Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

31 Aralık '17

 
Kategori
Deneme
Okunma Sayısı
82
 

2018 Merhaba

2018 Merhaba
 

Sürprizli, neşe dolu bir yıl dilerim.


Yep Yeni Bir Yıl 

  Merhaba sevgili okurlar bugün 2017 için son gün,son çırpınış,her şeye son bir bakış. Neler neler yaşandı,neler neler eklenip silindi kimbilir... Bazen ağlattı bazen güldürdü bazense kimilerimizi imtihana soktu;oldu ve bitti her şey bugün itibariyle son bulacak.

  Dilekler dilemek,umudup edip yeni güne uyanmak için çok sebebimiz var. Sen, sen ol her ne olursa olsun bırak geçmişi,geçmiş adı üstünde eskidi ve bitti; şimdi yarın var senin için, benim için doğacak olan gün ışığı var, tutun ona belki yarın büyük bir sürprizle uyanıcaksın sabaha, geceden kalma yorgulukla yarın gülümseyerek uyanacaksın işte umutla. Yüreğin de ki kadar umut dolu gündüzlerin, kalbinde taşıyabilecek kadar sevgin olsun heh bir de sevenin, sevenlerin olsun. Çocuklar kadar mutlu ol; mutlu ol ki yarın aydın olsun. Birileri yıldızları getirsin hayatına, birileri güneşle doğsun yarın ki sabaha.Büyük gün, yeni yılın ilk ve anlamlı günü. Nasıl başlarsan öyle gider derler ya büyüklerimiz işte tam da öyle nasıl geçmesini istiyorsan yılı'nın, ona yakışır,yaraşır şekilde uyan yarına; senin için aydın senin için mutlu bir yıl, sağlıkla, huzurla, aşkla; yenilen yenilen, yeniden ekle, sil hayatından; büyü sen sen ol ki yarınını kur. Yaparsın bilirim,yazarım bilirsin şimdi de 2017 için son satırlarımı ekliyorum zamana,size  varmak için biriktiriyorum bir bir yarına.

   Haydi gidiyorum öyleyse yarına, sen de geliyor musun benimle yarınlara?

Her ne olduysa oldu, bitti ve geçti sevgili okurlar, inandıklarınızla uyanın, hayallerinize koşun, yarın aydın olsun; hayatın her bir yerinde mutluluk dolsun. Kalbinizden geçen her dilek yarınla beraber yeni yılla kavuşsun. 

Kucak dolusu sevgiler, kucak dolusu mutluluklar diliyorum.

Yolunuz aydın,Yolumuz aydın olsun.  :) 

Büşra T.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 11
Toplam yorum
: 2
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 80
Kayıt tarihi
: 14.10.17
 
 

Zaman zaman şiirlerden bahsedicez zaman zaman denemeler yazıcam ordan burdan; yolculuğumuz uzun. ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster