Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

04 Haziran '14

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
5474
 

2014 Haziran ayı burç yorumları ve İkizlerde gezegen cümbüşü

2014 Haziran ayı burç yorumları ve İkizlerde gezegen cümbüşü
 

Geldik yılın ortasına, fakat 2014'ün belki de en sıkıntılı geçecek aylarından bir tanesi. Haziran da Merkür gerilerken hepimizi ayrı bir alanda etkiliyor. 2 ayrı burçta gerileyecek olan Merkür her burcu iki ayrı konuda uyaracak. 21 Mayıs itibarı ile İkizler burcuna geçen Güneşin hareketine 7 Haziranda Merkürün Yengeçte geri hareketi katılıyor. Venüs ise 30 Mayıs ile beraber Koç burcundan kendi evine Boğaya geçiyor. Biraz lüks, konfor, güzellik takıntısı ve güzel sanatlar düşkünlüğümüz başlayacak demektir. 24 Haziranda Venüs İkizler burcuna geçip, ileri hareketine devam edecek. 13 Haziranda Yay burcunda bir Dolunay görünüyor. Bu Dolunay önemli etkiler getirecek, kötü etkilerini azaltmak için iç huzurunuza yönelmenizi tavsiye ederim. Kötü alışkanlıklar ve kurtulmak istediğiniz her şeyden bu Dolunay etkisi ile kurtulmanız kolay olacaktır. Mesela kilo, sigara ve alkol bağımlılıklarınızı arkanızda bırakabilirsiniz. 27 Haziranda yeni ay Yengeç burcunda olacak, 22 Haziran da Güneş Yengeç burcuna geçerek Haziran ayının son gezegen hareketlerini tamamlamak üzere olacak. Unutmayın ki Satrün geri hareketine devam ediyor ve hepimize verilecek çeşitli derslerle karşımıza çıkıyor. Önemli olan bu gezegen hareketlerinin işaret ettiği etkilerden dersimizi iyi çalışarak çıkmamızdır. Yolunuz aydınlık olsun! Güneş, ay ve yükselen burçlarınızı okumayı ihmal etmeyin, Güneş doğduğunuz burçtadır, Ay burcunuz için de Astrolojik sitelerden yardım alabilirsiniz.

Koç Burcu : Bu ay Güneş, Merkür ve Venüs İkizler burcuna girecek bu da ortada çok laf dolaşmasını da tetikleyecek. konuşarak anlaşmanın fırsatları önünüze geliyor.Yılın ikinci Merkür gerilemesinde iş ve arkadaş çevrenizde olaylara dikkat. Merkür önce Yengeç sonra da İkizlerde geri hareket edecek. Gölgesi ile birlikte 2 Haziranda Yengeç burcunda geri giden Merkür'ün bu seferki uyarısı kariyer ile ilgili çözümlemeleri yapma olmalı, çünkü yanıltıcı etkisi var. 4 ve 27 şaşırtıcı haberler var. 3 ve 10 Haziran'da yalan haberler alabilirsiniz. 4. evinizde geri gidecek olan merkür; bilgisayarınızın, telefon fihristinizin bilgilerini  yedekleyin diyor. 29 Haziran'a kadar da her konuda dikkat kesilin! 21 Haziran günü Güneş Yengeç'e geçecek ve sizde kendinizi mutlaka dışarı çıkın. geleceğe yönelik planlar yapın ve adımlar atın. 9 Haziran2da Neptün, Balık burcunda geri hareketine başlıyor ve 16 Kasım'a kadar bu hareket devam edecek. Aile, yakın çevre ve arkadaşlar ile ilgili red edemeyeceğiniz konular önünüze gelecek.Her kafadan bir ses çıkabilir! 13 Haziran Dolunay Yay burcunda olacak. Bu Dolunayın etkisinin kuvvetine inanın. Venüs 23 Haziranda İkizler burcuna geçecek. Ani tesadüfler ve konular önünüze gelecek. 27 Haziran Yeni ayı ile Haziran'ın huzursuz geçtiğinin farkına varacaksınız.

Boğa Burcu : Boğalar için Haziran ayı 2014 ün en güzel aylarından biri olabilir, çünkü para ana tema! Parasal konularda rahatlama ve akış görünüyor, ama elinize geleni iyi değerlendirin ve ileriyi düşünüm. Kredi alma ve ödeme, borç ödeme, gelir artışları sizi bekliyor. Bu etkiler Haziranın ikinci haftasından sonra ortaya çıkacak.  3. evinizde geri hareket ecen Merkür, iletişim araçlarına dikkat çekiyor. Yanlış mesajlara, yerine ulaşamayan e-postalara dikkat! 6 Haziran itibarı ile ani seyahatler olabilir. Tozlu raflarda bulunan davalar ortaya geliyor ve çözüm bulunuyor. Bu Merkür gerilemesi sizi biraz kaprisli yapabilir. Mide ve diş problemleriniz çıkabilir ve ertelemeyin. Merkür hepimizi alış-veriş manyağı yapabilir, sonra da pişman olabiliriz, aman dikkat! 13 Haziran'da Dolunay beklemelere işaret ediyor. Harcamalarınıza, kredi kartlarınıza dikkat etmelisiniz. Gelen paraların da gideceği yerler bellidir.  17 Haziran'da aşka çok ihtiyacınız olduğunu hissedeceksiniz, çünkü sorumluluk artması artık sizi yıldırdığı bir zaman dilimine denk düşecek. Bu olumsuz etkiyi 18 Haziran Venüs- Jüpiter kavuşumu şansa dönüştürüyor.   Gene de harcama yaparken dikkat edin çünkü gereksiz harcamalar da kapıda.

İkizler Burcu: Gerçekleri konuşan bir burç olarak kendinizi hırpalamayın! Üzerinize çevrilen gözler sizi izliyor, tavrınızı ve duruşunuzu bozmayın. Burcunuzda adeta bir yıldızlar geçidi var. Güneş yılınızın başlaması ile Venüs, Merkür ziyaretleri yanı sıra Mars da sizinle birlikte. Arzularınızı gerçekleştirmek için sabırsızlıklar gösterebilirsiniz. Projelerin gerçekleşmesi an meselesi hem de en cazip haliyle. Merkür gerilemesi size maddi konularda dikkatli ola uyarısını yapıyor. 7 Haziran ile birlikte Merkür gerilemesi iş imkanlarını ayaklar altına seriyor. Ani istifalar, ani iş teklifleri, şaşırtan kişilerle iş birlikleri size doğru geliyor. Tam bunaldım derken sizi bile şaşırtacak iş mevzuları gündeme yerleşecek. 13 Haziran Dolunay'ını çok yorgun ve düşük enerji ile karşılayabilirsiniz, ama pes etmek yok! İlişkilerinizde tamam mı, devam mı deme zamanı. Yuva, aile kavramlarının üzerinde oluşan bir Dolunay bu! Sürpriz gelişmeler yanı sıra ilişkilere dikkat! Haziranın son iki haftasında maddi durumunuzun iniş-çıkışlarını göz önünde bulundurarak hesaplı davranın. 18 Haziran Venüs- Jüpiter kavuşumuna kadar kabuğunuza çekilin ve dinlenin. Olumlu bu kavuşum kafanızı toparlamanıza yardım edecek. 23 Haziran'da Venüs'ün burcunuza geçmesi görüntünüzün çok dikkat çekmesine ve istediğiniz estetiklerin olumlu yansımalarını size getirecek. Saç boyamaktan başlayıp daha büyük değişimlerin size olumlu döndüğü bir zaman dilimi. 27 Haziran Yeniayı finansal alanda keyifli haberleri size getirmeye hazır. Yeni sorumluluklar ile yükünüz ağırlaşırken, maddi kazançlarınız da artacak. Fakat kefil olmayın, fuzuli kredi almayın, sağlığa para ayırın çünkü ihtiyacınız olabilir. 

Yengeç Burcu: Zincirleri kırma duygusu ile başlayan bir Hazirana "Merhaba" diyeceksiniz. Sıkıntılardan uzaklaşmak için uyumayı tavsiye ederim!  Küçük gibi görünen konulara burnunuzu sokup karıştırma istediğiniz tavan yapacak. Hiç beklemediğiniz itiraflar bu Merkür gerilemesi ile size yapılacak. Bir çok kişi ile ilgili şaşırtıcı haberler size gelecek. Hayatınızın karmaşa dolu olduğunu düşünürken, asıl kargaşayı kendinize sizin çektiğinizi fark edeceksiniz. Bu sıkıntıların yanı sıra kalitesi, elit insanlarla da tanışma fırsatlarınız olacak. Geri dönüp hayatınıza baktığınızda bir devrin kapanışına şahit olacaksınız. 1 Haziran itibarı ile İkizlerde oluşacak yıldız sağnağı sizi molaya davet ediyor. 4 Haziran tarihinde arkadaş ve iş çevrenizi genişletme fırsatı bulacaksınız ve yalancı dostluklara da dikkat etmelisiniz. 13 Haziran Dolunayı bütün ay sizin işinize odaklanmanıza sebep olacak. 18 Haziran kırgınlıkları tamir etmek için iyi bir tarih isterseniz not alın! 23 Haziran tarihine de dikkat edin, çünkü ilişkiler evinizde entrika ve gizli ilşkiler size doğru siz de ona doğru hareket halindesiniz. Sorunları çözemediğiniz zaman akışa bırakmakta yarar var unutmayın! 27 Haziran ile birlikte gerek görünüşünüz, gerek ise düşünceleriniz dikkat çekecek. Hayatınızı etkileyecek adımlar silsilesi sizi bekliyor! Altıncı hissinize güvenme zamanı!

Aslan Burcu: Bu Merkür gerilemesinin sloganı anlık buluşmalar hayatın tadıdır olsun! Başkalarının gösterdiği yola bakarken kendi kanatlarınızı kullanmayı ihmal etmeyin. Aşk varsa keyifler yerinde yoksa da gelecek ve sizi keyiflendirecek. Şanslı bir ay olarak değerlendirmek gerekir. Popüler ve beğenilen kişi olarak çok öne çıkacaksınız. Merkür gerilemesi size ailevi konularda haklı- haksız çatışmalarını getirebilir. Nisan ayında çözdüm dediğiniz konular tekrar karşınıza çıkarsa şaşırmayın. Sevdiğiniz insanların sıkıntıları sizin de problemi oluyor. Hiç ummadığınız insanların sağlık problemleri ile kapınızı çalmaları ile de karşılaşabilecek bir ay. Merkür kronik bazı rahatsızlıkları da geri getirebilir. Merkürün bu gerilemesinde çocukluktan günümüze bir çok şey bize geri dönebilir unutmamak lazım! Bir öğüt olarak kabul ederseniz bu gerileme sürecinde ağzınızı sıkı tutun ve düşüncelerinizi bile paylaşmayın derim. 13 Haziran Dolunayı aşk ve çocuklar evinizi ışıtacak. Siz gene de her konuda dikkatli olun! 23 Hazirandan itibaren dostluk ve arkadaşlıklar ön plana çıkacaklar. Dost ve arkadaş çevrenizden destek göreceksiniz, yeni kişiler hayatınıza girecek. Çöpçatanlık duygularınız ön plana çıkacak ama dikkat! 27 Haziran Yeniayı gizli kapaklı bir şey bırakmamak üzere sizi ziyarete başlayacak. Arkanızdan çevrilen dolaplar ve dedikodular artık gözler önüne serilecek. Canınız sıkılsa da farkındalığınızın artması için size yardımcı olacak etkilerdir.  

Başak Burcu: Bu gerileme yeni iş arkadaşları getirecek gibi görünüyor. Gerilemelerin etkisi ile yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için daha da dikkatli davranmanızı öneririm. Maaş borduronuzu, alış-veriş fişinizi, kredi kartınızı kontrol edin! Yönlenmek istediğiniz tarafa doğru hareketinizin kolay olacağı bir ay. Yeni iş kollarına doğru yönlenirken, yeni tanışılan insanlarla ilişkileriniz de gelişecek. Parasal konularda sorumluluklarla birlikte hayatınız gelişip, güzelleşecek. 2 katı çalışma isteğiniz sizi şahlandırırken yine de sözleşmelere dikkat etmelisiniz. 13 Haziran Dolunayına dikkat edin ve sözlerinizi 2 kere düşünüp söyleyin. Dolunay sizze yeni ev, yeni ev arkadaşı, ailenin eski konularını geri getirecek. Yengeç Yeniayı hızınıza hız katacak ama kartlarınızı açık oynamayın.Finansal kazanımlar, projelerin yolunda gittiği bir döneme giriyorsunuz. 23 Haziranda Venüs İkizler burcuna geçince bol seyahat, iş ve kariyer başarılarını size getirecek. İşinizde parlak fikirlerinizle adınızdan söz ettirip, patronların gözbebeği olacaksınız.  Yaşamınızda en çok seyahat ettiğiniz döneme giriyorsunuz. Eğitim hayatınız hız kazanacak. Haziran sizin için en güzel aylardan birini işaret ediyor. İkizler burcundaki gezegen şenliğini iyi değerlendirin ve istediğiniz şeylere kolayca ama dikkatli yolculuk başlasın.

Terazi Burcu: Merkür gerilemesi ilişki ve kariyer evinizde gerçekleşecek. Haziran ayı sizin için çok hızlı geçecek. Çabuk pes etmeyen yapınıza rağmen hafif Leyla pozisyonuna gireceksiniz. Stesten uzaklaşmak için kendinize yöntemler bulun ve sakin kalmaya çalışın.  İş değiştirme isteğiniz varsa 28 Haziran sonrasına bırakmaya çalışın. Beklediğiniz iş, para, ödül gecikmeye uğrayabilir sıkılmadan sabırla bekleyin, ama unutmayın ki her yönden para size akacak. Sakın paranızı çarçur etmeyin, biriktirin garanti altında kalmalısınız.  9 Haziranda Neptünün geri hareketi istediğiniz her şeyi önünüze serecek. Gene de "Acaba"ların etrafınızda dönmesine sebep olacaktır. Evli yada bekar aşk sizi rüzgarına kaptıracak. 13 Haziran Dolunayı Mars-Uranüs transiti anlık şoklara girmenize sebep olacak. Konuşmalar dünyanızı yıkabilir ama kısa süren bu etkiyi atlatmak için esnek davranın. Kendinizi sıkılmış, sıkışmış hissedebilirsiniz. Neyse ki 14 Haziran Mars- Plüton sert açısı çabuk toparlanmaya yardım edecek. Konuşurken sözlere dikkat! Telefon trafiğiniz artacaktır. 21 Haziran Yengeçe gelen Güneş harcama yapma isteğinizi kamçılayacak, 24 Haziran Venüs- İkizler kavuşumu libidonuzu arttıracak. Kendinizi tutkulu hissetmeye başlayacaksınız. Seyahat imkanları doğacak, ama güzel destekler alacağınız bir dönem. Neyse ki 27 Haziran Yengeç Yeniayı kafanızı toparlamanıza yardım edecek.  Adımlara dikkat çünkü hala bütün gözler sizin üzerinizde olacak, bu sizi biraz strese girebilirsiniz. 

Akrep Burcu : Merkür gerilemesi iletişimde hassas ve sizin kendinizi savunmanızın da güçlü olmasını sağlayan bir gerileme olacak. Maddi imkanları arttırmak için ve ekip kurmak için çabalarınız olacaktır. Yenilikçi ve atılım içindeki ruh yapınız 2015 yılının ortasına kadar çok çabalamanız gerektiğini söylüyor. Tanıtım ve  pazarlamada sorunlarınız çıkabilir dikkatli olun! Zaman zaman bu durum sizi sıksa da çalışmaya devam etmelisiniz ve işinizde ön planda durmaya özen göstermelisiniz. 13 Haziran Dolunayı eksiklerinizi not etmeye özen gösterin ve çalışmanızı da bu yönde geliştirin. Aksi halde yanılan siz olursunuz ve hayal kırıklıkları, başarısızlık sizi bunaltır. Kolay ikna olmayan yapınız karşınızdakileri çok yoruyor. Bilmediğiniz konularda susup dinlemeyi kendinize düstur edinin yoksa kaybeden siz olursunuz. Fiziksel görünümünüz için çaba sarf edeceksiniz. 23 Haziran Venüs- İkizler burcu birliği maddi rahatlama getirecek ama geleni elinizde tutmalısınız. Miras ile ilgili konularda da olumlu bir durum söz konusu olacaktır. 27 Haziran Yengeç Yeniayı size sınırlanmalar olarak yansıyacak ve sabırlı olmayı öğrenmelisiniz.  

Yay Burcu: 7 Haziranda Yengeçte gerilemeye başlayacak Merkür hukuksal işlere işaret ediyor. Takıldığınız bir noktada veya geciken, ertelenen durumlarda aileniz size destek verecek, onlara sığınma hakkınızı kullanın. Para ve miras konularında karışıklıklar söz konusu olabilir çok dikkatli hareketler yapmalısınız. İşler hız kazanacak ve siz kazandığınız popüler etkiyi iyi kullanmalısınız.  13 Haziran Dolunayı size kendinizi yalnız his ettirecek ve siz de aileniz ile bu yalnızlığı yok edeceksiniz. Ama bu Dolunay sizin burcunuz da olduğu için görsel olarak büyük bir çekicilik size ödül olarak geliyor.  Bu arada derdini alan da size koşacak, yardım istekleri sizi bunaltacak. Aslında huzursuz bir ay geçirmeye hazır olmanız sizin sıkıntıları dert etmemenize yardımcı olacak. Kıvrak zekanız ve insan tahliliniz sizi zor durumlardan kurtarabilir. Geriye dönüp baktığınızda aslında daha huzurlu ve güven içinde olduğunuzu göreceksiniz.23 Haziran Venüs İkizlerde bu da sizin aşk ilişkilerinizin ön plana çıkmasını sağlayacaktr.  27 Haziran gökyüzü şenliği sizden tarafa olacak. Gerek tavırlarınız gerekse sözleriniz zarif halinizi daha da vurgulayacaktır. Başkalarının parasından yararlanmanız kolaylaşacak, Miras, nafaka gibi konularda şanslı olacaksınız. Gelen hara size açıkçası ilaç gibi gelecektir ama harcarken de dikkat edin! Bütün gelir-giderleri gözden geçirin kredi kartlarınıza sahip çıkın, boşa para harcamayın, aman dikkat! 

Oğlak Burcu : Merkür gerilemesi öncesi 4 Haziran Venüs- Neptün açısının olumlu durumu size planlayıp da hayata geçiremediğiniz her şeyi ayağınızın dibinde bulacaksınız sakın kaçırmayın! 7 Haziranda gerileyecek Merkür iş hayatınızı işaret ediyor bunun için dikkatli adımlar atmalısınız. Ayrıca evcil hayvanlarınıza dikkat edin derim. İşiniz ve parasal kaygıları işaret eden Merkür gerilemesi şüpheli durumları çözecek net bilgileri size sunacak. Haksız yere düşman sandıklarınızın aslında düşman olmadığını anlayacaksınız. Haziran ayı hızlı ve aynı zamanda karışık-belirsiz kelimelerini hayatınızdan çıkarmak için geliyor. Bir anda bazı sevdiğiniz şeylerin hayatınızdan çıkartma kararı alabilir ve hayatınızı istediğiniz düzene sahip kılabilirsiniz. Çatışmaların yakın çevre ve ailede olduğunu unutmamalıyız. Yanlış anlaşılmamak için dikkatli sözler saf etmelidir. 13 Haziran Dolunayı ile fikir değişiklikleri sizleri kucaklıyor. Bu yüzden bu dönemde söz vermeyin çünkü fikriniz değişebilir. Hayatınızda zaman zaman iniş- çıkışlar olacak zaten buna alışıksınız. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz, ama sabırlı olmalısınız. Yakın çevreniz ve komşularınızla polemiğe girmekten kaçınmanız yararınıza olacaktır.Altıncı hissinize güvenin! 23 Haziran sonrası Venüs İkizler flörtü angarya işleri kolayca yapmanıza sebep olacaktır. Spor ve diyet için uygun bir dönem ve sonuçlarından memnun kalacaksınız.   27 Haziran Yengeç Yeniayı sürprizlerle dolu olacak sabırlı olun! Aşkı arayanlara kocaman paketlerle gelecek ve mutluluğu bulacaksınız. Yalnız çılgın kararlar almayın, aman ha!

Kova Burcu:  Hatıraların yükü göstermek istemesiniz de sırtınıza binmiş durumda ve bunlardan arınmaya özen gösterin. Ağır bir yaz gribi de kapıda aman dikkat! Evinizi istediğiniz konfora ulaştırmak için çabalayacaksınız ve zafer sizin! 7 Haziran ayında başlayacak olan Merkür Gerilemesi kapattım zannettiğiniz defterleri bir bir önünüze getirecek. Eski sevgililerden biraz çekecek gibi görünseniz de kurtulmayı başara bilirsiniz. Yine de eski iş başvurularınızı gözden geçirin, özgeçmişinizi düzenlemeye özen gösterin.  13 Haziran Yay Dolunayı gerginlik getirse de uzaklardan çok güzel haberler alacaksınız, bu da sizi mutlu edip, hayata motive edecektir. 17 Haziranda gökyüzü size oyun oynayabilir, eski hatalar aklınıza gelebilir, üzerine sünger çekme gücünü bulacaksınız, korkmayın! Merkür gerilemesi aslında size lutuf olarak geri gelecek, güvensizlik duyduğunuz konularda sorunun neden kaynaklandığını bulmak için nimettir. İş değiştirmek istiyorsanız Yeniayı bekleyin derim. Yengeç Yeniayı isteklerinizi size geri getirecek ve inanılmaz çözümler bulacaksınız, mutluluğa doğru adım atacaksınız. Ama eski arkadaşlarınız yerine yenilere şans tanıyın! Kötü alışkanlıklarınızı da bu yeniay sayesinde terk edebilirsiniz. Aşk sezonu açıldı dikkat edin gerek hayatınızda biri varsa romantizm açısından ya da yeni aşk için büyük şanslar gelecek. Bir arkadaşınız çöpçatanlık yapmak isterse izin verin sonu mutluluk getirebilir. Ekstra para kazanma fırsatları da sizinle birlikte olacak, iyi değerlendirin derim. 

Balık Burcu: Merkür gerilemesi anlaşmazlıkları düzenlemeye geliyor! Çevrenizde olacak gerginliklere hazırlıklı olun ama kırılan kalpleri tedavi edecek bir Haziran ayı sizlerle birlikte olacak. Kafanızı karıştıran olaylarla karşı karşıya kalacaksınız. Çalıştıkça kendinizi iyi hissedecek ve madden üst seviyeye doğru hareket etmenizi kolaylaştıracaksınız. Aşkta mutluluğu bulamayanlar biraz daha sabırlı olmalı. Aşk gelirse de platonik olarak sizi bulacak siz de karşınızdakini araştıracak fırsatı bulacaksınız. Eski sevgiliniz sizi sık sık arayabilir, siz de içinizde olanları çekinmeden O'na söyleyebilirsiniz. Riskli işlerden ve yatırımlardan uzak durun. Çevrenizde kıskanç bakışlar sizi gözlüyor aman dikkat!13 Haziran Dolunayı iş ve terfi bekleyenler için oldukça büyük şanslar getirecek, ama bütçe yapılandırmasına dikkat edin derim. 23 Hazirandan itibaren ev değişikliği, dekorasyon, misafirler gündeme gelecek. Aile içinde barış ve huzur var, keyfini çıkarın. Bir konuda karar almak istiyorsanız 27 Haziran tarihini not alın derim. Çevre değişimi, sosyallikte artış, uzun zamandır görüşmediklerinizle kavuşmak için uygun zamandır. 

 Hayatın size beklediklerinizi getirmesi dileği ile...

www.televizyongazetesi.com

eceer6@gmail.com

https://twitter.com/eceer6
https://www.facebook.com/pages/Ece-Er-%C4%B0le-Ba%C5%9Fb

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 781
Toplam yorum
: 112
Toplam mesaj
: 4
Ort. okunma sayısı
: 3844
Kayıt tarihi
: 23.09.12
 
 

16- 06- İstanbul'da doğdum. Tatbiki Güzel Sanatlar Tekstil Ana sanat dalı Moda tasarımı bölümünde..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster