Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Nisan '17

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
5325
 

24 - 30 Nisan 2017 Haftalık burç astroloji: 25 Nisan ayın en olumsuz günü Ay ve Jüpitere Dikkat!

24 - 30 Nisan 2017 Haftalık burç astroloji: 25 Nisan ayın en olumsuz günü Ay ve Jüpitere Dikkat!
 

haftalık astroloji


25 Nisan Salı günü -10 katsayısı ile haftanın hatta Nisan ayının en yoğun günü olabilir. Bu günde Ay -2 katsayısı ile Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova burçlarını sembolize eden şeyleri olumsuz etkilerken, Jüpiter -3 katsayısı ile Terazi, Koç, Yengeç, Oğlak burçlarını olumsuz, İkizler, Aslan, Yay, Kova burçlarını sembolize eden şeyleri olumlu yönde etkileyebilir. (Nisan 2017 burç)

Aslında Jüpiter transiti bütün bir hafta boyunca düşük katsayıda olup Terazi, Koç, Yengeç, Oğlak burçlarını sembolize eden şeyleri olumsuz olarak etkileyebilir. Ama en çok kendini gösterebileceği gün 25 Nisan Salı günüdür. (haftalık burç)


Bütün bir hafta Jüpiterden olumsuz etki alabilecek ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Terazi, Koç, Yengeç, Oğlak olanlar)

Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Irak, Nijerya, Suriye / NATO, IMF, FED, MİT (Milli İstihbarat) / ABD Doları / İstanbul Fay Hattı


Bütün bir hafta Jüpiter ile ilgili konularda içsel çatışma ve ikilem yaşayabilecek ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olup Natal Güneşi Terazi, Koç, Yengeç, Oğlak olanlar)

Amerika, Almanya, Fransa, Çin, Suudi Arabistan, Meksika, Rusya / HDP / Galatasaray / Türk Lirası / Gaziantep / Abdullah Öcalan, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, İsrail Başbakanı Netanyahu, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Selahattin Demirtaş, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Avusturya Başbakanı Christian Kern
 

Bütün bir hafta Jüpiterden olumlu etki alabilecek ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı İkizler, Aslan, Yay, Kova olanlar)

Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Çin, Suudi Arabistan, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika, Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Libya / CHP, AKP, HDP / PKK / Gaziantep, İzmir / Galatasaray / Türk Lirası / Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Avusturya Başbakanı Christian Kern
 


Jüpiter ayrıca Natal Güneşi ve/veya Marsı Yay burcundan ülke, grup ve kişileri de sembolize etmektedir

Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika / Gaziantep, İzmir / AKP, HDP / PKK / Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev / Galatasaray / Türk Lirası

Yukardaki Jüpiter tablosuna bakar bakmaz bütün bir hafta boyu ve özellikle 25 Nisan günü Irak ve Suriye'nin Jüpiteri sembolize eden ülke, grup ve kişilerden yada Jüpiterden olumlu etki alan ülke, grup ve kişilerden olumsuz etki alabileceği gözükmektedir. Örneğin; (haftalık astroloji)

- Suriye ve Irak'ın Amerika, Almanya, Fransa, İsrail, Rusya, Suudi Arabistan, Kürdistan Bölgesel Yönetiminden olumsuz etkiler alması olasıdır. (Nisan astroloji)
- Bu arada Amerika, Almanya, Fransa ve Rusya'Nın Jüpiter ile ilgili içsel çatışmaları veya ikilemleri olabilir. Mesela Amerika'nın Rusya veya Rusya Başkanı Putin ile içsel çatışma veya ikilemleri olabilir. Almanya Başbakanı Angela Merkel'in ise Natal Marsı Yay olan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ikilemleri olabilir.
- HDP, Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş gibi isimler de AKP ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan olumsuz etkiler alabilirler.
- HDP'nin parti bazında kendi içinde içel çatışma yaşaması da olasıdır.
- Bir ihtimal Rusya Başkanı Putin de Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Jüpiter bazında (Kürdistan Bölgesel Yönetimi) olumsuz etkiler alabilir.
- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Natal Marsının katsayısı düşeceğinden 25 Nisan günü Putin, Merkel, Netanyahu, Selahattin Demirtaş gibi kişilere karşı her zamankinden daha abartılı davranışlar sergileyebilir. Bunun neticesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan Jüpiterden olumlu etkiler alan ABD Başkanı Trump'a daha yakınlaşabilir.
- NATO'nun Rusya'dan olumsuz etkiler alması olasıdır.
- Natal Marsı Aslan olan ABD Başkanı Donald Trump'ın Jüpiterden alacağı olumlu etki ile Irak, Suriye gibi ülkeleri, NATO, IMF, FED gibi kuruluşları olumsuz etkilemesi olasıdır.
- Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Jüpiterden olumlu etki alan ABD Başkanı Donald Trump yüzünden içsel çatışma ve ikilem yaşayabilir, olumsuz etkiler alabilir.
- Çin, Rusya ve Meksika da Jüpiterden olumlu etkiler alan ABD Başkanı Donald Trump yüzünden içsel çatışma ve ikilem yaşayabilir.

Jüpiter ayrıca düşük katsayıda iken fanatik ve terörist kişileri de sembolize etmektedir. Bu tür kişiler bilhassa Irak ve Suriye'de eylemler yapabilir. Bir diğer olasılık PKK'nın eylemlerinde artışlar olabilir. Gaziantep'de terör saldırıları olabilir. Bu arada Amerika, Almanya, Fransa, Suudi Arabistan ve Rusya'da da terör saldırıları olabilir. (2017 Nisan burç)

Özetlersek Jüpiterden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişilerin Jüpiterden olumlu etki alan yada Jüpiteri sembolize eden ülke, grup ve kişilere karşı dikkat etmeleri gerekebilir. Yukarıdaki tablodan olası mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilinir. (2017 haftalık burç)
 

25 Nisan günü Ay Transitindan olumsuz etki alacak ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Oğlak, Kova olanlar)

Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Mısır, Ürdün, Kuveyt, Irak, Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, Meksika, Lübnan, Birleşik Rusya Partisi, Tayvan, Rusya, Vatikan, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Libya, Hollanda / AKP, HDP / NATO, MİT (Milli İstihbarat), FBI (Federal Soruşturma), IMF, FED / PKK / Galatasaray / ABD Doları, Türk Lirası / Gaziantep / İstanbul Fay Hattı / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Can Dündar, Kemal Kılıçdaroğlu, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange, Edward Snowden, Donald Trump, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, FED Başkanı Janet Yellen, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, İsrail Başbakanı Netanyahu, Rusya Başkanı Putin, Belçika Başbakanı Charles Michel, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Avusturya Başbakanı Christian Kern, Ürdün Kralı 2.Abdullah
 

Ay.ı sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Yengeç olanlar)

İngiltere, Mısır, Amerika, Kanada, Irak, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya, Filipinler / BM, IMF, FED, CIA (Amerikan Haber Alma), MİT (Milli İstihbarat) / Meral Akşener, Ümit Özdağ, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange, Türkmenistan Başkanı Muhammedov / ABD Doları / İstanbul Fay Hattı

Yukarıdaki Tablodan görüldüğü üzere Natal Güneş ve Marsı Terazi, Koç, Yengeç, Oğlak olanların yani Irak, Suriye gibi ülkelerin NATO, IMF, FED gibi kuruluşların hem Jüpiter hem de Ay transitinden olumsuz etkiler aldığı görülmektedir. Irak ve Suriye'nin Ay.ı sembolize eden ülke güvenliğinden de olumsuz etkiler alması olasıdır. Mısır, Irak, Amerika, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, Meksika, Lübnan, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Libya, Hollanda gibi ülkelerde ülke güvenliğiyle ilgili konular yüzünden terör saldırıları olabilir. Bilhassa Irak ve Suriye'nin İngiltere ve Amerika'ya dikkat etmesi gerekebilir. Ay Transitinden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişilerin Ay.ı sembolize eden ülke, grup ve kişilere dikkat etmesi gerekebilir. Julian Assange, Edward Snowden, Donald Trump, Rusya Başkanı Putin, Rıza Zarrab gibi kişilerin CIA (Amerikan Haber Alma)'den olumsuz etki alması olasıdır. Kemal Kılıçdaroğlu'nun da Ay transiti bazında (güvenlikle ilgili konular) dikkat etmesi gerekebilir. Yukarıdaki tablodan olası mantıklı kombinasyonlar çoğaltılabilinir. (Nisan 2017)

Kişisel olarak 25 Nisan günü Natal Güneş ve Marsı Terazi, Koç, Yengeç, Oğlak olanların Ay ve Jüpiter transiti hangi evlerindeyse o konulara dikkat etmeleri gerekebilir. 25 Nisan Salı günü İkizler ve Yay burcunu sembolize eden uzun ve kısa yollarda güvenlik problemleri oluşabilir.
 

29 Nisan'da Ay ve Neptün bazında olumlu şeyler olabilir !

29 Nisan Cumartesi günü Ay İkizler, Koç, Aslan, Başak, Terazi, Yay, Kova, Balık burçlarını sembolize eden şeyleri, Neptün ise Balık, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak, Akrep, Yay, Oğlak burçlarını sembolize eden şeyleri son derece olumlu yönde etkileyebilir. Natal Marsı Balık, İkizler, Başak, Yay burçları hem Ay hem de Neptün transitinden olumlu etkiler alabilirler. Örneğin;


- Natal Marsı İkizler olan Amerika, Almanya, Fransa gibi ülkeler,
- Natal Marsı Başak olan Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Kırgızistan gibi ülkeler, Devlet Bahçeli, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı gibi kişiler
- Natal Marsı Yay olan Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika gibi ülkeler, AKP, HDP gibi partiler, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani gibi kişiler, Türk Lirası gibi para birimleri
- Natal Marsı Balık olan Işid, İran, PYD gibi ülke ve gruplar, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ gibi kişiler

29 Nisan günü Ay ve Neptünü sembolize eden kişilerden, olaylardan son derece olumlu etkile alabilirler. Amerika, Almanya, Fransa, Rusya, İran gibi ülkelerin kendi güvenliklerini arttırmaları olasıdır. Ancak Işid, PYD gibi terör örgütleri de kendi güvenliklerini arttırabilir. Işid ve PYD'nin bazı devlet kurumlarından olumlu etkiler alması da olasıdır.

29 Nisan Neptün transitinden ötürü Türk Lirasında bir güçlenme söz konusu olabilir.

29 Nisan Natal Güneşi Yengeç ve Balık burçlarının katsayıları artacağından daha farkedilir hale gelebilirler. Örneğin Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Almanya Başbakanı Angela Merkel gibi kişilerin Natal Güneşleri daha çok parlayabilir.

29 Nisan günü kişisel olarak sizin de Natal Marsınız Balık, İkizler, Başak, Yay ise ve yüksek katsayıda ise Tr Ay ve Tr Jüpiter hangi evinizdeyse o konularda son derece olumlu etkiler alabilirsiniz.

Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. Natal gezegenlerinin katsayısını bilmeyenler iletişim için: http://mediacat.wixsite.com/mediacat


Yükselen Koç
(25 Nisan 1.ev Ay, 7.ev Jüpiter Dikkat, 29 Nisan 3.ev Ay, 12.ev Neptün Süper!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/04/24-30-nisan-2017-haftalk-burc-astroloji.html


Yükselen Boğa
(25 Nisan 12.ev Ay, 6.ev Jüpiter Dikkat, 29 Nisan 2.ev Ay, 11.ev Neptün Süper!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/04/24-30-nisan-2017-haftalk-burc-astroloji_16.html


Yükselen İkizler
(25 Nisan 11.ev Ay, 5.ev Jüpiter Dikkat, 29 Nisan 1.ev Ay, 10.ev Neptün Süper!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/04/24-30-nisan-2017-haftalk-burc-astroloji_10.html


Yükselen Yengeç
(25 Nisan 10.ev Ay, 4.ev Jüpiter Dikkat, 29 Nisan 12.ev Ay, 9.ev Neptün Süper!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/04/24-30-nisan-2017-haftalk-burc-astroloji_18.html


Yükselen Aslan
(25 Nisan 9.ev Ay, 3.ev Jüpiter Dikkat, 29 Nisan 11.ev Ay, 8.ev Neptün Süper!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/04/24-30-nisan-2017-haftalk-burc-astroloji_80.html


Yükselen Başak
(25 Nisan 8.ev Ay, 2.ev Jüpiter Dikkat, 29 Nisan 10.ev Ay, 7.ev Neptün Süper!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/04/24-30-nisan-2017-haftalk-burc-astroloji_13.html


Yükselen Terazi
(25 Nisan 7.ev Ay, 1.ev Jüpiter Dikkat, 29 Nisan 9.ev Ay, 6.ev Neptün Süper!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/04/24-30-nisan-2017-haftalk-burc-astroloji_60.html


Yükselen Akrep
(25 Nisan 6.ev Ay, 12.ev Jüpiter Dikkat, 29 Nisan 8.ev Ay, 5.ev Neptün Süper!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/04/24-30-nisan-2017-haftalk-burc-astroloji_74.html


Yükselen Yay
(25 Nisan 5.ev Ay, 11.ev Jüpiter Dikkat, 29 Nisan 7.ev Ay, 4.ev Neptün Süper!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/04/24-30-nisan-2017-haftalk-burc-astroloji_44.html


Yükselen Oğlak
(25 Nisan 4.ev Ay, 10.ev Jüpiter Dikkat, 29 Nisan 6.ev Ay, 3.ev Neptün Süper!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/04/24-30-nisan-2017-haftalk-burc-astroloji_42.html


Yükselen Kova
(25 Nisan 3.ev Ay, 9.ev Jüpiter Dikkat, 29 Nisan 5.ev Ay, 2.ev Neptün Süper!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/04/24-30-nisan-2017-haftalk-burc-astroloji_23.html


Yükselen Balık
(25 Nisan 2.ev Ay, 8.ev Jüpiter Dikkat, 29 Nisan 4.ev Ay, 1.ev Neptün Süper!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/04/24-30-nisan-2017-haftalk-burc-astroloji_48.html

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 391
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 2047
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. A..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster