Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Şubat '15

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
2828
 

09 - 15 Şubat 2015 Haftalık burç astroloji: Balık ve Yaylar süper ama Aslan ve Kovalar Dikkat!

09 - 15 Şubat 2015 Haftalık burç astroloji: Balık ve Yaylar süper ama Aslan ve Kovalar Dikkat!
 

haftalık burç


 Haftanın en yoğun günleri 09, 10, 11 ve 13 Şubat günleridir. Bu günlerde Güneş Kova.da, Jüpiter Aslan.da kötü konumda olacak. Bunlara ek olarak 09 Şubat Pazartesi günü Merkür de Kova burcunda kötü konumda olacak. Bu yüzden bu hafta da Kova ve Aslan burçları kötü etkiler almaktalar. Kova burcunu simgeleyen özgürlükçü kişi ve gruplar, geleceğe dair plan ve projeler, teknolojik konular Güneşi simgeleyen nüfuzlu kişilerden, liderlerden, gençlerden, spekülatif konulardan (Borsa, altın, döviz) olumsuz etkiler alabilirler. Bilhassa 10, 11 ve 13 Şubat günleri Güneşin katsayısı -2 olacak ve Jüpiteri simgeleyen kişi ve olayların (hukuk ve yasalar, dini konular, yabancı ülke ve kültürler, yüksek öğrenimle ilgili konular) da körüklemesiyle Güneşin katsayısı -3'e kadar düşebilir. Özellikle 10, 11 ve 13 Şubat günleri spekülatif konularda (Borsa, altın, döviz) ani değişimler ve huzursuzluklar olmaya devam edebilir. Bu duruma Jüpiteri simgeleyen yabancı ülke ve kültürler yada hukuk ve yasalar da neden olabilir. Aslan burcundaki Jüpiter (dini konular, hukuk ve yasalar, yabancı ülke ve kültürler, yüksek öğrenimle ilgili konular) Güneşin Kova burcunda kötü konumda olmasından ötürü Kova burcunu simgeleyen özgürlükçü kişi ve grupları, plan ve projeleri, teknolojik konuları da olumsuz yönde etkileyebilir. Örneğin internet siteleri gibi teknolojik konular hukuk ve yasalardan liderler aracılığıyla olumsuz etkiler alabilirler. Yada özgürlükçü kimliğiyle ön plana çıkan kişiler de bir takım liderler aracılığıyla hukuki konulardan olumsuz etkiler alabilirler. (Şubat 2015 burç) (2015 haftalık burç)

 

Dünyadaki Aslan burcu ünlülerinden ABD başkanı Obama, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande ve Yunanistanın yeni başbakanı Aleksi Çipras Jüpiteri simgeleyen (Yabancı ülke ve kültürler, hukuk ve yasalar, dini konular, vs) kişi ve olaylardan olumsuz etkiler almaya devam edebilirler. Ülkemizde Aslan burcunda kurulan Ak parti de Jüpiteri simgeleyen (Yabancı ülke ve kültürler, hukuk ve yasalar, dini konular, vs) kişi ve konulardan olumsuz etkiler alabilir. Kova - Aslan çekişmesi olduğundan özgürlükçü kişi ve gruplar, teknolojik konular ile Ak parti arasında bir çekişme de olabilir. Ayrıca 03 Şubat günü TMSF'ye devredilen Bank Asya (24 Ekim 1996) 'nın Güneşi Akrep burcunda ama Marsı yani hareket ve faaliyetleri Aslan burcunda bulunmakta. Hukuki konuları simgeleyen Jüpiterden kötü etkiler almakta ve bu durum Bank Asya'nın faaliyetlerini olumsuz etkilemektedir.

09 Şubat Pazartesi günü ise Kova burcunu simgeleyen kişi ve olaylar Güneşin yanı sıra Merkürü simgeleyen her türlü iletişimden, her türlü hizmetten, ticari konulardan da olumsuz etkiler alabilirler. Yani 09 Şubat Pazartesi günü özgürlükçü kişi ve gruplar Merkürü simgeleyen bir takım bilgi, belge ve konuşmalardan olumsuz etkiler alabilirler. 09 Şubat günü Merkürü simgeleyen her türlü iletişimde (yazışma, konuşma, bilgi, belge, internet, vs), her türlü hizmette, işçi ve çalışanlarda, komşu ülkelerde, yurt içi yollarda huzursuzluklar olmaya devam edebilir. (haftalık astroloji) (Şubat 2015)

Balık burçları Neptünün Balık burcunda bütün bir hafta süper konumda olmasından ötürü olumlu etkiler almaktalar. Özellikle 11 Şubat Çarşamba Neptün Balık burcunda +12 katsayısıyla süper bir konumda olacağından bilhassa Natal Güneşi Balık burcunda olanlar Natal Güneşi veya Marsı Balık burcunda olanlardan olumlu etkiler alabilirler. Neptünü simgeleyen Büyük kurum ve kuruluşlarda, şirketlerde, devlet kurumlarında, hayır kurumlarında, vakıflarda insanlık yararına özverili ve idealist çalışmalar olabilir. Balık burcundaki Venüs (para konuları, sosyal ve siyasi konular) ve Marsın (asker, polis ve güvenlik birimleri, yeni başlangıçlar) sembolize ettiği kişi ve olaylar da Natal Güneşi Balık burcunda olanlara yada Balık burcunu sembolize eden şeylere olumlu etkiler verebilirler. Örneğin Büyük kurum ve kuruluşlar, vakıflar yada şirketler içinde insanlık yararına faydalı çalışmalar olabilir. Ülke genelinde devlet kurumları, vakıf ve şirketler başka devletlerin kurum ve kuruluşlarından insanlık yararına olabilecek olumlu etkiler alabilirler. (Şubat astroloji)

13 ve 14 Şubat günleri AY Yay burcunda (+5) süper bir konumda olacağından Ay.ı sembolize eden vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular Yay burcunu sembolize eden dini konuları, hukuk ve yasaları, yabancı ülke ve kültürlerle ilgili konuları, yüksek öğrenimle ilgili konuları olumlu etkileyebilir. Vatani konularda, ülke güvenliğinde yada üretimle ilgili konularda bir genişleme ve başarı söz konusu olabilir. Örneğin vatani konulardaki yada üretimle ilgili konulardaki başarılar yabancı ülke ve kültürlerle ilgili konuları olumlu etkileyebilir. Hukuk ve yasalarla, yabancı ülke ve kültürlerle, yüksek öğrenimle ilgili konularda üretkenlik de söz konusu olabilir. Örneğin bu konularda yeni düzenlemeler ve yasalar ortaya çıkabilir. (2015 Şubat burç)

 

Burcunuz ve devamı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2015/02/09-15-subat-2015-haftalk-burc-astroloji.html  

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 533
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1921
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster