Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

30 Ekim '16

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
838
 

07 - 13 Kasım 2016 Haftalık burç astroloji: 08 Kasım Trump, 10 Kasım Ay Süper, 12 Kasım yoğun!

07 - 13 Kasım 2016 Haftalık burç astroloji: 08 Kasım Trump, 10 Kasım Ay Süper, 12 Kasım yoğun!
 

Bilindiği üzere 08 Kasımda Amerikan Başkanlık seçimleri olacaktır. Bu seçimlerde Natal Güneşi İkizler Marsı Aslan olan Donald Trump'ın Güneşi parlayabilir. Çünkü Donald Trump'ın Natal gezegenlerinin katsayısı Hillary Clinton'a göre yüksek sayılır. Hillary Clinton 08 Kasım günü Güneş ve Mars transitlerinden, 07 ve 09 Kasım Merkür transitinden olumsuz etki almaktadır. Güneş transiti bir takım nüfuzlu kişileri, liderleri, Mars transiti ise kavgacı ve saldırgan kişileri sembolize etmektedir. Mars transitinden Donald Trump da olumsuz etki almaktadır ama Hillary Clinton'ın Natal Marsının katsayısı Donald Trump'a göre daha düşük olduğundan bu olumsuz transitleri tolere edemeyebilir. Ayrıca Hillary Clinton'ın olumsuz etki aldığı Akrep burcundaki Güneş transiti bir takım gizli saklı işlerle uğraşan liderleri yada nüfuzlu kişileri sembolize ettiğinden Hillary Clinton'ın canı bu tür kişilerden gelen olumsuz etkilere karşı sıkılabilir. (Kasım 2016 burç) (Kasım 2016)

08 Kasım Amerikan Başkanlık seçimlerinde herkes Hillary Clinton'ın kazanmasını beklerken benim Donald Trump'ın kazanmasını ön görmem belki de delilik olabilir. Seçimleri Hillary Clinton kazansa bile başı Akrep burcundaki Merkür (gizli belgeler) ve Güneş (gizli saklı işlerle uğraşan nüfuzlu kişiler) ile dertte olacaktır. (haftalık burç)

10 Kasım Perşembe günü Ay +6 katsayısı ile Balık, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Yay, Oğlak burçlarını sembolize eden şeyleri üretkenlik ve güvenlik açısından son derece olumlu etkileyebilir. 10 Kasım günü büyük devlet kurumlarında, şirket ve vakıflarda, para konularında, mal-mülk ve toprak paylaşımıyla ilgili konularda, her türlü iletişim, yazışma, bilgi ve belgede, vatani konularda, ülke içi her türlü hizmetlerde (eğitim, ulaşım, sağlık, vs), gizli saklı işlerde, yer altı ve üstü kaynaklarda (petrol, doğal gaz, vs), hukuk ve yasalarda, Başkan, patron ve emir veren kişilerde üretkenlik ve güvenlik artabilir. (haftalık astroloji)

10 Kasım Amerikan Başkanlık seçimlerinden 2 gün sonrasına denk gelmektedir. 10 Kasım Güneşi Yengeç Marsı İkizler Amerikanın Güneşinin parlayıp kendini iyi ifade edebileceği bir gün olabilir. Aynı şekilde Güneşi Yengeç olan Irak ve halkı da vatani konulardan son derece olumlu etkiler alabilir. Amerika ve Irak arasında vatani konular bazında olumlu bir etkileşme de olabilir. Ancak Natal Marsı Balık olan Işid ve İran da Ay.dan olumlu etki almaktadır. Bu ülke ve gruplar kendi güvenliklerini iki katına çıkarabilirler. (Kasım astroloji)

12 Kasım Cumartesi toplam katsayı -7 olup haftanın en yoğun günü olabilir. 12 Kasım günü en çok olumsuz etkiyi Yengeç ve Oğlak burçlarının aldığı görülmektedir. Yengeç ve Oğlak burcu deyince akla Amerika, Rusya, Irak, Devlet Bahçeli, Meral Akşener, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange, IMF Başkanı Christine Lagarde, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Kuzey Kore Lideri Kim Jong gibi isimler gelmektedir. 12 Kasım günü Yengeç ve Oğlak burçları Güneş, Ay, Venüs, Mars, Uranüs, Plüto transitlerinden son derece olumsuz etkiler alabilir. Örneğin 12 Kasım günü Amerika ve Rusya Mars ve Plütonu sembolize eden ölümcül saldırılardan olumsuz etkiler alabilirler. Aynı şekilde Güneşi Yengeç olan Irak da Marsı sembolize eden ve 10 Kasımda güç toplayan Işidden olumsuz etkiler alabilir. (2016 Kasım burç)

 

Neptün Bütün bir hafta düşük katsayıda olacağından Büyük devlet kuruluşlarında bulanık, kimin yaptığı belli olmayan olaylar, zehirlenmeler, psikolojisi bozuk kişilerin neden olabileceği olaylar her zamankinden daha çok olabilir. Balık burçlarının katsayısı düşeceğinden Natal Güneş ve/veya Marsı Balık olan kişilerin aldanmaları, hem karşısındaki kişileri hem kendi kendilerini aldatmaları mümkün olabilir. Hangi Natal gezegeniniz Balık burcundaysa o konularda aldanma/aldatılma veya bulanık olaylar söz konusu olabilir. Bu noktada Natal gezegenlerin katsayısı çok önemlidir. (2016 haftalık burç)
 

*** Özet Transitler ***

Bütün bir hafta Hillary Clinton, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi ve Fetullah Gülen gibi kişiler gizli saklı işlerle uğraşan nüfuzlu kişilerden olumsuz etkiler alabilir. Hillary Clinton Güneş bazında Donald Trump'dan yada Natal Marsı Aslan olduğu için kendi yapıp ettiklerinden olumsuz etkiler alabilir. Hillary Clinton'ın Natal Güneşinin katsayısı fazla yüksek olmadığından bu olumsuz etkiyi tolere edemeyebilir. Bütün bir hafta MHP'nin de Güneş bazında gizli saklı işlerle uğraşan nüfuzlu kişilerden olumsuz etki alması olasıdır. 09, 10, 11, 12, 13 Kasım Devlet Bahçeli, Meral Akşener, Sinan Ogan gibi MHP'li kişiler de gizli saklı işlerle uğraşan nüfuzlu kişilerden, AKP, CHP gibi partilerin nüfuzlu kişilerinden olumsuz etkiler alabilirler. Fetullah Gülen de Obama, Donald Trump gibi Amerikanın nüfuzlu kişilerinden olumsuz etkiler alabilir. 09, 10, 11, 12, 13 Kasım yani Amerikan seçimlerini takip eden günler Julian Assange'ın da gizli saklı işlerle uğraşan nüfuzlu kişilere dikkat etmesi gerekebilir. (Bakınız Güneş Transiti)

10 Kasım Işid kendi güvenliğiyle ilgili konularda olumlu etkiler alabilir. 10 Kasım vatani konular bazında Amerika Irak'dan olumlu etkiler alabilir. 11, 13 Kasım Suriye ve/veya NATO vatani konulardan, ülke güvenliği ile ilgili konulardan, Amerikadan, Irakdan olumsuz etkiler alabilir. 11, 13 Kasım HDP ve Selahattin Demirtaş vatani konular ve güvenlikle ilgili konularda içsel çatışma/ikilem yaşayabilir. (Bakınız Ay Transiti)

07, 09, 13 Kasım MHP, Fetullah Gülen, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Hillary Clinton gibi isimler Akrep burcundaki Merkür bazında gizli saklı işlerle uğraşan yakın çevrelerinden yada gizli saklı işlerle ilgili bilgi ve belgelerden olumsuz etkiler alabilirler. 08, 10, 11, 12 Kasım PKK yada Belçika Başbakanı Charles Michel gizli saklı işlerle uğraşan yakın çevrelerinden yada Amerika, Almanya, Fransa gibi ülkelerden olumsuz etkiler alabilir. 08, 10, 11, 12 Kasım Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Binali Yıldırım, Donald Trump, Rıza Zarrab gibi kişilerin Akrep burcundaki Merkür bazında (gizli saklı belge, bilgi) içsel çatışma/ikilem yaşama olasılığı mevcut. (Bakınız Merkür Transiti)

Bütün bir hafta IMF ve FED gibi para kuruluşları Yay burcundaki Venüs bazında (yabancı ülke ve kültürlerle ilgili para konularında) Rusya, Yunanistan, İngiltere, Amerika, Almanya, Fransa, Türkiye gibi ülkelerden olumsuz etkiler alabilir. 11, 12, 13 Kasım Abdullah Gül, Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Binali Yıldırım, Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ahmet Davutoğlu, Meral Akşener, Sinan Ogan, Koray Aydın, Ümit Özdağ gibi isimler Yay burcundaki Venüs bazında (hukuk ve yasalarla ilgili adli davalar) olumsuz etkiler alabilir. Cumhurbaşkanı Erdoğan Amerikalı Savcı Preet Bharara ve Rıza Zarrab'dan yada Fetullah Gülen'den olumsuz etki alabilir. 07, 08, 09, 10 Kasım Amerika veya Rusya Venüsü sembolize eden konularda (Suriye, Türkiye, Rıza Zarrab, Fetullah Gülen, vs) içsel çatışma/ikilem yaşayabilirler. (Bakınız Venüs Transiti)

Bütün bir hafta Suriye, Türkiye gibi ülkeler, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi gibi kişiler Işid, İran ve Irak saldırılarına dikkat etmeleri gerekebilir. NATO'nun içinde Oğlak ve Kova burcundaki Mars bazında (ülkelerin Başkanlarıyla, geleceğe dair projelerle, teknolojik silahlarla ilgili askeri konularda) tartışmalar olabilir. Selahattin Demirtaş, PYD Başkanı Salih Müslim gibi kişilerin katsayıları düşeceğinden her zamankinden daha öfkeli olabilirler. (Bakınız Mars Transiti)

07, 08, 09, 11, 13 Kasım Suriye, Türkiye, Irak gibi ülkeler Terazi burcundaki Jüpiter bazında (sosyal ve siyasi konularla ilgili yabancı ülke ve kültürler) Rusya ve/veya Kürdistan Bölgesel Yönetiminden olumlu etki alabilirler. Suriye diplomatik ilişkiler bazında Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Rusya Başkanı Putin'den olumlu etkiler alabilir. (Bakınız Jüpiter Transiti)

12 Kasım Suriye, Türkiye, Amerika, Almanya, Fransa, İsrail gibi ülkeler IMF, FED gibi para kuruluşlarından Yay burcundaki Satürn bazında (yabancı ülke ve kültürlerle ilgili otoriter kişiler) olumlu etkiler alabilirler. (Bakınız Satürn Transiti)

08 Kasım Amerika, Irak, Almanya, Fransa, Suriye, Türkiye, Rusya gibi ülkelere Koç burcundaki Uranüs bazında (askeri konularla ilgili teknolojik konular) son derece olumlu etkiler alabilirler. 11, 12, 13 Kasım Irak, Suriye gibi ülkeler asi ve aykırı kişilerden olumsuz etkiler alabilirler. (Bakınız Uranüs Transiti)

Bütün bir hafta Cumhurbaşkanı Erdoğan Balık burcundaki Neptün bazında (Büyük kurum ve kuruluşlarla, devletle ilgili bulanık olaylar) Neptünü sembolize eden ülke, grup ve kişilerden olumsuz etkiler alabilir. Natal Güneş, Merkür ve Venüsü Balık burcunda olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu hafta boyunca sağlığına da dikkat etmesi gerekebilir. (Bakınız Neptün Transiti)

12 Kasım Irak, Suriye gibi ülkeler Oğlak burcundaki Plüto bazında otoriter kişilerle ilgili ölümcül ve yıkıcı etkiler alabilirler. Irak ve Suriye başkanlarının ortak özelliği Natal Marslarının Akrep burcunda olmasıdır. Bu kişiler ülkelerindeki otoriter kişilere olumsuz etki edebilirler. Suriye ve Irak Türkiye'den olumsuz etki alabilir. (Bakınız Plüto Transiti)


Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. Natal gezegenlerinin katsayısını bilmeyenler iletişim için: http://mediacat.wixsite.com/mediacat


Yükselen Koç

(10 Kasım 12.ev Ay Süper, 12 Kasım 4 ve 10.ev Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/07-13-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji.html

Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Boğa
(10 Kasım 11.ev Ay Süper, 12 Kasım 3 ve 9.ev Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/07-13-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_30.html

Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi, Yay, Oğlak, Kova olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen İkizler
(10 Kasım 10.ev Ay Süper, 12 Kasım 2 ve 8.ev Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/07-13-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_38.html

Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Yay, Kova olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Yengeç
(10 Kasım 9.ev Ay Süper, 12 Kasım 1 ve 7.ev Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/07-13-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_34.html

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Yay, Oğlak, Kova olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Koç olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Aslan
(10 Kasım 8.ev Ay Süper, 12 Kasım 12 ve 6.ev Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/07-13-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_40.html

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Koç olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Oğlak olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Başak
(10 Kasım 7.ev Ay Süper, 12 Kasım 11 ve 5.ev Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/07-13-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_97.html

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Yay, Oğlak, Kova olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Koç olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Terazi
(10 Kasım 6.ev Ay Süper, 12 Kasım 10 ve 4.ev Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/07-13-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_27.html

Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Akrep
(10 Kasım 5.ev Ay Süper, 12 Kasım 9 ve 3.ev Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/07-13-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_58.html

Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Boğa/Terazi, Yay, Oğlak, Kova olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Yay
(10 Kasım 4.ev Ay Süper, 12 Kasım 8 ve 2.ev Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/07-13-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_35.html

Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Yay, Kova olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Oğlak
(10 Kasım 3.ev Ay Süper, 12 Kasım 7 ve 1.ev Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/07-13-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_7.html

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Yay, Oğlak, Kova olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Koç olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Kova
(10 Kasım 2.ev Ay Süper, 12 Kasım 6 ve 12.ev Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/07-13-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_42.html

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Koç olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Oğlak olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Balık
(10 Kasım 1.ev Ay Süper, 12 Kasım 5 ve 11.ev Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/07-13-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_64.html

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Yay, Oğlak, Kova olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Koç olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 509
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1973
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster