Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 
 

Sabiha Rana Melekler Yüreğinizden Öpsün

http://blog.milliyet.com.tr/sabiharana

13 Şubat '09

 
Kategori
Sevgililer Günü
Okunma Sayısı
1496
 

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ!...

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ!...
 

Sevgililer Günü 14 Şubat Milliyet.com.tr


Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü ve Sen Yine Yoksun! :(

''Mutluluk Çanı'nın'' bir tek aşk' ın ve sevgililerin özel günü olan, ''14 Şubat Sevgililer Günü' nde'' çaldığını biliyor muydunuz?

Birbirlerini gerçekten yürekten seven ve bütün sevgililerin gerçek mutluluğu için çalan ''Mutluluk Çanı'' hikayesini yazacağım şimdi sizlere..

Son yüz yıla damgasını vuran bir aşk filmi dediğimizde ilk aklımıza gelenlerden bir tanesi mutlaka ''Aşk Hikayesi'' olacaktır eminim..

Başrollerini Ali McGrew ve Ryan O'Neal'in paylaştığı ''Aşk Hikayesi'' filminde, unutulmaz bir cümle geçer ; ''Aşk, hiç bir zaman pişmanlık duymamaktır.''

Yaşadığımızı sandığımız aşklarımıza şöyle bir baktığımızda mutlaka kalp kırıklıklarına da rastlarız.. Bunlar, yapmış olduğumuz yanlış seçimler, kararlar, pişmanlıklar neticesinde yaşamış olduğumuz izlerdir..

Hangimizin aşk hayatında inişler, çıkışlar, dargınlıklar, kırgınlıklar ve hatta istemediğimiz halde ayrılıklar olmadı ki? İşte! ''Gerçek Sevgi'' bunların hepsini aşmış ve başarmış sevgidir..

Hele ki iki kişinin yaşadığı bu kırgınlıklarda mutlaka haklı olan bir taraf vardır.. Ama çokça sı da ''gururumuz'' bunu itiraf etmemizi engeller.. İstediğimiz halde özür dilememize izin vermez..

İşte ''Mutluluk çanı'' bizlerin böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımız da yani sevgilimizle istemeden ters düştüğümüzde iletişime geçmemizi sağlamak için düşünülmüş..

Sevgililerden hatalı olan taraf, ''14 Şubat Sevgililer Günü'nde'' bu çanı çalarak, kendisinin söyleyip dillendiremediği mesajını sevgilisine iletmesi içinmiş. ''Mutluluk çanı'' çaldığında şu anlama geliyormuş..

''Sevgilim, aşkım, beni affet; Evet, ben hatalıyım. Ne yazık ki bunu sana ifade etmeyi kendime ve kör olası gururuma yediremedim.. Bak işte; şimdi bizim için çalıyorum bu çanı.. Ve diyorum ki ; Hatalıyım sevgilim affet. Seni seviyorum.. Çanımın sesini duy ve ne olur cevap ver....?''

Sevmeyi bilen sevgililere diyorum ki bu yazım sizin mutluluk çanınız olsun.. Siz seven kalpler diğer seven kalplere ulaştırabildiğiniz kadar ulaştırın ki bütün seven gönüllere mutluluk postasından bir armağan olsun..

''Yaşamak sevmekle birleştiği vakit AŞK doğar'' Hiç unutmayınız! ''14 Şubat Sevgililer Günü'' Mutluluk getirsin hepinize.

''Melekler Yüreğinizden Öpsünler''

Sabiha Rana

Sevgililer Günü için, ''size'' özel: http://video.eksenim.mynet.com/flvplayers/vplayer10.swf?videolist=http://video.eksenim.mynet.com/batch/video_xml_embed.php?video_id=222403&embedded=1

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 1989
Toplam yorum
: 5393
Toplam mesaj
: 722
Ort. okunma sayısı
: 4931
Kayıt tarihi
: 26.10.06
 
 

Gazeteci - Yazar (NLP Uzmanı - İlişki ve Yaşam Koçu) Yaşarken dünyayı dolaşmayı, topraktan güneşe..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster