Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

29 Ağustos '15

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
1511
 

07 - 13 Eylül 2015 Haftalık burç astroloji: 07 Eylül Ay Yengeçde süper ama 08 Eylüle dikkat !

07 - 13 Eylül 2015 Haftalık burç astroloji: 07 Eylül Ay Yengeçde süper ama 08 Eylüle dikkat !
 

haftalık burç


07 Eylül Pazartesi günü Ay rahat ettiği Yengeç burcunda ve +4 katsayısında olacak. Bu yüzden vatani konularda, ülke güvenliğiyle yada üretimle ilgili konularda olumlu gelişmeler olabilir, üretim ve güvenlik artabilir. Bu durumdan Güneşi yada Marsı Yengeç burcundan kişiler olumlu etkiler alacaklar. Yengeç burcundaki Natal gezegenlerinizin katsayısı yükseleceğinden bu gezegenlerin temsil ettiği konularda daha duygulu, duyarlı ve üretken olabilirsiniz. Yengeç burcu haritanızda hangi eve denk geliyorsa o konularda üretim ve güvenlik artabilir. Örneğin Ay 12.evinize denk geliyorsa varsa gizli düşmanlarınız her zamankinden daha duygulu, duyarlı ve anaç olabilirler. Ev, aile, gayrimenkulle ilgili sıkıntı ve sorunlarınız varsa olumlu fırsatlar yakalayabilirsiniz. (Eylül 2015 burç)

Dünya genelinde ise Yengeç burcu deyince akla ilk Amerika gelmektedir. Amerika devlet olarak kendini daha iyi ortaya koyacaktır. Kısaca 07 Eylül günü Güneşi daha iyi parlayacaktır. Almanya Başbakanı Merkel de Yengeç burcunda olduğundan o da bu günde kendini daha iyi ifade edebilecektir. Yengeç burcundan ülke, kişi ve gruplar birbirlerini karşılıklı olumlu etkileyebilirler. Örneğin Güneşi yada Marsı Yengeç olan Amerika, İngiltere, Irak, Mısır gibi ülkeleri yada Almanya Başbakanı Merkel ile aktivist Julian Assange birbirlerini olumlu açıdan etkileyebilirler. (haftalık burç)

Ancak ertesi günü yani 08 Eylül günü Ay Yengeçde -1 katsayısına düşeceğinden bugünde Yengeç burcunu temsil eden ülke, kişi ve gruplarda aşırı hassasiyet ve güvensizlik ya da güvenlik problemleri oluşabilir. (haftalık astroloji)

08 Eylül -10 katsayısı ile haftanın en yoğun günüdür. Bugünde Ay Yengeçde, Merkür Terazide, Venüs, Mars Aslanda, Jüpiter Başakda, Satürn Akrepde, Uranüs Koçda, Neptün Balıkda düşük katsayıda olacaktır. Bu yüzden Natal gezegenleri Yengeç, Terazi, Aslan, Başak, Akrep, Koç ve Balık burcundan kişilerin daha bir dikkatli olmaları gerekebilir. (Eylül astroloji)

08 Eylül günü;
- Vatani konularda güvenlik problemleri;
- iletişimde, hizmette, işçi ve çalışanlarda yavaşlık;
- para konularında, sosyal ve siyasi konularda egoistlik, yetersizlik;
- yeni başlangıçlarda egoistlik, asker, polis ve güvenlikle ilgili konularda baskınlık;
- hukuk ve yasalarda, yüksek öğrenimde hile ve kurnazlık yada aşırı titizlik;
- yabancı ülke ve kültürlerle iletişim problemleri;
- Başkan, patron ve otorite sahibi kişilerde ölüm, yıkım gibi olumsuz değişimler;
- teknolojik konularda zorlanma, özgürlükçü kişi ve gruplarda öfke;
- Büyük kurum ve kuruluşlarda (şirketler, hastane, ) aldatıcı ve bulanık olaylar olabilir.

24 Ağustos haftası için yaptığımız yorumlarda 26 Ağustosun 2015 yılının en olumsuz günü olduğunu belirtmiştik. Aylar öncesinden yaptığımız tahminlerde ise Ağustos ayında kaos çıkabileceğini saldırı ve terör olaylarının çoğalabileceğini belirtmiştik. Gerçekten de Ağustos ayında terör saldırıları ve şiddet arttı. Ağustos ayı 2015 yılını unutulmaz bir yıl yaptı. Türkiye açısından hükümet kurma kaosu ortaya çıktı. Hopa'da son 50 yılın en büyük sel felaketi yaşandı. Dünya genelinde de Çin borsaları tüm dünyayı olumsuz bir şekilde etkiledi. Ağustosun en olumlu olayı Türkiye açısından şüphesis 4.5G ihalesiydi. 4.5G ihalesi iletişimle yani Merkürle ilgilidir. Zaten 26 Ağustos için günü bir tek Merkürü simgeleyen şeyler kurtarabilir demiştik. (2015 Eylül burç)

 

Ağustos ayında 01 Kasım için erken seçim kararı da alındı. Ancak erken seçimler keşke Aralık ayının başında olsaydı çünkü 01 Kasımda transitlerin katsayıları Ağustos ve Eylüle göre bir miktar yükselmiş olacak ama yine de her şey sütliman olmayabilir. 01 Kasım günü olumsuz transitlerin katsayıları: Merkür Terazide -1, Venüs Başakda -1, Mars Başakda -1, Satürn Yayda -1 ve Uranüs Koçda -1.

 

AKP'nin Güneşi Aslan olduğundan 01 Kasım günü Güneş Akrepde +2 katsayısında pek de yüksek bir katsayıda değil ama düşük de değil. AKP'nin Marsı ise Yay olduğundan 01 Kasım günü Jüpiter Başakda +3 katsayısında olacak.

 

CHP'nin Güneşi Başak olduğundan 01 Kasım günü Merkür Terazide -1 katsayısında olacak. CHP'nin Marsı ise Aslan olduğundan 01 Kasım günü Güneş Akrepde +2 katsayısında olacak.

 

MHP'nin Güneşi Kova olduğundan 01 Kasım günü Uranüs Koçda -1 katsayısında olacak. MHP'nin Marsı ise Akrep olduğundan 01 Kasım günü Plüto Oğlakda +3 katsayısında olacak.

 

HDP'nin Güneşi Terazi olduğundan 01 Kasım günü Venüs Başakda -1 katsayısında olacak. HDP'nin Marsı Yay olduğundan 01 Kasım günü Jüpiter Başakda +3 katsayısında olacak.

 

Bu tablodan 01 Kasım günü AKP'nin Güneşinin katsayısının diğer partilere göre daha yüksek olduğu ancak Mars açısından bakınca AKP, MHP ve HDP'nin başa baş +3 katsayısında etki aldığı görülmektedir. CHP açısından bakınca hem Güneşi Merkürden -1 katsayısı almakta hem de Marsı diğer partilere nazaran +2 katsayısında kalmaktadır. Tahminim kıl payı fark ile AKP bu seçimden yine 1.parti olarak çıkabilir ama bir koalisyon kurulması da gerekebilir. Ben en çok CHP'ye şaşırıyorum. CHP'nin oyunu arttırması için Başak burcunda ve +3 katsayısındaki Jüpiteri simgeleyen yabancı ülke ve kültürlerin oyunu da alması gerekebilir. Yani yurt dışından gelecek oylarını yada kürt, alevi, vs gibi kişilerin oylarını kazanması gerekebilir. Kasım ayı hepimize kolay gelsin ! :)

 

Yükselen Burcunuz ve devamı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2015/08/07-13-eylul-2015-haftalk-burc-astroloji.html


07 Eylül günü

Ay Yengeçde yüksek katsayıda

Ay.ı (Yengeç burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Yengeç burcundan ünlüler: Almanya Başbakanı Merkel, aktivist Julian Assange, Türkmenistan Başbakanı Muhammedov
- Güneşi yada Marsı Yengeç burcundan ülkeler: Amerika, İngiltere, Irak, Mısır, Nijerya, Afganistan
- Güneşi yada Marsı Yengeç burcundan partiler, gruplar: IMF (Para Fonu), FED (Federal Rezerv), BM (Birleşmiş Milletler)
- Yengeç burcunu (Ay.ı) simgeleyen şeyler: Vatani konular, ülke güvenliği, üretimle ilgili konular

Ay.ı simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar duygulu, duyarlı, üretken ve anaç olabilirler. Bu durum yine Ay.ı simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumlu etkileyebilir.

Örneğin Almanya Başbakanı Merkel her zamankinden daha duygulu ve duyarlı yada anaç olabilir. Aktivist Julian Assange her zamankinden daha üretken olabilir. Amerika, İngiltere, Irak, Mısır, Nijerya, Afganistan gibi Güneşi yada Marsı Yengeç olan ülkeler birbirlerini olumlu yönde etkileyebilirler. Bu arada Amerika IMF, FED yada BM'yi olumlu yönde etkileyebilir. IMF yada FED her zamankinden daha üretken olabilir. Amerika ülke güvenliği yada vatani konularda her zamankinden daha üretken olabilir. Dünya genelinde ülkelerinin güvenliklerini arttıracakları bir gün olabilir. (2015 haftalık burç)

08 Eylül günü

Ay Yengeçde düşük katsayıda

Ay.ı simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar aşırı hassas, değişken ve güvensiz olabilirler. Bu durum yine Ay.ı simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Örneğin Almanya Başbakanı Merkel aşırı hassas olabilir. Aktivist Julian Assange güvenliğiyle ilgili problemleri olabilir. Amerika, İngiltere, Irak, Mısır, Nijerya, Afganistan gibi Güneşi yada Marsı Yengeç olan ülkeler birbirlerini olumsuz yönde etkileyebilirler. Bu arada Amerika IMF, FED yada BM'yi olumsuz yönde etkileyebilir. Vatani konularda aşırı hassasiyet ve güvenlik problemleri oluşabilir. (Eylül 2015)

Merkür Terazide düşük katsayıda

Merkürü (İkizler ve Başak burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcundan ünlüler: Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, KKTC Başkanı Mustafa Akıncı, Suriye Başkanı Esad, Başbakan Davutoğlu, MHP Başkanı Bahçeli, Hizbullah lideri Hasan Nasrallah
- Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcundan ülkeler: Amerika, Almanya, Fransa, İtalya, Kıbrıs Rum Kesimi, KKTC, Ermenistan, Mısır, Yemen, Kuveyt, Ukrayna, Makedonya, Kuzey Kore
- Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcundan partiler, gruplar: CHP, TÜRAŞ, PYD
- İkizler ve Başak burcunu (Merkürü) simgeleyen şeyler: Her türlü iletişim (konuşma, yazışma, bilgi, belge, antlaşma), her türlü hizmet (sağlık, eğitim, ulaşım), işçi ve çalışanlar, ticari konular, komşu ülkeler

Venüsü (Boğa ve Terazi burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcundan ünlüler: Rusya Başkanı Putin, İngiltere Başbakanı David Cameron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Kürdistan Başkanı Barzani
- Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcundan ülkeler: İngiltere, İsrail, Çin, Almanya, Fransa, Türkiye, Suriye, Suudi Arabistan, Nijerya, Makedonya
- Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcundan partiler, gruplar: HDP
- Boğa ve Terazi burcunu (Venüsü) simgeleyen şeyler: Mal-mülk, para ve toprak paylaşımıyla ilgili konular, sosyal, siyasi ve diplomatik konular

Merkürü simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar iletişimsiz, kurnaz, hilekar yada aşırı titiz olabilirler. Bu durum Venüsü simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir. Merkürü simgeleyen şeylerde talepkarlıklar, kararsızlıklar yada yavaşlık olabilir.

Örneğin her türlü iletişim ve hizmette yavaşlama olabilir. Obama Rusya başkanı Putini olumsuz etkileyebilir. Bahçeli HDP'yi olumsuz etkileyebilir. (Eylül 2015 burç)

Venüs Aslanda düşük katsayıda

Venüsü simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar aşırı talepkar, kararsız yada yavaş olabilirler. Bu durum Güneşi simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir. Venüsü simgeleyen şeylerde gurur, kibir, baskınlık ve yetersizlik olabilir.

Örneğin sosyal ve siyasi konularda baskınlık olabilir. Parayla ilgili konularda yetersizlik olabilir. İngiltere, İsrail, Çin, Almanya, Fransa, Türkiye, Suriye, Suudi Arabistan gibi ülkeler Obamayı olumsuz etkileyebilir. HDP, AKP ve CHP'yi olumsuz etkileyebilir. (Eylül astroloji)

Mars Aslanda düşük katsayıda

Marsı (Koç burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Koç burcundan ünlüler: HDP Başkanı Selahattin Demirtaş, Abdullah Öcalan, PYD Başkanı Salih Müslim
- Güneşi yada Marsı Koç burcundan ülkeler: Filistin, İran, Irak
- Güneşi yada Marsı Koç burcundan partiler, gruplar: Işid, DHKP-C, NATO
- Koç burcunu (Marsı) simgeleyen şeyler: Asker, polis ve güvenlik birimleri, yeni başlangıç ve girişimler

Güneşi (Aslan burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Aslan burcundan ünlüler: Obama, Fransa Başkanı Hollande, İngiltere Başbakanı David Cameron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Yunanistan Başbakanı Çipras, Kürdistan Başkanı Barzani, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Abdulah Öcalan
- Güneşi yada Marsı Aslan burcundan ülkeler: Çin, İsrail, Kıbrıs Rum Kesimi, Suudi arabistan, Kuveyt, Afganistan
- Güneşi yada Marsı Aslan burcundan partiler, gruplar: AKP, CHP
- Aslan burcunu (Güneşi) simgeleyen şeyler: Nüfuzlu ve tanınmış kişiler, liderler, gençler, spekülatif konular (Borsa, altın, döviz)

Marsı simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar aşırı öfkeli olabilirler. Bu durum Güneşi simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir. Marsı simgeleyen şeylerde gurur, kibir, baskınlık ve yetersizlik olabilir.

Öreğin asker, polis ve güvenlik birimlerinde baskınlık olabilir. Filistin, Irak, İran yada Işid İsraili olumsuz etkileyebilir. (2015 Eylül burç)

Jüpiter Başakda düşük katsayıda

Jüpiteri (Yay burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Yay burcundan ünlüler: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Abdullah Gül, CHP Başkanı Kılıçdaroğlu, Rusya Başkanı Putin, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Almanya Başbakanı Merkel, Irak eski Başkanı Celal Talabani, İran Başkanı Hasan Ruhani
- Güneşi yada Marsı Yay burcundan ülkeler: Rusya, Yunanistan, Kürdistan
- Güneşi yada Marsı Yay burcundan partiler, gruplar: HDP, PKK, AKP
- Yay burcunu (Jüpiteri) simgeleyen şeyler: Din, inanç ve felsefeyele ilgili konular, yabancı ülke, şehir ve kültürler, hukuk ve yasalar, yüksek öğrenimle ilgili konular

Jüpiteri simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar aşırı fanatik ve abartılı olabilirler. Bu durum Merkürü simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir. Jüpiteri simgeleyen şeylerde iletişimsizlik, kurnazlık, hilekarlık, eleştirel yaklaşım yada titizlik olabilir.

Örneğin hukuk ve yasalarda kurnazlıklar olabilir. Cumhurbaşkanı Erdoğan Suriye Başkanı Esadı olumsuz etkileyebilir. Rusya Başkanı Putin Obamayı yada Amerikayı olumsuz etkileyebilir. HDP CHP'yi olumsuz etkileyebilir. (2015 haftalık burç)

Satürn Akrepde düşük katsayıda

Satürnü (Oğlak burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Oğlak burcundan ünlüler: CHP Başkanı Kılıçdaroğlu, MHP Başkanı Bahçeli, KKTC Başkanı Mustafa Akıncı, Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un
- Güneşi yada Marsı Oğlak burcundan ülkeler: İtalya, Tunus
- Güneşi yada Marsı Oğlak burcundan partiler, gruplar: HüdaPar, IMF, FED (Federal Rezerv)
- Oğlak burcunu (Satürnü) simgeleyen şeyler: İş, Meslek, kariyerle ilgili konular, Başkan, patron ve otorite sahipleri

Plüto (Akrep burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Akrep burcundan ünlüler: Abdullah Gül, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Suriye Başkanı Esad, Irak eski Başkanı Celal Talabani, İran Başkanı Hasan Ruhani
- Güneşi yada Marsı Akrep burcundan ülkeler: Japonya, Filistin, Türkiye, KKTC, Türkmenistan, Kuzey Kore
- Güneşi yada Marsı Akrep burcundan partiler, gruplar: MHP, AB (Avrupa Birliği), BM (Birleşmiş Milletler), TÜPRAŞ
- Akrep burcunu (Plütonu) simgeleyen şeyler: Gizli saklı işler ve gruplar, bankacılık konuları, yer altı ve üstü kaynaklar (petrol, doğalgaz, madenler, barajlar, vs)

Satürnü simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar aşırı kuşkucu, karamsar ve bunalımlı olabilirler. Bu durum Plütonu simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir. Satürnü simgeleyen şeylerde olumsuz değişimler (ölüm, yıkım) olabilir.

Örneğin Başkan, patron ve otorite sahiplerinde ölümler ve yıkımlar olabilir. Mesleki iş kazalarında artışlar olabilir. Kılıçdaroğlu yada Bahçeli her zamankinden kuşkucu yada karamsar olabilirler. Kılıçdaroğlu yada Bahçeli MHP'yi olumsuz etkileyebilir. IMF yada FED Avrupa Birliğini olumsuz etkileyebilir. (Eylül 2015)

Uranüs Koçda düşük katsayıda

Uranüsü (Kova burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Kova burcundan ünlüler: HDP Başkanı Selahattin Demirtaş, aktivist Julian Assange, Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un
- Güneşi yada Marsı Kova burcundan ülkeler: Rusya, Japonya, Yunanistan, Kürdistan, Libya
- Güneşi yada Marsı Kova burcundan partiler, gruplar: HüdaPar, MHP
- Kova burcunu (Uranüsü) simgeleyen şeyler: Grup ve organizasyonlar, plan ve projeler, teknolojik konular, özgürlükçü ve hümanist kişiler

Uranüsü simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar huzursuz ve asi olabilirler. Bu durum Marsı simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir. Uranüsü simgeleyen şeylerde öfke, kavga ve saldırganlıklar olabilir.

Örneğin geleceğe dair plan ve projelerde, teknolojik konularda zorlanmalar olabilir. Teknolojik aletlerin bozulma yada kazalara neden olma olasılıkları yüksektir. Selahattin Demirtaş hem kendini hem de Abdullah Öcalanı olumsuz etkileyebilir. MHP Selahattin Demirtaşı olumsuz etkileyebilir. (haftalık burç)

Neptün Balıkda düşük katsayıda

Neptünü (Balık burcunu) simgeleyen şeylere örnekler
- Güneşi yada Marsı Balık burcundan ünlüler: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu, PYD Başkanı Salih Müslim
- Güneşi yada Marsı Balık burcundan ülkeler: İran, Yemen, Tunus
- Güneşi yada Marsı Balık burcundan partiler, gruplar: Işid, DHKP-C, PYD
- Balık burcunu (Neptünü) simgeleyen şeyler: Büyük kurum ve kuruluşlar (Hastaneler, hapishaneler, vakıflar, üniversiteler, özel şirketler, kamu kurumları), Başka devletler,
bağımlılık yaratan maddeler (ilaç, alkol, uyuşturucu vs) yada alışkanlıklar

Neptünü simgeleyen ünlüler, ülkeler, partiler, gruplar karışıklığa ve yanılgılara yol açabilirler. Bu durum yine Neptünü simgeleyen ünlüleri, partileri, grupları, şeyleri olumsuz etkileyebilir.

Örneğin Cumhurbaşkanı Erdoğan yada Davutoğlu birbirlerini yada kendilerini yanıltabilirler veya birbirlerini olumsuz etkileyebilirler. İranda yada Işid içinde bulanık kimin yaptığı belli olmayan olaylar olabilir. Işid kendi kendini yada PYD'yi olumsuz etkileyebilir. Büyük kurum ve kuruluşlar içinde bulanık kimin yaptığı belli olmayan olaylar olabilir. Zehirlenmelerde, salgınlarda ve psikolojisi bozuk kişilerin neden olduğu olaylarda artışlar olabilir. (haftalık astroloji)


Etkisi en çok hissedilecek Natal gezegenler ve etkileri

Koç 07, 08, 09, 12, 13 Eylül Koç burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Kova burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Koç burcundaysa o konularda biraz agresif olma olasılığınız mevcut.
13 Eylül Koç burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Aslan burcundaki kişi ve olaylardan olumlu etkiler alabilir.

Boğa Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Boğa burcundaysa o konularda biraz talepkar yada kararsız davranma olasılığınız mevcut.
13 Eylül Boğa burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Aslan burcundaki kişi ve olaylardan olumlu etkiler alabilir.
08, 09, 10, 11, 12, 13 Eylül Boğa burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

İkizler 13 Eylül İkizler burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Aslan burcundaki kişi ve olaylardan olumlu etkiler alabilir.
12 Eylül İkizler burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yengeç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
Bütün bir hafta İkizler burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yay burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
08, 09, 10, 11, 12, 13 Eylül hangi Natal gezegenleriniz İkizler burcundaysa o konularda iletişimsiz ve biraz kurnaz davranma olasılığınız mevcut.
08, 09, 10, 11, 12, 13 Eylül İkizler burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Yengeç 07 Eylül hangi Natal gezegenleriniz Yengeç burcundaysa o konularda duygulu, duyarlı ve üretken davranma olasılığınız mevcut.
07 Eylül Yengeç burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yengeç burcundaki kişi ve olaylardan olumlu etkiler alabilir.
08, 10, 11, 12 Eylül hangi Natal gezegenleriniz Yengeç burcundaysa o konularda aşırı hassas yada güvensiz davranma olasılığınız mevcut.
08 Eylül Yengeç burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yengeç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
12 Eylül Yengeç burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Aslan 10, 11 Eylül Aslan burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yengeç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
Bütün bir hafta Aslan burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Koç, Boğa veya Terazi burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
13 Eylül hangi Natal gezegenleriniz Aslan burcundaysa o konularda çok canlı davranma olasılığınız mevcut.
13 Eylül Aslan burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Başak 13 Eylül Başak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Aslan burcundaki kişi ve olaylardan olumlu etkiler alabilir.
12 Eylül Başak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yengeç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
Bütün bir hafta Başak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yay burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
08, 09, 10, 11, 12, 13 Eylül hangi Natal gezegenleriniz Başak burcundaysa o konularda iletişimsiz, aşırı titiz ve kurnaz davranma olasılığınız mevcut.
08, 09, 10, 11, 12, 13 Eylül Başak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Terazi Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Terazi burcundaysa o konularda biraz talepkar yada kararsız davranma olasılığınız mevcut.
13 Eylül Terazi burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Aslan burcundaki kişi ve olaylardan olumlu etkiler alabilir.
08, 09, 10, 11, 12, 13 Eylül Terazi burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Akrep Bütün bir hafta Akrep burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Oğlak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
08, 12 Eylül hangi Natal gezegenleriniz Akrep burcundaysa o konularda keskin, nüfuz edici ve güçlü davranma olasılığınız mevcut.

Yay Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Yay burcundaysa o konularda biraz sorumsuz, savruk yada tembel davranma olasılığınız mevcut.
08, 09, 10, 11, 12, 13 Eylül Yay burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi ya da Marsı İkizler veya Başak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Oğlak Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Oğlak burcundaysa o konularda bunalımlı ve kuşkucu davranma olasılığınız mevcut.
08, 12 Eylül Oğlak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Akrep burcundaki kişi ve olaylardan olumlu etkiler alabilir.

Kova 07, 08, 09, 12, 13 Eylül hangi Natal gezegenleriniz Kova burcundaysa o konularda huzursuz ve aykırı davranma olasılığınız mevcut.
07, 08, 09, 12, 13 Eylül Kova burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi ya da Marsı Koç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Balık Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Balık burcundaysa o konularda biraz aldatıcı, dikkatsiz, düşüncesiz davranma olasılığınız mevcut.
Bütün bir hafta Balık burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi ya da Marsı Balık burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
  

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 525
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1941
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster