Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

11 Ekim '15

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
5573
 

19 - 25 Ekim 2015 Haftalık burç astroloji: Plüton bütün bir hafta süper ama 25 Ekim'e dikkat!

19 - 25 Ekim 2015 Haftalık burç astroloji: Plüton bütün bir hafta süper ama 25 Ekim'e dikkat!
 

haftalık burç


Plüton bütün bir hafta Oğlak burcunda süper bir katsayıya sahip ama insan sevinemiyor çünkü nerdeyse bütün bir hafta boyunca Uranüs Koçda, Satürn de Yay da düşük kat sayıda olacak. Hafta boyunca Uranüsü simgeleyen özgürlükçü kişilerde öfke dinmeyebilir. Grup ve organizayonlar için de de kavga ve şiddet ön plana çıkabilir. Teknolojik konularda yada geleceğe dair plan ve projeler de ise zorlanmalar olabilir. Koç burcunun 180 derece karşısında Terazi burcu ve 90 derecelerinde Yengeç ile Oğlak burçları da olduğundan Uranüsü simgeleyen öfkeli özgürlükçü kişiler hem asker, polis ve güvenlik birimlerini, hem de sosyal ve siyasi konuları, siyasetçileri, vatani konuları, otorite konumundaki emir veren kişileri de olumsuz olarak etkileyebilirler. (Ekim 2015 burç) (2015 haftalık burç)

Uranüs aynı zamanda Marsı Kova burcunda olan Rusyayı da simgelemektedir. Rusyanın askeri gücü Koç burcunu simgeşeyen Işid, İran, Irak gibi ülkeleri ciddi bir biçimde tehdit edebilir. Ayrıca Rusya Türkiye ve Amerikayı da olumsuz yönde etkileyebilir. Çünkü Türkiyenin Marsı Terazi burcunda, Amerikanın da Güneşi Yengeçde ve Plütonu Oğlak burcundadır. Türkiyenin Terazi burcundaki Marsı 19, 20, 22, 24, 25 Ekim günleri Güneşi simgeleyen Marsı Aslan burcunda olan Çin, İsrail ve Suudi Arabistan gibi ülkelerden olumsuz etkiler alabilir. (haftalık burç) (Ekim 2015 ) (Ekim astroloji)

Satürn ise hemen hemen bütün bir hafta boyunca Yay burcunda düşük katsayıda olacağından Satürnü simgeleyen Başkan, patron ve otorite sahibi kişilerde sorumsuzluk yada abartılı ve fanatik davranışlar olabilir. Bu durum öcelikle Yay burcunu simgeleyen yabancı ülke ve kültürden kişileri, hukuk ve yasaları, yüksek öğrenimle ilgili konuları olumsuz olarak etkileyebilir. Yay burcunun 180 derece karşısındaki İkizler burcu ve 90 derecelerindeki Balık ve Başak burçları da olumsuz etkiler alabilir. Ayrıca Satürn daha Yay burcunun 2 ve 3. derecelerinde olduğundan yani Akrep burcuna yakın olduğundan Akrep burcunu ve 180 derecesindeki Boğa burcu ile 60 derecesindeki Oğlak, 120 derecesindeki Yengeç burcunu da olumsuz yönde etkileyebilir. Bu yüzden otorite konumundaki (Başkan, patron, vs) kişilerin abartılı ve sorumsuz davranışlarından İkizler ve Başak burçlarını sembolize eden her türlü iletişim, her türlü hizmet, işçi ve çalışanlar, komşu ülkeler, Balık burcunu  sembolize eden Büyük kurum ve kuruluşlar, şirketler, kamu ve devlet kurumları, vakıflar, Akrep burcunu simgeleyen gizli saklı işler, bankacılık konuları, ülkenin yer altı ve üstü kaynakları (petrol, doğalgaz, vs), Boğa burcunu sembolize eden para konuları, ülkenin mal-mülk ve toprakla ilgili konuları, Oğlak burcunu sembolize eden diğer Başkan, patron ve otorite sahibi kişiler, Yengeç burcunu sembolize eden vatani konular olumsuz etkiler alabilirler. Bu arada Akrep burcunu sembolize eden yer altındaki fay hatlarında da sonradan deprem yapmak üzere Satürn yüzünden bir baskı oluşabilir. (haftalık astroloji) (Ekim 2015 burç)

25 Ekim Pazar günü ise -6 katsayısı ile haftanın en yoğun günü sayılabilir. Bu günde Güneş Akrepde, Ay ve Uranüs Koçda, Merkür Terazide, Satürn Yayda, Neptün Balıkda düşük katsayıda olacağından vatansever ve özgürlükçü kişilerde öfke, spekülatif konularda (Borsa, altın, döviz, vs) olumsuz değişimler, her türlü iletişim, hizmet, işçi ve çalışanlarda yavaşlık ve talepkarlık, Başkan, patron ve otorite sahiplerinde abartılı davranışlar, Büyük kurum ve şirketlerde karışık ve bulanık olaylar olabilir. 25 Ekim Pazar günü Bilhassa Yengeç, Başak ve Balık burçlarını sembolize eden şeylere dikkat edilmelidir ! (Ekim astroloji) (haftalık astroloji)

Bütün bunlara rağmen Plüton Oğlak burcunda bütün bir hafta süper bir konumda olacak. Hatta Plüton 24 Ekim Cumartesi günü +6 gibi yüksek bir katsayısında olacaktır. Bilhassa 24 Ekim Cumartesi günü Plütonu simgeleyen gizli saklı işlerde, bankacılık konularında, ülkenin yer altı ve üstü kaynaklarında disiplinli çalışmalar olabilir. Bu durumdan başta Oğlak burçlarını simgeleyen Başkan, patron ve otorite sahipleri ile Koç (asker, polis ve güvenlik birimleri), Boğa (para konuları), Yengeç (vatani konular), Başak (her türlü hizmet, işçi ve çalışanlar), Terazi (sosyal ve siyasi konular), Akrep (gizli saklı işler yapanlar, bankacılık, ülkenin yer altı ve üstü kaynakları), Balık (Büyük kurumlar, şirketler, vakıflar) burcunu semboliz eden şeyler olumlu etkiler alabilir. Örneğin gizli saklı işlerde yapılacak yeni ve disiplinli çalışmalar yine gizli saklı işleri ve bunları yapanları, vatani konuları olumlu etkileyebilir. Yada bankacılık ve ülkenin yer altı ve üstü kaynaklarında (petrol, doğalgaz, vs) yapılacak yeni çalışmalar yüzünden ülkeninin Başkan, patron ve otorite sahipleri, para konuları, her türlü hizmet, işçi ve çalışanlar, devlet kurumları, şirketler olumlu etkiler alabilirler. (2015 Ekim burç) (2015 Ekim burç)

19 Ekim Pazartesi günü Ay Oğlakda +5 katsayısında olacağından Ay.ı simgeleyen vatani konularda disiplinli çalışmalar olabilir. Bu durumdan Boğa (para konuları, mal-mülk ve topraklarla ilgili konular), İkizler (her türlü iletişim, ülke içi yollar, komşu devletler), Aslan (liderler, gençler, spekülatif konular, Borsa, vs), Başak (Her türlü hizmet, işçi ve çalışanlar), Akrep (gizli saklı işler, bankacılık ve ülkenin yer altı ve üstü kaynakları), Yay (yabancı ülke ve kültürler, hukuk ve yasalar, yüksek öğrenim), Kova (özgürlükçü kişiler, geleceğe dair plan ve projeler, teknolojik konular), Balık (Büyük kurum ve kuruluşlar, şirketler, diğer devletler) burcunu sembolize eden şeyler olumlu etkiler alabilir. (2015 haftalık burç)

Haftanın en olumlu etkiler alan burçları 19 Ekim Pazartesi günü İkizler ve Yay burçlarıdır. İkizler ve Yay burçları 19 Ekim günü bir tek Jüpiterden olumsuz etki almaktalar. (Ekim 2015 )

Haftanın en olumsuz etkiler alan burçları ise 25 Ekim Pazar günü Yengeç, Başak ve Balık burçlarıdır. 25 Ekim günü Yengeç burcunda Natal gezegenleri olanlar Güneş, Ay, Merkür, Satürn ve Uranüs transitlerine, Başak veya Balık burcunda Natal gezegenleri olanlar ise Güneş, Ay, Jüpiter, Satürn, Neptün transitlerine dikkat etmeliler.

 

Yükselen Burcunuz ve devamı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2015/10/19-25-ekim-2015-haftalk-burc-astroloji.html

 

10 Ekim günü Türkiye'nin kalbinde Ankara'da ölen ve yaralanan 100'lerce kişiye ALLAH'dan rahmet  ve acil şifa diliyorum !

10 Ekim Cumartesi günü Güneş Terazide, Ay, Venüs, Mars, Jüpiter Başakda ve Uranüs Koçda düşük katsayıdaydı. Buna karşın gizli saklı işleri simgeleyen Plüton +5 gibi yüksek katsayıdaydı. Başak burcu işçi ve çalışanları (DİSK, KESK, vs), her türlü hizmet ve yöneticisi Merkürden ötürü iletişimi, ülke içi yolları (Tren Garı önü) da simgelemektedir. Mars düşük katsayıdayken fiil olarak her türlü kavga, saldırı ve öfkeyi simgeler. Jüpiter fiil olarak düşük katsayıdayken sorumsuzlukları ve fanatikliği, abartılı davranışları simgeler. Mars ve Jüpiterin bu olumsuz fiilleri yani saldırı ve sorumsuzluklar Başak burcunu sembolize eden alanda toplanan DİSK, KESK gibi işçi ve çalışanları, hizmetli ve görevli kişileri olumsuz etkilemiş ve 100.lerce kişinin ölümüne ve yaralanmasına yol açmıştır. Uranüsü simgeleyen özgürlükçü kişilerde ve gruplarda öfke artmıştır. Sırf birilerinden intikam almak için 100.lerce kişinin ölümüne ve yaralanmasına yol açan ve bu olayı planlayan kişiler anlaşılan gizli saklı işleri simgeleyen Plütonun +5 gibi yüksek bir katsayıda olmasından iyi etkiler almaktalar. Ama Plütonun katsayısı 14 Kasımdan sonra düşecek yani gizli saklı işler yapanlar 14 Kasımdan sonra bilhassa Aralık ayında bu yaptıklarına pişman olabilirler. İnşallah bu katliamı planlayanlar pişman olmanın ötesinde daha beter olurlar. Böyle bir katliamı planlayanlar insan olamaz. Hatta hayvan bile olamaz. Sanki savaşa girmişiz gibi 100.lerce kişi öldü. Bu olayda Marsın sembolize ettiği öfke ve saldırı kadar ne yazık ki Jüpiteri sembolize eden sorumsuzluk yapılması da söz konsudur. Sorumsuzluk yapılmasa Türkiye'nin kalbinde bu kadar kişi ölmezdi ! (Ekim 2015 )

19 - 25 Ekim 2015 Haftalık burç astroloji detay;

Aşağıda etkileri en çok hissedilecek transitler baz alınmıştır !


Olumsuz Transitler

Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık burcunu kötü etkileyen transit: 25 Ekim Ay
25 Ekim Ay.ı simgeleyen vatani konularda, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konularda öfke, kavga ve saldırılar Koç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık burcunu simgeleyen konuları olumsuz yönde etkileyebilir.

Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak burcunu kötü etkileyen transit: 19, 20, 21, 23, 24, 25 Ekim Uranüs
19, 20, 21, 23, 24, 25 Ekim Uranüsü simgeleyen özgürlükçü kişi ve gruplarda, plan ve projelerde, teknolojik konularda öfke, kavga ve tartışmalar, zorlanmalar Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak burcunu simgeleyen konuları olumsuz yönde etkileyebilir.

Başak, İkizler, Yay, Balık burcunu kötü etkileyen transit: 20, 21, 22, 23 Ekim Venüs
20, 21, 22, 23 Ekim Venüsü simgeleyen para konularında, ülkenin sahip olduğu mal-mülk ve topraklarda, sosyal ve siyasi konularda aşırı titizlik, iletişim problemleri yada kurnazlıklar Başak, İkizler, Yay, Balık burcunu simgeleyen konuları olumsuz yönde etkileyebilir.

Terazi, Koç, Boğa, Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak, Balık burcunu kötü etkileyen transit: 19, 20, 22 Ekim Güneş
19, 20, 22 Ekim Güneşi simgeleyen nüfuzlu kişilerde, liderlerde, gençlerde, spekülatif konularda (Borsa, altın, döviz, vs) talepkarlıklar, kararsızlıklar, dengesizlikler Terazi, Koç, Boğa, Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak, Balık burcunu simgeleyen konuları olumsuz yönde etkileyebilir.

Terazi, Koç, Yengeç, Oğlak burcunu kötü etkileyen transit: 23, 24, 25 Ekim Merkür
23, 24, 25 Ekim Merkürü simgeleyen her türlü iletişimde (konuşma, yazışma, bilgi, belge, internet, ulaşım, eğitim-öğretim), ticari konularda, her türlü hizmette (ulaşım, sağlık, eğitim), işçi ve çalışanlarda, komşu ülkelerde talepkarlıklar, kararsızlıklar, dengesizlikler, yavaşlıklar Terazi, Koç, Yengeç, Oğlak burcunu simgeleyen konuları olumsuz yönde etkileyebilir.

Akrep, Koç, Boğa, Yengeç, Başak, Terazi, Oğlak, Balık burcunu kötü etkileyen transit: 24, 25 Ekim Güneş
24, 25 Ekim Güneşi simgeleyen nüfuzlu kişilerde, liderlerde, gençlerde, spekülatif konularda (Borsa, altın, döviz, vs) olumsuz değişimler (ölüm, yıkım, vs) yada katılık Akrep, Koç, Boğa, Yengeç, Başak, Terazi, Oğlak, Balık burcunu simgeleyen konuları olumsuz yönde etkileyebilir.

Yay, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak, Balık burcunu kötü etkileyen transit: 20, 21, 22, 23, 24, 25 Ekim Satürn
20, 21, 22, 23, 24, 25 Ekim Satürnü simgeleyen Başkan, patron ve otorite sahibi kişilerde abartılı davranışlar Yay, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Oğlak, Balık burcunu simgeleyen konuları olumsuz yönde etkileyebilir.

Balık, Aslan, Başak, Kova burcunu kötü etkileyen transit: 25 Ekim Neptün
25 Ekim Neptünü simgeleyen Büyük kurum ve kuruluşlarda (Kamu yada özel şirketler, hastaneler, hapishaneler, vakıflar, bankalar, devlet kurumları, vs), başka devletlerde, hayırsever kişi ve gruplarda, insanlık adına yapılan özverili ve yaratıcı çalışmalarda karışıklık ve bulanık olaylar Balık, Aslan, Başak, Kova burcunu simgeleyen konuları olumsuz yönde etkileyebilir.
 

Olumlu Transitler

Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay, Kova, Balık burcunu iyi etkileyen transit: 19 Ekim Ay
19 Ekim Ay.ı simgeleyen vatani konularda, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konularda disiplinli çalışmalar Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Akrep, Yay, Kova, Balık burcunu simgeleyen konuları olumlu yönde etkileyebilir.

Koç, Boğa, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık burcunu iyi etkileyen transit: 20, 21, 22, 23, 24, 25 Ekim Plüto
20, 21, 22, 23, 24, 25 Ekim Plütonu simgeleyen gizli saklı işlerde, gizli örgütlerde, bankacılık konularında, ülkenin yer altı ve üstü kaynaklarında (petrol, doğalgaz, madenler, barajlar, fay hatları vs) disiplinli çalışmalar Koç, Boğa, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık burcunu simgeleyen konuları olumlu yönde etkileyebilir.
 

Burçlar ve genel olarak simgeledikleri

Koç burcunu simgeleyen şeyler: Asker, polis ve güvenlik birimleri, yeni başlangıç ve girişimler.
Boğa burcunu simgeleyen şeyler: Para konuları, ülkenin sahip olduğu mal-mülk ve topraklar.
İkizler burcunu simgeleyen şeyler: Her türlü iletişim (konuşma, yazışma, bilgi, belge, internet, ulaşım, eğitim-öğretim), ticari konular, komşu ülkeler.
Yengeç burcunu simgeleyen şeyler: Vatani konular, ülke güvenliği ve üretimle ilgili konular.
Aslan burcunu simgeleyen şeyler: Nüfuzlu kişiler, liderler, gençler, spekülatif konular (Borsa, altın, döviz, vs).
Başak burcunu simgeleyen şeyler: Her türlü hizmet (ulaşım, sağlık, eğitim), işçi ve çalışanlar.
Terazi burcunu simgeleyen şeyler: Sosyal ve siyasi konular, siyasetçiler.
Akrep burcunu simgeleyen şeyler: Gizli saklı işler, gizli örgütler, bankacılık konuları, ülkenin yer altı ve üstü kaynakları (petrol, doğalgaz, madenler, barajlar, fay hatları vs).
Yay burcunu simgeleyen şeyler: Yabancı ülke ve kültürler (kürt, alevi, vs), hukuk ve yasalar, yüksek öğrenimle, din, felsefe ve inançlarla ilgili konular.
Oğlak burcunu simgeleyen şeyler: Başkan, patron ve otorite sahibi kişiler.
Kova burcunu simgeleyen şeyler: Özgürlükçü kişi ve gruplar, plan ve projeler, teknolojik konular.
Balık burcunu simgeleyen şeyler: Büyük kurum ve kuruluşlar (Kamu yada özel şirketler, hastaneler, hapishaneler, vakıflar, bankalar, devlet kurumları, vs), başka devletler, hayırsever kişi ve gruplar, insanlık adına yapılan özverili ve yaratıcı çalışmalar.
  

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 520
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1953
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster