Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

27 Kasım '16

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
1184
 

05 - 11 Aralık 2016 Haftalık burç astroloji: 05, 07 Aralık Güneş süper, 10 Aralık Ay, Venüs dikkat

05 - 11 Aralık 2016 Haftalık burç astroloji: 05, 07 Aralık Güneş süper, 10 Aralık Ay, Venüs dikkat
 

haftalık astroloji


05 ve 07 Aralık Güneş +7 katsayısı ile 2016 yılının en yüksek katsayısına ulaşacaktır. Güneş nüfuzlu kişileri, liderleri, gençleri, spekülatif konuları (Borsa, döviz, altın, vs), Natal Güneşi ve/veya Marsı Aslan burcundan kişileri sembolize etmektedir. Güneş transitinin katsayısı +7 olacağından Natal gezegenleri Aslan burcunda olan kişilerin katsayıları artacaktır ve kendilerini daha iyi ifade edebileceklerdir. Güneş transiti bütün bir hafta boyunca yüksek katsayılarda seyredecektir. Ancak 05 ve 07 Aralık Güneşin katsayısı en üst seviyeye çıkacaktır. Güneş transiti ve Natal Güneşi Aslan ve/veya Marsı Aslan olanlar Yay burcu başta olmak üzere Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Balık burçlarını son derece olumlu etkileyebilir. (Aralık 2016 burç) (2016 haftalık burç)

Bütün bir hafta bilhassa 05 ve 07 Aralık Güneş;
Yay burcunu sembolize eden bize göre yabancı ülke ve kültürlerde, uzun yolculuklarda, hukuk ve yasalarda
Koç burcunu sembolize eden yeni başlangıç ve girişimlerde, asker, polis ve güvenlik birimlerinde
İkizler burcunu sembolize eden her türlü iletişimde (eğitim, öğretim, ulaşım, internet, konuşma, yazışma), ticari konularda
Aslan burcunu sembolize eden nüfuzlu kişilerde, gençlerde, spekülatif konularda (Borsa, altın, döviz, vs)
Başak burcunu sembolize eden her türlü hizmetlerde (ulaşım, eğitim, sağlık, vs), işçi ve çalışanlarda
Terazi burcunu sembolize eden sosyal ve siyasi konularda, diplomatik ilişkilerde
Kova burcunu sembolize eden özgürlükçü grup ve kişilerde, bilimsel konularda
Balık burcunu sembolize eden Büyük kurum ve kuruluşlarda (Kamu yada Devlet), şirket ve vakıflarda
yeni organizasyonlara, cömertlik ve canlılığın artmasına işaret etmektedir.

Güneşin bu olumlu etkisine 09 Aralık Cuma günü Satürn de eşlik edecek ve yukarda sayılı burçları sembolize eden şeylere disiplinli çalışma temposu verecektir. (haftalık burç) (Aralık 2016)

Ancak Venüs bütün bir hafta boyu bütün burçları bilhassa Koç, Boğa, Terazi, Akrep burçlarını sembolize eden şeylere yavaşlık, talepkarlık ve kararsızlık vermeye devam edecektir. Örneğin Koç burcunu sembolize eden yeni başlangıçlar, asker, polis ve güvenlik birimleri hafta boyu Güneşden (nüfuzlu kişilerden, liderlerde, Natal Güneşi ve/veya Marsı Aslan burcu kişilerden) olumlu etkiler alsalar da Venüsden (sosyal ve siyasi konulardan, para konularından, Natal Güneşi ve/veya Marsı Boğa/Terazi burcu kişilerden) olumsuz etkiler alabilirler. (haftalık astroloji)

Ekonomik Yönden: Aslan burcu spekülatif konuları (borsa, altın, döviz) sembolize ettiğinden hafta boyu Güneşden son derece olumlu etkiler alacaktır. Ancak Aslan burcu Venüsden de olumsuz etki almaktadır. Yani spekülatif konularda (borsa, altın, döviz) bir yandan canlanma olurken bir yandan da talepkarlıklar ve kararsızlıklar olabilir. Venüsün olumsuz etkisini Güneş dengeye getirmeye çalışacaktır. Güneş aynı zaman da altını sembolize eder. Yani Venüsün (talepkar kişilerin) etkisiyle aşırı değerlenen döviz belki altın ve borsaya olacak taleplerle kontrol altına alınabilecektir. (Aralık astroloji)

Haftanın en yoğun günü 10 Aralık Cuma günüdür. Bu günde Ay ve Venüs -2 katsayısında olup Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Terazi, Akrep, Yay, Kova burçları her ikisinden de olumsuz etki alabilir. 10 Aralık Cuma günü para ve spekülatif konularda (Borsa, altın, döviz) talepkarlıklar, dalgalanmalar olabilir. Akrep burcunu sembolize eden yer altındaki fay hatlarında da olumsuz değişimler olabilir. Gizli saklı işlerde dalgalanmalar olabilir. Sosyal ve siyasi konularda da dalgalanmalar ve talepkarlıklar olabilir. Ülke içi ve dışı yollarda, ulaşım, eğitim, iletişim, her türlü hizmetlerde aksama ve yavaşlık olabilir. Türkiye'nin Natal Güneşi Akrep Marsı Terazi olduğundan 10 Aralık günü Ay ve Venüs transitlerinden Türkiye daha çok etki alabilir. (2016 Aralık burç)
 

*** Özet Transitler ***

Bütün bir hafta Amerika, Almanya, Fransa, Türkiye gibi ülkeler Yay burcundaki Güneş bazında (hukuk ve yasalarla ilgili canlılık) AKP, CHP gibi partilerden olumlu etkiler alabilir. Türkiye Yay burcundaki Güneş bazında (yabancı ülke ve kültürlerle ilgili spekülatif konular yani döviz) olumlu etkiler alabilir. Hisse senedi, altın, döviz alımı daha da canlanabilir. Ülkemiz Türkiyenin Güneş Yay burcunda olduğundan bize göre yabancı ülke ve kültürlerle ilgili spekülatif konulardan (Borsa, altın, döviz) olumlu etkiler alması olasıdır. Türkiye açısından belki Doların aşırı değerlenmesinin önüne geçilebilir. (Bakınız Güneş Transiti)

08, 09, 10 Aralık Suriye ve NATO önce Balık burcundaki Ay bazında (Devletlerin vatani konuları) sonra Koç burcundaki Ay bazında (askerlerle ilgili güvenlik) olumsuz etki alması olasıdır. 10 Aralık Almanya, Fransa, Suriye, Türkiye gibi ülkeler Koç burcundaki Ay bazında (askerlerle ilgili güvenlik) Işid, İran, Irak gibi ülkelerden olumsuz etkiler alabilirler. 10 Aralık Işid, İran, Ermenistan, Belçika gibi ülkeler Koç burcundaki Ay bazında (askerlerle ilgili güvenlik) içsel çatışma yaşayabilir. Yani Işid kendi içinde çatışma yaşarken başka ülkelere de olumsuz etki verebilir. (Bakınız Ay Transiti)

05, 06, 07, 08 Aralık PKK Oğlak burcundaki Merkür bazında (Başkan, patron ve otorite sahipleriyle ilgili iletişim) Suriye ve Türkiye'den olumsuz etkiler alabilir. Can Dündar, Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Binali Yıldırım, Koray Aydın, Donald Trump, Rıza Zarrab gibi kişiler Merkürü sembolize eden şeyler konusunda ikilem ve içsel çatışma yaşayabilirler. Mesela Başbakan Binali Yıldırım Merkürü sembolize eden AB Başkanı Donald Tusk, Donald Trump, Devlet Bahçeli konusunda ikilem yaşayabilir. (Bakınız Merkür Transiti)

Bütün bir hafta Türkiye önce Oğlak burcundaki Venüs bazında (Başkan, patron ve otoriter kişilerle ilgili sosyal ve siyasi konular) daha sonra Kova burcundaki Venüs bazında (geleceğe dair plan ve projelerle, özgürlükçü grup ve kişilerle ilgili sosyal ve siyasi konular) AB Başkanı Donald Tusk'dan, Şangay Beşlisi'nden, Suriye'den, HDP'den, Amerikalı Savcı Preet Bharara'dan, Rıza Zarrab'dan, Fetullah Gülen'den, FED Başkanı Janet Yellen'dan olumsuz etkiler alabilir. (Bakınız Venüs Transiti)

05, 06, 07, 08 Aralık Fetullah Gülen, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi Kova burcundaki Mars bazında (özgürlükçü grup ve kişilerle ilgili saldırılar) Irak, Işid Amerika, Almanya, Fransa, Suriye, Türkiye, Rusya gibi ülkelerden, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan olumsuz etkiler alabilir. 05, 06, 07, 08 Aralık Türkiye'de Marsı sembolize eden şeyler yüzünden içsel çatışma yaşanabilir. (Bakınız Mars Transiti)

09, 10, 11 Aralık Cumhurbaşkanı Erdoğan Yay burcundaki Satürn bazında (hukuk ve yasalarla ilgili disiplinli çalışmalar) Devlet Bahçeliden olumlu etkiler alabilir. (Bakınız Satürn Transiti)

05, 06, 08, 09 Aralık Irak, Suriye gibi ülkeler Oğlak burcundaki Plüto bazında (Başkan, patron ve otorite sahipleriyle ilgili ölümcül değişimler) Türkiye'den Irak Başbakanı Haydar el-Abadi'den, Suriye Başkanı Esad'dan olumsuz etkiler alabilir. Irak Başbakanı ile Suriye Başkanı birbirlerini olumsuz olarak etkileyebilirler. (Bakınız Plüto Transiti)


Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. Natal gezegenlerinin katsayısını bilmeyenler iletişim için: http://mediacat.wixsite.com/mediacat

 

Yükselen Koç
(10 Aralık 1.ev Ay, 11.ev Venüs Dikkat, 9.ev Güneş ve Satürn Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/05-11-aralk-2016-haftalk-burc-astroloji.html

Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Akrep olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Boğa
(10 Aralık 12.ev Ay, 10.ev Venüs Dikkat, 8.ev Güneş ve Satürn Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/05-11-aralk-2016-haftalk-burc-astroloji_27.html

Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Koç, Oğlak olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, ikizler/Başak, Boğa/Terazi, Akrep olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen İkizler
(10 Aralık 11.ev Ay, 9.ev Venüs Dikkat, 7.ev Güneş ve Satürn Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/05-11-aralk-2016-haftalk-burc-astroloji_51.html

Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri İkizler/Başak, Koç olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Akrep olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Yengeç
(10 Aralık 10.ev Ay, 8.ev Venüs Dikkat, 6.ev Güneş ve Satürn Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/05-11-aralk-2016-haftalk-burc-astroloji_88.html

Natal gezegenleri İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Akrep olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Oğlak olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Aslan
(10 Aralık 9.ev Ay, 7.ev Venüs Dikkat, 5.ev Güneş ve Satürn Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/05-11-aralk-2016-haftalk-burc-astroloji_73.html

Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Koç, Oğlak olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Akrep olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Başak
(10 Aralık 8.ev Ay, 6.ev Venüs Dikkat, 4.ev Güneş ve Satürn Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/05-11-aralk-2016-haftalk-burc-astroloji_91.html

Natal gezegenleri Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Koç, Oğlak olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Akrep olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Terazi
(10 Aralık 7.ev Ay, 5.ev Venüs Dikkat, 3.ev Güneş ve Satürn Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/05-11-aralk-2016-haftalk-burc-astroloji_12.html

Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Akrep olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Akrep
(10 Aralık 6.ev Ay, 4.ev Venüs Dikkat, 2.ev Güneş ve Satürn Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/05-11-aralk-2016-haftalk-burc-astroloji_24.html

Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Koç, Oğlak olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, ikizler/Başak, Boğa/Terazi, Akrep olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Yay
(10 Aralık 5.ev Ay, 3.ev Venüs Dikkat, 1.ev Güneş ve Satürn Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/05-11-aralk-2016-haftalk-burc-astroloji_83.html

Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri İkizler/Başak, Koç olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Akrep olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Oğlak
(10 Aralık 4.ev Ay, 2.ev Venüs Dikkat, 12.ev Güneş ve Satürn Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/05-11-aralk-2016-haftalk-burc-astroloji_25.html

Natal gezegenleri İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Akrep olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Oğlak olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Kova
(10 Aralık 3.ev Ay, 1.ev Venüs Dikkat, 11.ev Güneş ve Satürn Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/05-11-aralk-2016-haftalk-burc-astroloji_69.html

Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Koç, Oğlak olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Akrep olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Balık
(10 Aralık 2.ev Ay, 12.ev Venüs Dikkat, 10.ev Güneş ve Satürn Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/05-11-aralk-2016-haftalk-burc-astroloji_39.html

Natal gezegenleri Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Koç, Oğlak olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Akrep olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 479
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 2026
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster