Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

14 Şubat '13

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
729
 

18 - 24 Şubat: Önemli değişimlerin yanı sıra sahtekarlıklara da dikkat !

18 - 24 Şubat: Önemli değişimlerin yanı sıra sahtekarlıklara da dikkat !
 

Astroloji


11-17 Şubat haftası için her konuda olumlu önemli değişimler olabilir demiştik gerçekten de Salı günü Başbakan Erdoğan öğretmen ve engellilerle ilgili müjdeler verdi. 4. Yargı paketi onaylandı ve Meclise sunuldu; Enerji Bakanı elektrik faturalarını kabartan vergilerin son bulacağını söyledi; İsrail heyeti Türk heyetine 2 milyar dolarlık doğalgaz boru hattı projesi sundu. Başkan ya da otorite sahibi kişiler tarafından açıklanan ya da daha açıklanmayan bir çok olumlu önemli değişimler bu hafta çıkış yaptı ve yapmaya da devam edecek. Ayrıca Neptünün Pazar günü kötü konumda oluşu ve bir gün sonra Suriye sınır kapısı olan Cilvegözü Sınır kapısı yakınlarında bomba yüklü kamyonun patlaması ve bu patlama sonucu sınır kapısındaki kamu çalışanlarını etkilemesi, cezaevlerinde çıkan olaylar bir tesadüf olmasa gerek. Çünkü Neptün Balık burcunda kötü konumdayken Büyük kurum ve kuruluşlarda bulanık olaylara işaret edebilir demiştik.

Neptün Balık burcunda Pazartesi, Cumartesi ve Pazar günleri kötü konumda olduğundan Büyük Kurum ve Kuruluşlar (hastaneler, hapishaneler, özel ve kamu kurum ve kuruluşları, hayırsever kurum ve kuruluşlar, vs) içinde bulanık olaylar ve karışıklıklar sürebilir. Bağımlılık yapan maddelerle (alkol, uyuşturucu, vs.) uğraşanlar, artistik işlerle (resim, müzik, sinema, vs.) uğraşanlar aldanabilir ya da aldatabilirler. Balık burcunu sembolize eden herşey endişe, kuruntu ve hayal kırıklıkları ile karşı karşıya kalabilirler. Ancak bu hafta Neptün Balık burcundaki kötü etkisini biraz hafifletiyor.

Neptünün yanı sıra bu hafta Merkür de Balık burcunda Çarşamba, Perşembe, Cumartesi ve Pazar kötü konumda olduğundan Büyük kurum ve kuruluşlar (hastaneler, hapishaneler, özel ve kamu kurum ve kuruluşları, hayırsever kurum ve kuruluşlar, vs), bağımlılık yapan maddelerle (alkol, uyuşturucu, vs.) uğraşanlar, artistik işlerle (resim, müzik, sinema, vs.) uğraşanlar hilekar, kurnaz, dik kafalı, yüzeysel insanlarla karşı karşıya kalabilirler; Bu kişiler iletişimci, gazeteci, entel kişilere, hizmetlerinde çalışanlara karşı da dikkatli olsunlar. Büyük Kurum ve Kuruluşlarla, bağımlılık yapan maddelerle yada artistik işlerle uğraşanlarla ilgili skandal haberler de gündeme gelebilir.

Venüs bu hafta da Kova burcunda kötü konumda olmaya devam ediyor. İnsanlık ve demokrasi adına uğraşanlar, hümanist ve özgür düşünceli kişiler ikili ilişkilerinde ve parasal konularda zorlanmaya devam edebilirler. Parasal konular da teknolojik konuları kötü yönde etkilemeye devam ediyor.

Geçen haftadan beri Kova burcunda kötü konumda olan Güneş bu hafta sadece Pazartesi günü Kova burcunda kötü konumda olacak. İnsanlık ve demokrasi adına uğraşan, örgürlükçü ve hümanist kişiler bir takım egoistliklerle karşı karşıya kalabilirler. Pazartesi günü nüfuzlu ve çevrelerince tanınmış kişiler insanlık ve demokrasi adına uğraşanları kötü yönde etkileyebilirler. Nüfuzlu kişiler teknolojik konularda da zorluk çıkartabilirler. 

Geçen hafta Oğlak burcunda süper bir konumda olan Plüto bu hafta yine iyi konumda; en iyi konumda olduğu günler Salı, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri. Bu günlerde bir süredir süre gelen değişimler, eskimiş değerlerin yenilenmesi devam edebilir. Başkan, patron ve otorite sahibi kişiler hem kendilerini hem de çevrelerindeki eskimiş değerleri olumlu anlamda değiştirmeye çalışacaklar. Her konuda bir çok yenilik dile gelebilir. Ayrıca Plütonun sembolize ettiği bankacılık, vergiler, borç paralar vs. konularında otorite sahibi kişiler olumlu etkiler almakta. 

Ülke genelinde vatanseverleri ve üreticileri, üretimle uğraşan kişileri simgeleyen Ay ise Çarşamba günü İkizler burcunda ve Perşembe günü kendi öz burcu olan Yengeç burcunda iyi konumda olduğundan bu günlerde önce iletişimciler, gazeteciler, entel kişiler, bilgi alışverişinde bulunan kişiler Çarşamba günü verimli olacakları bir gündeler. Çarşamba günü daha çok haber, yazı, bilgi vs. üretilebilir. Perşembe günü ise vatansever kişilerin verimli olacakları bir gün olabilir. Ayrıca bu günde ev, gayrimenkul vs. gibi konularda da üretkenlik artabilir.

Ay Pazar günü Aslan burcunda kötü konumda olduğundan nüfuzlu ve çevrelerince tanınan kişilerin verimleri düşebilir. Nüfuzlu kişiler vatansever kişilerden kötü etkilenebilirler. Pazar günü vatansever kişilerin ve üretken insanların aşırı duyarlı ve güvensiz olacakları bir gün.

Özetlersek özellikle Cumartesi ve Pazar günleri hem Neptünün hem de Merkürün Balık burcunda kötü konumda olması yüzünden Büyük Kurum ve Kuruluşlar içinde sahtekarlıklar, bulanık olaylar, aldatma ve aldatılmalar olabilir. Büyük kurum ve kuruluşlar içinde skandallar olabilir. Bağımlılık yaratan maddelerle uğraşanlar, artistik konularla uğraşanlarla ilgili skandal haberler çıkabilir. Bu arada Venüs de Kova burcunda kötü konumda olduğundan bazı grup ve organizasyonlar içinde parasal konular ve ikili ilişkiler yüzünden anlaşmazlıklar çıkabilir. Bütün bunlara rağmen başkan ve patron konumundaki kişiler olumlu yenilikler yapmaya devam edecek.

Kişisel olarak burçları Yükselen Burçlara göre yorumlamak daha doğru olduğundan Aşağıda Yükselenlere göre 18 - 24 Şubat haftasını veriyorum:

Not: Bazı evlere maksimum 3 burç düşebildiğinden ve doğduğumuz andan itibaren bu burçlar sırayla aktif olduklarından evlerin burçlarında bazı kaymalar olabilir. Birebir yorum için kişiye özel harita çıkartılmalıdır.

Yükselen Koç

Ay 3.evde Çrş iyi : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 4.evde Prş iyi : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 5.evde Pazar kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında ruh haline göre davranmak, değişkenlik, tembellik, aşırı duyarlılık ve güvensizlik.

Plüto 10.evde Salı, Cuma, Cts, Pazar çok iyi : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında keskin, nüfuz edici, eskimiş değerleri dönüştürücü, analiz edici, iradeli, güçlü.

Güneş 11.evde Pzt kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda ego, gurur, kibir, egoistlik, yetersizlik, gösteriş, fiyaka, caka, tantana, palavracılık, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 11.evde bütün bir hafta kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda kararsızlık, kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Merkür 12. evde Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Neptün 12. evde Pzt, Cts, Pazar kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında kolay etkilenmek (aşırı duyarlı olmak), aldatan veya aldatılan konumunda olmak, belirsizlik, karışıklık, sorumluluktan kaçış, düşüncesizlik, bulanıklık, nedensiz korkular, endişe, kuruntu ve hayalkırıklıkları.

Yükselen Boğa

Ay 2. evde Çrş iyi : Para, maddi-manevi kaynaklarımız, mal-mülk konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 3.evde Prş iyi : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 4.evde Pazar kötü : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında ruh haline göre davranmak, değişkenlik, tembellik, aşırı duyarlılık ve güvensizlik.

Plüto 9.evde Salı, Cuma, Cts, Pazar çok iyi : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında keskin, nüfuz edici, eskimiş değerleri dönüştürücü, analiz edici, iradeli, güçlü.

Güneş 10.evde Pzt kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında ego, gurur, kibir, egoistlik, yetersizlik, gösteriş, fiyaka, caka, tantana, palavracılık, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 10.evde bütün bir hafta kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında kararsızlık, kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Merkür 11.evde Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda sinirli, huzursuz, yüzeysel, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Neptün 11.evde Pzt, Cts, Pazar kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda kolay etkilenmek (aşırı duyarlı olmak), aldatan veya aldatılan konumunda olmak, belirsizlik, karışıklık, sorumluluktan kaçış, düşüncesizlik, bulanıklık, nedensiz korkular, endişe, kuruntu ve hayalkırıklıkları.

Yükselen İkizler

Ay 1.evde Çrş iyi : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 2.evde Prş iyi : Para, maddi-manevi kaynaklarımız, mal-mülk konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 3.evde Pazar kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında ruh haline göre davranmak, değişkenlik, tembellik, aşırı duyarlılık ve güvensizlik.

Plüto 8.evde Salı, Cuma, Cts, Pazar çok iyi : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında keskin, nüfuz edici, eskimiş değerleri dönüştürücü, analiz edici, iradeli, güçlü.

Güneş 9.evde Pzt kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında ego, gurur, kibir, egoistlik, yetersizlik, gösteriş, fiyaka, caka, tantana, palavracılık, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 9.evde bütün bir hafta kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında kararsızlık, kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Merkür 10.evde Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Neptün 10.evde Pzt, Cts, Pazar kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında kolay etkilenmek (aşırı duyarlı olmak), aldatan veya aldatılan konumunda olmak, belirsizlik, karışıklık, sorumluluktan kaçış, düşüncesizlik, bulanıklık, nedensiz korkular, endişe, kuruntu ve hayalkırıklıkları.

Yükselen Yengeç

AY 1.evde Prş iyi : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 2.evde Pazar kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarımız, mal-mülk konularında ruh haline göre davranmak, değişkenlik, tembellik, aşırı duyarlılık ve güvensizlik.

Plüto 7.evde Salı, Cuma, Cts, Pazar çok iyi : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında keskin, nüfuz edici, eskimiş değerleri dönüştürücü, analiz edici, iradeli, güçlü.

Güneş 8.evde Pzt kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında ego, gurur, kibir, egoistlik, yetersizlik, gösteriş, fiyaka, caka, tantana, palavracılık, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 8.evde bütün bir hafta kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında kararsızlık, kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Merkür 9.evde Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Neptün 9.evde Pzt, Cts, Pazar kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında kolay etkilenmek (aşırı duyarlı olmak), aldatan veya aldatılan konumunda olmak, belirsizlik, karışıklık, sorumluluktan kaçış, düşüncesizlik, bulanıklık, nedensiz korkular, endişe, kuruntu ve hayalkırıklıkları.

Ay 12.evde Çrş iyi : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu. (Sezgilerinizle sıkıntı ve sorunlarınızın, gizli düşmanlarınızın üstesinden gelebilirsiniz.)

Yükselen Aslan

Ay 1.evde Pazar kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında ruh haline göre davranmak, değişkenlik, tembellik, aşırı duyarlılık ve güvensizlik. (Yeni başlangıçlar sizi aşırı duyarlı yapabilir.)

Plüto 6.evde Salı, Cuma, Cts, Pazar çok iyi : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında keskin, nüfuz edici, eskimiş değerleri dönüştürücü, analiz edici, iradeli, güçlü.

Güneş 7.evde Pzt kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında ego, gurur, kibir, egoistlik, yetersizlik, gösteriş, fiyaka, caka, tantana, palavracılık, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 7.evde bütün bir hafta kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında kararsızlık, kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Merkür 8.evde Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Neptün 8.evde Pzt, Cts, Pazar kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında kolay etkilenmek (aşırı duyarlı olmak), aldatan veya aldatılan konumunda olmak, belirsizlik, karışıklık, sorumluluktan kaçış, düşüncesizlik, bulanıklık, nedensiz korkular, endişe, kuruntu ve hayalkırıklıkları.

Ay 11.evde Çrş iyi : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 12.evde Prş iyi : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu. (Sezgilerinizle sıkıntı ve sorunlarınızın, gizli düşmanlarınızın üstesinden gelebilirsiniz.)

Yükselen Başak

Plüto 5.evde Salı, Cuma, Cts, Pazar çok iyi : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında keskin, nüfuz edici, eskimiş değerleri dönüştürücü, analiz edici, iradeli, güçlü.

Güneş 6.evde Pzt kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında ego, gurur, kibir, egoistlik, yetersizlik, gösteriş, fiyaka, caka, tantana, palavracılık, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 6.evde bütün bir hafta kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında kararsızlık, kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Merkür 7.evde Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Neptün 7.evde Pzt, Cts, Pazar kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında kolay etkilenmek (aşırı duyarlı olmak), aldatan veya aldatılan konumunda olmak, belirsizlik, karışıklık, sorumluluktan kaçış, düşüncesizlik, bulanıklık, nedensiz korkular, endişe, kuruntu ve
hayalkırıklıkları.

Ay 10.evde Çrş iyi : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 11.evde Prş iyi : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

AY 12.evde Pazar kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında ruh haline göre davranmak, değişkenlik, tembellik, aşırı duyarlılık ve güvensizlik.

Yükselen Terazi

Plüto 4.evde Salı, Cuma, Cts, Pazar çok iyi : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında keskin, nüfuz edici, eskimiş değerleri dönüştürücü, analiz edici, iradeli, güçlü.

Güneş 5.evde Pzt kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında ego, gurur, kibir, egoistlik, yetersizlik, gösteriş, fiyaka, caka, tantana, palavracılık, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 5.evde bütün bir hafta kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında kararsızlık, kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Merkür 6.evde Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Neptün 6.evde Pzt, Cts, Pazar kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında kolay etkilenmek (aşırı duyarlı olmak), aldatan veya aldatılan konumunda olmak, belirsizlik, karışıklık, sorumluluktan kaçış, düşüncesizlik, bulanıklık, nedensiz korkular, endişe, kuruntu ve
hayalkırıklıkları.

Ay 9.evde Çrş iyi : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 10.evde Prş iyi : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 11.evde Pazar kötü : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda ruh haline göre davranmak, değişkenlik, tembellik, aşırı duyarlılık ve güvensizlik.

Yükselen Akrep

Plüto 3.evde Salı, Cuma, Cts, Pazar çok iyi : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında keskin, nüfuz edici, eskimiş değerleri dönüştürücü, analiz edici, iradeli, güçlü.

Güneş 4.evde Pzt kötü : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında ego, gurur, kibir,
egoistlik, yetersizlik, gösteriş, fiyaka, caka, tantana, palavracılık, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 4.evde bütün bir hafta kötü : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında kararsızlık, kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Merkür 5.evde Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Neptün 5.evde Pzt, Cts, Pazar kötü : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında kolay etkilenmek (aşırı duyarlı olmak), aldatan veya aldatılan konumunda olmak, belirsizlik, karışıklık, sorumluluktan kaçış, düşüncesizlik, bulanıklık, nedensiz korkular, endişe, kuruntu ve hayalkırıklıkları.

Ay 8.evde Çrş iyi : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 9.evde Prş iyi : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 10.evde Pazar kötü : Sosyal statü, ün, itibar, meslek, kariyer, işveren konularında ruh haline göre davranmak, değişkenlik, tembellik, aşırı duyarlılık ve güvensizlik.

Yükselen Yay 

Plüto 2.evde Salı, Cuma, Cts, Pazar çok iyi : Para, maddi-manevi kaynaklarımız, mal-mülk konularında keskin, nüfuz edici, eskimiş değerleri dönüştürücü, analiz edici, iradeli, güçlü.

Güneş 3.evde Pzt kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında ego, gurur, kibir, egoistlik, yetersizlik, gösteriş, fiyaka, caka, tantana, palavracılık, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 3.evde bütün bir hafta kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında kararsızlık, kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Merkür 4.evde Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Neptün 4.evde Pzt, Cts, Pazar kötü : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında kolay etkilenmek (aşırı duyarlı olmak), aldatan veya aldatılan konumunda olmak, belirsizlik, karışıklık, sorumluluktan kaçış, düşüncesizlik, bulanıklık, nedensiz korkular, endişe, kuruntu ve hayalkırıklıkları.

AY 7.evde Çrş iyi : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 8.evde Prş iyi : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 9.evde Pazar kötü : Yüksek öğrenim, uzun yolculuklar, hukuk ve yasalar konularında ruh haline göre davranmak, değişkenlik, tembellik, aşırı duyarlılık ve güvensizlik.

Yükselen Oğlak

Plüto 1.evde Salı, Cuma, Cts, Pazar çok iyi : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında keskin, nüfuz edici, eskimiş değerleri dönüştürücü, analiz edici, iradeli, güçlü. (Plütonun iyi konumda oluşu size fiziksel açıdan kuvvet veriyor.)

Güneş 2.evde Pzt kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarımız, mal-mülk konularında ego, gurur, kibir, egoistlik, yetersizlik, gösteriş, fiyaka, caka, tantana, palavracılık, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 2.evde bütün bir hafta kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarımız, mal-mülk konularında kararsızlık, kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Merkür 3.evde Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Neptün 3.evde Pzt, Cts, Pazar kötü : İletişim, kardeşler, fikirler, yakın çevre, kısa yolculuklar konularında kolay etkilenmek (aşırı duyarlı olmak), aldatan veya aldatılan konumunda olmak, belirsizlik, karışıklık, sorumluluktan kaçış, düşüncesizlik, bulanıklık, nedensiz korkular, endişe, kuruntu ve
hayalkırıklıkları.

Ay 6.evde Çrş iyi : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 7.evde Prş iyi : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 8.evde Pazar kötü : Yenilik, kaynaşma, bilinmeyen, miras, vergiler, ameliyatlar, diğerlerinin kaynakları, ortak paralar, bankacılık işlemleri, borçlar, cinsellik konularında ruh haline göre davranmak, değişkenlik, tembellik, aşırı duyarlılık ve güvensizlik.

Yükselen Kova

Güneş 1.evde Pzt kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında ego, gurur, kibir, egoistlik, yetersizlik, gösteriş, fiyaka, caka, tantana, palavracılık, böbürlenme, baskınlık.

Venüs 1.evde bütün bir hafta kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında kararsızlık, kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük.

Merkür 2.evde Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarımız, mal-mülk konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.(Para kayıplarına dikkat !)

Neptün 2.evde Pzt, Cts, Pazar kötü : Para, maddi-manevi kaynaklarımız, mal-mülk konularında kolay etkilenmek (aşırı duyarlı olmak), aldatan veya aldatılan konumunda olmak, belirsizlik, karışıklık, sorumluluktan kaçış, düşüncesizlik, bulanıklık, nedensiz korkular, endişe, kuruntu ve
hayalkırıklıkları.

Ay 5.evde Çrş iyi : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 6.evde Prş iyi : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 7.evde Pazar kötü : Ortaklık (evlilik, iş), açık düşmanlar (rakipler), birebir ilişkiler konularında ruh haline göre davranmak, değişkenlik, tembellik, aşırı duyarlılık ve güvensizlik.

Plüto 12.evde Salı, Cuma, Cts, Pazar çok iyi : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında keskin, nüfuz edici, eskimiş değerleri dönüştürücü, analiz edici, iradeli, güçlü. (Gizli düşmanlarınıza yada sıkıntı ve sorunlarınıza karşı iradeli ve güçlü olacaksınız.)

Yükselen Balık

Merkür 1.evde Çrş, Prş, Cts, Pazar kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında sinirli, huzursuz, yüzeysel, dik kafalı ve tek yönlü iletişim, kurnazlık, hilekarlık, samimiyetsizlik.

Neptün 1.evde Pzt, Cts, Pazar kötü : Vücut yapısı, kişilik, dünyaya yaklaşım, başkaları üzerinde bırakılan etki, kişisel görünüm, yeni başlangıçlar konularında kolay etkilenmek (aşırı duyarlı olmak), aldatan veya aldatılan konumunda olmak, belirsizlik, karışıklık, sorumluluktan kaçış, düşüncesizlik, bulanıklık, nedensiz korkular, endişe, kuruntu ve hayalkırıklıkları. (Yeni başlangıçlar hayalkırıklığı yaratabilir)

Ay 4.evde Çrş iyi : Ev, güvenlik, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 5.evde Prş iyi : Çocuklar, kendini ifade, romantik ilişkiler, hobiler, eğlence ve oyunlar, zevk ve keyf konularında duyarlı, anlayışlı, uyumlu, huzurlu.

Ay 6.evde Pazar kötü : Hizmet, fiziksel sağlık, günlük işler, çalışanlar, iş arkadaşları konularında ruh haline göre davranmak, değişkenlik, tembellik, aşırı duyarlılık ve güvensizlik.

Plüto 11.evde Salı, Cuma, Cts, Pazar çok iyi : Arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, organizasyonlar, geleceğe yönelik projeler, teknolojik konularda keskin, nüfuz edici, eskimiş değerleri dönüştürücü, analiz edici, iradeli, güçlü.

Güneş 12.evde Pzt kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında ego, gurur, kibir, egoistlik, yetersizlik, gösteriş, fiyaka, caka, tantana, palavracılık, böbürlenme, baskınlık. (Gurur, kibir ve egoistlik yüzünden gizli düşmanlarınız veya sıkıntı ve sorunlarınız artabilir.)

Venüs 12.evde bütün bir hafta kötü : Sıkıntı ve Sorunlar, gizli düşmanlar konularında kararsızlık, kendi isteklerine düşkünlük, açgözlülük, üşengeçlik, iradesizlik, nefse ve zevke düşkünlük. (Gizli düşmanlarınız yüzünden para kaybı olabilir.)

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 532
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1924
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster