Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Ekim '16

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
3690
 

24 - 30 Ekim 2016 Haftalık burç astroloji: 29 Ekim ayın en yoğun günü Ay, Mars ve Uranüse dikkat!

24 - 30 Ekim 2016 Haftalık burç astroloji: 29 Ekim ayın en yoğun günü Ay, Mars ve Uranüse dikkat!
 

haftalık astroloji


29 Ekim ülkem Türkiye'nin hem Cumhuriyet Bayramı hem de -9 katsayısı ile ayın en yoğun günüdür. 29 Ekimde Ay, Mars, Uranüs üçlüsü -2 katsayısında olup Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak burçlarını sembolize eden şeyler olumsuz etkiler alabilir. Örneğin 29 Ekim günü Türkiye'nin Natal Marsı (askeri gücü) Terazi burcunda olduğundan Ay (Amerika, Irak, BM, IMF, FED), Mars (Işid, İran, Irak, NATO, DHKP-C, PYD Başkanı Salih Müslim) ve Uranüs (Birleşik Rusya Partisi, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi) transitlerini sembolize eden şeylerden olumsuz etkiler alabilir. Bütün bir hafta boyunca ama bilhassa 29 Ekimde Türkiye.nin Natal Marsı (askeri gücü) büyük bir ihtimalle Güneşi Yengeç Marsı Koç olan ve hem Ay hem de Marsı sembolize eden Irak.dan olumsuz etki alabilir. (Ekim 2016 burç) (haftalık astroloji)

28 Ekime kadar Mars düşük katsayıda olup sadece Oğlak, Koç, Boğa, Yengeç, Başak, Terazi, Akrep, Balık burçlarını sembolize eden şeyleri olumsuz etkilese de 29 Ekimden itibaren artık bütün burçları bilhassa Koç, Boğa, Terazi, Akrep burçlarını sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyecektir. Ülkemiz Türkiyenin Güneşi Akrep Marsı Terazi olduğundan Mars transitinden çift olumsuz etki almaktadır. Yani bütün bir hafta ama bilhassa 29 Ekimden itibaren Türkiye.nin Marsı sembolize eden Işid, İran, Irak gibi ülke ve gruplara, saldırgan asker ve gruplara son derece dikkat etmesi gerekebilir. Kişisel olarak da herkesin bilhassa Güneş ve Marsı Koç, Boğa, Terazi, Akrep burcundan olan kişilerin Marsı sembolize eden saldırgan ve kavgacı kişilere son derece dikkat etmesi gerekebilir. Natal Güneşi ve/veya Marsı Koç burcundan katsayısı düşük kişilerin ise her zamankinden daha sinirli olacakları için karşısındaki kişileri kırabilirler. Örneğin Güneşi Koç burcundan olan Selahattin Demirtaş'ın her zamankinden daha sinirli olması söz konusudur. Natal Marsı Koç burcunda olan PYD Başkanı Salih Müslim de saldırgan bir tutum sergileyebilir.

Bu arada Natal Güneş ve Marsı Terazi olan Suriye de Marsdan (Işid, İran, Irak, vs) son derece zarar görebilir. (haftalık burç)

Bu haftaya damgasını Mars vurabilir bilhassa Mars yönetimindeki Koç burçları ve/veya Natal Marsları Koç burcunda olan kişiler hafta boyunca katsayısı düşük kişiler sizi sinirlendirmeye çalışsa da şeytana uymayın derim. (Ekim astroloji)

Mars transiti 29 Ekim - 19 Kasım arası herkesi ama bilhassa Koç, Boğa, Terazi, Akrep burçlarını sembolize eden şeyleri çift etkiyle olumsuz olarak etkileyecektir. Marsın katsayısı 06 Kasım günü -3 seviyesine inip dip yaptıktan sonra tekrar -1 seviyelerine çıkacaktır. 30 Kasımdan itibaren ise Mars tekrar yüksek katsayılara ulaşacaktır. Bu yüzden 30 Kasıma kadar dünyada bilhassa Koç, Boğa, Terazi, Akrep burçları ve sembolize ettikleri Marsın olumsuz etkisine hedef olabilir. Bu arada 08 Kasımda yapılacak Amerikan seçimlerinde Güneşi Akrep olan ve zaten katsayısı Natal (Doğumsal) bazda düşük olan Hillary Clinton için 30 Kasıma kadar Marsdan olumsuz etkiler gelebilir. Mars Hillary'nin hangi evinde bilmiyorum ama 06 Kasımda yani seçimlerden 2 gün önce Hillary de son derece olumsuz etkiler alacaktır. (2016 Ekim burç)

29 Ekim günü Uranüsü sembolize eden ve Güneşi Kova olan MHP parti bazında İkizler, Aslan, Yay, Kova burçlarını sembolize eden şeyleri olumlu etkilese de Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak burçlarını sembolize eden şeyleri olumsuz etkileyecektir. Örneğin MHP Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ve AKP'yi Uranüs bazında olumlu etkileyebilir (Çünkü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ve AKP'nin Natal Marsı Yay). Uranüs geleceğe dair plan ve projeleri sembolize eder. Ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Natal (Doğumsal) Uranüsü Yengeç olduğundan ve Ay Transiti 29 Ekim günü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 7.evinde ve -2 katsayısında olacağından Ay.ı sembolize eden aşırı vatan sever kişiler, vatani konular, ülke güvenliği yada kendi güvenliği ile ilgili konular veya Yengeç burcundan Amerika, Irak gibi ülkeler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Natal Uranüsünü yani geleceğe dair plan ve projelerinin katsayısını -4.e düşürebilir. Natal Uranüs ayrıca tansiyon ve kan dolaşımı ile ilgili sağlık problemlerine de işaret eder. (2016 haftalık burç)

29 Ekim günü Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 10.ev ile 11.ev kesişimindeki Mars transitine de dikkat etmesi gerekebilir. Aslında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Natal Güneşi Balık ve Natal Marsı Yay olduğundan yani Neptün ve Jüpiter transitlerinin yönetiminde olduğundan bu transitlerden son derece olumlu etkiler almaktadır. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Natal Güneş ve Marsının katsayısı artacağından hayat enerjisi artabilir ancak Mars transiti hafta boyunca ve bilhassa 29 Ekim günü herkesi etkilediği gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı da olumsuz yönde etkileyebilir. Mars transiti Cumhurbaşkanının 10.evinde olduğundan kariyer ve sosyal statü kaynaklı saldırılara maruz kalabilir. Mars transiti 11.evine de yakın olduğundan geleceğe dair plan ve projelerinde de bazı güçlükler olabilir. Bilindiği üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan Başkanlık sistemine geçilmesi için çaba sarf etmektedir. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Başkanlıkla ilgili plan ve projesine MHP'den destek gelse de 10.evindeki Mars transiti ile bazı saldırılara maruz kalabilir. Ayrıca Natal Uranüsü Yengeç olup Ay transiti 29 Ekim günü 7.evinde olacağından Cumhurbaşkanı Erdoğanın geleceğe dair plan ve projeleri 7.evini sembolize eden sosyal ve siyasi konular yüzünden değişim gösterebilir. (Ekim 2016)


*** Özet Transitler ***

Türkiye'nin bütün bir hafta boyunca Işid, İran, Irak gibi ülkelere, NATO gibi gruplara, Selahattin Demirtaş, PYD Başkanı Salih Müslim gibi kişilere dikkat etmesi gerekebilir. Bütün bir hafta Suriye'nin de Işid, İran ve Irak saldırılarına dikkat etmesi gerekebilir. Bütün bir hafta Irak Başbakanı Haydar el-Abadi'nin de Işid saldırılarına ve kendi ülkesi Irak'a yada İran'a dikkat etmesi gerekebilir. Bilhassa Irak Başbakanı Haydar el-Abadi'nin bütün bir hafta kendini saldırılara karşı koruması gerekebilir. 24, 25, 26, 27, 28 Ekim Devlet Bahçeli, Meral Akşener, Sinan Ogan, Ümit Özdağ gibi isimler de kavga, tartışma ve saldırılara karşı kendilerini korumaları gerekebilir. 24, 25, 26, 27, 28 Ekim Işid hem saldırabilir hem de İran, Irak veya NATO saldırılarına maruz kalabilir. (Bakınız Mars Transiti)

28 Ekim Irak, Suriye gibi ülkeler Ay Terazi burcunda olduğundan sosyal ve siyasi konular, diplomatik ilişkiler bazında Amerika, Almanya, Fransa, Rusya gibi ülkelerden olumsuz etki alabilirler. 28 Ekim Amerika, Almanya, Fransa ve Suudi Arabistan gibi ülkeler Irak ve Suriye yüzünden içsel çatışma yada ikilem yaşayabilirler. 29 Ekim Irak, Suriye, Rusya, Suudi Arabistan gibi ülkeler Ay Terazi burcunda olduğundan sosyal ve siyasi konular yüzünden Amerika, İngiltere, Mısır, Irak gibi ülkelerden olumsuz etki alabilirler. 29 Ekim Julian Assange Amerikadan ve/veya Almanya Başbakanı Angela Merkel'den sosyal ve siyasi konular bazında olumsuz etki alabilir. 29 Ekim Donald Trump Amerikadan ve/veya Julian Assange'dan sosyal ve siyasi konular bazında olumsuz etkiler alabilir.
(Bakınız Ay Transiti)

29 Ekim Uranüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişilerin Uranüsden olumlu etki alan yada Uranüsü sembolize eden ülke, grup, kişi ve konulara karşı son derece dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin 24, 25, 26, 27 Ekim Türkiye, Suriye, Işid, İran gibi ülkeler Kürdistan Bölgesel Yönetimine Uranüs Koç burcunda olduğundan askeri konular bazında dikkat etmeleri gerekebilir. 24, 25, 26, 27 Ekim Türkiye'nin Yunanistana da askeri konular bazında dikkat etmesi gerekebilir. 24, 25, 26, 27 Ekim Devlet Bahçeli, Meral Akşener, Sinan Ogan, Ümit Özdağ gibi kişilerin Uranüs Koç burcunda olduğundan yeni başlangıçlar bazında kendi partileri olan MHP'ye dikkat etmeleri gerekebilir. Yani MHP içindeki bir takım yeni başlangıçlar yada atılacak yeni adımlar Devlet Bahçeli, Meral Akşener, Sinan Ogan gibi isimleri huzursuz edebilir. 28, 29, 30 Ekim Irak, Suriye, NATO askeri konular bazında Birleşik Rusya Partisine, Kürdistan Bölgesel Yönetimine, Kuzey Kore Lideri Kim Jong'a dikkat etmesi gerekebilir. Bilhasssa 29 Ekim Irak, Suriye, NATO askeri konular bazında Amerika, Almanya, Fransa, Suudi Arabistan, Rusya gibi ülkelere Rusya Başkanı Putine, İsrail Başbakanı Netanyahuya dikkat etmeleri gerekebilir. 29 Ekim HDP yeni başlangıçlar bazında MHP yüzünden içsel çatışma/ikilem yaşayabilir. 29 Ekim Donald Trump, Hillary Clinton, Cumhurbaşkanı Erdoğan gibi isimler yeni başlangıçlar bazında olumlu etkiler alabilirler. (Bakınız Uranüs Transiti)

24, 25, 27, 29 Ekim Suriye, Türkiye, Irak gibi ülkeler Jüpiter Terazi burcunda olduğundan sosyal ve siyasi konular bazında Rusyadan, Cumhurbaşkanı Erdoğandan, Almanya Başbakanı Angela Merkelden, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande'dan, Rusya Başkanı Putinden, İran Başkanı Hasan Ruhaniden son derece olumlu etkiler alabilirler. 29 Ekimde Irak ve Suriye sosyal ve siyasi konular bazında Amerikadan olumsuz etki alırken Rusyadan olumlu etki alabilir. (Bakınız Jüpiter Transiti)

25, 26, 27, 28, 29, 30 Ekim Işid Neptün Balık burcunda olduğundan başka ülke devletlerinden, şirketlerden, vakıflardan olumlu etki almaya devam edebilir. Aynı şekilde Suriye Başkanı Esad devlet bazında Cumhurbaşkanı Erdoğandan olumlu etki alabilir. (Bakınız Neptün Transiti)

25, 27, 28, 29 Ekim Irak, Suriye gibi ülkelerin Plüton Oğlak burcunda olduğundan Başkan ve otorite konumundaki kişiler bazında Türkiyeye dikkat etmesi gerekebilir. Ayrıca Irak Başbakanı Haydar el-Abadi ile Suriye Başkanı Esad'ın birbirlerine dikkat etmeleri gerekebilir. Irak, Suriye, NATO bir takım gizli saklı işlerden, örgütlerden zarar görebilir. NATO'nun Kuzey Kore'ye, Japonyaya, Türkiyeye dikkat etmesi gerekebilir. (Bakınız Plüto Transiti)

24, 25, 26, 27, 28, 29 Ekim Suriye, Filistin, Türkiye gibi ülkeler Merkür 24 Ekimde Terazide sonra da Akrep burcunda olacağından önce sosyal ve siyasi konular bazında daha sonra da gizli saklı işler, yer altı kaynakları (petrol, doğal gaz, vs) bazında Ermenistandan, Amerikadan, Almanyadan, Fransadan olumsuz etkiler alabilir. Ayrıca Irak Başbakanı Haydar el-Abadi Amerika, Almanya, Fransa gibi ülkelerden, Suriye Başkanı Esad'dan gizli saklı işler bazında olumsuz etki alabilir. (Bakınız Merkür Transiti)

 

24 Ekim Irak Başbakanı Haydar el-Abadi tüm dünyayı karşısına almış gözüküyor!

24 Ekim Irak Başbakanı Haydar el-Abadi Venüs Yay burcunda olduğundan yabancı ülke ve kültürler bazında tüm dünyayı karşısına almış gözüküyor. Ayrıca AB'nin (Avrupa Birliği) de 24 Ekimde Almanya, Fransa, İngiltere, Türkiye gibi ülkelerden hukuk ve yasalar bazında olumsuz etkiler alması olasıdır. 24 Ekim Türkiye, İngiltere gibi ülkeler AB (Avrupa Birliği) ve/veya Irak Başbakanı Haydar el-Abadi konusunda içsel çatışma/ikilem yaşayabilir. (Bakınız Venüs Transiti)

24, 26, 27, 28, 29 Ekim Işid, İran, Irak, Suriye, Türkiye gibi ülkeler Güneş Akrep burcunda olduğundan gizli saklı işler, gruplar, yer altındaki kaynaklar (petrol, doğal gaz, vs) bazında Suudi Arabistandan, İsrailden olumsuz etki alabilirler. 25, 30 Ekim Irak Başbakanı Haydar el-Abadi gizli saklı işler bazında Amerikadan ve/veya İsrailden olumsuz etkiler alabilir. 25, 30 Ekim Türkiye Irak Başbakanı Haydar el-Abadi yada AB (Avrupa Birliği) konusunda içsel çatışma/ikilem içinde olabilir. (Bakınız Güneş Transiti)


Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. Natal gezegenlerinin katsayısını bilmeyenler iletişim için: http://mediacat.wixsite.com/mediacat


Yükselen Koç
(12.ev Neptün Süper, 29 Ekim 1.ev Uranüs, 7.ev Ay, 10.ev Mars Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/24-30-ekim-2016-haftalk-burc-astroloji.html

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Balık olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Koç, Kova olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Koç, Kova olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Boğa
(11.ev Neptün Süper, 29 Ekim 12.ev Uranüs, 6.ev Ay, 9.ev Mars Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/24-30-ekim-2016-haftalk-burc-astroloji_16.html

Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Koç, Kova olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Yay, Balık olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Yengeç, Koç olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen İkizler
(10.ev Neptün Süper, 29 Ekim 11.ev Uranüs, 5.ev Ay, 8.ev Mars Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/24-30-ekim-2016-haftalk-burc-astroloji_66.html

Natal gezegenleri Yengeç, Koç olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Boğa/Terazi, Yay, Balık olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Koç, Kova olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Yengeç
(9.ev Neptün Süper, 29 Ekim 10.ev Uranüs, 4.ev Ay, 7.ev Mars Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/24-30-ekim-2016-haftalk-burc-astroloji_37.html

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Yay olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Yengeç, Koç olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Koç olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Aslan
(8.ev Neptün Süper, 29 Ekim 9.ev Uranüs, 3.ev Ay, 6.ev Mars Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/24-30-ekim-2016-haftalk-burc-astroloji_20.html

Natal gezegenleri Yengeç, Koç olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Balık olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, Koç, Kova olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Başak
(7.ev Neptün Süper, 29 Ekim 8.ev Uranüs, 2.ev Ay, 5.ev Mars Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/24-30-ekim-2016-haftalk-burc-astroloji_45.html

Natal gezegenleri Aslan, Koç, Kova olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Boğa/Terazi, Yay olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Koç olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Terazi
(6.ev Neptün Süper, 29 Ekim 7.ev Uranüs, 1.ev Ay, 4.ev Mars Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/24-30-ekim-2016-haftalk-burc-astroloji_41.html

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Balık olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Koç, Kova olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Koç, Kova olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Akrep
(5.ev Neptün Süper, 29 Ekim 6.ev Uranüs, 12.ev Ay, 3.ev Mars Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/24-30-ekim-2016-haftalk-burc-astroloji_46.html

Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Koç, Kova olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Yay, Balık olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Yengeç, Koç olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Yay
(4.ev Neptün Süper, 29 Ekim 5.ev Uranüs, 11.ev Ay, 2.ev Mars Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/24-30-ekim-2016-haftalk-burc-astroloji_72.html

Natal gezegenleri Yengeç, Koç olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Boğa/Terazi, Yay, Balık olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, İkizler/Başak, Koç, Kova olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Oğlak
(3.ev Neptün Süper, 29 Ekim 4.ev Uranüs, 10.ev Ay, 1.ev Mars Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/24-30-ekim-2016-haftalk-burc-astroloji_44.html

Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Yay olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Yengeç, Koç olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Koç olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Kova
(2.ev Neptün Süper, 29 Ekim 3.ev Uranüs, 9.ev Ay, 12.ev Mars Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/24-30-ekim-2016-haftalk-burc-astroloji_82.html

Natal gezegenleri Yengeç, Koç olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Boğa/Terazi, Balık olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, Koç, Kova olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Yükselen Balık
(1.ev Neptün Süper, 29 Ekim 2.ev Uranüs, 8.ev Ay, 11.ev Mars Dikkat)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2016/10/24-30-ekim-2016-haftalk-burc-astroloji_39.html

Natal gezegenleri Aslan, Koç, Kova olup katsayısı düşük olanlar kazalara dikkat.
Natal gezegenleri Aslan, Boğa/Terazi, Yay olup katsayısı yüksek olanlar para gelebilir.
Natal gezegenleri Aslan, Yengeç, İkizler/Başak, Koç, Kova, Akrep olup katsayısı düşük olanlar olumsuz değişimlere (ölüm, yıkım, vs) dikkat.
Natal gezegenleri Yengeç, Koç olup katsayısı düşük olanlar gizli düşmanlara dikkat.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 508
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1974
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster