Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

06 Ocak '15

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
3465
 

12 - 18 Ocak 2015 Haftalık burç astroloji: Haftanın talihlisi Koç ve Balıklar !

12 - 18 Ocak 2015 Haftalık burç astroloji: Haftanın talihlisi Koç ve Balıklar !
 

haftalık burç


 05 Ocak gününe damgasını vuran 4 bakanın Yüce Divana gidip gitmeyeceği hakkındaki oylama oldu. Oylamayı yapan komisyon üyelerinin çoğunlukla Aslan burcunu simgeleyen AK partiden olmasıyla komisyondan 4 Bakanı sevindiren ret kararı çıktı. Ancak 4 Bakanın durumu Yay burcunu simgeleyen kişi ve olayların etkisiyle 28 Ocak gününe kadar Genel Kurulda görüşülecek. 4 Bakan açısından 20 Ocak ve sonrası kritik olabilir. Çünkü Aslan burcunu simgeleyen Güneşin katsayısı da 21 Ocak dan itibaren Kova burcuna geçmesiyle düşecek. Yine ifade etmek isterim ki 4 Bakan arasında Jüpiter Başak burcuna geçene kadar yani 12 Ağustos tarihine kadar astrolojik olarak en şanslısı Egemen Bağış  gözükmekte.

 

Jüpiter Aslan burcunda bütün bir hafta kötü konumda olmaya devam edecek. Ancak Uranüs Koç burcunda ve Neptün Balık burcunda süper konumda olacak. 13 Ocak Salı günü Mars rahat ettiği Balık burcuna geçecek. Bu yüzden Marsın neden olduğu şiddet ve saldırılar yerini olumlu girişim ve başlangıçlara bırakabilir. Bu durumdan tabiki de Güneşi Balık burcunda olanlar olumlu olarak etkilenecek. Balık burcunu sembolize eden kişi ve olaylar hem Neptünden hem de Marsdan olumlu etkiler alacaklar. Astrolojik haritamızda Balık burcu hangi evimize denk düşüyorsa o konularda olumlu etkiler alabiliriz. Kişisel olarak da Natal gezegenlerimizden hangisi Balık burcundaysa sembolize ettiği şeyler doğrultusunda Mars ve Neptünden olumlu etkiler alabiliriz. Ülke genelinde Balık burcu ve yöneticisi Neptün devlet kurumlarını, büyük şirket ve kuruluşları simgelediğinden bu kurum ve kuruluşlar içinde insanlık adına idealist ve özverili çalışmalar olabilir. Güneşi Balık burcundan kişiler diğer Balık burcundan kişilerle ve 20 Şubata kadar da (Mars Koç burcuna geçene kadar) Koç burcundan kişilerle olumlu bir etkileşim içine girebilirler. Aklımıza ilk gelen Balık burcu ünlüleri Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başbakan Davutoğlu'dur.

Bu arada Uranüs de Koç burcunda süper konumda olacağından Balıklardan sonra Güneşi Koç burcunda olanlar ya da Natal gezegenleri Koç burcunda olanlar da Uranüsden (arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, plan ve projeler, teknolojik konular) olumlu etkiler alacaklar. Astrolojik haritanızda hangi eviniz Koç burcuna denk düşüyorsa o evle ilgili olarak Uranüsü simgeleyen konulardan olumlu etkiler alabilirsiniz. Ayrıca ülke genelinde Koç burcu asker, polis ve güvenlik birimlerini simgelediğinden ve Uranüs de teknolojik ve bilimsel konuları simgelediğinden bu hafta askeri konularda yeni teknolojiler, yeni savunma silahları yada bilimsel çalışmalar olabilir.

Jüpiter ise Aslan burcunda kötü konumda olmaya devam edecek. Bu durum Güneşi Aslan burcunda olanları yakından ilgilendirebilir. Natal gezegenlerinizin simgelediği konular yada haritanızdaki Aslan burcunun düştüğü ev Jüpiteri simgeleyen (Hukuk ve yasalar, yabancı ülke, şehir ve kültürler, yüksek öğrenim, uzun yolculuklar) konulardan olumsuz etkiler alabilir. 13 Ocak Salı günü Güneş Oğlak burcunda Jüpiterin de körüklemesiyle -2 katsayısıyla haftanın en kötü göksel objesi ünvanını alacak. Böylece 13 Ocak günü Natal gezegenleri Aslan burcunda olanlar gezegenlerinin simgelediği konularda (Güneşin katsayısı düşük olduğundan) Güneşin olumsuz sıfatlarını alabilirler. Örneğin Natal Güneşi Aslan burcunda olanlar kendilerini ifade ederken biraz kibirlenebilirler yada Natal Venüsü Aslan burcunda olanlar para konularında yada ikili ilişkilerinde bir takım şeyleri onur ve gurur meselesi yapabilirler yada karşı tarafa egoistçe yaklaşabilirler. Ancak Aslan burcundaki Natal gezegenlerinizin katsayısı +3 ve üzeri ise pek etkilenmeyebilirsiniz. Natal gezegenleri Aslan burcunda olanlar egoistçe davranabilirken Jüpiterin de Aslan burcunda kötü konumda olmasından ötürü Jüpiteri simgeleyen Yay burcundan kişilerle çatışabilir yada hukuk ve yasalardan, yabancı ülke ve kültürlerden, uzun yolculuklardan, yüksek öğrenimle ilgili konulardan olumsuz etkiler alabilirler.

Haftanın en olumsuz günleri 16 ve 18 Ocak günleridir. Bu günlerde Merkür ve Venüs Kovada Jüpiter de Aslan burcunda kötü konumda olacağından bu günlerde Kova ve Aslan burçlarının daha dikkatli olmaları gerekebilir. 16 ve 18 Ocak günleri Kova burcunu simgeleyen grup ve organizasyonlar, geleceğe yönelik plan ve projeler yada teknolojik ve bilimsel konular Merkürü simgeleyen her türlü iletişimden (internet, telefon, vs.) ve her türlü hizmetten (işçi ve çalışanlar, memurlar, vs), Venüsü simgeleyen mal-mülk, para ve toprak paylaşımı ile sosyal ve siyasi konulardan olumsuz etkiler alabilir.

16 ve 18 Ocak günleri olası kombinasyonlar;

- Venüsü simgeleyen para konularında ani değişimler ve huzursuzluklar olabilir. Jüpiter de Aslan burcunda kötü konumda olacağından spekülatif (Borsa, altın, döviz) konularda zarar ve ziyankarlıklar olabilir.

- Venüsü simgeleyen sosyal ve siyasi konularda huzursuzluklar, aykırılıklar ve inatçılıklar olabilir. Jüpiter de Aslan burcunda kötü konumda olacağından Aslan burcunu simgeleyen nüfuzlu ve tanınmış kişiler, lider konumundakiler Jüpiteri simgeleyen hukuk ve yasalardan olumsuz etkiler alabilir.

- Jüpiteri simgeleyen hukuk ve yasalar, yüksek öğrenimle ilgili konular Aslan burcunu simgeleyen gençleri yada gençliği simgeleyen konuları olumsuz etkileyebilir.

- Merkürü simgeleyen her türlü iletişimde (internet, telefon, vs) huzursuzluklar ve ani değişimler olabilir. Her türlü iletişimdeki huzursuzluk ve aykırılıklar Kova burcunu simgeleyen özgürlükçü kişi ve grupları olumsuz etkileyebilir. Bu yüzden özgürlükçü kişi ve gruplarda kurnazlıklar olabilir. İnternette hacker saldırıları çoğalabilir.

- Merkürü simgeleyen her türlü hizmette (eğitim, sağlık, vs) huzursuzluk ve ani değişimler olabilir. Her türlü hizmetteki huzursuzluk ve aykırılıklar Kova burcunu simgeleyen geleceğe dair plan ve projeleri, özgürlükçü kişi ve grupları olumsuz etkileyebilir. Bu yüzden geleceğe dair plan ve projelerde kurnazlıklar olabilir.

 

Burcunuz ve devamı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2015/01/12-18-ocak-2015-haftalk-burc-astroloji.html  

 

Ocak 2015 burç, haftalık burç, haftalık astroloji, Ocak astroloji, 2015 Ocak burç, 2015 haftalık burç, Ocak 2015

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 532
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1923
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster