Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Şubat '12

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
371
 

20 - 26 Şubat Astroloji: Balık Burçları, Büyük kurum ve kuruluşlar dikkat !

20 - 26 Şubat Astroloji: Balık Burçları, Büyük kurum ve kuruluşlar dikkat !
 

Astroloji


Venüs  ve Marsın yanısıra bu hafta yani 20-26 Şubat günlerinde Merkür de Balık burcunda kötü konumda olacak. Bu yüzden Balık burcunu sembolize eden Büyük kurum ve kuruluşlar işçi ve çalışanlarının hilekarlık ve kurnazlıklarıyla karşı karşıya kalabilirler. Büyük kurum ve kuruluşlarla ilgili medyada bazı kötü haberler çıkabilir. Bunun yanı sıra bazı hayırsever kurumlar ya da kişiler de dikkafalı işçi ve çalışanlarının hilekarlık ve kurnazlıklarıyla karşı karşıya kalabilirler. Kişisel anlamda Balık burçları İkizler ve Başak burçlarıyla iletişim kurarken bu kişilerin kurnazlıklarına karşı dikkatli olsunlar; Balıkların haklarında yalan yanlış haberler ya da dedikodular çıkabilir. Balık burçları iş arkadaşlarıyla ya da çalışanlarıyla iletişim kurarken sorunlar yaşayabilirler.

Marsın bu hafta da Başak burcundaki kötü konumu devam ediyor. Başta işçi ve çalışanlar, hizmet ve sağlık sektörüyle uğraşanlar, analist ve eleştirmenlik yapanlar Marsın baskıcı etkisini hissedecekler. Bu kişiler polis ve güvenlik birimleriyle tartışmaya girmekten kaçınsınlar. Aynı şekilde Başak burçları da Koç burçlarıyla tartışmaya girmekten kaçınsınlar. Başak burçlarının da başı polis ve güvenlik birimleriyle derde girebilir.

Venüs de bir süredir Koç burcunda kötü konumdaydı; bu hafta da Pazartesi hariç her gün kötü konumda olacak. Yine polis ve güvenlik birimleri, adalet ve diplomasiyle uğraşanlarla karşı karşıya ve birbirlerine zıt düşmeye devam ediyorlar. Kişisel anlamda ise Koç burçlarının birebir ilişkilerde yaşadıkları sorunlar devam ediyor. Birebir ilişkilerin içine evlilik, ortaklık, adli davalar da girmekte.

Gökyüzünde ilginç bir üçlem oluşuyor. Şöyleki Venüs Koç burcunda kötü, Koçun yöneticisi Mars Başak Burcunda kötü, Başak Burcunun yöneticisi Merkür de Balık Burcunda kötü konumda. Yani Adalet ve diplomasiyle uğraşanlar polis ve güvenlik birimlerini kötü etkiliyor. Polis ve güvenlik birimleri de işçi ve çalışanları kötü etkiliyor. İşçi ve çalışanlar da Büyük kurum ve kuruluşları kötü etkiliyor.

Ay ise Perşembe günü Balık burcunda Cumartesi ve Pazar günüleri de Koç burcunda kötü konumda olduğundan önce Büyük kurum ve kuruluşlar daha sonra da polis ve güvenlik birimleri aşırı vatansever insanlar yüzünden korku ve endişe yaşayabilirler. Kişisel anlamda Perşembe günü Balık ve Cumartesi, Pazar günleri de Koç burçları duygusal anlamda sıkıntı yaşayabilirler. Korkuları depreşebilir.

Satürn de Pazar günü Terazi burcunda kötü konumda olduğundan emir veren, otorite sahibi insanlar adalet ve diplomasiyle uğraşanları kötü yönde etkileyebilir. Bir takım yasaklar ya da sansürler adalet ve diplomasiyle uğraşanlara gelebilir. Kişisel anlamda Oğlak burçlarının Terazilerle olan ast - üst ilişkileri bozulabilir. Çalışan Teraziler varsa üstlerine karşı gelmekten çekinsinler.

Bu haftalık da Astrolojik tahminlerimiz bu kadar !

Hoşçakalın...

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 509
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1974
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster