Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

31 Aralık '11

 
Kategori
Güncel
Okunma Sayısı
86
 

2012

2012
 

Çocuklarımın resim sergisinden...


Bu yıl çok bereketliydi. Öyle bereketliydi ki herşey gani gani. Savaşlar, depremler, seller, tsunami, nükleer güç alanı'nda patlamalar, hava kirliği, kazalar, hastalıklar, ölümler, boşanmalar, işsizlik, aile içi şiddetler, imtihanlar... Barışlar, başarılar, anlaşmalar, düğünler, yardımlar, iyileşmeler,umutlar, yağmurda dans, sevgiler, saygılar, onarımlar, temiz yaşam, çocuklar, aşklar... Herşey gani gani. Öyle bereketliydi ki herşey. 2012 farkındalık yılı olacak. Herkes herşeyi biliyor. Tercih yapmak bizlerin meselesi. Doğru neye göre, yanlış neye göre... Maskeler düştü. İsteyen görmez, duymaz, bilmez. İsteyen söyler. Kiminin dünyasında büyüklük okuduğu kitaptır, düşüncesidir. Kiminin eşine duyduğu aşktır, işidir, aşıdır, çocuğudur. Kiminin ise dünya görüşüdür. Ya da hepsi veya hiçbiri. Her yıl çok bereketli.

Benim içinde mesaj dolu bir yıldı. Sadece yaşlanmayı değil yaşamayı öğrendim. Anı yaşamayı öğrendim. Aşkı öğrendim. Mutluluğu seçenlerdenim. Hep isteklerim olacak daha iyisi daha güzeli için. Ancak dahası olamadığında elimdekilerde iyi ve güzel olacak. 

Son olan herşey yeni bir başlangıçtır. Hep mutlu ol, hep umutlu, geçmişe bakma geçmişi de unutma. Herşey herzaman hep güzel olsun. Güzel kalsın. Nice mutlu 2012 'lere sevgiler... dENiz... 31 Aralık 2011

 

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 93
Toplam yorum
: 25
Toplam mesaj
: 12
Ort. okunma sayısı
: 552
Kayıt tarihi
: 01.07.06
 
 

Sanatla ilgileniyorum. Işık olan yerde zaten beyaz vardır. Karanlıkta kalanlar siyahtır. Renkler ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster