Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

09 Mayıs '17

 
Kategori
Sivil Toplum
Okunma Sayısı
30
 

10-16 Mayıs Engelliler Haftası

10-16 Mayıs Engelliler Haftası
 

salih arıkan bilgisayar kullanırken


İzmir'de Engelliler Haftası etkinlikleri neler.  10-16 Mayıs Engelliler Haftası. Bekliyorum etkinlik programı mail yâda mesajı yok. Büyükşehir Belediyesi'nden Afiş gelirdi o da yok. Ulaşabildiğim kadar. 10 Mayıs'ta Balçova Belediyesi'nin paneli var. Büyükşehir’in öncülüğünde Seferihisar'da pazar günü 14 Mayıs'ta el işleri sergisi var. Bornova Belediyesi'nin bir kaç panel çalışması var. Konak Belediyesi'nin Bisikletini al gel.

Değerli arkadaşlar. Bu sene İzmir'de Merkezi Hükümet, yerel yönetimler ve sivil toplum örgütlerinin etkinlikleri çok sönük. Merkezi hükümet ve yerel yönetim evet etkinlikler az olmamalı. Ancak nerede bizim derneklerimiz en azından basın açıklaması yapabilirler. Nerde anlı şanlı federasyon ve konfederasyonlarımız. Bizim 10 Mayıs'ta Dernek merkezimizde Saat 12’de Basın açıklamamız var. Bu hafta içinde etkinlik yapan merkezi hükümet yerel yönetim ve derneklerimizin faaliyetlerini takipteyim. Daha güçlü sesimiz çıkmalı. Ben bu tablodan rahatsızım. Tüm Kamu Kurumlarına ve yerel yönetimlere gönderdiğim yazıyı sizinle paylaşıyorum.

Bilgi İsteği. Ben Salih Arıkan. Türkiye Beyazay Derneği İzmir Şube Başkanıyım. Bilindiği gibi 10-16 Mayıs Engelliler Haftası. Bu hafta içinde bir etkinliğiniz varsa katılmak istiyorum. Bu faaliyetlerinizin tarih, saat, yer bilgilerini tarafımıza iletirseniz katılmaktan mutluluk duyacağım. Engelsiz ve Erişilebilir yarınlar dileyiyle.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 1156
Toplam yorum
: 31
Toplam mesaj
: 1
Ort. okunma sayısı
: 64
Kayıt tarihi
: 17.11.16
 
 

1977 Manisa Akhisar'da doğdum. 1986 İzmir Bornova İzmir Körler Okulu'na başladım. 1997 İzmir Karaba..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster