Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

22 Mart '16

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
356
 

23 Mart Terazi burcunda ay tutulması

23 Mart Terazi burcunda ay tutulması
 

Ay Tutulması

23  Mart  2016 saat 14:02 Terazi  burcunun 3 derecesinde bir ay tutulması gerçekleşecek. 2013 Mart ayında başlayan Terazi – Koç aksında yaşanan sonuncu tutulma olacak. Bu tutulmadan en çok etkilenen burçlar Koç Yengeç Terazi ve Oğlak oldu. Ay  tutulması  anında  Aslan  burcu  yükseliyor ve yöneticisi  Güneş  Koç burcunda Merkür ile kavuşumda. Ayrıca Jüpiter Satürn karesi  ve  Ay  Mars karesi  bu tutulmayı etkileyen açılar. Terazi  burcunun konuları ön plana çıkıyor. İlişkiler, evlilik, denge, estetik, sanatsal konular ve adalet gibi. Olumsuz açıların etkisinde olan bu tutulmada ilişkilerimiz ve kararlarımızda sakin olmalı verilen ani kararlar hayal kırıklığına sebep verebilir. Ayrıca iş ilişkilerimizde veya projelerimizde girişimcilik veriyor. Yeni başlangıçlar olabilir ve duygu düşüncelerimizi cesurca ifade edebiliriz .

Koç ve Yükselen Koç Burçları

Ay tutulması ilişkiler ortaklık ve evlilik evinizde duygusal anlamda şu ana kadar yaşadığınız her konuyu masaya yatırmanıza, sorunlarınızı çözmenize etki edecek bir tutulmadır. İleriye dönük olumlu veya olumsuz bir kararda olabilir. İş ve ortaklık ilişkilerinizde dikkatli olmalı sorun var ise sonlanabilir.İş hayatınızda kendinizi geliştirmek adına bazı eğitim kararları verebilirsiniz ve bunun için mücadele etmelisiniz. Bu tutulmada vereceğiniz tüm kararlarda kendi fikirleriniz ön planda olacak.  

Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

İş hayatınızda memnun olmadığınız konular su yüzüne çıkabilir. Artık bu konuları görmezden gelemezsiniz bu nedenle bu tutulmada bu konularla ilgili çözüm değişim süreciniz başladı. Maddi anlamda destek bulmanızda sıkıntı olabilir bu süreçte. Ayrıca vereceğimiz her kararda acele etmeden olmalı. Tutulmanın etkilediği diğer konu ise sağlığınız ile ilgili olacak. Bedensel ve ruhsal sağlığımıza dikkat emeliyiz.

İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Aşk hayatınız gündemde olacak ilişkiniz varsa bir adım ileriye gitme kararı verebilirsiniz. İlişkisi olmayan İkizler burcunun hayatına ise yeni bir aşk olabilir. Aşk konusunda ne istediğinizi değerlendireceğiniz bir süreç olacak bu. İlişkinizi resmileştirmenin sorumluluğu karşınıza çıkacak ve kararınızı ona göre vereceksiniz. Çocuğu olmayan İkizler burcu ise çocuk sahibi olma konularında gelişmeler yaşanabilir. Çocuk sahibi olanlar ise onlarla daha çok ilgilenmek ve zaman geçirmek isteyebilirler.

Yengeç  ve Yükselen  Yengeç  Burçları

Ailemiz, evimiz ile ilgili konularda değişim isteyebiliriz. Yeni ev almak taşınmak yada dekorasyon konuları gibi. Ayrıca ebeveyn konularını etkileyen bu tutulmada onların sağlığı önemli. Gerekli kontroller yapılmalı.Bu tutulmada iş değişikliği,yeni iş veya kariyerde ilerleme olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan Burçları

Eğitim hayatları ve yolculuk konuları hayatınızda gündem maddesi olabilir. Yurt dışı seyahat kararı alabilirsiniz. Almak istediğiniz eğitimlerle ilgili kararlı olmalısınız. Evli çocuksuz Aslan burçları bu süreçte çocuk sahibi olmaya karar verebilirler. İletişim konusunda daha dikkatli olmalılar. Yanlış anlaşılmalar olabilir.

Başak ve Yükselen Başak Burçları

Maddi konularda kararlar vereceğiniz çözümler üreteceğiniz bir tutulma yaşayacaksınız. Ailenize karşı sorumluluğunuzun arttığı bu dönemde doğru kararlar vermelisiniz. Kredi yada borçlanma için uygun bir dönem değil. Hesabınızı iyi yapmanız gereken bir dönemdesiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi Burçları

İlişkiniz ve kendiniz ile ilgili konularda yaşayacağımız bazı gelişmelerin söz konusu olduğu bu tutulmada iletişim çok önemli olacak. Kendinizi, isteklerinizi  ve aradığınız ilişkiyi ifade ederken iletişim tarzınızın anlaşılır olmamız çok önemli olacak. Terazi burçları artık ilişkilerden ne istediklerini öğrenmiş olmalı.

Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

İş ortamınızla ilgili sizi üzen konularda çözüm bulacağınız bu tutulmada ayrıca maddi anlamda harcamalarınıza da dikkat etmelisiniz. Stres konularına dikkat etmeli ve sağlığınıza özen göstermelisiniz .Karamsar depresif duygu durumu yaşayabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay Burçları

Sosyal  çevrenizde ve arkadaş çevrenizde ilişkileriniz güçlenecek. Bazı projeleriniz ya da hayalini kurduğunuz konular da cesur adımlarla planlı bir şekilde ilerlemelisiniz. Aşk konularında bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Oğlak  ve Yükselen Oğlak Burçları

İş ve kariyer hayatımızda bazı gelişmeler yaşayabiliriz. Evinize ve ailenize de ayrıca zaman ayırmanız gereken bazı gelişmeler yaşayabiliriz. Önemli olan arada bu dengeyi sağlamanızdır. Sorumluluklarınızdan korkmamalı endişeye kapılmamalısınız. Bu dönemde tek İhtiyacınız planlı olmaktır.

Kova  ve Yükselen Kova  Burçları

Yurt dışı eğitim, iş ve seyahat gibi konularla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca yapmak istediğiniz projeler konusunda cesur olmalısınız. Yolculuklar, iş ve projelerde alacağımız kararlarda dikkatli olmalısınız ve planlı olmalısınız.

Balık ve Yükselen Balık Burçları

Mali konularda konularında dikkatli olunmalı. Borçlanma yada kredi  için olumlu bir dönem değil. Ortaklık ve iş ilişkilerinde bitişler yaşanabilir. Ayrıca sorumluluğu alınmayan ilişki ve evlilikler de  bitişler yaşanabilir. Maddi ve manevi değerlerimizin sorgulandığı bir süreç olacaktır.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 118
Toplam yorum
: 0
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 201
Kayıt tarihi
: 26.01.16
 
 

Astrolojiye aşık biri olarak Miliyet Blogda bulunmaktan ve sizlerle yazılarımı paylaşmaktan mutlu..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster