Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

08 Kasım '15

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
4413
 

16 - 22 Kasım 2015 Haftalık burç astroloji: 17 Kasım Ay Kova'da süper ama 22 Kasıma dikkat!

16 - 22 Kasım 2015 Haftalık burç astroloji: 17 Kasım Ay Kova'da süper ama 22 Kasıma dikkat!
 

haftalık burç


Haftanın önemli olaylarını sırayla gidecek olursak 16 Kasım Pazartesi günü Jüpiter Başakda +3 katsayısında olup Boğa, Yengeç, Akrep ve Oğlakları sembolize eden şeyleri olumlu etkilerken Başak, İkizler, Yay ve Balık burçlarını olumsuz etkileyebilir. Yani bu günde para konuları, bankacılık konuları, vatani konular, işveren, Başkan, patron ve otorite konumundaki kişiler cömert kişilerden, hukuk ve yasalardan yada yabancı ülke ve kültürlerden olumlu etkiler alabilirler. Ama İşçi ve çalışanlar, her türlü hizmet (sağlık, eğitim, vs) ve iletişim (internet, ulaşım, uzun ve kısa yollar, uzak yerlere yapılan kara, hava ve deniz yolculukları vs), ticari konular, Hukuk ve yasalar, Büyük devlet kurumları, şirketler fanatik yada sorumsuz kişilerden olumsuz etkiler alabilir. Örneğin uzun ve kısa yolculuklarında fanatik ve sorumsuz kişilere dikkat edilmelidir. İletişimle ilgili konularda sorumsuz kişiler yüzünden sorunlar çıkabilir. Hukuk ve yasalar yine sorumsuz kişilerden olumsuz etkiler alabilir. (Kasım 2015 burç) (haftalık astroloji)
 

16 Kasım Pazartesi günü

Jüpiterden olumlu etkiler alacak ülke, grup ve kişiler
(
Natal Güneşi ve Marsı Boğa, Yengeç, Akrep ve Oğlak burcunda olanlar)

İngiltere, Türkmenistan / IMF, FED (Federal Rezerv), AB (Avrupa Birliği), BM (Bireleşmiş Milletler) Örneğin IMF ve FED gibi para kuruluşları cömert ve zengin kişilerden olumlu etkiler alabilirler. AB ve BM ise yabancı ülke ve kültürlerden olumlu etkiler alabilirler. (haftalık burç)
 

Jüpiterden olumsuz etkiler alacak ülke, grup ve kişiler
(
Natal Güneşi ve Marsı Başak, İkizler, Yay ve Balık burcunda olanlar)

Ermenistan, Yemen, Ukrayna / PKK, PYD / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu, Hizbullah lideri Hasan Nasrallah. Sizin de Natal Güneş ve Marsınız Başak, İkizler, Yay ve Balık burçlarından ise Jüpiteri simgeleyen fanatik ve sorumsuz kişilerden, hukuk ve yasalardan, yabancı ülke ve kültürlerden, uzun yolculuklardan, yüksek öğrenimle ilgili konulardan olumsuz etkiler alabilirsiniz. (Kasım astroloji)

17 Kasım Salı günü Ay Kovada +5 katsayısında olacağından başta Kovalar olmak üzere Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay ve Balık burçlarını simgeleyen şeyler Ay.ı simgeleyen vatani konulardan, üretimle ilgili konulardan olumlu etkiler alabilirler. Yengeç ve Oğlak burçlarını sembolize eden şeyler ise Ay.ı sembolize eden aşırı hassas kişilerden, ülke güvenliği ve vatani konulardan olumsuz etkiler alabilirler. Yani para konuları, spekülatif konular (Borsa, altın, döviz, vs), bankacılık konuları üretimle ilgili yada vatani konulardan olumlu etkiler alabilir. Uzun ve kısa yollarda (kara, hava ve deniz ulaşımı), her türlü hizmette güvenlik artabilir. Gizli saklı işlerde, Büyük devlet kurumlarında, şirketlerde de güvenlik artabilir. Şirketler ve devlet kurumları üretimle ilgili konulardan olumlu etkiler alabilir. Özgürlükçü kişiler vatansever kişilerden olumlu destek alabilir. Teknolojik konularda da üretim ve güvenlik artabilir. Her türlü hizmetlerde (sağlık, eğitim, ulaşım, vs) güvenlik artabilir. Hukuk ve yasalar vatani konulardan olumlu etkiler alabilir. Ancak vatani konular, ülke güvenliği, Başkan, patron ve otorite konumundaki kişiler aşırı hassas kişilerden olumsuz etkiler alabilirler. (2015 Kasım burç)
 

17 Kasım Salı günü
Ay.dan olumlu etkiler alacak ülke, grup ve kişiler
(
Natal Güneşi ve Marsı Kova, Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay ve Balık burcunda olanlar)

Rusya, Japonya, Kuzey Kore, İsrail, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Ermenistan, Türkmenistan, Yemen, Libya, Kuveyt, Ukrayna / AKP, CHP, MHP / AB (Avrupa Birliği) / PKK, PYD / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu, Abdullah Gül, Obama, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Yunanistan Başbakanı Çipras, Suriye Başkanı Esad, İran Başkanı Hasan Ruhani, Hizbullah lideri Hasan Nasrallah
 

Ay.dan olumsuz etkiler alacak ülke, grup ve kişiler
(
Natal Güneşi ve Marsı Yengeç ve Oğlak burcunda olanlar)

IMF, FED (Federal Rezerv)

18, 19, ve 20 Kasım günleri Satürnün katsayısı +4 olacağından başta Yay burçları olmak üzere Koç, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Oğlak ve Balıklar olumlu etkiler alırken Boğa ve Akrep burçları Satürnden olumsuz etkiler alabilirler. Kısaca diyebiliriz ki bu tarihlerde para konularında, bankacılık konularında engel, yasak ve bunalımlar olabilir. Örneğin Başkan, patron ve otorite sahipleri para konularında cimrilik yapabilirler. Natal Güneşi ve Marsı Boğa ve Akrep burcunda olan kişilerin Satürnü simgeleyen otorite konumundaki kişilerle (Patron, vs) işleri varsa bu günlere dikkat etmeliler. Yada bu kişiler kariyerlerinden ötürü bunalabilirler. (2015 haftalık burç)


18, 19 ve 20 Kasım günleri
Satürnden olumlu etkiler alacak ülke, grup ve kişiler
(
Natal Güneşi ve Marsı Yay, Koç, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Oğlak ve Balık burcunda olanlar)

Amerika, Almanya, Fransa, İtalya, Işid, Suriye, İran, Irak, Ermenistan, Mısır, Yemen, Tunus, Nijerya, Ukrayna, Makedonya / HDP / IMF, FED (Federal Rezerv), NATO, PKK, PYD, DHKP-C / Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu, Kılıçdaroğlu, Bahçeli, Rusya Başkanı Putin, Almanya Başbakanı Angela Merkel, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, PYD Başkanı Salih Müslim, Hizbullah lideri Hasan Nasrallah

Bu ülkeler, gruplar yada kişiler Satürnü sembolize eden Başkan, patron ve otorite konumundaki kişilerden yada disiplinli ve tedbirli çalışmalardan, hayatlarındaki sadık ve güvenilir kişilerden olumlu etkiler alabilirler. (Kasım 2015)
 

Satürnden olumsuz etkiler alacak ülke, grup ve kişiler
(
Natal Güneşi ve Marsı Boğa ve Akrep burcunda olanlar)

Hem Güneşi hem de Marsı Boğa ve Akrep burcunda ülke veya ünlü kişiler yok ama Güneşi Boğa Marsı Aslan olan İsrail Devletinin Boğa burcundaki Natal Güneşini simgeleyen ülkedeki İsrailli gençler Satürnün olumsuz yönünü simgeleyen bir takım engel, yasak ve bunalım yaratan kişilerden olumsuz etkiler alabilirler. Yada İsrail Devletinin keyfini kaçırıcı bir takım engeller başka ülkelerin Başkanları tarafından konabilir. Sizin de Natal Güneşiniz ve Marsınız Boğa ve Akrep burcundaysa 18, 19 ve 20 Kasım tarihlerinde Satürnü simgeleyen hayatınızdaki otorite konumundaki kişilerden engelleyici yada kısıtlayıcı bir etki alabilirsiniz.
 

22 Kasım Pazar günü Haftanın ve Ayın en yoğun günü !

22 Kasım günü Güneş, Ay, Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter, Uranüs, Neptün ve Plüto düşük katsayıda olacaktır. Bu gün toplam -9 katsayısı ile hem haftanın hem de ayın en yoğun günü sayılabilir. Bu günde en yoğun etkiyi Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarını sembolize eden şeyler alabilir. (Kasım 2015)
 

22 Kasım Koç ve Teraziler Ay, Merkür, Venüs, Mars, Uranüs ve PLütona Dikkat !

Koç burcunu sembolize eden asker, polis ve güvenlik birimleri ile Terazi burcunu sembolize eden sosyal ve siyasi konular, siyasetçiler Ay.ı sembolize eden vatani konulardan, güvenlikle ilgili konulardan, Merkürü sembolize eden her türlü iletişimden (konuşma, yazışma, internet, bilgi, belge, ulaşım, vs), kurnaz ve hilekar kişilerden, Venüsü sembolize eden sosyal ve siyasi konulardan, talepkar kişilerden, Marsı sembolize eden öfkeli ve saldırgan kişilerden, Uranüsü sembolize eden özgürlükçü kişi ve gruplardan, aykırı ve asi kişilerden, Plütonu sembolize eden öldürücü ve olumsuz değişimlerden (ölüm, yıkım, vs) olumsuz etkiler alabilirler. Sosyal ve siyasi konularda yada askeri konularda öldürücü olaylar olabilir (Mars ve PLüton her ikisi de -1). (Kasım 2015 burç)
 

22 Kasım Yengeç ve Oğlaklar Güneş, Ay, Venüs, Jüpiter, Uranüs ve Plütona Dikkat !

Yengeç burcunu sembolize eden vatani konular, ülke güvenliği yada üretimle ilgili konular ile Oğlak burcunu sembolize eden Başkan, patron ve otorite konumundaki kişiler Güneşi sembolize eden nüfuzlu ve tanınmış kişilerden, gençlerden, spekülatif konulardan, baskın ve egoist kişilerden, Ay.ı sembolize eden vatani konulardan, aşırı hassas ve duygusal kişilerden, Venüsü sembolize eden sosyal ve siyasi konulardan, talepkar kişilerden, Jüpiteri sembolize eden yabancı ülke ve kültürlerden, hukuk ve yasalardan, fanatik ve sorumsuz kişilerden, Uranüsü sembolize eden özgürlükçü kişi ve gruplardan, asi ve aykırı kişilerden, Plütonu sembolize eden olumsuz değişimlerden (ölüm, yıkım, vs) olumsuz etkiler alabilirler. (Kasım astroloji)
 

22 Kasımda olumsuz etkiler alacak ülke, grup ve kişiler
(
Natal Güneş ve Marsı Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burcunda olanlar)

Suriye, Irak, Nijerya / IMF, FED (Federal Rezerv) / NATO

22 Kasımda Natal Güneşi ve Marsı Koç ve Terazi burcunda olanlar Natal Güneşi ve Marsı İkizler, Yengeç, Başak ve Kova burcundan kişilere dikkat etmeliler. Natal Güneşi ve Marsı Yengeç ve Oğlaklar ise Natal Güneşi ve Marsı Terazi ve Yay burçlarına dikkat etmeliler. Dünya genelinde ise Güneşi Koç burcunda olan Işid ve İran Güneşi Yengeç ve Marsı İkizlerde olan Amerikan Devletinden olumsuz etkiler alabilir. 22 Kasımda Amerikanın haricinde Mısır, Libya, Ukrayna ve Ermenistan gibi ülkelerin de saldırı ve öfke potansiyeli artabilir. Bu durumdan Güneşi, Marsı Koç ve Terazi burçlarından ülkeler olumsuz etkiler alabilir. Örneğin Türkiyenin Marsı Terazide olduğundan bu ülkelerin içinde en çok Ermenistan yada Mısıra dikkat etmesi gerekebilir. (2015 Kasım burç)

22 Kasımda Suriyenin içindeki karışıklık ve yıkım artabilir. Suriyenin kendi kendini olumsuz etkilediği görülmektedir. Rusya Başkanı Putinin Güneşi Terazi ve Marsı Yay olduğundan 22 Kasımda öfke ve saldırı potansiyeli olabilir. Bu öfkesini Yengeç ve Oğlaklara büyük bir ihtimalle Güneşi Yengeç burcundaki Amerikaya gösterebilir. (haftalık burç)

 

Yükselen Koç (1, 6, 7, 8.evlere Dikkat / Çrş, Prş, Cuma 9.ev, Salı 11.ev süper)
Yükselen Boğa (12, 5, 6, 7.evlere Dikkat / Çrş, Prş, Cuma 8.ev, Salı 10.ev süper)
Yükselen İkizler (11, 4, 5, 6.evlere Dikkat / Çrş, Prş, Cuma 7.ev, Salı 9.ev süper)
Yükselen Yengeç (10, 3, 4, 5.evlere Dikkat / Çrş, Prş, Cuma 6.ev, Salı 8.ev süper)
Yükselen Aslan (9, 2, 3, 4.evlere Dikkat / Çrş, Prş, Cuma 5.ev, Salı 7.ev süper)
Yükselen Başak (8, 1, 2, 3.evlere Dikkat / Çrş, Prş, Cuma 4.ev, Salı 6.ev süper)
Yükselen Terazi (7, 12, 1, 2.evlere Dikkat / Çrş, Prş, Cuma 3.ev, Salı 5.ev süper)
Yükselen Akrep (6, 11, 12, 1.evlere Dikkat / Çrş, Prş, Cuma 2.ev, Salı 4.ev süper)
Yükselen Yay (5, 10, 11, 12.evlere Dikkat / Çrş, Prş, Cuma 1.ev, Salı 3.ev süper)
Yükselen Oğlak (4, 9, 10, 11.evlere Dikkat / Çrş, Prş, Cuma 12.ev, Salı 2.ev süper)
Yükselen Kova (3, 8, 9, 10.evlere Dikkat / Çrş, Prş, Cuma 11.ev, Salı 1.ev süper)
Yükselen Balık (2, 7, 8, 9.evlere Dikkat / Çrş, Prş, Cuma 10.ev, Salı 12.ev süper)

 

Yükselen Burcunuz ve devamı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2015/11/16-22-kasm-2015-haftalk-burc-astroloji.html

 

Burçlar ve genel olarak simgeledikleri

Koç burcunu simgeleyen şeyler: Asker, polis ve güvenlik birimleri, yeni başlangıç ve girişimler.
Boğa burcunu simgeleyen şeyler: Para konuları, ülkenin sahip olduğu mal-mülk ve topraklar.
İkizler burcunu simgeleyen şeyler: Her türlü iletişim (konuşma, yazışma, bilgi, belge, internet, ulaşım, eğitim-öğretim), ticari konular, komşu ülkeler.
Yengeç burcunu simgeleyen şeyler: Vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular.
Aslan burcunu simgeleyen şeyler: Nüfuzlu kişiler, liderler, gençler, spekülatif konular (Borsa, altın, döviz, vs)
Başak burcunu simgeleyen şeyler: Her türlü hizmetler (ulaşım, sağlık, eğitim), işçi ve çalışanlar.
Terazi burcunu simgeleyen şeyler: Sosyal ve siyasi konular, siyasetçiler.
Akrep burcunu simgeleyen şeyler: Gizli saklı işler, gizli örgütler, bankacılık konuları, ülkenin yer altı ve üstü kaynakları (petrol, doğalgaz, madenler, barajlar, fay hatları vs)
Yay burcunu simgeleyen şeyler: Yabancı ülke ve kültürler (kürt, alevi, vs), hukuk ve yasalar, yüksek öğrenimle, din, felsefe ve inançlarla ilgili konular.
Oğlak burcunu simgeleyen şeyler: Başkan, patron ve otorite sahibi kişiler.
Kova burcunu simgeleyen şeyler: Özgürlükçü kişi ve gruplar, plan ve projeler, teknolojik konular.
Balık burcunu simgeleyen şeyler: Büyük kurum ve kuruluşlar (Kamu yada özel şirketler, hastaneler, hapishaneler, vakıflar, bankalar, devlet kurumları, vs), başka devletler, hayırsever kişi ve gruplar, insanlık adına yapılan özverili ve yaratıcı çalışmalar.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 467
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 2034
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. A..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster