Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

02 Ağustos '20

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
1899
 

10-16 Ağustos 2020 Astroloji

10 - 16 Ağustos 2020 Haftalık Burç Astroloji: 10 Ağustos Uranüse, 16 Ağustos Venüse Dikkat ! 
 
10 Ağustos Pazartesi Tr Uranüs +2 katsayısında olsa da Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını olumsuz yönde etkileyecektir ama bir yandan da Natal Marsı Yengeç, Başak, Oğlak, Balık olanları da olumlu etkileyecektir. 10 Ağustosda Ay Transiti Natal Güneş ve Marsı Boğa, Koç, İkizler, Yengeç, Aslan**, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova** burçlarını olumsuz etkilerken Natal Marsı Başak, Balık olanları ise olumlu yönde etkileyebilir. -13 katsayılı 09 Ağustosun devamı olan 10 Ağustos Pazartesi günü zayıf fay hatlarında depremlere ve olumsuz hava koşullarına dikkat edilmesi gerekebilir. (Ağustos 2020 burç) (haftalık burç)
 
10 Ağustos Astro Carto Grafide Tr Ay ve Uranüsden olumsuz etki alan Güneş, Uranüs, Venüs, Plüto çizgilerinin geçtiği bölgeler: Türkiye (İstanbul, Marmara, Balıkesir, Manisa, İzmir, Muğla, Bolu, Düzce, Eskişehir, Isparta, Antalya, Giresun, Erzincan, Elazığ, Tunceli, Malatya, Adıyaman, Şanlıurfa, Gaziantep), Ege Açıkları, Akdeniz Açıkları, Suriye, İsrail, Ürdün, Filistin, Irak, İran, Suudi Arabistan, Yemen, Türkmenistan, Pakistan, Hindistan, Çin (Hong Kong), Sumatra, Singapur, Endonezya, Papua Yeni Gine, Filipinler, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Kore, Kuzey Kore, Japonya (Tokyo), Amerika (New York), Meksika, Kanada, Venezuella, Kolombiya, Peru, Brezilya, Şili, Arjantin, Portekiz, İspanya, Fransa, Fas, Cezayir, Tunus, Libya, Mısır, Sudan, Malta, İtalya, İngiltere, İrlanda, Avusturya, Almanya, İsveç, Norveç, Finlandiya, Ukrayna, Rusya
 
10 Ağustosda yukarda adı geçen bölgelerde zayıf fay hatlarında şiddetli depremler, toprak kaymaları, göçükler, yangın ve patlamalar, şiddet ve cinayet olayları, terör, sınır çatışmaları olabilir. Ayrıca 10 Ağustosda her türlü iletişimde (hava, kara, deniz, internet) sorunlar, kazalar, güvenlik ihlalleri ve olumsuz hava koşulları yaşanabilir. (haftalık astroloji)
 
Venüs Transiti hafta boyu Yengeç burcunda -1 seviyesinde olsa da 16 Ağustos Pazar gününden itibaren -2 seviyesine kadar inecektir. Venüs mal-mülk, para, toprak paylaşımları, sosyal ve siyasi konular ile diplomatik ilişkileri sembolize etmektedir. Hafta boyu özellikle 16 Ağustodan itibaren Natal Güneş ve/veya Marsı Boğa/Terazi burcu ülke, grup ve kişiler yüzünden sosyal ve siyasi krizler çıkabilir. Örneğin Terazi burcu Suriye, Azerbaycan yüzünden bir takım sosyal ve siyasi krizler çıkabilir. Ülkemiz Türkiye'Nin Natal Marsı da Terazi burcunda olduğundan ülkemiz de 16 Ağustosdan itibaren sosyal ve siyasi konular yüzünden olumsuz etkiler alabilir. Ülkemiz Türkiye'nin özellikle Boğa burcu İsrail ile Terazi burcu Netanyahu'ya dikkat etmesi gerekebilir. Ayrıca iyi geçindiğimiz Terazi burcu Putin'e de Türkiye olarak dikkat etmekte fayda vardır. (Ağustos astroloji) (2020 haftalık burç) (Ağustos 2020)
 
Hafta boyu ama bilhassa 16 Ağustosdan itibaren Başak burcu Suriye Başkanı Esad'ın sosyal ve siyasi konulardan olumsuz etkiler alması olasıdır. Esad'ın bu durumuna Mars da eşlik etmektedir. 16 Ağustosdan itibaren Suriye ve Esad'ı zor günler beklemektedir. Natal Marsı Terazi olan Türkiye ve TSK'Nın Suriye ve Esad'ı zorlaması olasıdır. (2020 Ağustos burç)
 
16 Ağustos (-2)
Venüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Yengeç, Koç, Boğa, Başak, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, İngiltere, Irak, Kanada, Ukrayna, Kırgızistan, Makedonya, Kuzey Kore, Nijerya, Suriye, Azerbaycan, Belçika, Filistin, KKTC, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Tayvan, İtalya, Tunus / İYİ Parti, DEVA Partisi / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), CIA (Amerikan Haber Alma), TC Merkez Bankası, BM, AB, IMF, FED / DHKP-C, PYD / Fenerbahçe, Beşiktaş / ABD Doları, BitCoin, Euro / M** İ**, İ** B**, F** Y**, D** B**, M** A**, S** O**, Ü** Ö**, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, İngiltere Eski Başbakanı Theresa May, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, PYD Başkanı Salih Müslim, Yunanistan Başbakanı Miçotakis, A** B**, Ali Hamaney
 
Venüsü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Boğa, Terazi olanlar)
İngiltere, İsrail, Ekvador, Makedonya, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, Meksika, Azerbaycan, Belçika, Türkiye, Brezilya, Tayvan, İspanya, Güney Kore / HDP, İYİ Parti / Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), TC Merkez Bankası / Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş / F** G**, İ** B**, AB Başkanı Donald Tusk, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Eski Başbakanı Theresa May, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, M** İ**, Pakistan Başbakanı Imran Khan
 
16 Ağustosda yukardaki tabloda Venüsden olumsuz etki alanların Venüsü sembolize eden ülke, grup ve kişilere karşı dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin Azerbaycan ve Türkiye'nin İsrail'e, Almanya'ya, Fransa'ya, Suriye'ye, Putin'e dikkat etmeleri gerekebilir. Yukardaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilinir.
 
14, 15, 16 Ağustosda Güneş Transiti bütün burçları ama bilhassa Natal Marsı Boğa, İkizler, Akrep, Yay olanları çift yönde son derece olumlu etkileyecektir. 14, 15, 16 Ağustosda Natal Marsı Yay olan Rusya ve Başkanı Putin ile C** E**'ın Tr Güneşden son derece olumlu etkiler almaları olasıdır. Tr Güneşden olumlu etkiler alanların son derece popüler olmaları olasıdır. 
 
14 Ağustos (+4), 15, 16 Ağustos (+3)
Güneşden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Bütün burçlar Bilhassa Boğa, İkizler, Akrep, Yay olanlar)
Tayvan, Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika / MHP, AKP, HDP, Gelecek Partisi / PKK / AB, TC Merkez Bankası / Galatasaray / Türk Lirası / A** D**, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Eski Başbakan B** Y**, S** O**, K** A**, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, A** G**, C** E**, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan, M** Y**, Hafter
 
14, 15, 16 Ağustosda yukardaki tabloda Tr Güneşden olumlu etkiler alanların her türlü iletişimden, sözleşme ve yazışmalardan olumlu etkiler almaları olasıdır. Özellikle Natal Marsı Yay olan Rusya ve Putin'in Tr Güneşden alacağı olumlu etki ile bir takım yazışma ve sözleşmelere imza atabilmesi olasıdır. Natal Marsı Yay olan C** E**'ın da 14, 15, 16 Ağustosda Tr Güneşden alacağı olumlu etki ile bir takım önemli anlaşma ve sözleşmelere imza atması ve Dünyanın gündemine oturması olasıdır. Yukardaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilinir.
 
14, 15, 16 Ağustosda Dünya genelinde her türlü iletişimde (internet, uzay, roket, füze, vs) önemli keşif ve çalışmalar olabilir. 
 
12 Ağustos Çarşamba günü verimi ve güvenliği sembolize eden Tr Ay +4 katsayısında olup bütün burçları ama bilhassa Natal Marsı Aslan, Başak, Kova, Balık olanları son derece olumlu yönde etkileyebilir. Hafta boyu ama bilhassa 12 Ağustosda Altın fiyatlarında artış olabilir. Dolar ise önemli paralar karşısında değer kaybetmeye devam edebilir. Euro'nun bilhassa 12 Ağustosda Altınla birlikte değerlenmesi olasıdır. 
 
Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. 
 
Yükselen Koç 
(10 Ağustos 2.ev Uranüs Dikkat, 16 Ağustos 4.ev Venüs Dikkat, 5.ev Güneş Süper)
Yükselen Boğa
(10 Ağustos 1.ev Uranüs Dikkat, 16 Ağustos 3.ev Venüs Dikkat, 4.ev Güneş Süper)
Yükselen İkizler
(10 Ağustos 12.ev Uranüs Dikkat, 16 Ağustos 2.ev Venüs Dikkat, 3.ev Güneş Süper)
Yükselen Yengeç
(10 Ağustos 11.ev Uranüs Dikkat, 16 Ağustos 1.ev Venüs Dikkat, 2.ev Güneş Süper)
Yükselen Aslan
(10 Ağustos 10.ev Uranüs Dikkat, 16 Ağustos 12.ev Venüs Dikkat, 1.ev Güneş Süper)
Yükselen Başak
(10 Ağustos 9.ev Uranüs Dikkat, 16 Ağustos 11.ev Venüs Dikkat, 12.ev Güneş Süper)
Yükselen Terazi
(10 Ağustos 8.ev Uranüs Dikkat, 16 Ağustos 10.ev Venüs Dikkat, 11.ev Güneş Süper)
Yükselen Akrep
(10 Ağustos 7.ev Uranüs Dikkat, 16 Ağustos 9.ev Venüs Dikkat, 10.ev Güneş Süper)
Yükselen Yay
(10 Ağustos 6.ev Uranüs Dikkat, 16 Ağustos 8.ev Venüs Dikkat, 9.ev Güneş Süper)
Yükselen Oğlak
(10 Ağustos 5.ev Uranüs Dikkat, 16 Ağustos 7.ev Venüs Dikkat, 8.ev Güneş Süper)
Yükselen Kova
(10 Ağustos 4.ev Uranüs Dikkat, 16 Ağustos 6.ev Venüs Dikkat, 7.ev Güneş Süper)
Yükselen Balık
(10 Ağustos 3.ev Uranüs Dikkat, 16 Ağustos 5.ev Venüs Dikkat, 6.ev Güneş Süper)
 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 519
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1956
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster