Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Haziran '08

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
667
 

100. Blogum hayırlı olsun.

100. Blogum hayırlı olsun.
 

Resim: blog.milliyet.com.tr


Milliyet Blog maceram 02.05.2007 tarihinde başladı. O günden, bu güne hayatımda inişli çıkışlı olaylar yaşadım. Sevinçler, üzüntüler, mutluluklar vs. hepsi birbirini izledi. Bu 1 yıllık süre içinde Milliyet Blog sitesinde yazılar yazdım. Belki de yaşadığım olaylar kalemime yansıdı. Duygularımı Milliyet Blog ailesi ile de paylaştım. Sizlerle birlikte aynı ortamda bulunduğum için çok mutluyum.

Günlük hayatla ilgili yazılarım ile ilişkiler, aile, şiir, dostluk, vs. kategorilerinde yazılar yazdım. Ama en çok Siyaset ve Spor kategorilerinde aktiftim. Yazılarıma yazılan yorumlarla kimi zaman eleştirildim, kimi zaman desteklendim. Fakat her eleştiriyi bana karşı yapılan bir uyarı saydım ve saygıyla karşıladım. Bu ortamın fikirlerin tartışıldığı bir ortam olduğunun her zaman farkındaydım. Yazılarıma yazılan her yorumu yayınlamaya özen gösterdim ve hemen hemen hepsini yayınladım. Her yoruma cevap yazmaya da azami gayret gösterdim.

Hiçbir zaman yazı yazmak olsun diye yazı yazmadım. Her yazımı içimden geldiği anda, içimden geldiği için, içimden geldiği gibi yazdım. Özellikle şiirlerim ve şiir tarzındaki yazılarımı duygusal ruh haliyle kaleme aldım. Yazılarımı okuyan hiç kimsenin vaktini boş yere harcamasına neden olmamam gerektiğinin farkındaydım, bu yüzden her zaman düzgün yazmaya ve yazılarımın, okuyanı sıkmayacak şekilde olmasına elimden geldiği kadar özen gösterdim.

Spor kategorilerinde yazdığım yazıların sporseverlere hizmet amaçlı olmasını istedim ve bu yazılarım bilgi ağırlıklı yorum şeklindeydi.

Siyaset kategorisinde yazdığım yazılarda ülkemizde yaşanan olayları bazen kinayeli, çoğu zaman açık ve eleştirel bir dille anlattım. Milletin gözü önünde yaşanan olayları yorumlayarak, okuyanların olaylara karşı farkındalığını artırmaya çalıştım. Dikkatleri köklü meselelere çekmeye ve önemli olanın halkın huzuru ve mutluluğu olduğunun ve aynı zamanda devletin varlığının devamının ne şekilde sağlanabileceğini anlatmaya çalıştım.

Hepinizin zihninin bir köşesinde MB'da yazarlık yapan "Genç Osman" olarak yer alabildiysem, yazılarım aklınızın bir köşesinde kaldıysa, sizin duygu ve düşüncelerinize tercüman olabildiysem ne mutlu bana.

Yazdığım 99 yazıya bugüne kadar toplam 89 yorum yapıldı. Beni yorumlarıyla destekleyen, eleştiren ve yazılarımı takip eden herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Milliyet Blog Editörlerine ve tüm Milliyet Blog ailesine sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
 
 

Sanatı icra edebilen, sanata katkıda bulunanların yaşı sorulmaz! Yazmak da bir sanat dalı olduğuna göre, siz de yetenekli olduğunuza göre aramızda olmanız beni, bizleri mutlu eder! Başarılar! Sizi tanıdığıma sevindim! Selamlar!

Alev Meisel 
 07.06.2008 2:01
Cevap :
Teşekkür ederim. Saygılar.  07.06.2008 13:40
 

Tesadüfen seni yakaladım. Bu küçücük yaşta 100 blog yazmış ha. Tebrikler.

Ahmet Üstündağ 
 05.06.2008 15:55
Cevap :
:)... Teşekkürler. Saygılar.  05.06.2008 16:13
 

Küçüğüm akıllarda kalabiliceğinden emin ol.Ben senden şunu istiyorum. lütfen mb de yazmakla kalma.Bu konuda inanılmaz yeteneklisin. düşüncelerin, hislerin, fikirlerin muazzam.Burası yazımda kendini geliştirme adına iyi bir yer olmuş ama burayla kalma diyorum .Ne demek istediğimi sanırım anlamışındır. ALLAH yolunu hep açık etsin inş.sevgilerimle.

fugen 
 04.06.2008 22:48
Cevap :
Destekleriniz ve takdirleriniz için teşekkür ederim. Ne demek istediğinizi anladım. Ama ben burada yazmayı da çok seviyorum. :) Tabii ki Allah hepimizin yolunu açık etsin. Saygılar.  05.06.2008 15:17
 

Nice güzel anlara ve yazılara... YÜZ'ünden ve yüreğinden tebessüm eksik olmasın. Tebrikler, selamlar

murat ertaş 
 04.06.2008 22:13
Cevap :
:) Güzel dileklerinizin için teşekkür ederim. Sevgi ve Saygılarımla.  05.06.2008 15:11
 
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 301
Toplam yorum
: 208
Toplam mesaj
: 64
Ort. okunma sayısı
: 1076
Kayıt tarihi
: 02.05.07
 
 

"1988 Adana doğumluyum. Oldukça başarılı bir öğrencilik serüvenimin ardından eğitimimi noktaladım..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster