Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Aralık '15

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
1085
 

04 - 10 Ocak 2016 Haftalık burç astroloji: 07 Ocak Uranüs süper 10 Ocak Merküre Dikkat !

04 - 10 Ocak 2016 Haftalık burç astroloji: 07 Ocak Uranüs süper 10 Ocak Merküre Dikkat !
 

haftalık burç


Bu hafta gökyüzü çok hareketli olacak. 05 Ocak günü Merkür Kova burcunda geri hareketine başlayacak. 07 Ocak Perşembe günü Uranüs +6 katsayısı ile haftanın en olumlu gezegeni olup başta Koç burcu olmak üzere, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak ve Kova burçlarını sembolize eden şeyleri çok olumlu etkileyecek. Uranüsün katsayısı yüksek olduğunda huzursuzluk ve aykırılıklar yerini özgün ve özgür çalışmalara, yeni keşiflere bırakacak. Örneğin 07 Ocak günü İkizler burcunu sembolize eden her türlü iletişimde, Kova burcunu sembolize eden bilimsel çalışmalarda yeni keşifler olabilir. Terazi burcunu sembolize eden sosyal ve siyasi konularda, Yengeç burcunu sembolize eden vatani konularda, ülke güvenliğiyle ilgili konularda, Yay burcunu sembolize eden hukuk ve yasalarla ilgili konularda, Aslan burcunu sembolize eden gençlerle ilgili konularda, Oğlak burcunu sembolize eden otorite sahibi ve patron konumundaki kişilerle ilgili konularda özgün ve özgür çalışmalar olabilir. (Ocak 2016 burç) (2016 haftalık burç)

08 Ocak Jüpiter Başakda geri hareketine başlayacak. 09 Ocak günü Merkür Oğlak burcuna geçecek. 10 Ocak günü ise -5 katsayısı ile haftanın en yoğun günü olabilir. Bu günde bilhassa Merkür -2 katsayısında olacağından başta Oğlak burcu olmak üzere Yengeç, Aslan ve Kova burçlarını sembolize eden şeylerde kurnazlık ve hilekarlıklar olabilir. Örneğin ülke güvenliğiyle ilgili konularda, spekülatif konularda (Borsa, altın, döviz, vs), bilimsel konularda kurnazlık ve hilekarlıklar olabilir. Başkan, patron ve Otorite sahibi kişiler iletişim problemleriyle karşı karşıya kalabilirler. 10 Ocak günü ayrıca Güneş, Ay ve Mars da -1 katsayısında olacağından egoistlik, kavga, tartışma, saldırganlıklar ve güvenlik problemleri de baş gösterebilir. (haftalık burç) (Ocak 2016 burç)

06 ve 09 Ocak Neptün +5 katsayısında olacağından başta Boğa, İkizler, Akrep, Yay burçları olmak üzere bütün burçları olumlu olarak etkileyecek. 06 ve 09 Ocak günleri insani konularda özverili çalışmalar olabilir. Bu durumdan bilhassa Natal Güneşi ve Marsı Boğa, İkizler, Akrep ve Yay burçları olumlu etkiler alacaktır. Neptün transiti hangi evinizdeyse hayatınızın o alanında yardımsever kişilerle karşılaşma ihtimaliniz yüksek. (haftalık astroloji) (Ocak 2016)

Merkür ve Jüpiter haftanın hemen hemen her günü düşük katsayıda olacağından kurnazlık ile fanatiklik yanyana olabilir. Özellikle 05, 06, 07 ve 08 Ocak günleri bir yandan Merkür bir yandan Jüpiter Yengeç ve Oğlak burçlarını sembolize eden şeylere olumsuz etki verebilir. Yengeç burcunu sembolize eden vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular, Oğlak burcunu sembolize eden Başkan, patron ve otorite sahipleriyle ilgili konular Jüpiteri sembolize eden fanatik kişilerden, Merkürü sembolize eden hilekar ve kurnaz kişilerden olumsuz etkiler alabilir. Kişisel olarak Merkür ve Jüpiter hangi evinizdeyse hayatınızın o alanlarında Jüpiteri sembolize eden sorumsuzluklardan, aşırı ve abartılı davranışlardan, Merkürü sembolize eden iletişim problemlerinden, kurnaz ve hilekar kişilerden olumsuz etkiler alabilirsiniz. Örneğin yükselen Aslanlar için Jüpiter transiti 2.evde olduğundan hayatınızın mali alanında yani para konularında abartılı harcamalar olabilir. Merkür transiti de 6.evinizde olacağından hayatınızın her türlü hizmetle ilgili alanında (sağlık, eğitim, vs), günlük işlerinizde, varsa iş arkadaşlarınızla yada ev hayvanlarınızla ilgili konularda karşınıza kurnaz kişiler yada iletişim problemleri çıkabilir. Bunların üstesinden nasıl geleceğiniz ise Natal gezegenlerinize bağlıdır. (Ocak astroloji) (haftalık astroloji)

07 Ocak

Uranüsden olumlu etki alacak ülke, grup ve kişiler

 

(Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar)

Amerika, Rusya, Almanya, Fransa, İngiltere, Afganistan, Mısır, Nijerya, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Filistin, İsrail, Türkiye, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Suriye, Makedonya, Suudi Arabistan, Kuveyt, Irak, Lübnan, Libya, Çin, Tunus / NATO, IMF, FED, BM / CHP, HDP, AKP / PKK / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abdullah Gül, Başbakan Davutoğlu, Selahattin Demirtaş, Rusya Başkanı Putin, Kemal Kılıçdaroğlu, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Almanya Başbakanı Angela Merkel, İran Başkanı Hasan Ruhani, İngiltere Başbakanı David Cameron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, PYD Başkanı Salih Müslim

 

10 Ocak

Merkürden olumsuz etki alacak ülke, grup ve kişiler

(Natal Güneş ve Marsı Kova, Yengeç, Aslan, Oğlak olanlar)

Afganistan, Libya / IMF, FED / Julian Assange, Türkmenistan Başkanı Muhammedov

 

10 Ocak

Merkürden olumlu etki alacak ülke, grup ve kişiler

(Natal Marsı İkizler, Başak, Yay, Balık olanlar)

 

Amerika, Almanya, Fransa, Belçika, Işid, İran, Yemen, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, İtalya, KKTC, Ermenistan, Ukrayna, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi / HDP, AKP / PKK, PYD, DHKP-C / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Başkanı Putin, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Almanya Başbakanı Angela Merkel, İran Başkanı Hasan Ruhani, Başbakan Davutoğlu, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı

Merkürden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler Merkürden olumlu etki alan ülke, grup ve kişilere dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin Afganistan ve Libya Amerika veya Obama'dan kurnazlıklarla karşı karşıya kalabilir. Yada Julian Assange Amerika, Almanya ve Fransa'dan bilgi ve iletişim konularında olumsuz etki alabilir. Bu arada bir ihtimal Işid de Afganistan ve Libyayı olumsuz etkileyebilir. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir. (2016 Ocak burç) (haftalık burç)

 

06, 09 Ocak

Neptünden olumlu etki alacak ülke, grup ve kişiler

 

(Natal Marsı Boğa, İkizler, Akrep, Yay olanlar)

Amerika, Almanya, Fransa, Japonya, Kuzey Kore, Arnavutluk, Türkmenistan, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi / MHP, HDP, AKP / AB / PKK / Başbakan Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Başkanı Putin, Suriye Başkanı Esad, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Almanya Başbakanı Angela Merkel, İran Başkanı Hasan Ruhani, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis

 

Yükselen Burcunuz ve devamı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2015/12/04-10-ocak-2016-haftalk-burc-astroloji.html


Yükselen Koç (6, 8, 10, 11.ev Dikkat, 1, 12.ev Süper)
Yükselen Boğa (5, 7, 9, 10.ev Dikkat, 12, 11.ev Süper)
Yükselen İkizler (4, 6, 8, 9.ev Dikkat, 11, 10.ev Süper)
Yükselen Yengeç (3, 5, 7, 8.ev Dikkat, 10, 9.ev Süper)
Yükselen Aslan (2, 4, 6, 7.ev Dikkat, 9, 8.ev Süper)
Yükselen Başak (1, 3, 5, 6.ev Dikkat, 8, 7.ev Süper)
Yükselen Terazi (12, 2, 4, 5.ev Dikkat, 7, 6.ev Süper)
Yükselen Akrep (11, 1, 3, 4.ev Dikkat, 6, 5.ev Süper)
Yükselen Yay (10, 12, 2, 3.ev Dikkat, 5, 4.ev Süper)
Yükselen Oğlak (9, 11, 1, 2.ev Dikkat, 4, 3.ev Süper)
Yükselen Kova (8, 10, 12, 1.ev Dikkat, 3, 2.ev Süper)
Yükselen Balık (7, 9, 11, 12.ev Dikkat, 2, 1.ev Süper)
  

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 491
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 2010
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster