Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

06 Kasım '16

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
4261
 

14 - 20 Kasım 2016 Haftalık burç astroloji: Güneş, Venüs, Mars, Neptüne dikkat, Ay 20 Kasım süper!

14 - 20 Kasım 2016 Haftalık burç astroloji: Güneş, Venüs, Mars, Neptüne dikkat, Ay 20 Kasım süper!
 

haftalık astroloji


Bu hafta boyunca Güneş, Venüs, Mars ve Neptün transitleri düşük katsayıda olacaktır. Bu dört transitin dördünden de hafta boyunca en çok Balık, İkizler, Başak ve Yay burçlarını sembolize eden şeyler olumsuz etkiler alabilir. Balık burcundaki Neptün devlet kurumları içinde bulanık olaylara, Kova burcundaki Mars bazı gruplar içindeki kavga ve tartışmalara, Oğlak burcundaki Venüs Başkan veya patron konumundaki kişilerde talepkarlıklara, Akrep burcundaki Güneş ise gizli saklı işlerle uğraşanların baskın tavırlarına işaret etmektedir. Bu durumdan en çok Natal Güneş ve Marsı Balık, İkizler, Başak ve Yay burçları olumsuz etkiler alabilir. Balık burcu deyince akla ilk Cumhurbaşkanı Erdoğan gelmektedir. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Natal Güneşi Balık ve Marsı Yay olduğundan bu hafta boyunca Güneş, Venüs, Mars ve Neptün transitlerini sembolize eden şeylere çok dikkat etmesi gerekebilir. Geçen haftaki yazımızda da belirttiğimiz üzere Balık burcunun yöneticisi Neptün katsayısını 06 Kasımdan itibaren düşürmeye başladı. (Kasım 2016 burç) (2016 haftalık burç)

Neptün Transitinin Katsayısı Düşerse neler olur ?
- Devlet kurumlarında bulanık, kimin yaptığı belli olmayan olaylar olabilir. Örneğin yangın, salgın hastalıklar, patlamlar, zehirlenmeler, nedeni belirsiz kazalar olabilir.
- Neptün insan psikolojisini de sembolize ettiğinden psikolojisi bozuk Natal Neptünlerinin katsayısı düşük insanların neden olabileceği olaylar çoğalabilir. (Örneğin psikolojisi bozuk kişilerin cinayet işlemesi yada intihar vakaları)
- Neptün uyuşturucuyu ve bağımlılık yaratan maddeleri, ilaçları da sembolize ettiğinden uyuşturucu yüzünden ölen kişiler çoğalabilir. Yada ilaç zehirlenmelerine dikkat etmek gerekebilir.

Natal Neptünü Balık, Aslan, İkizler, Boğa/Terazi, Koç, Akrep olanların daha da dikkatli olmaları gerekebilir. Örneğin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Natal Neptünü Terazi burcunda olup 06 Kasımdan itibaren hem Yengeç burcundaki Natal Uranüsüne hem de 11 Kasımdan itibaren Terazi burcundaki Natal Neptününe çok dikkat etmesi gerekebilir. Kısaca Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Uranüsü sembolize eden tansiyon ve kan dolaşımıyla ilgili sağlığına, arkadaş ve tanıdıklarına, teknolojik konulara dikkat etmesi gerekebilir. Ayrıca Neptün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 12.ev olan gizli düşmanlar evinde olduğundan gizli düşmanlardan kaynaklı bulanık olaylara, Natal Neptünün yöneticisi Venüs transiti 10.evinde olduğundan kariyeriyle ilgili konulara da dikkat etmesi gerekebilir. (haftalık burç) (Kasım 2016)

Hafta boyu Güneş, Venüs, Mars ve Neptünden olumsuz etki alan Natal Güneş ve Marsı Balık, İkizler, Başak, Yay olan ülke, grup ve kişiler:
Ermenistan, Yemen, Ukrayna, Kırgızistan, Panama / PYD, PKK / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel

Yukardaki listede adı geçen ülke, grup ve kişiler bulanık olaylardan, öfkeli saldırgan kişilerden, nüfuzlu ve baskın kişilerden, talepkar kişilerden olumsuz etkiler alabilirler.

15 Temmuz Darbe Girişiminden önce de 12 Temmuzda Neptün -2 katsayısındaydı ama bu sefer Neptün hafta boyunca -1 katsayısında olup Neptüne Mars eşlik edecek.
(http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/07/11-17-temmuz-2016-haftalk-burc.html) (haftalık astroloji)


15 Kasım -8 katsayısı ile haftanın en yoğun günü olup Güneş, Ay, Merkür, Venüs, Mars, Neptün transitlerinden İkizler ve Yay burcunu sembolize eden şeyler olumsuz etkiler alabilir. İkizler burcu ülke içi kısa yolları, bize göre komşu ülkeleri, her türlü iletişimi (ulaşım, bilgi, belge, internet, eğitim), Yay burcu ise ülke dışı uzun yolları, uçak yolculuklarını, yabancı ülke ve kültürleri, hukuk ve yasaları, inanç ve felsefi konuları sembolize etmektedir. Bu durum 15 Kasım gününe internette yada ulaşımda yavaşlama, bilgi ve belgelerde sahtecilik, ülke içi ve dışı yollarda zorluklar, bulanık olaylar, patlamalar olarak yansıyabilir. Natal Güneşi İkizler veya Yay (Can Dündar, Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Binali Yıldırım, Koray Aydın, Donald Trump, Rıza Zarrab) burcundan kişilerin keyifleri kaçabilir, Natal Marsı İkizler veya Yay (Amerika, Almanya, Fransa, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, AKP, HDP, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani) burcundan kişilerin ise önüne engeller çıkabilir. Hem Natal Güneşi hemde Natal Marsı İkizler ve Yay burcundan kişiler ise son derece olumsuz etkiler alabilirler. Örneğin PKK'nın hem Natal Güneşi hemde Natal Marsı Yay olduğundan 15 Kasım günü son derece olumsuz etkiler alabilir. Bütün bunlara Güneş, Ay, Merkür, Venüs, Mars, Neptünü sembolize eden şeyler neden olabilir. (Kasım astroloji)

20 Kasım Ay +5 katsayısıyla Aslan, Koç, Boğa, İkizler, Terazi, Akrep, Yay, Kova burçlarını sembolize eden şeyleri ve Natal Marsı bu burçlardan olan kişileri son derece olumlu etkileyebilir. Ay.ın katsayısı yüksek olacağından Yengeç burcundan (Natal gezegenleri Yengeç olanlar) kişileri son derece olumlu etkileyebilir. Örneğin Güneşi Yengeç ve Natal Marsı İkizler olan Amerika 20 Kasımda Ay transitinden son derece olumlu etkiler alabilir. 20 Kasımda Amerika ülke güvenliği ve vatani konulardan son derece olumlu etkiler alabilir. Aynı şekilde Güneşi Yengeç Marsı Kova olan Julian Assange'ın da Ay transiti hangi evindeyse o konularda kendi güvenliğini ve üretkenliğini arttırabilir. Güneşi Yengeç Marsı Koç olan Irak da 20 Kasımda Ay transitinden son derece olumlu etkiler alabilir. Diğer bir değişle 20 Kasımda Amerika ve Irak birbirlerini ülke güvenliği ve vatani konular bazında olumlu bir şekilde etkileyebilirler. 20 Kasımda Natal Marsı Terazi olan Türkiye de Amerika ve/veya Irak'dan ülke güvenliği ve vatani konular bazında olumlu etkiler alabilir. 20 Kasımda Türkiye gibi Suriye'nin de Amerika ve/veya Irak'dan vatani konular bazında olumlu etkiler alması olasıdır. (2016 Kasım burç)
 

*** Özet Transitler ***

Bütün bir hafta Amerika, İngiltere gibi ülkeler spekülatif konulardan (Borsa, vs) olumsuz etkiler alabilir. Cumhurbaşkanı Erdoğan AKP ve CHP'den Akrep burcundaki Güneş bazında (Gizli saklı işlerle uğraşan baskın kişiler) olumsuz etkiler alabilir. Başbakan Binali Yıldırım, Kemal Kılıçdaroğlu ve Devlet Bahçeli de gizli saklı işlerle uğraşan baskın kişilerden olumsuz etkiler alabilir. (Bakınız Güneş Transiti)

20 Kasım Amerika, Almanya, Fransa, Irak, Suriye, Türkiye, Rusya gibi ülkeler Aslan burcundaki Ay bazında (vatani konularla ilgili organizasyonlar) Amerika, Irak gibi ülkelerden olumlu etkiler alabilirler. (Bakınız Ay Transiti)

14, 15, 16, 17 Kasım Suriye, Suudi Arabistan, Filistin, Türkiye gibi ülkeler Yay burcundaki Merkür bazında (yabancı ülke ve kültürlerle, hukuk ve yasalarla ilgili anlaşma ve yazışmalar) Amerika, Almanya, Fransa gibi ülkelerden, Donald Trump'dan, Suriye Başkanı Esad'dan olumsuz etki alabilir. 19, 20 Kasım Donald Trump Yay burcundaki Merkür bazında içsel çatışma/ikilem yaşayabilir. (Bakınız Merkür Transiti)

19 Kasım Türkiye Oğlak burcundaki Venüs bazında (ülke yöneticileriyle ilgili sosyal ve siyasi konularda) Almanya, Fransa, Suriye gibi ülkelerden ve kendi içinden olumsuz etkiler alabilir. Aynı şekilde Suriye ve Irak da Venüs bazında olumsuz etkiler alabilir. 14, 15, 16, 17, 18 Kasım Cumhurbaşkanı Erdoğan Oğlak burcundaki Venüs bazında Almanya, Fransa, Suriye, Türkiye, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Rıza Zarrab, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, İlker Başbuğ gibi ülke ve kişilerden olumsuz etkile alabilir. (Bakınız Venüs Transiti)

Bütün bir hafta Suriye, Türkiye gibi ülkeler Kova burcundaki Mars bazında (askeri gruplar, geleceğe dair plan ve projelerle ilgili başlangıçlar) Işid, İran, Irak gibi ülkelerden veya NATO'dan olumsuz etkiler alabilir. Özellikle 20 Kasımda Selahattin Demirtaş, Abdullah Öcalan, Fetullah Gülen, Can Dündar, Abdullah Gül, Başbakan Binali Yıldırım, Koray Aydın, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Donald Trump, Rusya Başkanı Putin, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, İran Başkanı Hasan Ruhani, Belçika Başbakanı Charles Michel, Rıza Zarrab gibi isimler Kova burcundaki Mars bazında Işid, DHKP-C gibi terör örgütlerinden yada Marsın olumsuz özelliğini gösteren diğer gruplardan olumsuz etkiler alabilir. (Bakınız Mars Transiti)

14, 15, 16, 18 Kasım Suriye, Türkiye gibi ülkeler Terazi burcundaki Jüpiter bazında (sosyal ve siyasi konularla ilgili hukuk ve yasalar) Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani gibi kişilerden olumlu etkiler alabilir. Ancak Jüpiterden olumlu etki alabilmek için Natal Jüpiterin de katsayısının yüksek olması gerekir. Örneğin Suriye'nin Natal Jüpiteri Oğlak ve Oğlak burcunun yöneticisi Satürn transiti ise yüksek katsayılarda bulunduğundan Terazi burcundaki Jüpiter transitinden ve Jüpiteri sembolize eden kişilerden olumlu bir etki alması söz konusudur. Türkiyenin ise Natal Jüpiteri Akrep olduğundan ve Plüton transiti bu hafta genelde -1 katsayısında olacağından Türkiyenin Jüpiterden alacağı olumlu etki Natal Jüpiteri Akrepde olduğundan havada kalabilir. Yani Jüpiterden doğan fırsatları değerlendiremeyebilir. Terör örgütü PKK'nın Natal Güneşi ve Marsı Yay olup Jüpiterden yani yabancı ülke ve kültürlerden olumlu etkiler almaktadır ancak örgütün Natal Jüpiteri Aslan olup Güneş transiti şu anda Akrep burcunda ve düşük katsayıda olduğundan gizli saklı işlerle uğraşan nüfuzlu kişiler yüzünden Jüpiterden gelen olumlu etkiyi yakalayamamaktadır. Fakat herkes tarafından kapatılması beklenen HDP'nin Natal Marsı Yay olup Jüpiter transitinden (yabancı ülke ve kültürler) olumlu etki almaktadır. Natal Jüpiteri İkizler olup Merkür transiti önümüzdeki günlerde katsayısını arttıracağından HDP Jüpiter transitinden gelen etkiden yararlanabilir yani kapatılmayabilir. Kısaca diyebiliriz ki Natal Marsı Terazi, Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Yay, Oğlak, Kova olup Natal Jüpiteri Aslan, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Balık, Akrep olanlar (Natal Jüpiteri düşük olanlar) Jüpiterin fırsatlarını kaçırabilirler. (Bakınız Jüpiter Transiti)

14, 15 Kasım Irak, Suriye gibi ülkeler Koç burcundaki Uranüs bazında (askeri projeler, teknolojiler, yeni girişimlerle ilgili projeler) Birleşik Rusya Partisinden, Kürdistan Bölgesel Yönetiminden olumsuz etkiler alabilir. NATO da Uranüs bazında Kuzey Kore Lideri Kim Jong.dan olumsuz etkiler alabilir. (Bakınız Uranüs Transiti)

Bütün bir hafta Cumhurbaşkanı Erdoğan Balık burcundaki Neptün bazında (Devlet kurumlarıyla ilgili bulanık olaylar) Işid, İran, Belçika gibi ülkelere, DHKP-C, PYD gibi gruplara, PYD Başkanı Salih Müslim, İlker Başbuğ gibi kişilere dikkat etmesi gerekebilir. Belçika Başbakanı Charles Michel'in de Neptün bazında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dikkat etmesi gerekebilir. (Bakınız Neptün Transiti)

14 Kasım Irak, Suriye, Türkiye gibi ülkeler Oğlak burcundaki Plüton bazında (ülkelerin başkanlarıyla ilgili değişimler, ortak kaynaklarla ilgili çalışmalar) Türkiye, KKTC ve Japonya gibi ülkelerden AB, BM gibi gruplardan olumlu etkiler alabilir. 15, 16, 17, 19, 20 Kasım Irak, Suriye gibi ülkeler, NATO, IMF, FED gibi kuruluşlar Oğlak burcundaki Plüton bazında Türkiye'den olumsuz etkiler alabilir. (Bakınız Plüto Transiti)

 

Yazının Detayı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/14-20-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_96.html 


Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. Natal gezegenlerinin katsayısını bilmeyenler iletişim için: http://mediacat.wixsite.com/mediacat

 

Yükselen Koç
(8.ev Güneş, 9.ev Merkür, 10.ev Venüs, Plüto, 11.ev Mars, 12.ev Neptün Dikkat, 20 Kasım 5.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/14-20-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji.html

Natal gezegenleri İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Akrep olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Boğa
(7.ev Güneş, 8.ev Merkür, 9.ev Venüs, Plüto, 10.ev Mars, 11.ev Neptün Dikkat, 20 Kasım 4.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/14-20-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_6.html

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Yay olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen İkizler
(6.ev Güneş, 7.ev Merkür, 8.ev Venüs, Plüto, 9.ev Mars, 10.ev Neptün Dikkat, 20 Kasım 3.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/14-20-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_49.html

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Yay, Akrep olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Yengeç
(5.ev Güneş, 6.ev Merkür, 7.ev Venüs, Plüto, 8.ev Mars, 9.ev Neptün Dikkat, 20 Kasım 2.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/14-20-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_48.html

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Yay olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Koç olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Aslan
(4.ev Güneş, 5.ev Merkür, 6.ev Venüs, Plüto, 7.ev Mars, 8.ev Neptün Dikkat, 20 Kasım 1.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/14-20-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_75.html

Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Koç olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Akrep olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Başak
(3.ev Güneş, 4.ev Merkür, 5.ev Venüs, Plüto, 6.ev Mars, 7.ev Neptün Dikkat, 20 Kasım 12.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/14-20-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_0.html

Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Yay, Akrep olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Koç olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Terazi
(2.ev Güneş, 3.ev Merkür, 4.ev Venüs, Plüto, 5.ev Mars, 6.ev Neptün Dikkat, 20 Kasım 11.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/14-20-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_52.html

Natal gezegenleri İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Akrep olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Akrep
(1.ev Güneş, 2.ev Merkür, 3.ev Venüs, Plüto, 4.ev Mars, 5.ev Neptün Dikkat, 20 Kasım 10.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/14-20-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_73.html

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Yay olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Yay
(12.ev Güneş, 1.ev Merkür, 2.ev Venüs, Plüto, 3.ev Mars, 4.ev Neptün Dikkat, 20 Kasım 9.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/14-20-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_56.html

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Yay, Akrep olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Oğlak
(11.ev Güneş, 12.ev Merkür, 1.ev Venüs, Plüto, 2.ev Mars, 3.ev Neptün Dikkat, 20 Kasım 8.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/14-20-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_66.html

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Yay olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Koç olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Kova
(10.ev Güneş, 11.ev Merkür, 12.ev Venüs, Plüto, 1.ev Mars, 2.ev Neptün Dikkat, 20 Kasım 7.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/14-20-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_9.html

Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Koç olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Akrep olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Balık
(9.ev Güneş, 10.ev Merkür, 11.ev Venüs, Plüto, 12.ev Mars, 1.ev Neptün Dikkat, 20 Kasım 6.ev Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/11/14-20-kasm-2016-haftalk-burc-astroloji_20.html

Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Balık olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Yay, Akrep olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri İkizler/Başak, Boğa/Terazi, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, İkizler/Başak, Koç olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.  

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

Bu blog Editör'den Öneriler alanında yayınlanmıştır

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 526
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1938
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster