Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Ocak '18

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
3427
 

15 - 21 Ocak 2018 Haftalık Burç Astroloji: 19, 20, 21 Ocak Koç, Boğa, Terazi, Akrep Venüse Dikkat !

15 - 21 Ocak 2018 Haftalık Burç Astroloji: 19, 20, 21 Ocak Koç, Boğa, Terazi, Akrep Venüse Dikkat !
 

haftalık astroloji


Venüs mal-mülk, para, toprak paylaşımları, ikili ilişkileri (evlilik, ortaklık, partnerlik, diplomasi), sosyal ve siyasi konuları, siyasetçileri sembolize etmektedir. 2018'in başı için olumlu şeyler söylemiştik. Ancak 19 Ocakdan itibaren Venüs hiç rahat edemediği Kova burcuna geçecek ve en kötüsü 20, 21 Ocak tarihlerinde katsayısını -2 seviyesine indirecek çünkü Güneş de hiç rahat edemediği Kova burcunda olup Venüs ile kavuşum yapacak. Kova burcunun yöneticisi Uranüse baktığımızda Uranüsün de 20, 21 Ocak günleri -1 seviyesinde olacağını görmekteyiz. Yani Venüsyen konular mal-mülk, para, sosyal ve siyasi konular, Uranüsyen konuları asi ve aykırı kişileri, grupları son derece olumsuz yönde etkileyebilir. 19, 20, 21 Ocak günleri Venüsden kaynaklı yavaşlıklar, kararsızlıklar hatta grevler bile olabilir. (Ocak 2018 burç) (haftalık burç)

19, 20, 21 Ocak günleri Venüsü sembolize eden Boğa ve Terazi burcundan kişilerin istekleri, talepleri kendi katsayıları ile bağlantılı olarak artabilir. Boğa ve Terazi burcundan kişilerin istekleri özgürlüğüne aşırı düşkün olan Uranüsü sembolize eden Kova burcundan kişileri rahatsız edebilir. Buna Venüs - Uranüs çatışması da denebilir. Bu duruma Güneş ve Güneşi sembolize eden Aslan burçları da eşlik edebilir. Yani Aslan burcunu sembolize eden ülkelerin tanınmış, nüfuzlu kişileri Uranüsü sembolize eden asi ve aykırı kişilere karşı son derece olumsuz davranabilirler. (haftalık astroloji)

 

20, 21 Ocak
Güneşden son derece olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler

(Natal Güneş ve Marsı Kova, Koç**, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi**, Akrep, Yay, Oğlak olanlar)

Filipinler, Bangladeş, Venezuella, İngiltere, İsrail, Ekvador, Mısır, Ürdün, Kuveyt, Irak, Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Güney Kore, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, İspanya, Meksika, Azerbaycan, Filistin, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Lübnan, Arnavutluk, Birleşik Rusya Partisi, Tayvan, Rusya, Vatikan, Japonya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Libya, Hollanda / AKP, HDP, İYİ Parti, MHP / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), FBI (Federal Soruşturma), TC Merkez Bankası, BM, AB, IMF, FED / PKK / Fenerbahçe, Galatasaray / ABD Doları, Türk Lirası, BitCoin / İstanbul Fay Hattı / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Can Dündar, Abdullah Gül, Başbakan Binali Yıldırım, Kemal Kılıçdaroğlu, Koray Aydın, AB Başkanı Donald Tusk, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange, Edward Snowden, Donald Trump, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, FED Başkanı Janet Yellen, İsrail Başbakanı Netanyahu, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Rusya Başkanı Putin, Hillary Clinton, İran Başkanı Hasan Ruhani, Belçika Başbakanı Charles Michel, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Pakistan Başbakanı Abbasi, IMF Başkanı Christine Lagarde, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Ürdün Kralı 2.Abdullah

20, 21 Ocakda Natal Güneşi Kova, Koç**, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi**, Akrep, Yay, Oğlak olup Natal Marsı Başak, Balık olanlar Güneş Transitinden kısmen olumsuz etki alabilirler. Ancak Natal Güneşi Koç ve Terazi burçları Güneş transitinden çift yönde olumsuz etki alacaklarından kısmen de olsa Tr Güneş hangi evlerindeyse o konularda Natal Güneş ve/veya Marsı Aslan burçlarına, Güneşi sembolize eden varsa romantik ilişkilerine, çocuklarına, hayatlarındaki erkek figürlerine, hobilerine veya babalarıyla ilgili konulara, hayatlarındaki nüfuzlu kişilere çok dikkat etmeleri gerekebilir. (Ocak astroloji)
 

20, 21 Ocak
Güneşden kısmen olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneşi Koç, Terazi olanlar)

Işid, İran, Belçika / DHKP-C / Amerikalı Savcı Preet Bharara, İngiltere Başbakanı Theresa May

Yukardaki tablodan İran, Almanya, Fransa, Çin, Suudi Arabistan, Suriye gibi ülkelerin Güneşi sembolize eden ülkedeki gençlerden olumsuz etkiler alması olasıdır. Örneğin İran'daki iç karışıklık artabilir. Yada Suudi Arabistan'da 20, 21 Ocak günleri bir karışıklık çıkabilir. Natal Güneşi Akrep Marsı Terazi olan ülkemiz Türkiye'Nin de 20, 21 Ocak günleri Tr Güneşden olumsuz etkiler alması olasıdır. Yukardaki tablodan olasılıklar çoğaltılabilir. (2018 Ocak burç)
 

19, 20, 21 Ocak
Venüsden son derece olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Bütün burçlar Bilhassa Koç, Boğa, Terazi, Akrep olanlar)

Suriye, Azerbaycan, Filistin, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan / İYİ Parti / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), TC Merkez Bankası, AB / Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis
 

19, 20, 21 Ocak
Venüsden kısmen olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneşi Koç, Boğa, Terazi, Akrep olanlar)

Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, İngiltere, İsrail, Ekvador, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, İspanya, Meksika, Belçika, KKTC / HDP / BM / DHKP-C / Fenerbahçe, Galatasaray / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, İlker Başbuğ, Abdullah Gül, Figen Yüksekdağ, AB Başkanı Donald Tusk, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Başbakanı Theresa May, Hillary Clinton, İran Başkanı Hasan Ruhani
 

Türkiye ve Filistin'in Boğa burcunu sembolize eden İsrail'e Dikkat etmesi gerekebilir !

19, 20, 21 Ocak günleri bütün burçlar ama bilhassa Natal Güneş ve Marsı Koç, Boğa, Terazi, Akrep olanlar Tr Venüsden son derece olumsuz etkiler alabilirler. Tr Venüs hangi evimizdeyse o konularda talepkarlıklar olabilir, çok para gidebilir yada yavaşlıklar ve kararsızlıklar oluşabilir. Örneğin Tr Venüs 7.evinizdeyse her türlü ikili ilişkilerde (evlilik, ortaklık, partnerlik, vs) istekler ve talepler artabilir yada bu konulara çok para gidebilir. Eğer Kovanın yöneticisi Tr Uranüs 10.evinizdeyse bu ikili ilişkiler büyük bir ihtimalle iş ortaklıklarıyla ilgili olabilir. Yani 7.evinizdeki Tr Venüs varsa iş ortaklıklarınızı bozabilir. (2018 haftalık burç)

Yukardaki tablodan bakınca ülkemiz Türkiye'nin 19, 20, 21 Ocak günleri Tr Venüse ve sembolize ettiklerine çok dikkat etmesi gerekebilir. Türkiye'nin Natal Güneşi ve/veya Marsı Boğa/Terazi burçlarına dikkat etmesi gerekebilir. Örneğin 19, 20, 21 Ocak günleri Türkiye'nin Boğa burcu İsrail'e ve Başbakanı Terazi burcu Netanyahu'ya sosyal ve siyasi konular bazında çok dikkat etmesi gerekebilir. Terazi burcu Suudi Arabistan da Türkiye'yi sosyal ve siyasi konular açısından zorlayabilir. Almanya, Fransa gibi diğer Terazi burcu ülkeler de Türkiye'yi sosyal ve siyasi konular açısından olumsuz yönde etkileyebilir. Natal Marsı Terazi olan Rıza Zarrab yada Terazi burcu olduğunu tahmin ettiğim Hakan Atilla ile ilgili konular Türkiye'yi 19, 20, 21 Ocak günleri zorlayabilir. (Ocak 2018)
 

19, 20, 21 Ocak günleri
Türkiye'nin dikkat etmesi gereken ülke, grup ve kişiler
Natal Güneş ve/veya Marsı Boğa/Terazi burçları

İngiltere, İsrail, Ekvador, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, İspanya, Meksika, Azerbaycan, Belçika, Tayvan, Güney Kore, Makedonya, Türkiye, Brezilya / HDP, İYİ Parti / Şangay Beşlisi, MİT (Milli İstihbarat), TSK (Türk Silahlı Kuvvet), TC Merkez Bankası / Fetullah Gülen, İlker Başbuğ, AB Başkanı Donald Tusk, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Başbakanı Theresa May, Pakistan Başbakanı Abbasi, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, FED Başkanı Janet Yellen, Rıza Zarrab, Hakan Atilla, Papa Franciscus


19, 20, 21 Ocak İran yada İsrail'in içinde 2.dalga karışıklık olabilir !

Aynı şekilde Türkiye ile haritası benzerlik gösteren İYİ Parti de Tr Venüs ile bir sınav verebilir. İYİ Parti ile HDP'nin içinde Tr Venüsle ilgili sosyal ve siyasi konulardan kaynaklı talepkarlıklar oluşabilir. Bu durumdan Selahattin Demirtaş, Figen Yüksekdağ olumsuz etkiler alabilir. Dünya genelinde İran ve Başkanı Ruhani, İsrail ve Başkanı Netanyahu Venüsyen konulardan son derece olumsuz etkiler alabilirler. Belki İran yada İsrail'de para konuları yada sosyal ve siyasi konularla ilgili bir yolsuzluk ortaya çıkabilir, mal-mülk, toprak ve para konuları bu iki ülkeyi karıştırabilir.

Tr Venüsü sembolize eden Natal Güneş ve/veya Marsı Boğa, Terazi olanlar Tr Venüs hangi evlerindeyse kendi haritalarını zorlayabilirler. Örneğin Natal Güneşiniz Boğa ve Tr Venüs 7.evinizdeyse Tr Uranüs 10.evinizdeyse iş ortaklıklarıyla ilgili talepleriniz artabilir. Bu durum özellikle özgürlüğüne düşkün Natal Güneşi Kova burcundan kişileri zorlayabilir.

Sağlık açısından Tr Venüs 1, 6 yada 12.evinizdeyse Venüs boğaz, boyun, ense, beynin arka kısmı, damarlar, böbrekler, bel bölgesi, iç cinsel organları sembolize ettiğinden bu konularda sıkıntılarınız artabilir. Tabiki Boğa ve Terazi burcunda Natal gezegenleriniz varsa ve 1, 6, 12.evde Tr Venüs varsa Venüsyen sağlık sorunlarına çok dikkat etmek gerekiyor. Örneğin 19, 20, 21 Ocakda Natal Güneşiniz Boğa ve Natal Merkürünüz de Boğa ise ve Tr Venüs 6.evinizde ise Natal Merkürü sembolize eden solunum yolları ve Venüsü sembolize eden boğaz yolları enfeksiyonları oluşabilir. Tr Venüs 1.evinizdeyse ve kişisel gezegenler dediğimiz Natal Güneş, Ay, Merkür, Venüs, Mars Boğa yada Terazi burcunda ve düşük katsayıda ise yemek yeme isteği artabilir ve kilo problemi oluşabilir.

15, 16, 17, 18 Ocak Venüs yüksek katsayıda olup Boğa ve Terazi burçlarının katsayısını arttıracak ve bu burçlar Tr Venüs hangi evlerindeyse o konularda keyifleri yerine gelebilir. 15, 16, 17, 18 Ocak günleri katsayısı yüksek olacak Boğa ve Terazi burçları Natal Marsı İkizler, Başak, Yay, Balık burçlarını son derece olumlu yönde etkilerken Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Boğa, Yengeç, Aslan, Terazi, Akrep, Kova burçlarını ise olumsuz yönde etkileyebilirler. Ancak 19, 20, 21 Ocak Venüs katsayı düşüreceğinden bütün burçları ama bilhassa Koç, Boğa, Terazi, Akrep burçlarını olumsuz etkilemeye başlayacaktır.
 

17, 18 Ocak 2018 yılının en olumlu günlerinden !

17, 18 Ocak 2018 yılının en iyi günlerinden olup bilhassa 17 Ocak Perşembe günü Akrep burcundaki Mars +6 katsayısında olacağından Tr Mars Natal Marsı bütün burçları ama bilhassa Aslan, Başak, Kova, Balık burçlarını son derece olumlu etkileyecektir. Mars olumlu anlamda atılımları, yeni başlangıçları sembolize etmektedir. Mars henüz agresif konumda değildir. Marsın katsayısı 15, 16, 17, 18, 19 Ocak günleri son derece yüksek olacağından bu günlerde Natal Marsı bilhassa Aslan, Başak, Kova, Balık olanlar yeni girişim ve atılımlar yapabilirler.
 

15, 16, 17, 18, 19 Ocak
Marsdan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Bütün burçlar Bilhassa Aslan, Başak, Kova, Balık olanlar)

İsrail, Ürdün, Kuveyt, Çin, Suudi Arabistan, İspanya, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Libya, Hollanda, Katar, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / FBI (Federal Soruşturma) / CHP / DHKP-C, PYD / Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ

Yukardaki tabloda her ne kadar Tr Venüsden olumsuz etki alan İsrail ve Başbakanı Netanyahu'nun Tr Mars ile hafta boyu son derece yayılmacı ve atılımcı ama henüz saldırgan seviyede olmayan bir tutum izlemesi mümkündür. ABD Başkanı Trump da Tr Marsdan alacağı olumlu etki ile yeni atılımlar yapabilir. Parti bazında CHP'den bir atılım beklenebilir. Devlet Bahçeli, Meral Akşener gibi isimlerde yeni atılımlar içinde olabilirler.

Kişisel olarak Tr Mars hangi evinizdeyse o konularda yeni atılımlar, yeni başlangıçlar beklenebilir. Örneğin Tr Mars 4.evinizdeyse ev, aile, gayrimenkul, annelikle ilgili konularda yeni atılımlar beklenebilir. Mesela bu kişi kadınsa anne olma fırsatını yakalayabilir yada eviyle ilgili bir yenilik yapabilir. Tr Mars 5.evinize de yakınsa yeni bir romantik ilişki, yeni bir hobi yada varsa hobilerinizle ilgili yeni bir atılım fırsatı yakalayabilirsiniz.

17, 18 Ocak günlerini iyi değerlendirmek için evinize yeni bir şey alabilir, bu günü yaşatmak için yeni bir çiçek yada fidan dikebilirsiniz.

16 Ocak Salı günü Tr Ay +5 katsayısında olup Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi burçlarını olumsuz yönde etkilerken Natal Marsı Boğa, Başak, Akrep, Balık burçlarını ise son derece olumlu yönde etkileyebilir. Tr Ay olumlu anlamda üretkenlik ve güvenliği semboliz etmektedir. 16 Ocak günü Tr Ay hangi evinizdeyse o konularda üretkenliğiniz artabilir. Örneğin Tr Ay 6.evinizdeyse sağlık açısından önlemler alabilirsiniz yada verdiğiniz hizmetler varsa bu konularda son derece üretken olabilirsiniz. Ama Natal Güneşiniz Tr Ay.dan olumsuz etki alan bir burçtaysa örneğin Koç burcundaysa Tr Ay da 6.evinizdeyse o zaman sağlık problemleri, günlük rutin işlerle ilgili güvenlik problemleri oluşabilir.
 

16 Ocak
Ay.dan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Boğa, Başak, Akrep, Balık olanlar)

Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Tayvan, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / MHP / AB, TC Merkez Bankası / DHKP-C, PYD / Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Pakistan Başbakanı Abbasi, Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ
 

15, 16, 17 Ocak
Ay.dan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar)

Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Irak, Nijerya, Suriye / NATO, MİT (Milli İstihbarat), IMF, FED / ABD Doları, BitCoin / İstanbul Fay Hattı

15, 16, 17 Ocak günleri Irak ve Suriye gibi ülkelerde yine güvenlik sorunları olabilir. ABD Doları ve BitCoin'de dalgalanmalar yaşanabilir. Yukardaki tablodan mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilir.

Transitlerin katsayıları ve burçlar

Tr Güneş
15 - 19 Ocakda katsayısı yüksek olacağından Natal gezegenleri Aslan olanların katsayısı artabilir.
20 - 21 Ocakda katsayısı düşük olacağından Natal gezegenleri Aslan olanların katsayısı düşebilir.

Tr Ay
15 - 21 Ocakda katsayısı yüksek olacağından Natal gezegenleri Yengeç olanların katsayısı artabilir.

Tr Merkür
15 Ocakda katsayısı düşük olacağından Natal gezegenleri İkizler/Başak olanların katsayısı düşebilir.
16 - 21 Ocakda katsayısı yüksek olacağından Natal gezegenleri İkizler/Başak olanların katsayısı artabilir.

Tr Venüs
15 - 18 Ocakda katsayısı yüksek olacağından Natal gezegenleri Boğa/Terazi olanların katsayısı artabilir.
19 - 21 Ocakda katsayısı düşük olacağından Natal gezegenleri Boğa/Terazi olanların katsayısı düşebilir.

Tr Mars
15 - 21 Ocakda katsayısı yüksek olacağından Natal gezegenleri Koç olanların katsayısı artabilir.

Tr Jüpiter
15 - 21 Ocakda katsayısı yüksek olacağından Natal gezegenleri Yay olanların katsayısı artabilir.

Tr Satürn
15, 19, 21 Ocakda katsayısı düşük olacağından Natal gezegenleri Oğlak olanların katsayısı düşebilir.
16 - 18, 20 Ocakda katsayısı yüksek olacağından Natal gezegenleri Oğlak olanların katsayısı yükselebilir.

Tr Uranüs
15, 17 - 19 Ocakda katsayısı yüksek olacağından Natal gezegenleri Kova olanların katsayısı yükselebilir.
16, 20, 21 Ocakda katsayısı düşük olacağından Natal gezegenleri Kova olanların katsayısı düşebilir.

Tr Neptün
15 - 21 Ocakda katsayısı yüksek olacağından Natal gezegenleri Balık olanların katsayısı yükselebilir.

Tr Plüto
15 - 21 Ocakda katsayısı yüksek olacağından Natal gezegenleri Akrep olanların katsayısı yükselebilir.

Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. Natal gezegenlerinin katsayısını bilmeyenler iletişim için: http://mediacat.wixsite.com/mediacat


Yükselen Koç
(19, 20, 21 Ocak 11.ev Venüs Dikkat, 17 Ocak 8.ev Mars Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2018/01/15-21-ocak-2018-haftalk-burc-astroloji.html


Yükselen Boğa
(19, 20, 21 Ocak 10.ev Venüs Dikkat, 17 Ocak 7.ev Mars Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2018/01/15-21-ocak-2018-haftalk-burc-astroloji_7.html


Yükselen İkizler
(19, 20, 21 Ocak 9.ev Venüs Dikkat, 17 Ocak 6.ev Mars Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2018/01/15-21-ocak-2018-haftalk-burc-astroloji_55.html


Yükselen Yengeç
(19, 20, 21 Ocak 8.ev Venüs Dikkat, 17 Ocak 5.ev Mars Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2018/01/15-21-ocak-2018-haftalk-burc-astroloji_33.html


Yükselen Aslan
(19, 20, 21 Ocak 7.ev Venüs Dikkat, 17 Ocak 4.ev Mars Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2018/01/15-21-ocak-2018-haftalk-burc-astroloji_87.html


Yükselen Başak
(19, 20, 21 Ocak 6.ev Venüs Dikkat, 17 Ocak 3.ev Mars Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2018/01/15-21-ocak-2018-haftalk-burc-astroloji_30.html


Yükselen Terazi
(19, 20, 21 Ocak 5.ev Venüs Dikkat, 17 Ocak 2.ev Mars Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2018/01/15-21-ocak-2018-haftalk-burc-astroloji_64.html


Yükselen Akrep
(19, 20, 21 Ocak 4.ev Venüs Dikkat, 17 Ocak 1.ev Mars Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2018/01/15-21-ocak-2018-haftalk-burc-astroloji_61.html


Yükselen Yay
(19, 20, 21 Ocak 3.ev Venüs Dikkat, 17 Ocak 12.ev Mars Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2018/01/15-21-ocak-2018-haftalk-burc-astroloji_53.html


Yükselen Oğlak
(19, 20, 21 Ocak 2.ev Venüs Dikkat, 17 Ocak 11.ev Mars Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2018/01/15-21-ocak-2018-haftalk-burc-astroloji_2.html


Yükselen Kova
(19, 20, 21 Ocak 1.ev Venüs Dikkat, 17 Ocak 10.ev Mars Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2018/01/15-21-ocak-2018-haftalk-burc-astroloji_86.html


Yükselen Balık
(19, 20, 21 Ocak 12.ev Venüs Dikkat, 17 Ocak 9.ev Mars Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2018/01/15-21-ocak-2018-haftalk-burc-astroloji_54.html

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 480
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 2023
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster