Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

11 Ağustos '19

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
583
 

19-25 Ağustos 2019 Haftalık Burç

19 - 25 Ağustos 2019 Haftalık Burç Astroloji:
20 Ağustos Haftanın En yoğun Günü ama Güneş Süper!
Plüton Transiti hafta boyu ama bilhassa 20 Ağustosda -2 katsayısında olup Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanları olumsuz yönde etkilerken Natal Marsı Boğa, Başak, Akrep, Balık olanlara ise bir takım fırsatlar verebilir. Plüton düşük katsayıdayken toplu ölümlere, olumsuz değişimlere, yer altındaki fay hatlarında şiddetli depremlere, cinayet ve şiddet olaylarına, saldırılara, doğal afetlere işaret etmektedir. (Ağustos 2019 burç) (haftalık burç)
 
19 Ağustos (-1), 20 Ağustos (-2), 21, 22, 23, 24, 25 Ağustos (-1)
Plütondan ve Satürnden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Irak, Nijerya, Suriye / NATO, MİT (Milli İstihbarat), IMF, FED / ABD Doları, BitCoin / Ali Babacan 
 
19 Ağustos (-1), 20 Ağustos (-2), 21, 22, 23, 24, 25 Ağustos (-1)
Plütondan ve Satürnden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Boğa, Başak, Akrep, Balık olanlar)
Tayvan, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / MHP / AB, TC Merkez Bankası / Euro / DHKP-C, PYD / Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Meral Akşener, İngiltere Eski Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ
 
Plütonu sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Akrep olanlar)
Kuzey Kore, Azerbaycan, Filistin, KKTC, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya / MHP, İYİ Parti / TC Merkez Bankası, BM, AB / Abdullah Gül, Figen Yüksekdağ, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Hillary Clinton, İran Başkanı Hasan Ruhani, IMF Başkanı Christine Lagarde 
 
Satürnü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Oğlak olanlar)
Bangladeş, Venezuella, Tayvan, İtalya, Rusya, Tunus / IMF, FED / Fenerbahçe / Türk Lirası, BitCoin, Euro / Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, IMF Başkanı Christine Lagarde, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Suudi Arabistan Kralı Selman
 
Yukarda Tr Plütondan ve Satürnden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişilerin Tr Plüton yüzünden olumsuz değişimlere maruz kalmaları olasıdır. Örneğin yeni parti kurma arifesinde olan Ali Babacan'ın Natal Güneşi Koç Marsı Terazi olduğundan Tr Plüton ve Satürn hangi evindeyse o konularda olumsuz değişimler, engel ve yasaklar yaşayabilir. Hafta boyu ama özellikle 20 Ağustos civarı Dolar ve/veya Bitcoinde de olumsuz değişimler ve değer kayıpları görülebilinir. (haftalık astroloji) (Ağustos astroloji)
 
Hafta boyu ama özellikle 20 Ağustos civarı Suriyede ve NATO'da olumsuz değişimler olasıdır. Natal Marsı Akrep olan ve Tr Plütondan olumlu etki alan Suriye Başkanı Esad'ın kendi ülkesini olumsuz etkilemesi ve halkına karşı ölümcül olması olasıdır. Suriye'nin Akrep burcu Türkiye'ye de dikkat etmesi gerekebilir. Koç burcu NATO'Nun Akrep burcu Türkiye yüzünden dağılmanın eşiğine gelmesi ve Türkiye'den olumsuz etkiler alması olasıdır. Zaten Suriye ve NATO'nun dağılma süreci Temmuzda başlamıştır.
 
Terazi burcu Suriye'nin Natal Marsı Balık olan İran ve/veya Işid'e de dikkat etmesi gerekebilir. İran'ın Tr Plütonu sembolize eden nükleer silahlardan olumlu etkiler alma olasılığı ve nükleer açıdan İran'In güçlenme süreci devam etmektedir. İran ve/veya Işid her an Terazi burcu Suriye'Ye atom bombası benzeri bir şey atma olasılığı devam etmektedir. Suriye'yi büyük bir değişim beklemektedir. Bu süreç Temmuz 2019'da başlamıştır. (2019 Ağustos burç) (2019 haftalık burç)
 
Yukardaki tabloda Tr Plütondan olumsuz etki alanların olumlu etki alanlara ve Tr Plütonu sembolize edenlere çok dikkat etmeleri gerekebilir. Yukardaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilinir. 
 
20 Ağustos Astro Carto Grafide Tr Plütondan olumsuz etki alan Satürn, Mars, Ay, Venüs çizgilerinin geçtiği bölgeler: Türkiye (Ankara, Karabük, Konya, Karaman, Alanya, Aksaray, Niğde, Mersin, Nevşehir, Yozgat, Çorum, Amasya, Samsun, Bafra, Rize, Bayburt, Bingöl, Diyarbakır, Mardin, Batman, Erzurum, Erzincan, Kars, Ağrı, Van, Hakkari, Şırnak, Siirt, Cizre), Kıbrıs, Akdeniz Açıkları, Suriye, Irak, Suudi Arabistan, Gürcistan, İran, Yemen, İran Körfezi, BAE, Bahreyn, Katar, Umman, Pakistan, Hindistan, Çin, Tayland, Endonezya, Filipinler, Avustralya, Papua Yeni Gine, Kuzey Kore, Güney Kore, Japonya, Amerika, Kanada, Meksika, Venezuella, Brezilya, Arjantin, İspanya, Fransa, İngiltere, Belçika, Hollanda, Cezayir, Libya, Mısır, İtalya, Ukrayna, Polonya, Rusya, Finlandiya, Norveç 
 
20 Ağustos ve civarı yukardaki Astro Carto Grafide adı geçen yerlerde zayıf fay hatlarında şiddetli depremler, doğal afetler, volkanik aktiviteler, şiddet olayları, toplu ölümler, saldırılar, patlamalar, sınırda çatışmalar, iş ve meslek kazaları, iş adamı, patron, ülke başkanlarında ölümler, olumsuz değişimler olabilir. (Ağustos 2019)
 
Hafta boyu ama bilhassa 19, 20 Ağustosda Satürn Transiti -2 katsayısında olup Plüton ile kavuşum halinde olduğundan eskimiş değerlerin değişmesine, eski, yaşlı ve hasta patron, iş adamı ve ülke başkanlarının ölümüne ya da değişmesine işaret etmektedir. Bu durumdan en çok Venezuella, Irak, Suriye gibi ülkeler olumsuz etkiler alabilir. 
 
19, 20 Ağustosda Tr Satürn ve Plüton hangi evimizdeyse o konularda eski alışkanlıkların son bulması, eski arkadaşlıkların bitmesi, eski sorunların sonlanması, kronik hastalıkların son bulması olasılığı mevcuttur. Hafta boyu ama bilhassa hayatınızda eski ve yaşlı kimler varsa bunları koruma altına almanız gerekebilir. Örneğin Tr Plüton ve Satürn 6.evinizdeyse yaşlı bir ev hayvanınız varsa ona her zamankinden daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Ya da kronik bir hastalığınız varsa son bulabilir. Ancak Tr Satürn ve Plüton 7.evinizdeyse evliliğiniz eskimişse bitebilir. Tr Satürn ve Plüton 10.evinizdeyse işinizden emekli olabilir yada vakitsiz bir şekilde ayrılmak zorunda kalabilirsiniz. Tr Satürn beraberinde engel ve yasakları da getirmektedir. 
 
19, 20, 21 Ağustosda İkizler ve Yaylar Venüs ve Marsa Dikkat! 
19, 20, 21 Ağustosda Tr Venüs ve Mars -1 katsayısında olup Natal Güneş ve Marsı Aslan, Koç, Boğa, İkizler**, Başak, Terazi, Akrep, Yay**, Kova, Balık burçlarını olumsuz yönde etkilerken Natal Marsı Yengeç, Oğlak olanları ise son derece olumlu yönde etkileyebilir. 19, 20, 21 Ağustosda bilhassa Natal Güneşi İkizler, Yay olanlar Tr Venüs ve Marsdan çift yönde olumsuz etkiler alabilirler. Örneğin İkizler burcu Mansur Yavaş ile Ekrem İmamoğlu Tr Venüs ve Marsdan 19, 20, 21 Ağustosda çift yönde olumsuz etkiler alabilirler. Bu yüzden Ekrem İmamoğlu 2.eviyle ilgili para konularından kaynaklı bir takım tartışmalara, sosyal ve siyasi konularda talepkar kişilerle karşı karşıya kalabilir. İkizler burcu ABD Başkanı Trump da 19, 20, 21 Ağustosda Tr Mars ve Venüs yüzünden bir takım tartışmalara karışabilir, sosyal ve siyasi konularda talepkar kişilerle karşı karşıya kalabilir. 
 
19, 20, 21 Ağustosda düşük katsayılı Venüs - Mars kavuşumu hangi evimizdeyse o konularda talepkar kişilerin kavgalarına, saldırılarına, mal - mülk ve para konularında kavga ve tartışmalara, sosyal ve siyasi konularda kavgalara, saldırılara işaret etmektedir. 19, 20, 21 Ağustosda Venüs - Mars kavuşumundaki bu olumsuz durumdan en çok İkizler ve Yay burçları olumsuz etkiler alabilir. Yay burcu PKK'nın 19, 20, 21 Ağustosda Natal Marsı Terazi olan Türkiye ve TSK'dan son derece olumsuz etkiler alması olasıdır. Terör örgütü PKK'nın TSK ve Türkiye'den hem diplomatik açıdan hem de askeri açıdan ağır bir darbe alması olasıdır. 
 
19, 20, 21 Ağustos (-1)
Venüsden ve Marsdan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Aslan, Koç, Boğa, İkizler**, Başak, Terazi, Akrep, Yay**, Kova, Balık olanlar)
Işid, İran, İsrail, Ekvador, Ürdün, Kuveyt, Ermenistan, Yemen, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Güney Kore, Ukrayna, Kırgızistan, Katar, Makedonya, Kuzey Kore, Almanya, Fransa, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, İspanya, Meksika, Azerbaycan, Belçika, Filistin, KKTC, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Lübnan, Panama, Arnavutluk, Birleşik Rusya Partisi, BAE, Vatikan, Japonya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Libya, Hollanda / AKP, CHP, HDP, İYİ Parti, MHP / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), FBI (Federal Soruşturma), TC Merkez Bankası, AB, Avrupa Ordusu / DHKP-C, PYD, PKK / Galatasaray, Beşiktaş / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Muharrem İnce, Fetullah Gülen, İlker Başbuğ, Can Dündar, Abdullah Gül, Figen Yüksekdağ, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinan Ogan, Koray Aydın, AB Başkanı Donald Tusk, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Edward Snowden, Donald Trump, İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Eski Başbakanı Theresa May, Hillary Clinton, İran Başkanı Hasan Ruhani, Belçika Başbakanı Charles Michel, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, PYD Başkanı Salih Müslim, Yunanistan Başbakanı Miçotakis, Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş, Ali Babacan
 
19, 20, 21 Ağustos (-1)
Venüsden ve Marsdan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Yengeç, Oğlak olanlar)
İngiltere, Mısır, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya, Filipinler, Bangladeş, Tunus, Venezuella / BM, IMF, FED, CIA (Amerikan Haber Alma) / BitCoin / Fenerbahçe /Kemal Kılıçdaroğlu, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Ümit Özdağ, Ekrem İmamoğlu
 
Venüsü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Boğa, Terazi olanlar)
İngiltere, İsrail, Ekvador, Makedonya, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, Meksika, Azerbaycan, Belçika, Türkiye, Brezilya, Tayvan, İspanya, Güney Kore / HDP, İYİ Parti / Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), TC Merkez Bankası / Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş / Fetullah Gülen, İlker Başbuğ, AB Başkanı Donald Tusk, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, İsrail Başbakanı Netanyahu, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Rusya Başkanı Putin, İngiltere Eski Başbakanı Theresa May, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Muharrem İnce, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Ali Babacan
 
Marsı sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Koç olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, Irak, Filistin, Lübnan / NATO, Avrupa Ordusu, Şangay Beşlisi / DHKP-C / ABD Doları / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Muharrem İnce, Yunanistan Başbakanı Miçotakis, Ali Babacan
 
19, 20, 21 Ağustosda yukardaki tablodan Venüs ve Marsdan olumsuz etki alanların Venüs ve Marsdan olumlu etki alanlara veya Venüs ve Marsı sembolize eden kişilere dikkat etmeleri gerekebilir. Yukardaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilinir. 
 
19, 20, 21 Ağustosda Natal Güneşi Koç Marsı Terazi olan Ali Babacan'ın Venüs ve Marsı sembolize ettiğinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'I olumsuz yönde etkilemesi olasıdır. 19, 20, 21 Ağustosda bir takım sosyal ve siyasi tartışmalar Ali Babacan ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında gelişebilir. 19, 20, 21 Ağustosda Cumhurbaşkanı Erdoğan Natal Marsı Yengeç olan Ekrem İmamoğlu'ndan da sosyal ve siyasi konular bazında olumsuz etkiler alabilir. Ekrem İmamoğlu ile ilgili bir takım sosyal ve siyasi konulardaki tartışmalar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı olumsuz yönde etkileyebilir.
 
19, 20, 21 Ağustos Asto Carto Grafide Tr Venüs ve Marsdan olumsuz etki alan Merkür ve Jüpiter çizgilerinin geçtiği bölgeler: Türkiye (Edirne, Çanakkale, İzmir, Ege Açıkları, Bodrum, Kastamonu, Çankırı, Ankara, Konya, Antalya, Alanya, Akdeniz Açıkları), Türkmenistan, İran, BAE, Dubai, Umman, Afganistan, Pakistan, Umman Körfezi, Hindistan, Sri Lanka, Nepal, Çin, Filipinler, Güney Kore, Japonya, Papua Yeni Gine, Avustralya, Amerika, Kanada, Meksika, Venezuella, Kolombiya, Peru, Brezilya, Mısır, Libya, İspanya, Fransa, İngiltere, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, Ukrayna, Finlandiya, Rusya
 
19, 20, 21 Ağustos yukardaki astro carto grafide adı geçen bölgelerde hava, kara ve deniz yolculuklarında kazalar, yavaşlıklar, aksamalar, olumsuz hava koşulları, elektronik aletlerden kaynaklı kazalar, zayıf fay hatlarında şiddetli depremler, doğal afetler, volkanik aktiviteler, toprak kaymaları, maden göçükleri, mal-mülk ve toprak paylaşımlarından kaynaklı çatışmalar, sınırda çatışmalar, kavga ve şiddet olayları, grevler olabilir.
 
19, 20, 21 Ağustosda bilhassa İkizler ve Yay burcunu sembolize eden şeylerin Tr Venüs ve Marsdan alacağı olumsuz etkiler yüzünden her türlü iletişimde yavaşlıklar (ulaşım, eğitim, sağlık, internet, vs) ve iletişim kazaları, arızaları oluşabilir. 
 
22, 23, 24, 25 Ağustosda Venüs ve Marsın katsayısı artıyor ama Natal Güneşi Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarını olumsuz etkilemeye devam ediyor. Natal Marsı Başak, Koç, İkizler**, Yengeç, Terazi, Yay**, Oğlak, Balık olanlar ise Tr Venüs ve Marsdan son derece olumlu etkiler alabilirler. Bilhassa Natal Marsı İkizler, Yay olanlar 22, 23, 24, 25 Ağustosda Tr Venüs ve Marsdan son derece olumlu etkiler alabilirler. Örneğin Natal Marsı Yay olan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rusya Başkanı Putin Tr Venüs ve Mardan son derece olumlu etkiler alabilirler. 
 
22 Ağustos (+2), 23, 24 Ağustos (+3), 25 Ağustos (+2)
Venüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Boğa, Aslan, Akrep, Kova olanlar)
İsrail, Ekvador, Türkmenistan, Japonya, Libya, Hollanda / MHP / FBI (Federal Soruşturma), AB / Fetullah Gülen, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Hillary Clinton
 
22 Ağustos (+2), 23, 24 Ağustos (+3), 25 Ağustos (+2)
Venüsden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Başak, Koç, İkizler**, Yengeç, Terazi, Yay**, Oğlak, Balık olanlar)
Irak, Filistin, Lübnan, Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, İngiltere, Mısır, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya, Filipinler,Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Makedonya, Suriye, Türkiye, Brezilya, Güney Kore, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika, Bangladeş, Tunus, Venezuella, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / NATO, Avrupa Ordusu, Şangay Beşlisi, BM, IMF, FED, CIA (Amerikan Haber Alma), TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat) / ABD Doları, Türk Lirası, BitCoin, Euro / İYİ Parti, AKP, HDP / Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe / PKK, DHKP-C, PYD / PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Muharrem İnce, Yunanistan Başbakanı Miçotakis, Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Ümit Özdağ, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Kemal Kılıçdaroğlu, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Meral Akşener, İngiltere Eski Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Ali Babacan, Mansur Yavaş, Ekrem İmamoğlu
 
Yukardaki tabloda Boğa burcu İsrail'in yüksek katsayılı Venüs - Mars kavuşumundan bilhassa 24 Ağustosda son derece olumsuz etkiler alması beklenebilir. 22 Ağustosdan itibaren yüksek katsayılı Venüs - Mars kavuşumu bir takım olumlu sosyal girişimleri sembolize etmektedir. Bilhassa 24 Ağustosda bir takım olumlu sosyal ve siyasi girişimler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı olumlu ama İsrail'i yada Boğa burcu Fetullah Gülen'i olumsuz yönde etkileyebilir. Yukardaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilinir. 
 
20 Ağustosdan itibaren Natal Marsı Boğa, İkizler, Akrep, Yaylar
Tr Güneşden son derece olumlu etkiler alabilir!
20 Ağustosdan itibaren Tr Güneşin katsayısı yükseleceğinden bütün burçlar ama bilhassa Natal Marsı Boğa, İkizler, Akrep, Yay olanlar Tr Güneşden son derece olumlu etkiler alıp bir başarıya imza atabilirler. 20 Ağustosdan itibaren Tr Güneş hangi evinize denk geliyorsa o konularda bir canlılık, parlama ve başarı söz konusu olabilir.
 
20 Ağustosdan itibaren Natal Marsı Yay olan Cumhurbaşkanı Erdoğan Tr Güneşden 5. ve 6.evleri kapsamında olumlu etkiler alacağından Natal Marsı Aslan olan ABD Başkanı Trump'dan, Natal Marsı Yay olan Rusya Başkanı Putin'den son derece olumlu etkiler alabilir ve bir başarıya imza atabilir. 
 
Kişisel olarak 20 Ağustosdan itibaren Tr Güneş hangi evinize denk geliyorsa o konularda son derece başarılı olabilirsiniz. Tr Güneş 20 Ağustosdan itibaren yüksek katsayıda olacağından Altın fiyatlarında da bir artış söz konusu olabilir. 
 
20, 21, 22 Ağustos (+2), 23, 24 Ağustos (+3), 25 Ağustos (+2)
Güneşden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Bütün burçlar Bilhassa Boğa, İkizler, Akrep, Yay olanlar)
Tayvan, Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika / MHP, AKP, HDP / PKK / AB, TC Merkez Bankası / Galatasaray / Türk Lirası / Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Mansur Yavaş
 
Güneşi sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Aslan olanlar)
İsrail, Ürdün, Kuveyt, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Çin, Suudi Arabistan, İspanya, Güney Kore / AKP, CHP / FBI (Federal Soruşturma) / Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr
 
20 Ağustodan itibaren yukardaki tabloda Tr Güneşden olumlu etki alanların Tr Güneşi sembolize eden ülke, grup ve kişilerden son derece olumlu etkiler alması beklenebilir. Örneğin Mansur Yavaş, Ahmet Davutoğlu, Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye Başkanı Esad gibi isimler Tr Güneşden son derece olumlu etkiler alabilirler.
 
23 Ağustos Tr Ay +5 katsayısı ile bütün burçları ama bilhassa Natal Marsı Aslan, Başak, Kova, Balık burçlarını son derece olumlu yönde etkileyebilir. Tr Ay yüksek katsayıda verim ve güvenliği sembolize etmektedir. Tr Ay.dan olumlu etki alanların verim ve güvenliği artabilir. Örneğin Natal Marsı Balık olan İran'ın verim ve güvenliği 23 Ağustosda artabilir. 
 
23 Ağustos (+5)
Ay.dan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Bütün burçlar Bilhassa Aslan, Başak, Kova, Balık olanlar)
İsrail, Ürdün, Kuveyt, Çin, Suudi Arabistan, İspanya, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Libya, Hollanda, Katar, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / FBI (Federal Soruşturma) / CHP / DHKP-C, PYD / Euro / Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Meral Akşener, İngiltere Eski Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ
 
Ay.ı sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Yengeç olanlar)
Filipinler, İngiltere, Mısır, Irak, Amerika, Kanada, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya / MİT (Milli İstihbarat), CIA (Amerikan Haber Alma), BM, IMF, FED / ABD Doları / Meral Akşener, Ümit Özdağ, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange 
 
23 Ağustosda yukardaki tabloda Tr Ay.dan olumlu etki alanlar Tr Ay.ı sembolize eden ülke, grup ve kişilerden son derece olumlu etkiler alabilirler. Yukardaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilinir.
 
23 Ağustosda Tr Ay Boğa burcunda ve hangi evinizdeyse o konularda verim ve güvenliğiniz artabilir. Örneğin Tr Ay 10.evinizdeyse iş, meslek ve kariyer konusunda veriminiz artabilir. 
 
20 ve 23 Ağustosda Güneş ve Ay transitlerinin yüksek katsayıda olmasından ötürü her türlü iletişimde (internet, cep telefonu, vs), elektronik aletlerde, uzay çalışmalarında son derece olumlu gelişmeler ve keşifler olabilir. 
 
25 Ağustosda Merkür transiti +2 katsayısında olup bütün burçları ama bilhassa Natal Marsı Boğa, İkizler, Akrep, Yay burçlarını son derece olumlu yönde etkileyebilir. Örneğin Natal Marsı Yay olan Cumhurbaşkanı Erdoğan 25 Ağustosda hem Tr Güneşden hem de Tr Merkürden alacağı olumlu etkilerle belki başarılı bir anlaşma ve sözleşmeye imza atabilir. Natal Marsı Tr Merkürden olumlu etki alanların anlaşma ve sözleşme yapacaklarsa 25 Ağustosa denk getirmeleri tavsiye edilir. 
 
25 Ağustos (+2)
Merkürden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Bütün burçlar Bilhassa Boğa, İkizler, Akrep, Yay olanlar)
Tayvan, Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika / MHP, AKP, HDP / PKK / AB, TC Merkez Bankası / Galatasaray / Türk Lirası / Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan
 
Merkürü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı İkizler, Başak olanlar)
Mısır, Ürdün, Kuveyt, Ermenistan, Yemen, Amerika, Kanada, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Ukrayna, Kırgızistan, Makedonya, Kuzey Kore, Almanya, Fransa, KKTC, Panama, İtalya, Vatikan, Katar / CHP / CIA (Amerikan Haber Alma) / PYD / Can Dündar, Devlet Bahçeli, Ahmet Davutoğlu, Sinan Ogan, AB Başkanı Donald Tusk, Edward Snowden, Donald Trump, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Belçika Başbakanı Charles Michel, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, İngiltere Başbakanı Boris Johnson
 
25 Ağustosda yukardaki tabloda Tr Merkürden olumlu etki alanlar Tr Merkürü sembolize eden ülke, grup ve kişilerden son derece olumlu etkiler alabilirler. Örneğin 25 Ağustosda Cumhurbaşkanı Erdoğan kendi gibi Natal Marsı Yay olan Rusya Başkanı Putin'den, İkizler burcu ABD Başkanı Trump'dan son derece olumlu etkiler alabilir. Yukardaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilinir. 
 
Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. 
 
Yükselen Koç: (20 Ağustos 10.ev Plüto ve Satürn Dikkat, 5.ev Güneş Süper, 23 Ağustos 2.ev Ay Süper, 25 Ağustos 5.ev Merkür Süper)
Yükselen Boğa: (20 Ağustos 9.ev Plüto ve Satürn Dikkat, 4.ev Güneş Süper, 23 Ağustos 1.ev Ay Süper, 25 Ağustos 4.ev Merkür Süper)
Yükselen İkizler: (20 Ağustos 8.ev Plüto ve Satürn Dikkat, 3.ev Güneş Süper, 23 Ağustos 12.ev Ay Süper, 25 Ağustos 3.ev Merkür Süper)
Yükselen Yengeç: (20 Ağustos 7.ev Plüto ve Satürn Dikkat, 2.ev Güneş Süper, 23 Ağustos 11.ev Ay Süper, 25 Ağustos 2.ev Merkür Süper)
Yükselen Aslan: (20 Ağustos 6.ev Plüto ve Satürn Dikkat, 1.ev Güneş Süper, 23 Ağustos 10.ev Ay Süper, 25 Ağustos 1.ev Merkür Süper)
Yükselen Başak: (20 Ağustos 5.ev Plüto ve Satürn Dikkat, 12.ev Güneş Süper, 23 Ağustos 9.ev Ay Süper, 25 Ağustos 12.ev Merkür Süper)
Yükselen Terazi: (20 Ağustos 4.ev Plüto ve Satürn Dikkat, 11.ev Güneş Süper, 23 Ağustos 8.ev Ay Süper, 25 Ağustos 11.ev Merkür Süper)
Yükselen Akrep: (20 Ağustos 3.ev Plüto ve Satürn Dikkat, 10.ev Güneş Süper, 23 Ağustos 7.ev Ay Süper, 25 Ağustos 10.ev Merkür Süper)
Yükselen Yay: (20 Ağustos 2.ev Plüto ve Satürn Dikkat, 9.ev Güneş Süper, 23 Ağustos 6.ev Ay Süper, 25 Ağustos 9.ev Merkür Süper)
Yükselen Oğlak: (20 Ağustos 1.ev Plüto ve Satürn Dikkat, 8.ev Güneş Süper, 23 Ağustos 5.ev Ay Süper, 25 Ağustos 8.ev Merkür Süper)
Yükselen Kova: (20 Ağustos 12.ev Plüto ve Satürn Dikkat, 7.ev Güneş Süper, 23 Ağustos 4.ev Ay Süper, 25 Ağustos 7.ev Merkür Süper)
Yükselen Balık: (20 Ağustos 11.ev Plüto ve Satürn Dikkat, 6.ev Güneş Süper, 23 Ağustos 3.ev Ay Süper, 25 Ağustos 6.ev Merkür Süper)
 
ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 516
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1958
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster