Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

09 Şubat '18

 
Kategori
Blog
Okunma Sayısı
554
 

2018'in Popüler Blog Konuları Neler?

2018'in Popüler Blog Konuları Neler?
 

popüler blog konuları


Günümüzde her şey internet üzerinden gelişmektedir. Ve internet üzerinden kitlelere hitap etmek için bloglar oluşturulmuştur. Bu bloglar oluşturulduktan sonra ziyaretçisi ve takipçisine bakılır ki devamlılığı olan bir konu ise sürekli aktif olan blog olarak kalacaktır. Blog oluştururken ise en önemli şeylerden biri blog konusunun konusu ve hitap ettiği alandır. Bu yüzden konu seçerken popüler ve ilgi alanı fazla ziyaretçisi fazla olacak konular seçilmelidir. Bunun için birkaç popüler konuyu ele alacak olursak;

Seyahat ve Rehberlik, Turizm
Özellikle sürekli bir yerleri geziyorsanız bu başlık ile ilgili bir blog oluşturmanız ziyaretçilerinizin de fazla olması demektir. Çünkü her geçen gün gezmek için ve farklı kültürler tanımak ya da bir yere gidecek olan birinin nelerle karşılaşacağını merak etmesinden kaynaklanan bir ilgi vardır bu yüzden tecrübe sahibiyseniz bu konuda, tecrübelerinizi dinleyecek bir sürü insan ile blogunuzda bulaşacaksınızdır.

Sağlık Sektörü
Özellikle günümüzde sağlık konusunda bir hayli tedirginlikler ve yapılması gerekenler, merak edilmekte öğrenilmek istenmektedir. Sağlı konusunda, hangi bitkinin ne için yararlı ne için kullanılacağını ya da bir insanın kilo almak ya da zayıflamak için neler yapması gerektiğini biliyor ve bu iş yapıyorsanız böyle bir blog başlığı da oldukça rağbet görecektir.

Teknolojik Ürünler
Bu başlığımızda da teknolojik ürünlerin kullanımını, incelenmesini, eksiklerini, alacak olanlar için alternatifleri, kısaca teknolojik ürünlerin her türlü inceliklerini paylaşacağınız bir blog oluşturmanızda popüler bir başlık olacak ziyaretçileriniz oldukça fazla olacaktır.

Film media
Bu başlıkta da anlaşılacağı gibi film takibi eleştirileri, önerileri, fragmanları ve ya gelecek film ile ilgili tahminler gibi çeşitli film hakkında doğacak diyalogların oluşacağı bir başlık ile popüler bir konuyu yakalamış olacaksınız.

Hukuk
Çoğu insan hukuki bir sürece girdiğinde, ya da bir olay karşısında haklarını bilmek istediğinde mutlaka blogunuzu ziyaret edecektir. Bir olay karşısında insanların haklarını tanıması, nasıl davranması gerektiğini bilmesi çok önemi ve kendi haklarını bilmesi de en büyük haklarından birisidir. Bu yüzden yine bir popüler konuyu yakaladınız diyebiliriz.

 


Kaynak: https://www.blogacmak.com/populer-blog-konulari/

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 6
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 188
Kayıt tarihi
: 04.02.18
 
 

10 yıldan beridir bilişim sektöründe çalışıyorum. Blog ve web site yönetimi üzerine uzmanlaştım. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster