Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

31 Mayıs '15

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
1853
 

08 - 14 Haziran 2015 Haftalık burç astroloji: 10 Hazirandan itibaren balıklar ve ikizler dikkat!

08 - 14 Haziran 2015 Haftalık burç astroloji: 10 Hazirandan itibaren balıklar ve ikizler dikkat!
 

haftalık burç


Seçimlerden tam 3 gün sonra yani 10 Hazirandan itibaren zaten düşük katsayıda seyreden Merküre bir de Balık burcundaki Neptün transiti eklenecek. Bu da demek oluyor ki seçimlerden 3 gün sonra iletişim problemlerine, kurnazlık ve hilekarlıklara bir de Neptünün olumsuz sıfatlarından olan bulanık ve kimin yaptığı belli olmayan olaylar, karışıklıklar, aldanma ve aldatılmalar eklenebilir. Bu olaylar ülke genelinde Neptün kendi öz burcunda yani Balık burcunda olduğundan Balık burcunu simgeleyen Büyük Kurum ve kuruluşlarda (Kamu yada özel şirketlerde, vakıf ve yardım kuruluşlarında) başgösterebilir. Ayrıca 10 Hazirandan itibaren psikolojisi bozuk kişilerin neden olabileceği olaylarda artışlar, uyuşturucu baskınlarında artışlar, her türlü zehirlenme olaylarında artışlar yada salgın hastalıklarda artışlar olabilir. (Haziran 2015 burç)

12 Haziranda Merkür retrosu bitiyor ama Merkürün katsayısı düşük seyretmeye devam edecek çünkü Merkürün Neptün ve Satürnden aldığı olumsuz açılar var. Bu arada Balıkları yakından ilgilendiren Neptün retrosu da 12 Haziranda başlıyor. Retro arifesinde ise yani 10 Haziranda Neptünün katsayısı Merkürden aldığı 90 derecelik olumsuz açı ile düşmektedir. (haftalık burç)

14 Haziran Pazar ise -6 katsayısıyla haftanın en yoğun günü sayılabilir. Bu günde Ay Boğada, Merkür İkizlerde, Venüs Aslanda, Satürn Yayda, Neptün Balıkda ve Plüto Oğlakda düşük katsayıda bulunacak. Buna karşın Jüpiter Aslan burcunda +5 katsayısıyla 13 ve 14 Haziran günleri süper bir konumda olacak. Bu da demek oluyor ki Aslan burcunu sembolize eden her şey Jüpiteri simgeleyen yabancı ülke, şehir ve kültürlerden, hukuk ve yasalardan, yüksek öğrenimle ilgili konulardan, din, inanç ve felsefeyle ilgili konulardan, Güneşi yada Marsı Yay burcundan kişilerden olumlu etkiler alabilirler. (haftalık astroloji)

08 Haziranda yani seçimlerden sonraki günde İkizler burcundaki Güneşin +5 katsayısıyla yine parlamaya devam ettiğini görmekteyiz. Ancak Ay Balık burcunda ve -1 katsayısında olacak. Bu da demek oluyor ki 08 Haziran günü Güneşi ve Aslan burcunu sembolize eden şeyler son derece iletişimci, becerikli ve hizmete yönelik olurken Ay ve Yengeç burcunu sembolize eden şeylerde bulanık olaylara işaret etmektedir. Ayrıca Balık burcunu simgeleyen devlet içindeki Büyük kurum ve kuruluşlarda, şirketlerde, vakıf yada yardım kuruluşlarında değişimlere yada dalgalanmalara işaret etmektedir. Bir yandan da Balık burçlarının Yengeç burçlarına yada Yengeç burcunu sembolize eden şeyelere (ev, aile, gayrimenkul, beslenme, güvenlik, vatani konular, üretimle ilgili konular) dikkat etmeleri gerektiğine işaret etmektedir. (Haziran astroloji) (2015 haftalık burç)

Satürn bütün bir hafta Yay burcunda Plüton ise 08, 10, 11, 12, 14 Haziran günleri düşük katsayıda olmaya devam edeceğinden Plütonu simgeleyen gizli saklı işler, gizli örgütler, bankacılık konuları, ülkenin yer altı ve üstü kaynakları Oğlak burcu ve yöneticisi Satürn üzerinden Yay burcunu sembolize eden Yabancı ülke ve kültürden kişileri, hukuk ve yasaları, yüksek öğrenimle ilgili konuları yada din, felsefe ve inançlarla ilgili konuları, kişisel olarak da Güneşi yada Marsı Yay burcundan kişileri olumsuz olarak etkilemeye devam edebilirler. Bu arada Plütonu simgeleyen yer altındaki fay hatlarında da hareketlilik devam edebilir. (2015 Haziran burç) (Haziran 2015)


Etkisi en çok hissedilecek Natal gezegenler ve etkileri

Boğa 14 HAziran günü Boğa burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yengeç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
            08, 09, 12, 13, 14 Haziran günleri hangi Natal gezegenleriniz Boğa burcundaysa o konularda biraz talepkar yada kararsız davranma olasılığınız mevcut.
            08 HAziran günü Boğa burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Aslan burcundaki kişi ve olaylardan olumlu etkiler alabilir.

İkizler 08 Haziran günü İkizler burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Aslan burcundaki kişi ve olaylardan olumlu etkiler alabilir.
            Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz İkizler burcundaysa o konularda iletişimsiz ve biraz kurnaz davranma olasılığınız mevcut.
            Bütün bir hafta İkizler burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Yengeç 08, 14 Haziran günleri hangi Natal gezegenleriniz Yengeç burcundaysa o konularda aşırı hassas yada güvensiz davranma olasılığınız mevcut.
              14 HAziran günü Yengeç burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Aslan 08 Haziran günü hangi Natal gezegenleriniz Aslan burcundaysa o konularda çok canlı davranma olasılığınız mevcut.
            08 Haziran günü Aslan burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
            08, 09, 12, 13, 14 Haziran günleri Aslan burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
            13, 14 HAziran günleri Aslan burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yay burcundaki kişi ve olaylardan olumlu etkiler alabilir.

Başak 08 Haziran günü Başak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Aslan burcundaki kişi ve olaylardan olumlu etkiler alabilir.
            Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Başak burcundaysa o konularda iletişimsiz, aşırı titiz ve kurnaz davranma olasılığınız mevcut.
            Bütün bir hafta Başak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı İkizler veya Başak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Terazi 14 HAziran günü Terazi burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yengeç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
            08, 09, 12, 13, 14 Haziran günleri hangi Natal gezegenleriniz Terazi burcundaysa o konularda biraz talepkar yada kararsız davranma olasılığınız mevcut.
            08 HAziran günü Terazi burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Aslan burcundaki kişi ve olaylardan olumlu etkiler alabilir.

Akrep 08, 10, 11, 12, 14 Haziran günleri hangi Natal gezegenleriniz Akrep burcundaysa o konularda biraz katı yada biraz kıskanç davranma olasılığınız mevcut.
            08, 10, 11, 12, 14 Haziran günleri Akrep burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Oğlak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Yay     13, 14 HAziran günleri hangi Natal gezegenleriniz Yay burcundaysa o konularda iyimser, samimi, başarılı ve cömert davranma olasılığınız mevcut.
            Bütün bir hafta Yay burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Oğlak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Oğlak Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Oğlak burcundaysa o konularda bunalımlı ve kuşkucu davranma olasılığınız mevcut.
            13, 14 Haziran günleri Oğlak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yay burcundaki kişi ve olaylardan olumlu etkiler alabilir.
            08, 10, 11, 12, 14 Haziran günleri Oğlak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Akrep burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Balık 08 Haziran günü Balık burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yengeç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.
            10, 11, 12, 14 Haziran günleri hangi Natal gezegenleriniz Balık burcundaysa o konularda biraz aldatıcı, dikkatsiz, düşüncesiz davranma olasılığınız mevcut.
            10, 11, 12, 14 Haziran günleri Balık burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Balık burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

 

Yükselen Burcunuz ve devamı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2015/05/08-14-haziran-2015-haftalk-burc.html

 

  

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 608
Toplam yorum
: 38
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1735
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster