Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

13 Nisan '12

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
359
 

16 - 22 Nisan: Balık ve Başaklar için yaratıcı girişimler haftası!

Geçen hafta yapmış olduğumuz yorumlarda 12 Nisan Perşembe günü için Uranüsün Koç burcunda kötü konumda olduğunu ve Koç burcunu sembolize eden asker, polis ve güvenlik birimlerinin huzursuz olabileceklerini söylemiştik. Ayrıca Güneşin de Koç burcunda Çarşamba ve Pazar hariç kötü konumda olduğunu ve göz önündeki medyatik insanların başının polis ve güvenlik birimleriyle derde girebileceğini söylemiştik. Gerçektende tam 12 Nisan Perşembe günü 28 Şubat Operasyonu ile ilgili girişimler yapıldığı açıklandı. En azından medyaya ve bize yansıyan bunlardı.

Bu hafta Mars Başak burcunda ve Neptün Balık burcunda hep iyi konumda olduğundan Büyük Kurum ve Kuruluşların işçi ve çalışanlarının özverili ve yaratıcı olacakları bir hafta olabilir. Ayrıca Balık burçlarının ve hayırsever kişilerin sezgileri ve yaratıcılıkları artabilir. Balıklar yine kendileri gibi Balık burcu olan kişilerden yaratıcı konularda pozitif etki alabilirler. Başak burçları da Koç burçlarından girişimcilik konularında olumlu etkiler alabilirler. Ülkedeki polis ve güvenlik ekipleri Hizmet sektörüyle uğraşanlara, analist ve eleştirmenlere, sağlık sektörüyle uğraşanlara, işçi ve çalışanlara ayrıca Başak burçlarına öncülük edebilir, girişimcilik ve pozitif rekabette bulunabilirler. 

Merkür Pazartesi günü Balık burcunda kötü konumda olduğundan Büyük kurum ve kuruluşlar ile Balık burçları hakkında bazı olumsuz haberler çıkabilir. Balık burçları bu günde İkizler ve Başak burçlarına dikkat etsinler.

Satürn Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri Terazi burcunda kötü konumda olduğundan adalet ve diplomasiyle uğraşanlar emir veren otoriter insanların baskılarıyla karşılaşabilirler. Oğlaklar Terazilere baskı uygulayabilirler. Teraziler hayatlarındaki patron konumundaki insanlara dikkat etsinler.

Oğlaklar Cuma, Cumartesi ve Pazar günlerinde Terazilere emir verirken Akreplerden Perşembe günü kötü Pazar günü iyi etkiler alıyorlar. Oğlaklar ve emir veren, başkan konumundaki kişiler Perşembe günü ani değişimlerden kötü etki alabilirler. Bu günde ortak para, borç, miras, vergi, bankacılık konularında dikkatli olsunlar. Ameliyat olacaklarsa iyi düşünsünler. Pazar günü ise Oğlaklar ve emir veren, başkan konumundaki insanlar olumlu değişimlerden pozitif etki alacaklar. Borç para, bankacılık, vergi, miras konularında başarı sağlayabilirler. Pazar günü Oğlaklara hiç ummadıkları yerden para da gelebilir. Yani Perşembe günü olumsuz ani değişimler, Pazar günü ise olumlu, pozitif değişimler meydana gelebilir.

Ay Salı günü Balık burcunda iyi, Cuma günü Koç burcunda kötü olduğundan Üretken insanlar Salı günü Büyük kurum ve kuruluşları olumlu yönde etkileyecek. Salı günü Balık burçları da Yengeçlerden duygusal açıdan olumlu etki alabilirler. Vatansever insanlar Cuma günü polis ve güvenlik birimlerini aşırı duyarlı hale getirebilirler. Ayrıca Koç burçları Yengeç burçlarından duygusal açıdan olumsuz etki alabilirler.

Cuma günü Güneş Boğa burcunda kötü konumda olduğundan para konularında gurur, kibir, gösteriş ve caka gündeme gelebilir. Ülke genelinde maddi kaynaklarımızın paylaşımında sorunlar çıkabilir. Göz önündeki insanlar, para konularını yada para konularıyla uğraşan insanları olumsuz etkileyebilirler. Bilhassa Boğa burçları ve para konularıyla uğraşan insanlar gösteriş yapmak için çok para harcayabilirler. Medyatik ve göz önündeki insanlar bilhassa Aslan burçları Boğaları olumsuz etkileyebilir. Bu günde Boğa burçları kendilerini dışarıya ifade ederken gururlu ve kibirli davranabilirler, özellikle Boğaların Aslan burçları ile ilişkileri karşılıklı ego yüzünden kötü gidebilir. Sağlık açısından Boğalar Kalplerini fazla yormasınlar. Aslan burçları da soğuk algınlığı ve boğaz yollarını ilgilendiren hastalıklara dikkat etsinler.

Pazartesi ve Perşembe Uranüs Koç burcunda kötü konumda olduğundan asker, polis ve güvenlik güçleri bir takım teknolojik gelişmelerden huzursuz olabilirler. Asker, polis ve güvenlik güçlerinin huzuru devrimci, asi birtakım insanlar tarafından kaçabilir. Kişisel anlamda Koç burçlarının huzurunu Kova burçları, arkadaş ve tanıdıkları kaçırabilir. Koçların yada polis ve güvenlik birimlerinin bazı projeleri istedikleri gibi gitmeyebilir. Ayrıca Koç burçlarının tansiyon problemleri varsa dikkatli olsunlar.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 554
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1871
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster