Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

11 Haziran '17

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
3046
 

19 - 25 Haziran 2017 Haftalık burç astroloji: 22, 23 Haziran yoğun ama 24 Haziran Güneş ve Ay Süper!

19 - 25 Haziran 2017 Haftalık burç astroloji: 22, 23 Haziran yoğun ama 24 Haziran Güneş ve Ay Süper!
 

haftalık astroloji


22, 23 Haziran -5 katsayısı ile haftanın yoğun günlerinden olup Tr Mars, Ay, Jüpiter, Satürn ve Plüto -1 katsayısında olacaktır. Bilhassa bugünlerde kavga, tartışma, saldırganlık, duygusal dalgalanmalar, güvenlik problemleri, fanatiklik (terörizm), abartılı davranışlar, yasak ve engeller, aksilikler, olumsuz değişimler (ölüm, yıkım, vs) daha çok olabilir. Mars, Jüpiter, Satürn ve Plüto dörtlüsünden yine en çok Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak burçları olumsuz etkiler almaktadır. Bu transitler hangi evlerinize geliyorsa dikkat etmeniz gerekebilir. Dünya genelinde ise 22, 23 Haziran Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, Irak, Amerika, Kanada, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, Meksika, Azerbaycan, Belçika, Tayvan, İtalya, Rusya / HDP / NATO, MİT (Milli İstihbarat), IMF, FED / ABD Doları / İstanbul Fay Hattı / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Devlet Bahçeli, Meral Akşener, Almanya Başbakanı Angela Merkel, İsrail Başbakanı Netanyahu, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Başbakanı Theresa May, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Kuzey Kore Lideri Kim Jong Tr Mars, Jüpiter, Satürn ve Plüto dörtlüsünden olumsuz etkiler alabilirler. Ama bunların içinde en bariz etkiyi hem Natal Güneşi hem de Natal Marsı Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak olanlar alabilir. Örneğin Suriye, Irak, Venezuella, NATO gibi. (Haziran 2017 burç)

Hafta boyu yüksek katsayıda olan Uranüs transiti Koç, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık burçlarını sembolize eden şeyleri olumlu etkilerken Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını sembolize eden şeyleri son derece olumsuz yönde etkileyebilir. Örneğin Koç burcunu sembolize eden askeri konularda, İkizler burcunu sembolize eden her türlü iletişim konularında (internet, telefon, vs), Başak burcunu sembolize eden her türlü hizmet ve sağlık sektöründe yeni buluşlar ve icatlar olabilir. Ama Boğa burcunu sembolize eden dünya genelinde ülkelerin mal-mülk ve toprak paylaşımlarında, Aslan burcunu sembolize eden dünyada lider konumundaki nüfuzlu kişilerde, Akrep burcunu sembolize eden gizli saklı grup ve örgütlerde, yer altındaki fay hatlarında, Kova burcunu sembolize eden özgürlükçü grup ve kişilerde huzursuzluklar olabilir. Bilhassa Natal Güneş ve Marsı Boğa, Aslan, Akrep, Kova olan ülke, grup ve kişilerde huzursuzluklar artabilir. Örneğin İsrail, Türkmenistan, Japonya, Libya, Hollanda / MHP / FBI (Federal Soruşturma), AB (Avrupa Birliği) / Fetullah Gülen, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi gibi isimlerde hafta boyu huzursuzluklar olabilir. (haftalık burç)

Venüs transiti ise hafta boyu katsayısını yükseltip Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak, Kova, Balık burçlarını son derece olumlu yönde etkileyebilir. Tr (Transit) Venüs hangi evinizdeyse ve Natal Marsınız Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak, Kova, Balık burçlarından ise Venüsden sabır, kararlılık, sakinlik, sevgi, dostluk, uyum, güzellik, sosyallik gibi olumlu etkiler alabilirsiniz. Bu etkileri hayatınızdaki Boğa yada Terazi burcu kişilerden alma olasılığınız daha yüksektir. Aslında hafta boyu olumsuz transitlere rağman Venüs transiti insanları uyum ve barışa teşvik etmeye çalışacaktır. Örneğin Terazi burcu Rusya Başkanı Putin, İsrail Başbakanı Netanyahu, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, İngiltere Başbakanı Theresa May, Natal Marsı Terazi olan Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Boğa burcu Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, AB Başkanı Donald Tusk gibi önemli isimler Venüs transiti katsayılarını yükselteceğinden her zamankinden daha uyumlu olabilirler. (haftalık astroloji)

24 Haziran Güneş ve Ay Transitleri Yengeç burcunda yüksek katsayıda olup bütün burçları ama bilhassa Koç, Başak, Terazi, Balık burçlarını sembolize eden şeyleri olumlu yönde etkileyebilirler. Natal Marsı Koç, Başak, Terazi, Balık burcunda olan kişilerin Güneş ve Ay transitleri hangi evlerinde ise o konularda süper fırsatlarla karşılaşabilirler. Örneğin ülke olarak Natal Marsı Terazi olan Suriye, ülkemiz Türkiye Tr Güneş ve Tr Ay.dan son derece olumlu etkiler alabilirler. Bilhassa Suriye 22 ve 23 Haziranda bazı transitlerden aldığı olumsuz etkilerden sonra 24 Haziran Suriye için olumlu bir gün olabilir. Güneş parlamayı, canlılığı, liderliği, ön plana çıkmayı, Ay ise güvenliği, üretkenliği ve ev, aile ve vatani konuları sembolize etmektedir. Bu anahtar kelimeleri birleştirdiğimizde ortaya ülke güvenliğinde canlılık yada üretimde canlılık gibi bir anlam çıkmaktadır. Kısaca diyebiliriz ki, 24 Haziranda Natal Marsı Terazi olan Suriye'de ülke güvenliği açısından olumlu bir gelişme olabilir. Ayrıca Katar Emiri Tamim bin Hamad es-Sani'nin (03 Haziran 1980) Natal Güneşi İkizler Natal Marsı Başak olduğundan, o da 24 Haziran günü Tr Ay ve Tr Güneşden son derece olumlu etkiler alabilir. (Haziran astroloji)

 

24 Haziran da Tr Güneş ve Ay.dan olumlu etki alabilecek ülke, grup ve kişiler(Natal Marsı Koç, Başak, Terazi, Balık olanlar)

Irak, Filistin, Lübnan, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Makedonya, Suriye, Türkiye, Brezilya, Işid, İran, Yemen, Belçika / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat) / DHKP-C, PYD / ABD Doları / PYD Başkanı Salih Müslim, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, FED Başkanı Janet Yellen, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ

Ancak 24 Haziran gününe bakınca terör örgütü Işid'in ve PYD'nin de Güneş ve Ay Transitinden olumlu etkiler alabileceği görülmektedir. 24 Haziran'da belki bir geçici barış anlaşması yada sözleşmesi beklenebilir. Özetlersek 24 Haziranda olumlu bir gelişme beklenebilir. Bu arada Ay Yengeç burcunu ve Amerika'yı da sembolize etmektedir. Güneş ise Natal Marsı Aslan olan ABD Başkanı Trump ile özdeşleşebilir. Yani 24 Haziranda Tr Güneş ve Ay.dan olumlu etki alan ülke ve gruplara Amerikadan gelebilecek olumlu bir etki söz konusu olabilir. Tabiki kişisel haritalarımızda Tr Ay hayatımızdaki Natal Güneşi ve/veya Marsı Yengeç burcundan kişileri, ev, aile, anne ve kadınları sembolize etmektedir. Tr Güneş ise hayatımızdaki Natal Güneş ve/veya Marsı Aslan burcundan kişileri, nüfuzlu ve önemli kişileri, baba ve erkek figürlerini sembolize etmektedir. (2017 Haziran burç)

Aslında Tr Güneşin katsayısını yükseltip bütün burçları bilhassa Natal Marsı Koç, Başak, Terazi, Balık olanları olumlu etkilemeye başlaması 14 Hazirandan itibaren olacak ama buna Tr Ay.ın da eşlik etmesi ve hissedilir seviyeye ulaşması 24 Haziranı bulabilir. (2017 haftalık burç)

Hafta boyu altını sembolize eden Güneşin katsayısı yüksek olduğundan altın fiyatlarında da bir yükselme olabilir. (Haziran 2017)

Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. Natal gezegenlerinin katsayısını bilmeyenler iletişim için: http://mediacat.wixsite.com/mediacat


Yükselen Koç
(4.ev Mars, 7.ev Jüpiter Dikkat, 1.ev Uranüs, 2.ev Venüs Süper, 24 Haziran 4.ev Güneş, Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/19-25-haziran-2017-haftalk-burc.html


Yükselen Boğa
(3.ev Mars, 6.ev Jüpiter Dikkat, 12.ev Uranüs, 1.ev Venüs Süper, 24 Haziran 3.ev Güneş, Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/19-25-haziran-2017-haftalk-burc_11.html


Yükselen İkizler
(2.ev Mars, 5.ev Jüpiter Dikkat, 11.ev Uranüs, 12.ev Venüs Süper, 24 Haziran 2.ev Güneş, Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/19-25-haziran-2017-haftalk-burc_93.html


Yükselen Yengeç
(1.ev Mars, 4.ev Jüpiter Dikkat, 10.ev Uranüs, 11.ev Venüs Süper, 24 Haziran 1.ev Güneş, Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/19-25-haziran-2017-haftalk-burc_94.html


Yükselen Aslan
(12.ev Mars, 3.ev Jüpiter Dikkat, 9.ev Uranüs, 10.ev Venüs Süper, 24 Haziran 12.ev Güneş, Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/19-25-haziran-2017-haftalk-burc_27.html


Yükselen Başak
(11.ev Mars, 2.ev Jüpiter Dikkat, 8.ev Uranüs, 9.ev Venüs Süper, 24 Haziran 11.ev Güneş, Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/19-25-haziran-2017-haftalk-burc_3.html


Yükselen Terazi
(10.ev Mars, 1.ev Jüpiter Dikkat, 7.ev Uranüs, 8.ev Venüs Süper, 24 Haziran 10.ev Güneş, Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/19-25-haziran-2017-haftalk-burc_47.html


Yükselen Akrep
(9.ev Mars, 12.ev Jüpiter Dikkat, 6.ev Uranüs, 7.ev Venüs Süper, 24 Haziran 9.ev Güneş, Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/19-25-haziran-2017-haftalk-burc_31.html


Yükselen Yay
(8.ev Mars, 11.ev Jüpiter Dikkat, 5.ev Uranüs, 6.ev Venüs Süper, 24 Haziran 8.ev Güneş, Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/19-25-haziran-2017-haftalk-burc_62.html


Yükselen Oğlak
(7.ev Mars, 10.ev Jüpiter Dikkat, 4.ev Uranüs, 5.ev Venüs Süper, 24 Haziran 7.ev Güneş, Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/19-25-haziran-2017-haftalk-burc_89.html


Yükselen Kova
(6.ev Mars, 9.ev Jüpiter Dikkat, 3.ev Uranüs, 4.ev Venüs Süper, 24 Haziran 6.ev Güneş, Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/19-25-haziran-2017-haftalk-burc_57.html


Yükselen Balık
(5.ev Mars, 8.ev Jüpiter Dikkat, 2.ev Uranüs, 3.ev Venüs Süper, 24 Haziran 5.ev Güneş, Ay Süper)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/06/19-25-haziran-2017-haftalk-burc_18.html

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 608
Toplam yorum
: 38
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1735
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster