Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

31 Aralık '07

 
Kategori
Gündelik Yaşam
Okunma Sayısı
313
 

2008' e merhaba

MERHABA 2008................

Emınımkı herkes benimle aynı kanıda.. Yıllar ne çabuk geçıyor değilmi.. Sanki dün gibi 2006 yı yolcu ettığimiz gece.. Ve de bu gece 31 aralık gecesi şimdide 2007 yi yolcu edecegiz.. Yaşlanmış bir yıl olarak güle güle diyecegiz.. 2008 den ise umutlarımızın gerçekleşmesini isteyeceğiz.. Barış isteyeceğiz, sağlık ısteyecegiz. Her yeni yıla aynı umutlarla giriyoruz.. Acılarımız gerıde kalsın istiyoruz.. Hastalıklar, üzüntüler, ayrılıklar olmasın istiyoruz..

Bilemıyoruzkı gelecek yıl bize neler getirecek.... Ne ayrılıklar olacak, ne üzuntuler yaşanacak.. Yine de umutlarımız var, beklentilerimiz var.. Dünyada barış istiyoruz.. Çocuklar ölmesin istiyoruz.. Sakat kalmasınlar istiyoruz.. Sevgılı dunyamız yaşlanıyor. Depremler oluyor.. Yerüstü nasıl kıpır kıpırsa yer altıda öyle..
Bu gece bir sevinçle yenı yılı karşılayacağız.. Bazen dıyorum kı biz yıllar gectıkçe yaşlanıyoruz.. Ama bunu sevinçle karşılıyoruz.. Aslında yaşlandıgımızı o an düşünmuyoruz degıl mı.. Yenı bır yılı mutlulukla merhaba diyoruz..
Sevgılı okurlar ben HERKESE MUTLU BİR YIL DİLİYORUM... SAĞLIK GERÇEKTEN ÖNCE SAGLIK DILIYORUM.. BARIŞ IÇİNDE BİR DÜNYA İSTIYORUM.. SEVDIKLERIMIZLE BİRLIKTE NİCE MUTLU YILLARA....

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 11
Toplam yorum
: 10
Toplam mesaj
: 19
Ort. okunma sayısı
: 406
Kayıt tarihi
: 03.02.07
 
 

Hacettepe sosyal hizmetler ve sosyal çalışma bölümü mezunuyum. 22 yıldır shçekte sosyal hizmet uzman..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster