Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

28 Nisan '19

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
462
 

06-12 Mayıs 2019 Haftalık Burç

06 - 12 Mayıs 2019 Haftalık Burç Astroloji: 10 Mayıs Haftanın Yoğun Günü ! Ay'a Dikkat !
 
10 Mayıs -9 katsayısı ile haftanın en yoğun günü olup Yengeç burcundaki Ay Transiti -3 katsayısında olacaktır. Aslında Ay Yengeç burcunda rahat ettiği kendi öz burcundadır. Ancak 10 Mayıs günü Ay Transiti Koç burcundaki Venüsden 90 derece, retro olan Plütondan 180 derece, Boğadaki Uranüsden 90 derece ve retro olan Satürnden 180 derece alacaktır ve böylece Ay Transitinin katsayısı -3 seviyesine düşecektir. 10 Mayısda Natal Güneş ve/veya Marsı Yengeç olanların katsayıları -3 birim düşebilir. Bu yüzden katsayısı düşen kişilerin Tr Ay hangi evlerindeyse o konulardan kaynaklı rahatları kaçabilir ve hareketleri dengesizleşebilir ve çevrelerini olumsuz yönde etkileyebilirler. (Mayıs 2019 burç) (2019 Mayıs burç)
 
10 Mayısda Natal Güneş ve Marsı Yengeç, Koç, Boğa, Aslan, Terazi, Akrep, Oğlak, Kova olanların Tr Ay hangi evlerindeyse o konulara ve Natal Güneş ve/veya Marsı Yengeç burcundan kişilere dikkat etmeleri gerekebilir. 10 Mayısda Natal Marsı İkizler, Başak, Yay, Balık olanların ise olumsuz olaylardan olumlu fırsatlar yakalamaları olasıdır. Örneğin Natal Güneşiniz Boğa Natal Marsınız İkizler ise ve Tr Ay 12.evinizdeyse o zaman gizli düşmanlara ve evle, aileyle ilgili sıkıntı ve sorunlara, Natal Güneş ve/veya Marsı Yengeç burcundan kişilere dikkat etmeniz gerekebilir. Ama Natal Marsınız İkizler olduğundan bu sorunların üstesinden gelebilir hatta kendi lehinize çevirebilirsiniz. (haftalık burç) (haftalık astroloji)
 
10 Mayısda Natal Güneşi Yengeç Marsı İkizler olan Amerika da Oğlak burcu Rusya'yı olumsuz yönde etkileyebilir. 10 Mayıs günü Rusya ve Amerika birbirlerini Tr Ay bazında (ülke güvenliği, vatani konular, üretim) olumsuz etkileyebilirler. 10 Mayıs günü Amerika ve Rusya arasındaki Tr Ay bazlı çekişme Natal Güneşi Akrep Marsı Terazi olan Türkiye'yi, Natal Güneşi Boğa Marsı Aslan olan İsrail'i, Natal Güneşi Kova Marsı Akrep olan Japonya'yı, Natal Güneşi Terazi Marsı Aslan olan Çin'i olumsuz yönde etkileyebilir. (Mayıs astroloji)
 
10 Mayıs (-3)
Ay.dan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Yengeç, Koç, Boğa, Aslan, Terazi, Akrep, Oğlak, Kova olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, İngiltere, İsrail, Ekvador, Irak, Afganistan, Pakistan, Pakistan, Güney Kore, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, İspanya, Azerbaycan, Filistin, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Tayvan, Japonya, Libya, Hollanda / İYİ Parti, MHP / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), FBI (Federal Soruşturma), TC Merkez Bankası, BM, AB, IMF, FED, Avrupa Ordusu / Fenerbahçe / ABD Doları, BitCoin / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Muharrem İnce, Fetullah Gülen, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Julian Assange, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, İsrail Başbakanı Netanyahu, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Hillary Clinton, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Ürdün Kralı 2.Abdullah
 
10 Mayıs (-3)
Ay.dan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı İkizler, Başak, Yay, Balık olanlar)
Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / AKP, HDP / PKK, DHKP-C, PYD / Galatasaray / Türk Lirası, Euro /Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ
 
10 Mayısda yukardaki tabloda Tr Ay.dan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişilerin Tr Ay.dan olumlu etki alan ülke, grup ve kişilere yada Tr Ay.ı (Yengeç burcunu) sembolize eden ülke, grup ve kişilere dikkat etmesi gerekebilir. Yukardaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilir.
 
10 Mayısda Natal Marsı Yay olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'In 5.evindeki Tr Ay bazında önemli bir fırsat yakalaması ve Tr Ay.dan olumsuz etki alan ülke, grup yada kişilere karşı bu fırsatı kullanması olasıdır. 5.ev genel anlamda eğlence ve hobileri, spekülatif konuları sembolize etmektedir. Tr Ay Yengeç burcunu sembolize ettiğinden Yengeç burcundaki 4.evle ilgili yani vatani konularla ilgili spekülatif konularda verim söz konusu olabilir. (Mayıs 2019)
 
10 Mayısda Dolar ve Bitcoinde bir verim düşmesi beklenebilir. (2019 haftalık burç)
 
10 Mayısda yer altını sembolize eden Akrep burcu ve yer üstünü, ekili dikili alanları sembolize eden Boğa burcu Tr Ay.dan olumsuz etki alacağından Astro Carto Grafide Tr Ay.dan olumsuz etki alacak yerlerde zayıf fay hatlarında şiddetli depremler, volkanik patlamalar, toprak kaymaları, göçükler, sel, ekili - dikili alanların zarar görmesi, halk ayaklanmaları, ülkelerde güvenlik problemleri, sınırlarda çatışmalar görülebilir. 
 
10 Mayıs Astro Carto Grafide Tr Ay, Mars, Venüs, Güneş, Plüto, Satürn, Uranüs çizgilerinin geçtiği bölgeler: (Tekirdağ, Edirne, İstanbul, Bursa, Balıkesir, Uşak, Denizli, Antalya, Fethiye, Adana, Mersin, Osmaniye, İskenderun, Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya, Sivas, Tokat, Samsun, Trabzon, Rize, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Bingöl, Diyarbakır, Mardin), Suriye, Lübnan, Şam, Ürdün, Irak, İsrail, Mısır, Suudi Arabistan, Yemen, Ermenistan, Gürcistan, Azerbaycan, Ukrayna, Rusya, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, İtalya, Almanya, Fransa, İspanya, Cezayir, Libya, Sudan, Portekiz, İngiltere, Danimarka, Norveç, İsveç, İran, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Çin, Tayland, Malezya, Singapur, Endonezya, Papua Yeni Gine, Avustralya, Japonya, Amerika, Kanada, Meksika, Venezuella, Kolombiya, Peru, Brezilya, Arjantin
 
10 Mayısda TSK'nın Natal Marsı Yay olan PKK ve Natal Marsı Başak olan PYD'ye dikkat etmesi gerekebilir. 
 
Hafta boyu Güneş Transiti Boğa burcunda ve yüksek katsayıda olup Natal Marsı Yengeç, Başak, Oğlak, Balık burçlarını olumlu yönde etkilerken Natal Güneşi Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını ise olumsuz yönde etkileyebilir. Güneşden olumlu etki alan Natal Marsı Yengeç, Başak, Oğlak, Balık olan kişilerin Tr Güneş hangi evlerindeyse o konularda parlamaları söz konusu olabilir. Örneğin Natal Güneşi İkizler Natal Marsı Yengeç olan (04.06.1970 bazı astrologlar 1971 tarihini baz alıyor ama ben resmi doğum tarihi olan 1970'i baz alıyorum) İstanbul Büyükşehir Başkanı Ekrem İmamoğlu yükselen Yengeç olarak 11.evindeki Tr Güneşden hafta boyu son derece canlandırıcı etkiler alabilir. 11.ev grup çalışmalarını, arkadaş ve tanıdıkları, plan ve projeleri sembolize eder. Hafta boyu Ekrem İmamoğlu her ne kadar 10.evindeki (kariyer) Tr Venüsden (sosyal ve siyasi konular, ortaklar) olumsuz etkiler alsa da 11.evindeki bazı nüfuzlu arkadaş ve tanıdıklardan (Natal Marsı Balık olan Meral Akşener'den, Natal Marsı Oğlak olan Kemal Kılıçdaroğlu'ndan) son derece olumlu etkiler alabilir ve geleceğe dair plan ve projelerini hayata geçirebilir.
 
Kişisel olarak hafta boyu Natal Güneşi Boğa, Aslan, Akrep, Kova olanların Tr Güneş hangi evlerindeyse o konularda Natal Güneş ve/veya Marsı Aslan burçlarına ve Natal Marsı Yengeç, Başak, Oğlak, Balık burçlarına çok dikkat etmeleri gerekebilir.
 
06, 07, 08 Mayıs (+2), 09 Mayıs (+3), 10 Mayıs (+2), 11, 12 Mayıs (+3)
Güneşden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Boğa, Aslan, Akrep, Kova olanlar)
İsrail, Ekvador, Türkmenistan, Japonya, Libya, Hollanda / MHP / FBI (Federal Soruşturma), AB / Fetullah Gülen, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Hillary Clinton
 
06, 07, 08 Mayıs (+2), 09 Mayıs (+3), 10 Mayıs (+2), 11, 12 Mayıs (+3)
Güneşden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Yengeç, Başak, Oğlak, Balık olanlar)
İngiltere, Mısır, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya, Filipinler, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Bangladeş, Tunus, Venezuella,Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / BM, IMF, FED, CIA (Amerikan Haber Alma) / DHKP-C, PYD / BitCoin, Euro / Fenerbahçe / Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Ümit Özdağ, Kemal Kılıçdaroğlu, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Ekrem İmamoğlu
 
Hafta boyu Natal Marsı Balık olan Işid ve/veya İran'ın Tr Güneşden alacağı olumlu etki ile canlanması, ön plana çıkması olasıdır. Hafta boyu Tr Güneşden olumsuz etki alanların Tr Güneşden olumlu etki alanlara dikkat etmeleri gerekebilir. Yukardaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilir. 
 
06, 07, 08 Mayıs Venüs Transiti Natal Güneş ve Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova burçlarını olumsuz etkilemeye devam edebilir. 09, 10, 11, 12 Mayıs Venüs Transiti Natal Güneş ve Marsı Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan**, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova** burçlarını olumsuz Natal Marsı Başak, Balık burçlarını ise son derece olumlu yönde etkileyebilir. 
 
09, 10, 11, 12 Mayısda bilhassa Natal Güneşi Aslan, Kova burçlarının Tr Venüsden çift yönde olumsuz etki alacaklarından Tr Venüsü sembolize eden Natal Güneş ve/veya Marsı Boğa/Terazi burçlarına ve Natal Marsı Başak, Balık burçlarına çok dikkat etmeleri gerekebilir. 
 
09, 10, 11, 12 Mayıs
Venüsden çift yönde olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
Natal Güneşi Aslan, Kova olanlar
Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Güney Kore, Vatikan, Japonya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Libya, Hollanda / AKP, MHP / FBI (Federal Soruşturma), Avrupa Ordusu / Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Ürdün Kralı 2.Abdullah 
 
09, 10, 11, 12 Mayıs (-1)
Venüsden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Başak, Balık olanlar)
Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / Euro / DHKP-C, PYD / Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ
 
Venüsü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Boğa, Terazi olanlar)
İngiltere, İsrail, Ekvador, Makedonya, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, Meksika, Azerbaycan, Belçika, Türkiye, Brezilya, Tayvan, İspanya, Güney Kore / HDP, İYİ Parti / Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), TC Merkez Bankası / Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş / Fetullah Gülen, İlker Başbuğ, AB Başkanı Donald Tusk, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Başbakanı Theresa May, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Muharrem İnce, Pakistan Başbakanı Imran Khan
 
09 Mayısdan itibaren Venüs Transiti 22.00 derece Koç burcunda olup İkizler burcuna (8 derece) çok yakınlaştığı için Natal Güneşi Aslan ve Kova olanlar Tr Venüsden çift yönde olumsuz etki almaya başlayacaktır. Aslan burcu nüfuzlu ve tanınmış kişileri, spekülatif konuları (Borsa, dolar, vs), çocukları, gençleri, eğlence mekanlarını sembolize ederken Kova burcu bilimsel gelişmeleri, asi ve aykırı kişileri, grupları, elektronik alet ve silahları sembolize etmektedir. 09 Mayısdan itibaren Tr Venüsden çift yönde olumsuz etki alan Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Güney Kore, Japonya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Libya gibi ülkeler, AKP ile MHP gibi partiler bazı sosyal ve siyasi konulardan olumsuz etkiler alabilirler. 09 Mayısdan itibaren  bilhassa Kürdistan Bölgesel Yönetimi ve Başkanı Mesud Barzani sosyal ve siyasi konulardan son derece olumsuz etkiler alabilir. 
 
09 Mayısdan itibaren Kürdistan Bölgesel Yönetimi ve Başkanı Mesud Barzani Natal Marsı Terazi olan Türkiye'den ve TSK'dan Venüsyen konularda (toprak paylaşımı, sosyal ve siyasi konular) olumsuz etkiler alabilir.
 
Kişisel olarak Tr Venüsden olumsuz etki alanların Tr Venüs hangi evlerindeyse o konularda talepkarlıklara, yavaşlık ve aksaklıklara dikkat etmeleri gerekebilir. Tr Venüs hangi evinizdeyse o konulara çok para da gidebilir. Yukardaki tabloda Tr Venüsden olumsuz etki alanların Tr Venüsden olumlu etki alanlara ve Tr Venüsü sembolize edenlere dikkat etmeleri gerekebilir. Yukardaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilir. 
 
06, 07, 08, 12 Mayısda Mars Transiti Natal Güneşi Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak burçlarını olumsuz yönde etkilerken Natal Marsı İkizler, Boğa, Aslan, Başak**, Akrep, Yay, Kova, Balık** burçlarını ise son derece olumlu yönde etkileyebilir. 06, 07, 08, 12 Mayısda Natal Güneş ve Marsı Terazi olan Suriye'nin Natal Güneş ve/veya Marsı Koç burcuna ve Natal Marsı bilhassa Başak, Balık burçlarına çok dikkat etmesi gerekebilir. 
 
06, 07, 08, 12 Mayısda Natal Marsı Balık olan İran ve/veya Işid'in Tr Marsdan aldığı olumlu etki ile Yengeç burcu Amerika'ya, Oğlak burcu Rusya'ya, Terazi burcu Suriye'ye saldırması olasıdır. 
 
09, 10, 11 Mayısda Mars -1 seviyesine ineceğinden Natal Güneş ve Marsı İkizler, Koç, Boğa, Yengeç, Başak**, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Balık** olanlar olumsuz etki alırken Natal Marsı Aslan, Kova olanlar ise olumlu etkiler alabilirler. 09, 10, 11 Mayısda bilhassa Natal Güneşi Başak, Balık olanların Natal Marsı Aslan, Kova burçlarına ve Natal Güneş ve/veya Marsı Koç burçlarına son derece dikkat etmeleri gerekebilir. 
 
09, 10, 11 Mayıs (-1)
Marsdan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı İkizler, Koç, Boğa, Yengeç, Başak**, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Balık** olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, İngiltere, Mısır, Ermenistan, Yemen, Irak, Amerika, Kanada, Ukrayna, Kırgızistan, Makedonya, Kuzey Kore, Almanya, Fransa, Nijerya, Suriye, Meksika, Azerbaycan, Belçika, Filistin, KKTC, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Lübnan, Panama, Arnavutluk, BAE, Tayvan, İtalya, Rusya, Tunus / HDP, İYİ Parti / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), CIA (Amerikan Haber Alma), TC Merkez Bankası, BM, AB, IMF, FED /DHKP-C, PYD, PKK / Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş / ABD Doları, Türk Lirası, BitCoin, Euro / Muharrem İnce, İlker Başbuğ, Abdullah Gül, Figen Yüksekdağ, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli, Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meral Akşener, Sinan Ogan, Koray Aydın, Ümit Özdağ, AB Başkanı Donald Tusk, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Edward Snowden, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Başbakanı Theresa May, İran Başkanı Hasan Ruhani, Belçika Başbakanı Charles Michel, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı,  IMF Başkanı Christine Lagarde, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, PYD Başkanı Salih Müslim, Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş
 
09, 10, 11 Mayıs (-1)
Marsdan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Aslan, Kova olanlar)
Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Libya, Hollanda, Katar, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Çin, Suudi Arabistan, İspanya / FBI (Federal Soruşturma) / CHP / Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman,Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Fransa Cumhurbaşkanı Macron
 
Marsı sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Koç olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, Irak, Filistin, Lübnan / NATO, Avrupa Ordusu, Şangay Beşlisi / DHKP-C / ABD Doları / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Muharrem İnce
 
09, 10, 11 Mayıs Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 3.evindeki Tr Marsa dikkat etmesi gerekebilir. 3.evdeki Tr Mars her türlü iletişimde kavga, tartışma ve saldırılara işaret etmektedir. 09, 10, 11 Mayısda 3.evinde Tr Mars olanların tartışmalı haberlere, iletişim kazalarına, yakın çevredeki saldırgan kişilere dikkat etmeleri gerekebilir.
 
09, 10, 11 Mayısda hava, kara ve deniz yolculuklarında olumsuz hava şartlarından dolayı kazalar artabilir. 
 
Bütün bu olumsuzluklara rağmen hafta boyu Neptün Transitinin katsayısı yüksek olacağından Natal Marsı Balık, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Yay, Oğlak burçları Tr Neptünden son derece olumlu etkiler alabilirler. Tr Neptün yüksek katsayıda Natal Güneş ve/veya Marsı Balık burcundan kişiler, yardımsever kişileri,hayır kurumlarını, vakıfları, şirketleri, kamu kurum ve kuruluşlarını, devleti sembolize etmektedir. Hafta boyu Tr Neptün hangi evimizdeyse o konularda Tr Neptünü sembolize eden kişi ve olaylardan olumlu etkiler alabiliriz. 
 
Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. 
 
Yükselen Koç 
(Hafta boyu 1.ev Venüs, 2.ev Uranüs, 10.ev Plüto, 10 Mayıs 4.ev Ay Dikkat, 12.ev Neptün Süper)
Yükselen Boğa
(Hafta boyu 12.ev Venüs, 1.ev Uranüs, 9.ev Plüto, 10 Mayıs 3.ev Ay Dikkat, 11.ev Neptün Süper)
Yükselen İkizler
(Hafta boyu 11.ev Venüs, 12.ev Uranüs, 8.ev Plüto, 10 Mayıs 2.ev Ay Dikkat, 10.ev Neptün Süper)
Yükselen Yengeç
(Hafta boyu 10.ev Venüs, 11.ev Uranüs, 7.ev Plüto, 10 Mayıs 1.ev Ay Dikkat, 9.ev Neptün Süper)
Yükselen Aslan
(Hafta boyu 9.ev Venüs, 10.ev Uranüs, 6.ev Plüto, 10 Mayıs 12.ev Ay Dikkat, 8.ev Neptün Süper)
Yükselen Başak
(Hafta boyu 8.ev Venüs, 9.ev Uranüs, 5.ev Plüto, 10 Mayıs 11.ev Ay Dikkat, 7.ev Neptün Süper)
Yükselen Terazi
(Hafta boyu 7.ev Venüs, 8.ev Uranüs, 4.ev Plüto, 10 Mayıs 10.ev Ay Dikkat, 6.ev Neptün Süper)
Yükselen Akrep
(Hafta boyu 6.ev Venüs, 7.ev Uranüs, 3.ev Plüto, 10 Mayıs 9.ev Ay Dikkat, 5.ev Neptün Süper)
Yükselen Yay
(Hafta boyu 5.ev Venüs, 6.ev Uranüs, 2.ev Plüto, 10 Mayıs 8.ev Ay Dikkat, 4.ev Neptün Süper)
Yükselen Oğlak
(Hafta boyu 4.ev Venüs, 5.ev Uranüs, 1.ev Plüto, 10 Mayıs 7.ev Ay Dikkat, 3.ev Neptün Süper)
Yükselen Kova
(Hafta boyu 3.ev Venüs, 4.ev Uranüs, 12.ev Plüto, 10 Mayıs 6.ev Ay Dikkat, 2.ev Neptün Süper)
Yükselen Balık
(Hafta boyu 2.ev Venüs, 3.ev Uranüs, 11.ev Plüto, 10 Mayıs 5.ev Ay Dikkat, 1.ev Neptün Süper)
 
ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 585
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1792
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster