Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Ağustos '18

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
198
 

04.08.2018 Gökyüzü Günceli: Retrolar, İlişki Karmaları ve Gücün Sembolü 4 Sabit Burç

04.08.2018 Gökyüzü Günceli: Retrolar, İlişki Karmaları ve Gücün Sembolü 4 Sabit Burç
 


İyi tarafından bakın. Geçmişi gözden geçirmek ve önemli kararlar almak bakımından en iyi retro/geri hareket dönemlerinden birini yaşıyorsunuz. Bu retrolar hem sabit burçlarda oluyor, hem ağır gezegenlerin sabit burçlarda konumları var. Özellikle Kova'daki Güney Ay Düğüm tarafında Mars gerilerken, Aslan'daki Kuzey Düğüm tarafında da Merkür geriliyor ve bu 180 derecelik zıt açılanma ilişkiler arası durumları da ifade ederek ilişkilerdeki karmik bağları öne çıkartıyor. Geçmişe dönük bağlarınız vurgu yapıyor ve burada çözümlemeniz gereken şeyleriniz olabilir. İlişkiler dışında da tekamül/gelişim bakımından önemli bir zaman dilimi. Yaşamınızda geçmişiniz ve geleceğiniz arasındaki farkları da daha iyi anlayabileceğiniz ve gelecekteki rotanızı çizmek için çözümlemeler yapabileceğiniz bir zaman.  Evet bu zaman dilimi belki sizi zorlayacaktır ama sonucu da o oranda iyi ve sağlam olacaktır.
 
Bir de işin içinde Saturn Oğlak Retro konumu var ki çok önemli.
 
İş/kariyer/kurumsal konularda (ciddi sözleşme ve düzen olan evlilik kurumu da dahil) Saturn'ün 6 Eylül'de sonlanacak retrosuna kadar bazı şeylerin gözden geçirilme, düzenlenme durumu var. Direkt harekete geçene kadar da ertelemeler, beklemeler, geciken, uzayan konular, durumlar olabilecektir.
 
Dolayısıyla bu görünümler bu dönem genel olarak ekonomi, aşk, tutkularınız, bağımsızlığınız ( Boğa, Aslan, Akrep, Kova) konusunda ciddi ve sağlam adımları getirecektir.
 
Resimler: Bu 4 Sabit burç insanlığın en eski medeniyetlerinden beri önemsenmiştir. 4 sabit burç gücün sembolü olarak figürleştirilmiştir. Babilin kanatlı Boğaları, Mısır'ın Sfenksleri Boğa, Aslan, Akrep (Kartal), Kova (İnsan) figürü olarak birleştirilmiştir. Daha sonrasında Hristiyanlık öğretisinde de 4 melek sembolü olarak tasvir edilmiştir.

Danışmanlık, iletişim ve sorularınız için astrologburakustun@gmail.com’a mail atabilir, 05357748816 no’lu telefondan arayabilir ve www.astrologburakustun.com adresinden de detaylı bilgilere erişebilirsiniz.
 
ISAR CAP Danışman Astrolog
           Burak Üstün
ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 102
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 1411
Kayıt tarihi
: 03.09.17
 
 

Astroloji alanında danışman, eğitimci ve araştırmacıdır. Aynı zamanda felsefe öğretmenidir. Klasi..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster