Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

31 Temmuz '16

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
4493
 

08 - 14 Ağustos 2016 Haftalık burç astroloji: 08 Ağustos ayın yoğun günü 13 Ağustos Balıklar süper!

08 - 14 Ağustos 2016 Haftalık burç astroloji: 08 Ağustos ayın yoğun günü 13 Ağustos Balıklar süper!
 

haftalık burç


08 Ağustos Pazartesi -10 katsayısı ile Ağustos ayının en yoğun günü sayılabilir. Bu günde bir tek Güneş +3 kasayısında olup Ay ve Uranüs -2, Merkür, Venüs, Jüpiter, Satürn, Neptün ve Plüto -1 katsayısında olacaktır. Bu günde Ay ve Uranüs aynı katsayıda (-2) olduğundan birlikte ele almaktayız. Ay olumsuz anlamda dalgalanmaları, güvenlik ve üretim problemlerini sembolize eder. Uranüs ise huzursuzlukları, asilik ve aykırılıkları sembolize etmektedir. 08 Ağustos günü hem Ay hem de Uranüsden -2 katsayısında olumsuz etki alan burçlar Terazi, Koç, Yengeç, Oğlak burçları ve sembolize ettikleri şeylerdir. Terazi burcu sosyal ve siyasi konuları, siyasetçileri, Koç burcu asker, polis ve güvenlik birimlerini, Yengeç burcu vatani konuları, ülke güvenliğini, Oğlak burcu ise ülkelerin Başkan, patron ve emir veren otorite konumundaki kişileri sembolize etmektedir. Dolayısıyla bu kişilerde Ay.dan ötürü dalgalanmalar ve güvenlik problemleri olabilir, hem de Uranüsden ötürü bu kişilerde huzursuzluklar, aykırılıklar ve asilikler olabilir. (Ağustos 2016 burç)

08 Ağustos günü İkizler ve Yay burcunu sembolize eden şeylerin ise Uranüsden olumlu, Ay.dan olumsuz etki aldığı görülmektedir. Yani İkizler burcunu sembolize eden her türlü iletişimde (yazışma, konuşma, eğitim, bilgi, belge, vs), ticari konularda, Yay burcunu sembolize eden hukuk ve yasalarda, yüksek öğrenimde, kendimize göre yabancı ülke ve kültürlerde, din, inanç ve felsefi konularda Uranüsden ötürü objektifliğin, özgün ve özgürlüğün yanı sıra Ay.dan ötürü dalgalanmaların, güvensizliğin de olabileceğine işaret etmektedir. Uranüsden olumlu etki alan İkizler ve Yay burcunu sembolize eden şeyler Uranüsden olumsuz etki alan bilhassa Terazi, Koç, Yengeç, Oğlak burçlarını olumsuz etkileyebilirler. (Uranüs bütün bir hafta Terazi, Koç, Oğlak ve Yengeç burcunun haricinde Boğa, Başak, Akrep ve Balık burçlarını da olumsuz etkileyecektir.) Örneğin İkizler burcunu sembolize eden objektif ama dalgalanmalara yol açabilecek bir takım bilgi ve belgeler Terazi burcunu sembolize eden sosyal ve siyasi konuları yada siyasetçileri, asker, polis ve güvenlik birimlerini, vatani konuları, Başkan, patron ve emir veren kişileri son derece olumsuz etkileyebilir. (haftalık burç)

08 Ağustos günü bir diğer ihtimal de Yay burcunu sembolize eden objektif ama dalgalanmalara yol açabilecek bir takım hukuk ve yasalar yüzünden de Terazi burcunu sembolize eden sosyal ve
siyasi konular yada siyasetçiler, asker, polis ve güvenlik birimleri, vatani konular,
Başkan, patron ve emir veren kişiler son derece olumsuz etkiler alabilir. (haftalık astroloji)

08 Ağustos günü Amerika ve Cumhurbaşkanı Erdoğan Fetullah Gülen yüzünden içsel çatışma yaşayabilir. Yada Amerika, Almanya, Fransa asi ve aykırı kişiler yüzünden içsel çatışma yaşayabilir. HDP içinde de içsel çatışma yaşanabilir. (Bakınız Uranüs Transiti Bölümü) (Ağustos astroloji)

10 Ağustos Çarşamba günü Ay Akrep burcunda ve +5 katsayısında olacağından Akrep burcunu sembolize eden gizli saklı işlerde, bankacılık konularında, ülkelerin yer altı ve üstü kaynaklarında güvenlik, üretim ve verimlilik artabilir. 10 Ağustos günü Akrep burcunun haricinde Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Oğlak, Kova, Balık burçlarını sembolize eden şeylerde de güvenlik ve üretim artabilir. Boğa burcu para, Aslan burcu borsayı sembolize ettiğinden bu konularda verimlilik artabilir. Bilhassa Marsı Akrep, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Oğlak, Kova, Balık burcundan ülke ve kişilerde borsa ve para konularında olumlu gelişmeler olabilir. (Bakınız Ay Transiti Bölümü) (2016 Ağustos burç)

10 Ağustos günü Abdullah Gül, Başbakan Binali Yıldırım, Koray Aydın gibi siyasi kişilerin salgırılara karşı dikkatli olmaları gerekebilir. 10 Ağustos günü her ne kadar Irak Başbakanı Haydar el-Abadi Ay transitinden +5 katsayısında olumlu etki alsa da Işid saldırılarına karşı dikkat etmesi gerekir. (Bakınız Mars Transiti Bölümü)

14 Ağustos Pazar günü ise Abdullah Gül, Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Binali Yıldırım, Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ahmet Davutoğlu, Meral Akşener, Sinan Ogan gibi bir çok siyasi şahsiyetin Ay.dan olumlu etki alan Selahattin Demirtaş'a, Fetullah Gülene vatani konular bazında yada kendi güvenlikleri bazında çok dikkat etmeleri gerekebilir. Burada Natal Ay.ı yüksek katsayıda olanlar Ay.dan gelebilecek olumsuz etkiyi ucuz atlatabilirler. (Bakınız Ay Transiti Bölümü) (2016 haftalık burç)

Bütün bir hafta Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bir takım yanlış ve yanıltıcı bilgi ve belgelere, Amerika, Mısır, Almanya, Fransa gibi ülkelere, Obama, Suriye Başkanı Esad, Amerikalı Savcı Preet Bharara gibi kişilere her türlü bilgi, belge ve iletişim bazında dikkat etmesi gerekebilir. (Bakınız Merkür Transiti Bölümü) (Ağustos 2016)

08, 09, 10, 11 Ağustos Cumhurbaşkanı Erdoğanın HDP'ye, Mesud Barzani'ye, Rusya Başkanı Putin'e, Fetullah Gülene, Rıza Zarraba, Amerikalı Savcı Preet Bharara'ya sosyal ve siyasi konular bazında dikkat etmesi gerekebilir. (Bakınız Venüs Transiti Bölümü) (Ağustos 2016 burç)

Bütün bir hafta Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hukuk ve yasalar, yabancı ülke ve kültürler bazında HDP'ye, Almanya Başbakanı Angela Merkel'e dikkat etmesi gerekebilir. Ayrıca bütün bir hafta Türkiye PKK'dan olumsuz etkiler alabilir. (Bakınız Jüpiter Transiti Bölümü) (Ağustos astroloji)

08, 09, 10, 11, 12 Ağustos günleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kariyer açısından Kemal Kılıçdaroğlu'na, Devlet Bahçeli'ye dikkat etmesi gerekebilir. (Bakınız Satürn Transiti Bölümü)

08, 09, 11 Ağustos günleri Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Büyük kurum ve kuruluşlara, bulanık olaylara dikkat etmeye devam etmesi gerekebilir. Ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Natal Güneşi Balık olup Neptünü sembolize ettiğinden hem de Neptünden olumsuz etki aldığından Cumhurbaşkanı Erdoğan başka devletler, devlet kurumları, bulanık olaylar bazında istemeden de olsa kendi kendine zarar verebilir. (Baknız Neptün Transiti Bölümü) (2016 Ağustos burç)

 

Müjde !

09 Hazirandan beri düşük katsayıda olan ve

bulanık olayları sembolize eden Neptünün katsayısı 12 Ağustosdan itibaren yükselecek !


Uzunca bir süredir Balık burcunun yöneticisi Neptün düşük katsayıdaydı hatta 12 Temmuzda (Türkiye'ye darbe girişimi olmazdan 3 gün önce) -2 katsayısına ulaşmıştı. Neptün düşük katsayıda iken bulanık olayları sembolize eder. Ancak 12 Ağustosdan itibaren Neptün katsayısını yükseltecek ve bulanık olaylar bir süreliğine durulacak, hatta bu süre zarfında meydana gelen bulanık olaylar 12 Ağustos - 12 Eylül arası aydınlanabilir. Bu hafta ise Neptün 13 Ağustos günü +4 katsayısına ulaşıp haftanın en yüksek katsayısındaki transit ünvanını alacak. (2016 haftalık burç)

 

13 Ağustos günü Cumhurbaşkanı Erdoğan bu sefer Neptünü sembolize eden Büyük kurum ve kuruluşlardan, başka devletlerden, yaratıcı çalışmalardan son derece olumlu etkiler alabilir. 12 ve 13 Ağustosdan itibaren Balık burçlarının katsayısı artacağından keyifleri yerine gelebilir. Sizin de Natal Marsınız Balık, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Yay, Oğlak ise Neptün transiti hangi evinizdeyse o konulardan kaynaklı olumlu etkiler alabilirsiniz. Bu arada Işid, PYD, PKK gibi terör örgütleri de Büyük kurum ve kuruluşlardan, başka devletlerden son derece olumlu etkiler alabilirler. Neptünün yüksek katsayıda seyretmesi 12 Eylüle kadar sürecektir. (Bakınız Neptün Transiti Bölümü) (Ağustos 2016)

08, 09, 11, 12 Ağustos günleri Irak, Suriye gibi ülkelerin Irak Başbakanı Haydar el-Abadi'ye, Suriye Başkanı Esada olumsuz değişimler bazında dikkat etmeleri gerekebilir. NATO'nun da Kuzey Kore'ye dikkat etmesi gerekebilir. (Bakınız Plüto Transiti Bölümü) (haftalık burç)

 

Yükselen Burcunuz ve devamı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/07/08-14-agustos-2016-haftalk-burc.html

 

Yükselen Koç
 (10 Ağustos Ay 8.evde süper, 8 Ağustos 1.ev Uranüs, 7.ev Ay, 14 Ağustos 10.ev Ay Dikkat !)
 Yükselen Boğa
 (10 Ağustos Ay 7.evde süper, 8 Ağustos 12.ev Uranüs, 6.ev Ay, 14 Ağustos 9.ev Ay Dikkat !)
 Yükselen İkizler
 (10 Ağustos Ay 6.evde süper, 8 Ağustos 11.ev Uranüs, 5.ev Ay, 14 Ağustos 8.ev Ay Dikkat !)
 Yükselen Yengeç
 (10 Ağustos Ay 5.evde süper, 8 Ağustos 10.ev Uranüs, 4.ev Ay, 14 Ağustos 7.ev Ay Dikkat !)
 Yükselen Aslan
 (10 Ağustos Ay 4.evde süper, 8 Ağustos 9.ev Uranüs, 3.ev Ay, 14 Ağustos 6.ev Ay Dikkat !)
 Yükselen Başak
 (10 Ağustos Ay 3.evde süper, 8 Ağustos 8.ev Uranüs, 2.ev Ay, 14 Ağustos 5.ev Ay Dikkat !)
 Yükselen Terazi
 (10 Ağustos Ay 2.evde süper, 8 Ağustos 7.ev Uranüs, 1.ev Ay, 14 Ağustos 4.ev Ay Dikkat !)
 Yükselen Akrep
 (10 Ağustos Ay 1.evde süper, 8 Ağustos 6.ev Uranüs, 12.ev Ay, 14 Ağustos 3.ev Ay Dikkat !)
 Yükselen Yay
 (10 Ağustos Ay 12.evde süper, 8 Ağustos 5.ev Uranüs, 11.ev Ay, 14 Ağustos 2.ev Ay Dikkat !)
 Yükselen Oğlak
 (10 Ağustos Ay 11.evde süper, 8 Ağustos 4.ev Uranüs, 10.ev Ay, 14 Ağustos 1.ev Ay Dikkat !)
 Yükselen Kova
 (10 Ağustos Ay 10.evde süper, 8 Ağustos 3.ev Uranüs, 9.ev Ay, 14 Ağustos 12.ev Ay Dikkat !)
 Yükselen Balık
 (10 Ağustos Ay 9.evde süper, 8 Ağustos 2.ev Uranüs, 8.ev Ay, 14 Ağustos 11.ev Ay Dikkat !)  

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 579
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1808
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster