Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Aralık '19

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
331
 

06-12 Ocak 2020 Haftalık Burç

06 - 12 Ocak 2020 Haftalık Burç Astroloji: 06 Ocak Güneş Süper 11 Ocak Boğa - Akrepler Uranüs, Plüto Dikkat ! 
 
Hafta boyu ama bilhassa 06 Ocakta Güneş Transiti +7 katsayısında olup Natal Marsı Oğlak, Koç, Boğa, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep, Balık burçlarını ve sembolize ettiklerini canlandırıp ön plana çıkarabilir. Örneğin Boğa - Akrep burçlarını sembolize eden yer altı (Doğalgaz, petrol, Türk Akımı, madenler, vs) ve yer üstü (Baraj, köprü, Kanal İstanbul, vs) kaynaklarında, bankacılık, sigorta ve vergilerle ilgili konularda yeni projeler gündeme gelebilir. Başak - Balık burçlarını sembolize eden halk sağlığı, işçiler, vakıflar, büyük şirketler, devlet kurumları, hastaneler, hapishaneler, ilaç sektörü ile ilgili olumlu yenilikler ve gelişmeler olabilir. Koç - Terazi burçlarını sembolize eden askeri konularda, sosyal ve siyasi konularda, diplomatik konularda yeni gelişmeler olabilir. Oğlak - Yengeç burçlarını sembolize eden işveren ve patronlarla, iş dünyasıyla, vatani konularla, üretim ve ülke güvenliğiyle (S400, vs), gayrimenkul konularıyla ilgili önemli ve olumlu gelişmeler ve yenilikler olabilir. (Ocak 2020 burç) (haftalık burç) (haftalık astroloji)
 
Güneş Transitinin yükselmesi ile Altın fiyatlarında da bir yükseliş hafta boyu ve bilhassa 06 Ocak civarı bekelenebilir. 2020 Ocak Ayının ilk yarısı genelde olumlu gelişmelerle dolu ama ikinci yarısı ve bilhassa 24 Ocak Güneş ve Uranüsün -3 katsayısında düşmesi ile deprem, şiddet, saldırı ve terör olaylarına işaret etmektedir. (Ocak astroloji) (2020 Ocak burç)
 
06 Ocak (+7), 07, 08, 09 Ocak (+5), 10, 11 Ocak (+6), 12 Ocak (+5)
Güneşden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Oğlak, Koç, Boğa, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep, Balık olanlar)
Bangladeş, Tunus, Venezuella, Tayvan, Irak, Filistin, Lübnan, İngiltere, Mısır, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya, Filipinler, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Makedonya, Suriye, Türkiye, Brezilya, Güney Kore, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / NATO, Avrupa Ordusu, Şangay Beşlisi, BM, IMF, FED, CIA (Amerikan Haber Alma), TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), AB, TC Merkez Bankası / İYİ Parti, MHP, Gelecek Partisi / BitCoin, ABD Doları, Euro / DHKP-C, PYD / Fenerbahçe, Beşiktaş / Kemal Kılıçdaroğlu, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Ümit Özdağ, PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Muharrem İnce, Yunanistan Başbakanı Miçotakis, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Meral Akşener, İngiltere Eski Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Ekrem İmamoğlu, Ali Babacan
 
Güneşi sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Aslan olanlar)
İsrail, Ürdün, Kuveyt, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Çin, Suudi Arabistan, İspanya, Güney Kore / AKP, CHP / FBI (Federal Soruşturma) / Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr
 
Yukardaki tabloda Güneşden olumlu etki alanların Güneşi sembolize eden ülke, grup ve kişilerden olumlu etkiler almaları söz konusudur. Örneğin Natal Marsı Terazi olan Türkiye ve TSK'Nın 06 Ocak ve civarı yıldızının parlaması ve Dünya çapında konuşulması ayrıca Güneşi sembolize eden ABD Başkanı Trump'dan, NATO'dan olumlu etkiler alması olasıdır. İyi Parti, MHP ve Gelecek Partisinin de Güneşden olumlu etkiler aldığı görülmektedir. 06 Ocak ve civarı Bitcoin, Dolar ve Euro'nun Güneşden alacağı olumlu etki ile yükselmesi olasıdır. Ekrem İmamoğlu, Muharrem İnce ve Ali Babacan'ın Güneşi sembolize eden parti ve kişilerden olumlu etkiler almaları olasıdır. Yukardaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilinir. (2020 haftalık burç)
 
Hafta boyu ve bilhassa 06 Ocakta Satürn Transiti de Güneş gibi yüksek katsayıda olup bütün burçları ama bilhassa Natal Marsı Koç, Boğa, Terazi, Akrep olanları son derece olumlu yönde etkileyebilir. Satürn Natal Marsı Koç, Boğa, Terazi, Akrep olanlara her konuda disiplin, çalışma azmi ve metanet verecektir. Örneğin Natal Marsı Terazi olan Türkiye ve TSK'Nın askeri konularda disiplinli çalışmalar içine girmesi olasıdır. Aynı şekilde Natal Marsı Terazi olan Suriye'de de bir takım disiplinli çalışmalar olabilir. Natal Marsı Akrep olan Suriye Başkanı Esad da Satürnün desteği ile ülkesinde askeri açıdan disiplinli çalışmalar yapabilir. (Ocak 2020)
 
06 Ocak (+5), 07 Ocak (+4), 08, 09 Ocak (+5), 10 Ocak (+4), 11 Ocak (+5), 12 Ocak (+4)
Satürnden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Bütün burçlar Bilhassa Koç, Boğa, Terazi, Akrep olanlar)
Irak, Filistin, Lübnan, Tayvan, Makedonya, Suriye, Türkiye, Brezilya, Güney Kore, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya / NATO, Avrupa Ordusu, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), AB, TC Merkez Bankası / ABD Doları / İYİ Parti, MHP, Gelecek Partisi / Beşiktaş / PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Muharrem İnce, Yunanistan Başbakanı Miçotakis, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Ali Babacan
 
Satürnü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Oğlak olanlar)
Bangladeş, Venezuella, Tayvan, İtalya, Rusya, Tunus / IMF, FED / Fenerbahçe / Türk Lirası, BitCoin, Euro / Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, IMF Başkanı Christine Lagarde, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Suudi Arabistan Kralı Selman
 
Yukardaki tabloda 06 Ocak ve civarı Natal Güneşi Koç Marsı Terazi olan Ali Babacan'ın hem Tr Güneş hem de Tr Satürnden son derece olumlu etkiler aldığı görülmektedir. Ali Babacan'In yeni parti kurma arifesinde olduğu biliniyor. Bu yazıyı yazdığım 29 Aralık 2019'da Ali Babacan henüz partisini kurmadı ama Ocak 2020'de kurması bekleniyor ve hakikaten de eski AKP'li Ali Babacan'ın 06 Ocak ve civarı Güneş ve Satürnden alacağı etkilerle astrolojik olarak büyük bir çıkış yapması beklenebilir. 
 
Ali Babacan gibi Güneş ve Satürnden olumlu etki alanların (Natal Marsı Koç, Boğa, Terazi, Akrep olanlar) Tr Güneş ve Satürn hangi evlerindeyse o konularda bir canlanma, ünlenme ve çalışma yapmaları olasıdır.
 
06 Ocakta Jüpiter +2 katsayısında olup bütün burçları ama bilhassa Natal Marsı Koç, Başak, Terazi, Balık burçlarını ve sembolize ettiklerini son derece olumlu etkileyebilir. 06 Ocakta Natal Marsı Terazi olan Ali Babacan'ın Tr Jüpiterden de başarısını arttırıcı etkiler aldığı görülmektedir. Natal Marsı Terazi olan Türkiye ve TSK'nın da yeni başarılara imza atması olasıdır. Ancak 24 Ocakta Türkiye ve TSK bazı devletlerin saldırı ve kıskançlıklarına maruz kalabilir. Aynı şekilde 06 Ocak ve civarı Natal Güneşi Koç Marsı Terazi olan Ali Babacan'ın yıldızı parlayıp ünlense de 24 Ocakta bazı kişilerin saldırılarına ve kıskançlıklarına maruz kalabilir.
 
06 Ocak (+2)
Jüpiterden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Bütün burçlar Bilhassa Koç, Başak, Terazi, Balık olanlar)
Irak, Filistin, Lübnan, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Makedonya, Suriye, Türkiye, Brezilya, Güney Kore, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / NATO, Avrupa Ordusu, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat) / İYİ Parti / ABD Doları, Euro / DHKP-C, PYD / Beşiktaş / PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Muharrem İnce, Yunanistan Başbakanı Miçotakis, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Meral Akşener, İngiltere Eski Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Ali Babacan
 
Jüpiteri sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Yay olanlar)
Meksika, Lübnan, Panama, Arnavutluk, Birleşik Rusya Partisi, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, BAE / AKP, HDP, Gelecek Partisi / PKK / Galatasaray / Türk Lirası / Abdullah Gül, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Koray Aydın, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Belçika Başbakanı Charles Michel, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan
 
Yukardaki tabloda Jüpiterden olumlu etki alanların Jüpiteri sembolize eden ülke, grup ve kişilerden olumlu etkiler almaları olasıdır. Örneğin 06 Ocakta Ali Babacan'In AKP'den, HDP'den ve/veya Gelecek Partisinden olumlu etkiler alması olasıdır. Yukardaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilinir.
 
08, 09, 10, 11 Ocakta Merkür Transiti Güneş Transiti ile birlikte Natal Marsı Oğlak, Koç, Boğa, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep, Balık burçlarını ve sembolize ettiklerini son derece olumlu yönde etkileyebilir. Merkür yüksek katsayıdayken bilgi ve beceriyi, her türlü iletişimde olumlu gelişmeleri işaret etmektedir. Güneş Transiti ile birlikte olunca bilgi ve iletişim dünyasında canlanmalar, yeni projeler askeri konuları, sağlıkla ilgili konuları, sosyal ve siyasi konuları, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konuları, hastane ve hapishane gibi devletle ilgili konuları, vatani konuları, bankacılık, vergi, sigorta, gayrimenkulle ilgili konuları son derece olumlu etkileyebilecek yasalar, düzenleme ve anlaşmalar olabilir. 
 
Venüs katsayısını biraz yükseltti ama hala -1 seviyelerinde olduğundan Venüsyen konularda (sosyal, siyasi, mal-mülk, toprak paylaşımı, sınırlar) hafta boyu hala bazı talepkarlıklar, yavaşlık ve kararsızlıklar olabilir. Hafta boyu Venüs Taransiti Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, Boğa, İkizler**, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay**, Balık burçlarını olumsuz etkilerken Natal Marsı Yengeç, Oğlak olanları ise olumlu yönde etkileyebilir.
 
Venüs hafta boyu bilhassa İkizler ve Yay burcunu sembolize eden şeyleri çift yönde olumsuz etkileyeceğinden her türlü iletişimde yavaşlık ve aksaklıklar, Astro Carto Grafide Merkür ve Jüpiter çizgilerinin geçtiği bölgelerde olumsuz hava koşulları, her türlü iletişimde (hava, kara, deniz) kazalar, salgın hastalıklarda artışlar (Başak - Balık), elektronik aletlerde ihmaller yüzünden arıza ve kazalar, patlama ve yangınlar (Kova - Aslan), zayıf fay hatlarında depremler, toprak kaymaları, maden göçükleri (Boğa - Akrep) olabilir.
 
07, 08, 09, 10, 11, 12 Ocak (-1)
Venüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç, Boğa, İkizler**, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay**, Balık olanlar)
Işid, İran, İsrail, Ekvador, Ürdün, Kuveyt, Ermenistan, Yemen, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Güney Kore, Ukrayna, Kırgızistan, Katar, Makedonya, Kuzey Kore, Almanya, Fransa, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, İspanya, Meksika, Azerbaycan, Belçika, Filistin, KKTC, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Lübnan, Panama, Arnavutluk, Birleşik Rusya Partisi, BAE, Vatikan, Japonya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Libya, Hollanda / AKP, CHP, HDP, İYİ Parti, MHP, Gelecek Partisi / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), FBI (Federal Soruşturma), TC Merkez Bankası, AB, Avrupa Ordusu / DHKP-C, PYD, PKK / Galatasaray, Beşiktaş / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Muharrem İnce, Fetullah Gülen, İlker Başbuğ, Can Dündar, Abdullah Gül, Figen Yüksekdağ, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinan Ogan, Koray Aydın, AB Başkanı Donald Tusk, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Edward Snowden, Donald Trump, İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, 
Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Eski Başbakanı Theresa May, Hillary Clinton, İran Başkanı Hasan Ruhani, Belçika Başbakanı Charles Michel, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, PYD Başkanı Salih Müslim, Yunanistan Başbakanı Miçotakis, Mansur Yavaş, Ali Babacan
 
07, 08, 09, 10, 11, 12 Ocak (-1)
Venüsden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Yengeç, Oğlak olanlar)
İngiltere, Mısır, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya, Filipinler, Bangladeş, Tunus, Venezuella / BM, IMF, FED, CIA (Amerikan Haber Alma) / BitCoin / Fenerbahçe /Kemal Kılıçdaroğlu, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Ümit Özdağ, Ekrem İmamoğlu
 
Venüsü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Boğa, Terazi olanlar)
İngiltere, İsrail, Ekvador, Makedonya, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, Meksika, Azerbaycan, Belçika, Türkiye, Brezilya, Tayvan, İspanya, Güney Kore / HDP, İYİ Parti / Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), TC Merkez Bankası / Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş / Fetullah Gülen, İlker Başbuğ, AB Başkanı Donald Tusk, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Eski Başbakanı Theresa May, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Muharrem İnce, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Ali Babacan
 
Yukardaki tabloda hafta boyu Venüsden olumsuz etki alanların Venüsü sembolize eden ve/veya Venüsden olumlu etki alan ülke, grup ve kişilere dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin Kova burcu Libya'nın İsrail, İngiltere, Almanya, Fransa, Suudi Arabistan gibi ülkelerden aynı zaman da Rusya Başkanı Putin'den olumsuz Venüsyen (sosyal ve siyasi, vs) konularda olumsuz etkiler alabileceği görülmektedir. Aynı şekilde Türkiye'Nin ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da Venüsyen konularda İsrail, Almanya, Fransa ve/veya Rusya Başkanı Putin'den olumsuz etkiler alabilmesi olasıdır. Yukardaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğlatılabilinir. 
 
Hafta boyu ama bilhassa 11 Ocak Cumartesi günü Plüto Transiti yüksek katsayıda olsa da Natal Güneşi Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını olumsuz etkilemeye devam edecektir. 11 Ocakta Plüto Transitine +2 katsayısındaki Uranüs transiti de katılacak ve Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını rahatsız ve huzursuz edecektir. Bu yüzden 11 Ocakta zayıf fay hatlarında şiddetli depremler, toprak kaymaları, şiddet, cinayet, saldırı ve terör olayları olma olasılığı yüksektir.
 
Hafta boyu Plüto Transiti Natal Marsı Oğlak, Koç**, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi**, Yay, Balık olanları son derece olumlu yönde etkileyebilir. Örneğin hafta boyu Natal Marsı Koç olan Doların yükselmeye devam etmesi olasıdır. Hafta boyu Ali Babacan'ın Tr Plütondan da güçlendirici etkiler aldığını görmekteyiz. Natal Marsı Terazi olan Türkiye ve TSK'nın da askeri konularda güçlenebileceğini görmekteyiz. 
 
11 Ocak Astro Carto Grafide Tr Plüton ve Uranüsden olumsuz etki alan Venüs, Güneş, Plüto, Uranüs çizgilerinin geçtiği bölgeler: Türkiye (İstanbul, Yalova, Bursa, Marmara Denizi, Kütahya, Uşak, Afyonkarahisar, Burdur, Antalya, Sakarya, Eskişehir, Kastamonu, Çankırı, Çorum, Yozgat, Kırşehir, Nevşehir, Niğde, Adana, Samsun, Ordu, Tokat, Sivas, Malatya, Adıyaman, Şanlıurfa, Elazığ, Tunceli, Erzincan, Gümüşhane, Trabzon, Artvin, Ardahan, Erzurum, Muş, Bitlis, Siirt), Suriye, Irak, İran, Suudi Arabistan, Yemen, Umman, Pakistan, Hindistan, Bangladeş, Miyanmar, Tayland, Çin, Filipinler, Tayvan, Malezya, Endonezya, Avustralya, Papua Yeni Gine, Solomon Adaları, Kuzey Kore, Güneş Kore, Japonya, Amerika, Kanada, Meksika, Bahamalar, Küba, Panama, Kolombiya, Venezuella, Peru, Ekvador, Brezilya, Paraguay, Arjantin, Libya, Mısır, Lübnan, Ürdün, Akdeniz Açıkları, Yunanistan, Arnavutluk, Macaristan, Polonya, Ukrayna, Rusya, İtalya, Almanya, Avusturya, Fransa, Belçika, Danimarka, İsveç, Hollanda, İrlanda, İngiltere, İspanya, Cezayir, Tunus, Somali, Sudan
 
11 Ocak ve civarı yukardaki astro carto grafide adı geçen bölgelerde zayıf fay hatlarında şiddetli depremler, toprak kaymaları, volkanik aktiviteler, cinayet, saldırı ve terör olayları, elektronik aletlerden kaynaklı kazalar, patlama ve yangınlar olabilir. 
 
09 Ocak ve civarı Astro Carto Grafide Tr Venüsden olumsuz etki alan Merkür ve Jüpiter çizgilerinin geçtiği bölgeler: Türkiye (İstanbul, Marmara Denizi, Bursa, Yalova, Balıkesir, Muğla, Kütahya, Uşak, Burdur, Denizli, Antalya, Giresun, Erzincan, Tunceli, Elazığ, Malatya, Adıyaman, Şanlıurfa, Ardahan, Kars, Ağrı, Van, Hakkari), Akdeniz Açıkları, Suriye, Suudi Arabistan, Irak, İran, Yemen, Umman, Azerbaycan, Bangladeş, Tayland, Çin, Endonezya, Avustralya, Filipinler, Papua Yeni Gine, Kuzey Kore, Güney Kore, Japonya, Amerika, Kanada, Meksika, Küba, Panama, Venezuella, Brezilya, Arjantin, Libya, Mısır, Sudan, Tunus, Cezayir, Yunanistan, Ege Açıkları, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Almanya, İsviçre, Danimarka, İsveç
 
Yukardaki Astro Carto Grafide 09 Ocak ve civarı adı geçen bölgelerde olumsuz hava şartları, her türlü iletişimde (hava, kara, deniz) yavaşlık ve aksaklıklar, kazalar, elektronik aletlerde aksama ve kazalar, salgın hastalıklar ve zehirlenmeler, zayıf fay hatlarında depremler, toprak kayması, heyelan, maden göçükleri, cinayet ve saldırılar, terör olayları, patlama ve yangınlar olabilir. 
 
Yukardaki Asto Carto Grafideki tablolardan bakınca İstanbul, Marmara Denizi, Bursa, Yalova gibi yerlerde 09 Ocak ve 11 Ocakta hem olumsuz hava koşulları hem de zayıf fay hatlarında depremler olabileceği görülmektedir. 
 
Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. 
 
Yükselen Koç 
(Hafta boyu bilhassa 06 Ocakta 10.ev Güneş Süper, 11.ev Venüs Dikkat, 11 Ocak 2.ev Uranüs ve 10.ev Plüto Süper)
Yükselen Boğa
(Hafta boyu bilhassa 06 Ocakta 9.ev Güneş Süper, 10.ev Venüs Dikkat, 11 Ocak 1.ev Uranüs ve 9.ev Plüto Süper)
Yükselen İkizler
(Hafta boyu bilhassa 06 Ocakta 8.ev Güneş Süper, 9.ev Venüs Dikkat, 11 Ocak 12.ev Uranüs ve 8.ev Plüto Süper)
Yükselen Yengeç
(Hafta boyu bilhassa 06 Ocakta 7.ev Güneş Süper, 8.ev Venüs Dikkat, 11 Ocak 11.ev Uranüs ve 7.ev Plüto Süper)
Yükselen Aslan
(Hafta boyu bilhassa 06 Ocakta 6.ev Güneş Süper, 7.ev Venüs Dikkat, 11 Ocak 10.ev Uranüs ve 6.ev Plüto Süper)
Yükselen Başak
(Hafta boyu bilhassa 06 Ocakta 5.ev Güneş Süper, 6.ev Venüs Dikkat, 11 Ocak 9.ev Uranüs ve 5.ev Plüto Süper)
Yükselen Terazi
(Hafta boyu bilhassa 06 Ocakta 4.ev Güneş Süper, 5.ev Venüs Dikkat, 11 Ocak 8.ev Uranüs ve 4.ev Plüto Süper)
Yükselen Akrep
(Hafta boyu bilhassa 06 Ocakta 3.ev Güneş Süper, 4.ev Venüs Dikkat, 11 Ocak 7.ev Uranüs ve 3.ev Plüto Süper)
Yükselen Yay
(Hafta boyu bilhassa 06 Ocakta 2.ev Güneş Süper, 3.ev Venüs Dikkat, 11 Ocak 6.ev Uranüs ve 2.ev Plüto Süper)
Yükselen Oğlak
(Hafta boyu bilhassa 06 Ocakta 1.ev Güneş Süper, 2.ev Venüs Dikkat, 11 Ocak 5.ev Uranüs ve 1.ev Plüto Süper)
Yükselen Kova
(Hafta boyu bilhassa 06 Ocakta 12.ev Güneş Süper, 1.ev Venüs Dikkat, 11 Ocak 4.ev Uranüs ve 12.ev Plüto Süper)
Yükselen Balık
(Hafta boyu bilhassa 06 Ocakta 11.ev Güneş Süper, 12.ev Venüs Dikkat, 11 Ocak 3.ev Uranüs ve 11.ev Plüto Süper) 
 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 545
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1894
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster