceğini göstermekte. 02 ve 04 Şubat günleri olası mantıklı kombinasyonları sıralarsak; (Ocak 2015 )

- Jüpiteri simgeleyen hukuk ve yasalar, yüksek öğrenimle ilgili konular, yabancı ülke ve kültürle ilgili konular, dini konular yüzünden Güneşi simgeleyen liderler, nüfuzlu kişiler, gençler Kova burcunu simgeleyen özgürlükçü kişi ve grupları, teknolojik konuları (internet, vs), geleceğe dair plan ve projeleri olumsuz etkileyebilir. (Şubat 2015 burç)

- Jüpiteri simgeleyen yabancı ülke ve kültürler Aslan burcunu simgeleyen spekülatif konuları (Borsa, altın, döviz, vs) olumsuz etkileyebilir. (Şubat astroloji)

- Jüpiteri simgeleyen hukuk ve yasalar Aslan burcunu simgeleyen liderleri, nüfuzlu kişileri, gençleri olumsuz etkileyebilir. Bu arada AK parti de Aslan burcunda kurulan bir parti olduğundan hukuk ve yasalarla ilgili problemleri Şubat ayı boyunca devam edebilir. (2015 Şubat burç)

- Merkürü simgeleyn her türlü iletişim (konuşma, yazışma, bilgi, belge, vs) Kova burcunu simgeleyen özgürlükçü kişi ve grupları olumsuz etkileyebilir. Her türlü iletişim (konuşma, yazışma, fikir, vs), her türlü hizmet teknolojik konuları olumsuz etkileyebilir. Bir takım fikirler geleceğe dair plan ve projeleri olumsuz etkileyebilir. Örneğin teknolojik konulardan internetle ilgili, bilişimle ilgili konularda bir takım olumsuz kararlar alınması olası olabilir. (Şubat 2015 )

- Teknolojik konularda bilgi hırsızlığı veya hacker saldırıları çoğalabilir. Asılsız bilgiler Kova burcunu simgeleyen teknolojik konuları, özgürlükçü kişi ve grupları olumsuz etkileyebilir.

- Merkür ülke genelinde komşu ülkeleri simgelediğinden ve Kova burcunda kötü konumda olduğundan komşu ülkelerden teknolojik konulara saldırılar gündeme gelebilir. Yada komşu ülkelerden Kova burcunun bir diğer sembolize ettiği şey olan özgürlükçü kişi ve gruplara olumsuz etkiler gündeme gelebilir.

- Merkür ülke içi yolları da simgelemektedir. Merkür Kova burcunda kötü konumda olacağından ülke içi yollarda huzursuzluklar olabilir.

- 04 Şubat günü Ay Aslan burcunda kötü konumda olacağından Ay.ı simgeleyen vatani konular nüfuzlu kişileri, liderleri ve gençleri olumsuz etkileyebilir. Vatani konularda egoistlik olabilir. Vatani konular (gençler, liderler ve nüfuzlu kişiler aracılığı ile) Güneş Kova burcunda olduğundan özgürlükçü kişi ve grupları da olumsuz etkileyebilir.

Kısaca Kova burcunu simgeleyen özgürlükçü kimliğiyle ön plana çıkan kişi ve gruplar, teknolojik konular, plan ve projeler Merkürü simgeleyen her türlü iletişimden (konuşma, yazışma, fikir, bilgi, belge, vs), her türlü hizmetten, komşu ülkelerden, ticari konulardan Güneşi simgeleyen nüfuzlu kişilerden, liderlerden, gençlerden ayrıca liderlerin veya gençlerin aracılığıyla Jüpiteri simgeleyen hukuk ve yasalardan, yabancı ülke ve kültürlerden, yüksek öğrenimle ilgili konulardan, dini konulardan, Ay.ı simgeleyen vatani konulardan olumsuz etkiler alabilirler.

02 ve 04 Şubat günleri bireysel olarak Astrolojik haritamızda Kova burcu hangi evimize denk geliyorsa o konularda kurnaz, hilekar (Tr Merkür), egoist (Tr Güneş) kişiler karşımıza çıkabilir. Aslan burcu da hangi evimize denk geliyorsa o konularda karşımıza sorumsuz, savurgan (Tr Jüpiter), aşırı hassas, duygusal (Tr Ay) kişiler karşımıza çıkabilir.

Haftanın en iyi konumundaki gezegenleri ise yine 02 ve 04 Şubat günleri Yay burcundaki Satürn (+5) ile Koç burcundaki Uranüs.dür (+5). Bu günlerde Kova ve Aslan burçları her ne kadar olumsuz etkiler alsalar da Yay ve Koç burçlarının simgelediği kişi ve olaylar Satürnü ve Uranüsü simgeleyen kişi ve olaylardan olumlu etkiler almaktalar. Örneğin Yay burcunu simgeleyen yabancı ülke ve kültürlerde, hukuk ve yasalarda, yüksek öğrenimle ilgili konularda, dini ve inançlarla ilgili konularda disiplinli ve güvenilir çalışmalar yada yeni tedbirler olabilir. Satürnü simgeleyen Başkan, patron ve otorite sahibi kişiler hukuk ve yasaları, yabancı ülke ve kültürleri, yüksek öğrenimle ilgili konuları yada din ve inançlarla ilgili konuları olumlu etkileyebilirler. Mayıs ayına kadar Satürn Yay burcunda genelde iyi konumda olacağından Mayısa kadar dini konularda, yabancı ülke ve kültürlerde, hukuk ve yasalarda, yüksek öğrenimle ilgili konularda yeni tedbir ve disiplinler ortaya çıkabilir.

Uranüs de 02 ve 04 Şubat günleri Koç burcunda iyi konumda olacağından Koç burcunu sembolize eden asker, polis ve güvenlik birimleri teknolojik konulardan olumlu etkiler alabilirler. Askeri konularda yeni teknolojik silahlar yada gelişmeler olabilir.

06 Şubat Cuma günü Balık burcundaki Neptün de (Mars ve Venüsün desteğiyle) +15 gibi yüksek bir katsayıya ulaşacak. Bu günde Neptünü simgeleyen kişi ve olaylar (Büyük kurum ve kuruluşlar, diğer devlet kurumları, vakıflar, vs) Neptünü simgeleyen diğer kişi ve olaylara olumlu etkilerde bulunabilirler. Büyük kurum ve kuruluşlarda, diğer devlet kuruluşlarında, vakıflarda insanlık yararına özverili ve idealist çalışmalar olabilir. Güneşi Balık burcunda olanlar Güneşi yada Marsı Balık burcunda olanlardan olumlu etkiler alabilirler. Güneşi Balık burcunda olanlar Büyük kurum ve kuruluşlardan, diğer devletlerin kurumlarından, vakıflardan, şirketlerden olumlu etkiler alabilirler. Bu duruma Marsı (Güneşi yada Marsı Koç burcundan kişiler, asker, polis ve güvenlik birimleri, yeni başlangıçalar) ve Venüsü (Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcundan kişiler, para konularıyla, sosyal ve siyasi konularla uğraşan kişiler) simgeleyen kişi ve olaylar da destek verebilir. Bireysel olarak Balık burcu astrolojik evlerimizden hangisine denk geliyorsa o konularda olumlu etkiler alabiliriz. Başbakan ve Cumhurbaşkanımız da Balık burcundan olduğundan devleti ilgilendiren konularda da 06 Şubat Cuma günü olumlu gelişmeler olabilir.

 

Burcunuz ve devamı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2015/01/02-08-subat-2015-haftalk-burc-astroloji.html

 

 

 

 

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 555
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1869
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster