Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

06 Ekim '19

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
1789
 

14-20 Ekim 2019 Haftalık Burç

14 - 20 Ekim 2019 Haftalık Burç Astroloji: 
14 Ekim haftası çok yoğun! Venüs ve Uranüse Dikkat!
14 Ekim Venüs ve Uranüs -2 katsayısında olup Natal Güneş ve Marsı Akrep, Koç, Boğa, Yengeç**, Aslan, Başak, Terazi, Oğlak**, Kova, Balık olanları olumsuz Natal Marsı İkizler, Yay olanları ise olumlu etkileyebilir. Natal Marsı İkizler, Yay olanlar 14 Ekimde Tr Venüs ve Uranüs hangi evlerindeyse o konularda bir takım fırsatlar elde edebilirler. (Ekim 2019 burç) 
 
14 Ekimde Natal Güneş ve Marsı Tr Venüs ve Uranüsden olumsuz etki alanların Natal Güneş ve/veya Marsı Boğa,Terazi ve Kova olanlara ayrıca Natal Marsı İkizler, Yay olanlara son derece dikkat etmeleri gerekebilir. 14 Ekimde Koç burcundaki Dolunay Natal Güneşi Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak olanları olumsuz etkilerken Natal Marsı Boğa, İkizler, Aslan**, Başak, Akrep, Yay, Kova**, Balık olanları ise son derece olumlu yönde etkileyebilir. (haftalık burç) (Ekim astroloji)
 
14 Ekimde bilhassa Yengeç ve Oğlakların hem Tr Ay.a hem de Tr Venüs ve Uranüse dikkat etmeleri gerekebilir. Yengeç burcu ülkelerin güvenliğini, vatani konuları, üretim ve verimi sembolize ederken Oğlak burcu ülke Başkanlarını, yönetici ve patronları, otorite sahiplerini, hayatımızdaki emir veren kişileri sembolize etmektedir. (haftalık astroloji)
 
14 Ekimde Tr Venüs ve Uranüsden olumsuz etki alanların hayatlarında açgözlü ve talepkar kişilere, asi ve aykırı kişilere, üretim ve güvenlikle ilgili konulara son derece dikkat etmeleri gerekebilir. Natal Güneşi olumsuz Natal Marsı olumlu etki alanların ise Tr Venüs, Uranüs ve Ay.dan hem olumlu hem de olumsuz etkiler almaları olasıdır. Örneğin Natal Güneşiniz Boğa Marsınız İkizler burcu ise ve Tr Venüs 4.evde, Tr Uranüs 10.evde ise 4.evi sembolize eden ev, aile, anne, annelik, gayrimenkulle ilgili konularda talepkar kişilere, yavaşlık ve kararsızlıklara, çok para gitmesine, Natal Güneş ve/veya Marsı Boğa/Terazi burcundan kişilere, Natal Marsı İkizler, Yay burcundan kişilere dikkat etmeniz gerekebilir. Natal Güneşiniz Boğa ve Marsınız İkizler olduğundan kendiniz de 4.evle ilgili konularda hem iyi hem kötü olaylara neden olabilirsiniz. 4.evle ilgili konularda talepkarlıklarınız artabilir ve çok para harcayabilirsiniz. Aynı şekilde Tr Uranüs 10.evde olduğundan iş, meslek, kariyer ve otorite sahipleri (anne, baba, patron, vs) ile ilgili konularda hem olumlu hem de olumsuz etkiler alabilirsiniz. Bu yüzden ikilem içinde ve kararsız kalabilirsiniz.
 
Ama Natal Güneşi Balık Marsı Yay olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Tr Uranüs 2.evinde ve Tr Venüs 8.evinde olacağından 14 Ekimde 2.ev (para konuları) ile 8.ev (başkaları ile ortaklaşa paylaşılan değerler, ortak paralar, vs) konularında bir takım olumsuz durumları olumluya çevirme ve bir takım fırsatlardan faydalanması söz konusu olabilir. Tr Uranüs 1.evine Tr Venüs 7.evine de yakın olacağından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 14 Ekimde fiziksel sağlıkla yada yapacağı yeni başlangıçlarla, sosyal ve siyasi konularda bir takım fırsatlar elde etmesi olasıdır. 
 
14 Ekimdeki +2 katsayısındaki Dolunaydan Natal Güneşi Koç, Yengeç, Terazi, Oğlaklar olumsuz etki alırken Natal Marsı Boğa, İkizler, Aslan**, Başak, Akrep, Yay, Kova**, Balık olanlar son derece olumlu etki alabilir. Natal Marsı Aslan olan ABD Başkanı Trump'In 14 Ekimde 12.evindeki Koç burcundaki Tr Ay.dan olumlu etkiler alması ve hayatındaki Natal Güneşi Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak burcundaki gizli düşmanlara karşı önlemler alması olasıdır. (2019 Ekim burç)
 
14 Ekimde Terazi burcu Suriye'nin ülke güvenliği ihlal olabilir. Bu duruma Natal Marsı Aslan olan ABD Başkanı Trump'ın, Natal Marsı Yay olan Rusya Başkanı Putin'in, İran Başkanı Ruhani veya Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın rolü olabilir. (2019 haftalık burç) (Ekim 2019)
 
14 Ekimde Natal Güneşi Boğa Marsı Aslan olan İsrail'in de Tr Venüs ve Uranüsden olumsuz etkiler alamsı olasıdır. Natal Güneş Boğa olduğundan ve Tr Venüs -2 katsayısında olacağından 14 Ekimde İsrail'in de içi Venüsyen ve Uranüsyen konularda karışabilir. Natal Güneşi Terazi Natal Marsı Aslan olan Netanyahu kendi ülkesi İsrail'i sosyal ve siyasi konularda olumsuz etkileyebilir. Bu arada Türkiye'Nin de Natal Marsı Terazi olduğundan ve katsayısı düşeceğinden Türkiye - İsrail arasında da Venüs yüzünden diplomatik krizler çıkabilir. 
 
14 Ekimde Yengeç burcu Amerika'Nın Venüsyen konularda (toprak paylaşımları, Suriye, vs) Türkiye'den olumsuz etkiler alması olasıdır. Aynı şekilde Oğlak burcu Rusya da Türkiye'den Venüsyen konularda olumsuz etkiler alabilir. 14 Ekimde Natal Marsı Terazi olan Türkiye ve TSK'nın Tr Venüs yüzünden katsayısı düşeceğinden Terazi burcu Suriye'nin içlerine ilerlemesi yada toprak paylaşımları konusunda talepkar olması olasıdır. Tr Venüsün katsayı düşürmesi 11 Ekim Cuma günü başlayacağından belki de Türkiye'nin Suriye'ye yapacağı olası operasyon 11 Ekimden itibaren başlayabilir. 11 Ekimden itibaren Tr Venüsün katsayısı -2 seviyesine düşeceğinden Natal Güneş ve/veya Marsı Boğa ve Terazilerin talepleri artabilir. 
 
14 Ekimde Astro Carto Grafide Tr Venüs ve Uranüsden olumsuz etki alan bölgelerde zayıf fay hatlarında şiddetli depremler, toprak kaymaları, volkanik aktiviteler, şiddet olayları, patlamlar, yangınlar, sınırlarda çatışmalar, terör olayları, iş kazaları, elektronik cihazlardan kaynaklı kazalar, bulaşıcı hastalıklar oluşabilir. 
 
14 Ekim Astro Carto Grafide Tr Venüs ve Uranüsden olumsuz etki alan Ay ve Satürn çizgilerinin geçtiği bölgeler: Türkiye (İstanbul, Tekirdağ, Kırklareli, Balıkesir, Bursa, Sakarya, İzmit, Manisa, İzmir, Aydın, Muğla, Uşak, Kütahya, Bursa, Denizli, Rize, Erzurum, Muş, Bingöl, Batman, Diyarbakır, Mardin), Akdeniz Açıkları, Suriye, Irak, Suudi Arabistan, İran, Türkmenistan, Özbekistan, BAE, Yemen, Hindistan, Çin, Tayland, Malezya, Endonezya, Filipinler, Avustralya, Papua Yeni Gine, Tayvan, Kuzey Kore, Güney Kore, Japonya, Amerika, Kanada, Küba, Panama, Venezuella, Brezilya, Bolivya, Arjantin, Cezayir, İspanya, Fransa, İngiltere, Libya, Mısır, Sudan, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Finlandiya, Rusya
 
14 Ekim (-2)
Uranüs ve Venüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Akrep, Koç, Boğa, Yengeç**, Aslan, Başak, Terazi, Oğlak**, Kova, Balık olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, İngiltere, İsrail, Ekvador, Irak, Kanada, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Güney Kore, Ukrayna, Kırgızistan, Katar, Makedonya, Kuzey Kore, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, İspanya, Azerbaycan, Belçika, Filistin, KKTC, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Tayvan, İtalya, Japonya, Libya, Hollanda, Tunus / CHP, İYİ Parti, MHP / NATO, Avrupa Ordusu, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), FBI (Federal Soruşturma), CIA (Amerikan Haber Alma), TC Merkez Bankası, BM, AB, IMF, FED / DHKP-C, PYD / Fenerbahçe, Beşiktaş / ABD Doları, BitCoin, Euro / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Devlet Bahçeli, Meral Akşener, Sinan Ogan, Ümit Özdağ, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi,Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Julian Assange, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis,İngiltere Eski Başbakanı Theresa May, Hillary Clinton, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Ürdün Kralı 2.Abdullah, PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSad, Muharrem İnce, Yunanistan Başbakanı Miçotakis, Ali Babacan
 
14 Ekim (-2)
Uranüs ve Venüsden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı İkizler, Yay olanlar)
Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika / AKP, HDP / PKK / Galatasaray /Türk Lirası / Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan, İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Mansur Yavaş
 
Venüsü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Boğa, Terazi olanlar)
İngiltere, İsrail, Ekvador, Makedonya, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, Meksika, Azerbaycan, Belçika, Türkiye, Brezilya, Tayvan, İspanya, Güney Kore / HDP, İYİ Parti / Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), TC Merkez Bankası / Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş / Fetullah Gülen, İlker Başbuğ, AB Başkanı Donald Tusk, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Eski Başbakanı Theresa May, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Muharrem İnce, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Ali Babacan
 
Uranüsü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Kova olanlar)
Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Vatikan, Japonya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Libya, Hollanda, Katar / MHP / Avrupa Ordusu / Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Suudi Arabistan Kralı Selman
 
14 Ekimde yukaridaki tablodan Tr Venüs ve Uranüsden olumsuz etki alanların olumlu etki alanlara ve Tr Venüs ve Uranüsü sembolize edenlere dikkat etmeleri gerekebilir.
 
Tr Uranüs hafta boyu bilhassa 14, 16, 17, 18 Ekim günlerinde -2 katsayısında olacağından 14 Ekimde Astro Carto Grafide adı geçen bölgelerde şiddetli depremler, şiddet ve terör olayları, yangın ve patlamalar, elektronik aletlerden kaynaklı kazalar 16, 17, 18 Ekimde de olmaya devam edebilir. 
 
14, 15, 16 Ekimde Tr Mars Natal Güneş ve Marsı Terazi, Koç, İkizler**, Yengeç, Aslan, Başak, Yay**, Oğlak, Kova, Balık olanları olumsuz Natal Marsı Boğa, Akrep olanları ise olumlu etkileyecektir. Bilhassa İkizler ve Yay burçları Tr Marsdan çift yönde olumsuz etkiler alacağından her türlü iletişimde, hava, kara ve deniz yollarında kazalar, olumsuz hava koşulları, patlama ve yangınlar bekelenebilir. 14, 15, 16 Ekimde bilhassa iletişim kazaları ön plana çıkabilir. 
 
14, 15, 16 Ekim (-1)
Marsdan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Terazi, Koç, İkizler**, Yengeç, Aslan, Başak, Yay**, Oğlak, Kova, Balık olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, Mısır, Ürdün, Kuveyt, Ermenistan, Yemen, Irak, Amerika, Kanada, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Güney Kore, Ukrayna, Kırgızistan, Katar, Makedonya, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, İspanya, Meksika, Belçika, Lübnan, Panama, Birleşik Rusya Partisi, BAE, İtalya, Rusya, Vatikan, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Libya, Hollanda, Tunus / AKP, CHP, HDP / NATO, MİT (Milli İstihbarat), FBI (Federal Soruşturma), CIA (Amerikan Haber Alma), IMF, FED, Avrupa Ordusu / DHKP-C, PYD, PKK / Galatasaray, Beşiktaş / ABD Doları, Türk Lirası, BitCoin, Euro /Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Can Dündar, Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli, Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meral Akşener, Ümit Özdağ, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange, Edward Snowden, Donald Trump, İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Eski Başbakanı Theresa May, Belçika Başbakanı Charles Michel, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Ürdün Kralı 2.Abdullah, PYD Başkanı Salih Müslim, Yunanistan Başbakanı Miçotakis, Ali Babacan, Mansur Yavaş, Ekrem İmamoğlu
 
14, 15, 16 Ekim (-1)
Marsdan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Boğa, Akrep olanlar)
Tayvan, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya / MHP / AB, TC Merkez Bankası / Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde
 
Marsı sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Koç olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, Irak, Filistin, Lübnan / NATO, Avrupa Ordusu, Şangay Beşlisi / DHKP-C / ABD Doları / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Muharrem İnce, Yunanistan Başbakanı Miçotakis, Ali Babacan
 
Yukardaki Mars tablosundan bakınca bilhassa 14, 15, 16 Ekimde İkizler ve Yay burçlarının Tr Marsdan aldığı olumsuz etkinin devam ettiğini görmekteyiz. 14, 15, 16 Ekimde Tr Marsdan olmusuz etki alanların Tr Marsdan olumlu etki alanlara ve Tr Marsı sembolize edenlere dikkat etmeleri gerekebilir.
 
14 Ekim Depremler Haftası!
16, 17, 18, 19, 20 Ekimde Tr Güneşin katsayısı yüksek olup Natal Marsı Terazi, Koç, İkizler, Yengeç**, Başak, Yay, Oğlak**, Balık olanları ama bilhassa Yengeç ve Oğlak olanları son derece olumlu yönde etkileyebilir. Ama Tr Güneş 16, 17, 18, 19, 20 Ekimde Natal Güneşi Boğa, Aslan, Akrep, Kova olanları ise son derece olumsuz yönde etkileyebilir. Bilhassa 18, 19 Ekimde Tr Güneş +4 katsayısında olup yer altını sembolize eden Akrep burcunu olumsuz etkileyeceğinden 18, 19 Ekimde de zayıf fay hatlarında şiddetli depremler, patlama ve yangınlar, terör olayları olmaya devam edebilir. 
 
Özetle Tr Uranüs, Ay ve Güneş yüzünden 14 Ekim haftasını Dünya Depremler Haftası ilan edebiliriz. Deprem olması açısından özellikle 14 Ekim ile 18, 19 Ekim kritik olabilir. Hatta Dünya genelinde zincirleme depremler olabilir. Aslında bir de Deprem Avcısı Frank Hoogerbeets'e sormalı bakalım 14 Ekim haftası hakkında ne diyor?. Frank Hoogerbeets'i yaptığı çalışmalardan dolayı takdir ediyorum. O da benim gibi gönüllü çalışıyor. 
 
14 Ekimde Depremlerin yanı sıra şiddet ve terör olayları da artabilir. 14 Ekim haftasında Doların Satürn ve Plütondan alacağı olumlu etki ile yükselmesi bekelenebilir.
 
Hafta boyu 15, 16 Ekimde Tr Satürn ve Plüto yüksek katsayıda olacağından Natal Marsı Oğlak, Koç, Boğa, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep, Balık burçları son derece güçlenebilir ve disiplinli çalışmalar içine girebilirler. Örneğin Natal Marsı Terazi olan Türkiye ve TSK'nın bütün güçlüklere karşı güçlenmesi ve disiplinli çalışmalar içine girmesi olasıdır. 
 
16 Ekim (+6), 17, 18, 19, 20 Ekim (+5)
Plütondan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Oğlak, Koç, Boğa, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep, Balık olanlar)
Bangladeş, Tunus, Venezuella, Tayvan, Irak, Filistin, Lübnan, İngiltere, Mısır, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya, Filipinler, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Makedonya, Suriye, Türkiye, Brezilya, Güney Kore, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / NATO, Avrupa Ordusu, Şangay Beşlisi, BM, IMF, FED, CIA (Amerikan Haber Alma), TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), AB, TC Merkez Bankası / İYİ Parti, MHP / DHKP-C, PYD / BitCoin, ABD Doları, Euro / Fenerbahçe, Beşiktaş / Kemal Kılıçdaroğlu, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Ümit Özdağ, PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Muharrem İnce, Yunanistan Başbakanı Miçotakis, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Rıza Zarrab, Papa Franciscu, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Meral Akşener, İngiltere Eski Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Ali Babacan, Ekrem İmamoğlu
 
Plütonu sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Akrep olanlar)
Kuzey Kore, Azerbaycan, Filistin, KKTC, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya / MHP, İYİ Parti / TC Merkez Bankası, BM, AB / Abdullah Gül, Figen Yüksekdağ, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Hillary Clinton, İran Başkanı Hasan Ruhani, IMF Başkanı Christine Lagarde 
 
Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. 
 
Yükselen Koç 
(14 Ekim 8.ev Venüs, Hafta boyu 2.ev Uranüs, 7.ev Mars Dikkat, 10.ev Satürn ve Plüto Süper)
Yükselen Boğa
(14 Ekim 7.ev Venüs, Hafta boyu 1.ev Uranüs, 6.ev Mars Dikkat, 9.ev Satürn ve Plüto Süper)
Yükselen İkizler
(14 Ekim 6.ev Venüs, Hafta boyu 12.ev Uranüs, 5.ev Mars Dikkat, 8.ev Satürn ve Plüto Süper)
Yükselen Yengeç
(14 Ekim 5.ev Venüs, Hafta boyu 11.ev Uranüs, 4.ev Mars Dikkat, 7.ev Satürn ve Plüto Süper)
Yükselen Aslan
(14 Ekim 4.ev Venüs, Hafta boyu 10.ev Uranüs, 3.ev Mars Dikkat, 6.ev Satürn ve Plüto Süper)
Yükselen Başak
(14 Ekim 3.ev Venüs, Hafta boyu 9.ev Uranüs, 2.ev Mars Dikkat, 5.ev Satürn ve Plüto Süper)
Yükselen Terazi
(14 Ekim 2.ev Venüs, Hafta boyu 8.ev Uranüs, 1.ev Mars Dikkat, 4.ev Satürn ve Plüto Süper)
Yükselen Akrep
(14 Ekim 1.ev Venüs, Hafta boyu 7.ev Uranüs, 12.ev Mars Dikkat, 3.ev Satürn ve Plüto Süper)
Yükselen Yay
(14 Ekim 12.ev Venüs, Hafta boyu 6.ev Uranüs, 11.ev Mars Dikkat, 2.ev Satürn ve Plüto Süper)
Yükselen Oğlak
(14 Ekim 11.ev Venüs, Hafta boyu 5.ev Uranüs, 10.ev Mars Dikkat, 1.ev Satürn ve Plüto Süper)
Yükselen Kova
(14 Ekim 10.ev Venüs, Hafta boyu 4.ev Uranüs, 9.ev Mars Dikkat, 12.ev Satürn ve Plüto Süper)
Yükselen Balık
(14 Ekim 9.ev Venüs, Hafta boyu 3.ev Uranüs, 8.ev Mars Dikkat, 11.ev Satürn ve Plüto Süper)
 
ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 470
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 2028
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. A..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster