Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Haziran '19

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
852
 

24-30 Haziran 2019 Haftalık Burç

24 - 30 Haziran 2019 Haftalık Burç Astroloji:
26, 27 Haziran Plütonik Tehlike Devam Ediyor!
27 Haziran -13 toplam katsayı ile haftanın en yoğun günü olup bu yoğunluk 26 Hazirandan itibaren başlayabilir. Haftanın en düşüş katsayılı transiti yine Plüton olup 26, 27 Haziranda -3, 28 ve 30 Haziranda -2 katsayısında olacaktır. Hafta boyu ama bilhassa 26, 27, 28, 30 Haziranda Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç**, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi**, Akrep, Yay, Kova olanlar olumsuz etki alırken Natal Marsı Başak, Balık olanlar ise son derece olumlu etkiler alıp Plütonun olumsuz etkisini kendi lehlerine çevirebilirler. (Haziran 2019 burç,)
 
26, 27, 28, 30 Haziranda Tr Plüton yüzünden şiddet olayları, doğal afetler, deprem, volkanik patlamlar, olumsuz hava şartları ve hava, kara, deniz yollarında kazalar, toprak kaymaları, heyelanlar, cinayetler, toplu ölümler, sınır çatışmaları, terör eylemleri artabilir. (haftalık burç) (haftalık astroloji)
 
26, 27 Haziranda Brüksel'de Koç burcu NATO toplantısı yapılacak ve bu toplantıda tartışmalar kavgaya dönüşebilir. NATO'nun içi Akrep burcu olan ve Plütonu sembolize eden Türkiye yüzünden karışabilir. Kavga ve tartışmalar ayyuka çıkabilir. Zaten 4 sene öncesinden yazdığımız astrolojik tahminlerde Koç burcu NATO'nun Tr Plütondan alacağı yıkıcı etkilerle dağılmanın eşiğine gelebileceğini yazmıştık. NATO için dağılma süreci başlamıştır. NATO 2020'ye kadar dağılabilir ve yerine başka bir şey kurulabilir. (Haziran astroloji)
 
26, 27 Haziranda Terazi burcu Suriye de Tr Plütondan yıkıcı etkiler almaktadır. Suriye'nin bilhassa Natal Marsı Balık olan İran ve Işid saldırılarına dikkat etmesi gerekebilir. İran'ın Natal Güneşi Koç olup Natal Marsı Balık olduğundan İran Tr Plütondan bir yandan olumlu bir yandan da olumsuz etkiler almaktadır. İran Plütondan aldığı olumsuz etkileri başkalarına yıkıcı ve öldürücü bir şekilde yansıtabilir. Örneğin İran ve/veya Işid'in Tr Plütondan aldıkları olumlu etki ile nükleer çalışmalarını hızlandırmaları ve Terazi burcu Suriye'ye yada Suudi Arabistan'a saldırmaları olasıdır. Bilhassa Suriye'nin Tr Plütondan alacağı olumsuz etkilerle bölünme ve yok olma aşamasına gelmesi olasıdır. Çünkü Tr Plüton bilhassa Koç ve Terazileri son derece olumsuz yönde etkilemektedir. (2019 Haziran burç)
 
26, 27 Haziranda Natal Güneşi Boğa Marsı Aslan olan İsrail ile Başbakanı Netanyahu'nun da Tr Plütondan son derece yıkıcı etkiler almaları olasıdır. Boğa burcu İsrail ile Terazi burcu Netanyahu'nun Akrep burcu Filistine, Türkiye'ye, Natal Marsı Balık olan İran'a çok dikkat etmesi gerekebilir. İsrail'in Tr Plütondan yıkıcı etkiler aldığı görülmektedir. 
 
26, 27 Haziranda Boğa burcu TSK'nın ve Akrep burcu Türkiye'nin de Tr Plütondan yıkıcı etkiler aldığı görülmektedir. TSK ve Türkiye'nin PYD, Işid, İran saldırılarına, Ermenistan'a, Suriye Başkanı Esad'a, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis'a, İran Başkanı Hasan Ruhani'ye çok dikkat etmeleri gerekebilir.
 
26, 27 Haziranda Terazi burcu Putin'in de Tr Plütonu sembolize eden ülke ve kişilere çok dikkat etmesi gerekebilir. Yay burcu PKK'nın ise Akrep burcu Türkiye'den aldığı olumsuz etkiler ile yok olma aşamasında olduğunu görmekteyiz. (2019 haftalık burç)
 
26, 27 Haziranda Türkiye Akrep burcu olup Tr Plüton yüzünden katsayısı düşeceğinden hem kendisine hem de çevresindekilere olumsuz etkiler verebilir. Türkiye'nin içi karışırken Türkiye düşmanlarına karşı herzamankinden daha çok acımasız olabilir. (Haziran 2019)
 
26, 27 Haziranda Natal Marsı Akrep olan ve Plütonu sembolize eden kişilerin katsayılarının düşmesi ile her zamankinden daha hırslı ve yıkıcı olmaları mümkündür. Örneğin Natal Marsı Akrep olan Suriye Başkanı Esad kendi ülkesine karşı son derece yıkıcı olabilir. Esad 26, 27 Haziranda bir olasılık olarak kendi ülkesine kimyasal silah bile atabilir. Natal Marsı Akrep olan İstanbul Belediye Başkanı Binali Yıldırım da rakibi Ekrem İmamoğlunu olumsuz yönde etkileyebilir. Tr Plüton İmamoğlu'nun 7.evinde olup 8.evini de olumsuz yönde etkileyeceğinden varsa ortakları, açık düşmanlarından ve 8.evi sembolize eden gizli saklı konulardan, başkaları ile ortaklaşa sahip olduğu kaynaklardan (vergi, sigorta, kredi, ortak para, vs) olumsuz etkiler alabilir.
 
Aşağıdaki tabloda Tr Plütondan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler görülmektedir. Tr Plütondan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişilerin Tr Plütondan olumlu etki alan veya Tr Plütonu sembolize eden ülke, grup ve kişilere çok dikkat etmeleri gerekebilir. Aşağıdaki tablodan olasılıklar çoğaltılabilir.
 
   
24, 25 Haziran (-1), 26, 27 Haziran (-3), 28 Haziran (-2), 29 Haziran (-1), 30 Haziran (-2)
Plütondan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç**, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi**, Akrep, Yay, Kova olanlar)   
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, İngiltere, İsrail, Ekvador, Mısır, Ürdün, Kuveyt, Irak, Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Güney Kore, Almanya, Fransa, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, İspanya, Meksika, Azerbaycan, Filistin, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Lübnan, Arnavutluk, Birleşik Rusya Partisi, Tayvan, Rusya, Vatikan, Japonya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Libya, Hollanda / AKP, HDP, İYİ Parti, MHP / NATO, Avrupa Ordusu, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), FBI (Federal Soruşturma), TC Merkez Bankası, BM, AB, IMF, FED / PKK / Fenerbahçe, Galatasaray / ABD Doları, Türk Lirası, BitCoin / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Muharrem İnce, Fetullah Gülen, Can Dündar, Abdullah Gül, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Kemal Kılıçdaroğlu, Koray Aydın, AB Başkanı Donald Tusk, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Julian Assange, Edward Snowden, Donald Trump, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, İsrail Başbakanı Netanyahu, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Rusya Başkanı Putin, Hillary Clinton, İran Başkanı Hasan Ruhani, Belçika Başbakanı Charles Michel, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, IMF Başkanı Christine Lagarde, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Mansur Yavaş, Ekrem İmamoğlu
 
24, 25 Haziran (-1), 26, 27 Haziran (-3), 28 Haziran (-2), 29 Haziran (-1), 30 Haziran (-2)
Plütondan olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Başak, Balık olanlar)
Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / Euro / DHKP-C, PYD / Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ
 
24, 25 Haziran (-1), 26, 27 Haziran (-3), 28 Haziran (-2), 29 Haziran (-1), 30 Haziran (-2)
Plüton ile ilgili içsel çatışma/ikilem yaşayabilecek ülke, grup, kişiler
(Natal Marsı Plütondan olumlu etki alıp Natal Güneşi Plütondan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler)
(Natal Marsı Başak, Balık olup Natal Güneşi Oğlak, Koç**, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi**, Akrep, Yay, Kova olanlar)
Ermenistan, Kanada, KKTC, Panama, İtalya, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE / DHKP-C / Euro / Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau
 
Plütonu sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Akrep olanlar)
Kuzey Kore, Azerbaycan, Filistin, KKTC, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya / MHP, İYİ Parti / TC Merkez Bankası, BM, AB / Abdullah Gül, Figen Yüksekdağ, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Hillary Clinton, İran Başkanı Hasan Ruhani, IMF Başkanı Christine Lagarde 
 
28, 29 Haziranda NASA'nın bildirdiğine göre BETA TAURID Meteoru Dünyamıza zarar verebilir. Zaten astrolojik olarak bizim de bildirdiğimize göre 26, 27, 28, 30 Haziranda doğal afetlerin olabileceği görülmektedir. Zayıf fay hatalarında şiddetli depremlerin yanı sıra, Meteor ve Göktaşı çarpmaları, volkanik patlamalar olasıdır.
 
27 Haziran Astro Carto Grafide Tr Plütondan çift yönde olumsuz etki alan Tr Venüs ve Mars çizgilerinin geçtiği bölgeler: Türkiye (İstanbul, Gebze, Bursa, Tekirdağ, Denizli, Marmaris, Bodrum), Bulgaristan, Yunanistan, Ege Denizi, Romanya, Ukrayna, Finlandiya, İsveç, Polonya, Rusya, İngiltere, İspanya, Cezayir, Libya, Mısır, Sudan, Türkmenistan, Afganistan, Pakistan, İran, Umman Körfezi, Umman, Çin, Filipinler, Endonezya, Tayvan, Japonya, Paupa Yeni Gine, Avustralya, Yeni Zelanda, Amerika, Meksika, Kanada, Venezuella, Brezilya, Arjantin
 
Yukardaki Astro Carto Grafide geçen bölgelerde 26, 27, 28, 30 Haziranda Tr Plütondan ötürü şiddet olayları, şiddetli depremler, volkanik patlamalar, terör olayları, olumsuz hava koşulları, hava (uçak kazaları), kara ve deniz kazaları, toplu ölümler, cinayetler, doğal afetler olabilir. Belki NASA'nın dikkat çetiği BETA TAURID Meteoru yukardaki Astro Carto Grafide adı geçen bölgeleri olumsuz yönde etkileyebilir. 26, 27, 28, 30 Haziranda Umman Körfezinde yine şiddet olayları çıkabilir. 27 Haziran ve civarı Tr Mars Astro Carto Grafide Umman Körfezinde MC (Tepe) Noktasında durmaktadır. Bilindiği üzere 13 Haziranda bir tanker vurulmuş ve yangın çıkmıştı. 13 Haziranda da Tr Plüton -2 katsayısındaydı. Bu durumdan İran suçlanmıştı. Bu yüzden 26, 27, 28, 30 Haziranda Umman Körfezi tehlikeli bölgeler arasındadır. Belki bir savaş başlangıcı olabilir.
 
Bir süredir yüksek katsayıda olan Balıkların yöneticisi Neptün Transiti bu hafta özellikle 25, 26, 27, 28, 30 Haziranda -1 birim düşecektir. Böylece Natal Güneş ve/veya Marsı Balık olanların katsayısı düşebilir, keyifleri kaçabilir, hareket ve davranışlarında bulanık olaylara sebep olabilirler. 25, 26, 27, 28, 30 Haziranda Natal Güneş ve Marsı Balık, İkizler, Başak, Yay olanlar Tr Neptün hangi evlerindeyse o konularda olumsuz etki alırken Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlar ise bu bulanıklıktan çıkar sağlayabilirler. Örneğin Balık burcu Cumhurbaşkanı Erdoğan 12.evindeki Tr Neptünden olumsuz etkiler alabilir. 25, 26, 27, 28, 30 Haziranda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın devlet ve kurumlarıyla ilgili yada başka devlet ve kurumlarından, Natal Güneş ve/veya Marsı Balık burçlarından, Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak burçlarından olumsuz etkiler alabilir. Bu kişiler ve kurumlar bulanık olaylara neden olabilir ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katsayısını düşürüp keyfini kaçırabilirler.
 
28 Haziranda Japonya'da G20 Liderler Zirvesinde Balık burcu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 12.evindeki Tr Neptünden ötürü düşük katsayılı Neptünyen kişilere dikkat etmesi gerekebilir. Örneğin Natal Marsı Akrep olan Suriye Başkanı Esad'ın Tr Neptünden aldığı olumlu etki ile bulanık olaylara imza atması olasıdır ve bu durum Balık burcu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı olumsuz yönde etkileyebilir. 
 
Tr Neptün düşük katsayıdayken kimin yaptığı belli olmayan bulanık olayları, aldanma ve aldatılmaları sembolize etmektedir. Kişisel olarak Tr Neptünden olumsuz etki alan grubun içindeysek Tr Neptün hangi evimizdeyse o konularda bulanık olaylara maruz kalabilir, aldanabiliriz. Neptün düşük katsayıda zehirlenme ve boğulma vakalarının artışına da işaret etmektedir. Neptün düşük katsayıda psikolojisi bozuk kişilerin neden olacağı olaylara da işaret etmektedir. Aşağıdaki Tabloda Neptünden olumsuz etki alanların Neptünü sembolize eden veya Neptünden olumlu etki alan kişi, grup ve ülkelere dikkat etmeleri gerekebilir. Aşağıdaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilir. 
 
25, 26, 27, 28, 30 Haziran (-1)
Neptünden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Balık, İkizler, Başak, Yay olanlar)
Ermenistan, Yemen, Ukrayna, Kırgızistan, Panama, BAE / PYD, PKK / Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, Mansur Yavaş
 
    
25, 26, 27, 28, 30 Haziran (-1)
Neptünden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Boğa, Yengeç, Akrep, Oğlak olanlar)    
Tayvan, İngiltere, Mısır, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya, Filipinler, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya, Bangladeş, Tunus, Venezuella / MHP / AB, TC Merkez Bankası, BM, IMF, FED, CIA (Amerikan Haber Alma) / BitCoin / Fenerbahçe / Ümit Özdağ, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kemal Kılıçdaroğlu, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Ekrem İmamoğlu 
 
Neptünü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Balık olanlar)
Işid, İran, Yemen, Belçika, Tunus, BAE / DHKP-C, PYD / Beşiktaş / Euro / İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meral Akşener, Ümit Özdağ, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, PYD Başkanı Salih Müslim
 
Hafta boyu Tr Jüpiterin katsayısıda düşük seyredecek. Bilhassa 29, 30 Haziranda Jüpiter -2 seviyesine kadar gerileyecektir. Bu durum Jüpiteri sembolize eden bir takım fanatik ve terörist kişilerin eylemler yapmasına da işaret etmektedir. Jüpiter yüksek katsayıda iken bolluk ve bereketi sembolize eder ama katsayısı düştü mü bu bolluk ve bereket her açıdan sorumsuzluğa ulaşır. Tr Jüpiter hafta boyu ve bilhassa 29, 30 Haziranda Neptün ile birlikte Natal Güneş ve Marsı Yay, İkizler, Başak, Balık burçlarını son derece olumsuz yönde etkileyebilir. Özellikle G20 için Japonya'ya gidecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'In 29, 30 Haziranda 12.evindeki Tr Neptün ile 9.evindeki Tr Jüpitere son derece dikkat etmesi gerekebilir. 9.ev uzak yolculuk ve ülkeleri sembolize ederken, bir takım hukuki konuları da sembolize etmektedir. Aşağıdaki tablodan mantıklı olasılıklar çoğaltılabilir.
 
*** Jüpiter Transiti ***
 
24, 25, 26, 27, 28 Haziran (-1), 29, 30 Haziran (-2)
Jüpiterden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Yay, İkizler, Başak, Balık olanlar)
Ermenistan, Yemen, Ukrayna, Kırgızistan, Panama, BAE / PYD, PKK / Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, Mansur Yavaş
 
24, 25, 26, 27, 28 Haziran (-1), 29, 30 Haziran (-2)
Jüpiterden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Koç, Aslan, Terazi, Kova olanlar)
Irak, Filistin, Lübnan, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Çin, Suudi Arabistan, İspanya, Makedonya, Suriye, Türkiye, Brezilya, Güney Kore, Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Libya, Hollanda, Katar / NATO, Avrupa Ordusu, Şangay Beşlisi, FBI (Federal Soruşturma), TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat) / CHP, İYİ Parti / ABD Doları / Beşiktaş / PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Muharrem İnce, Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman
 
Jüpiteri sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Yay olanlar)
Meksika, Lübnan, Panama, Arnavutluk, Birleşik Rusya Partisi, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, BAE / AKP, HDP / PKK / Galatasaray / Türk Lirası / Abdullah Gül, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Koray Aydın, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Belçika Başbakanı Charles Michel, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan
 
Haftaboyu Tr Satürnün katsayısı düşük olacaktır. Bilhassa 26 Haziranda Tr Satürn -2 seviyesine düşeceğinden Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar olumsuz etki alırken Natal Marsı Boğa, Başak, Akrep, Balık burçları ise olumsuz durumları kendi lehlerine çevirebilirler. Satürn olumsuz anlamda engel ve yasakları, otorite sahiplerini, savcı ve hakimleri, patron ve iş adamlarını, ülkelerin Başkan ve Başbakanlarını sembolize etmektedir. 
 
Kişisel olarak Tr Satürnden olumsuz etki alan grubun içindeysek ve Tr Satürn hangi evimizdeyse o konularda bir takım engel ve yasaklarla karşılaşmamız olasıdır. Aşağıdaki Satürn Tablosundan Venezuella, Irak ve Suriye'nin, NATO, IMF ve FED gibi önemli kuruluşların, Dolar ve Bitcoin'in Tr Satürnden özellikle 26 Haziranda olumsuz etkiler alması ve bir takım engel, yasak ve kısıtlamalarla karşılaşmaları olasıdır. Örneğin 26 Haziranda Suriye Başkanı Esad kendi ülkesi Suriye için son derece engelleyici ve kısıtlayıcı olabilir. 26 Haziran ve civarı Euro güçlenebilir ve Doları olumsuz yönde etkileyebilir. 26 Haziranda Dolar ve Bitcoin değer kaybedebilir.
 
*** Satürn Transiti ***
 
24, 25 Haziran (-1), 26 Haziran (-2), 27, 28, 29, 30 Haziran (-1)
Satürnden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Oğlak, Koç, Yengeç, Terazi olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Irak, Nijerya, Suriye / NATO, MİT (Milli İstihbarat), IMF, FED / ABD Doları, BitCoin 
 
24, 25 Haziran (-1), 26 Haziran (-2), 27, 28, 29, 30 Haziran (-1)
Satürnden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Boğa, Başak, Akrep, Balık olanlar)
Tayvan, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Kuzey Kore, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk, Japonya, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / MHP / AB, TC Merkez Bankası / Euro / DHKP-C, PYD / Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Eski Başbakan Binali Yıldırım, Sinan Ogan, Koray Aydın, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, IMF Başkanı Christine Lagarde, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ
 
Satürnü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Oğlak olanlar)
Bangladeş, Venezuella, Tayvan, İtalya, Rusya, Tunus / IMF, FED / Fenerbahçe / Türk Lirası, BitCoin, Euro / Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, IMF Başkanı Christine Lagarde, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Suudi Arabistan Kralı Selman
 
Hafta boyu düşük katsayılı Plütona Mars da eşlik edecek ve bu durum cinayetlere, suikastlere, toplu ölümlere ve terör faaliyetlerine yada planlarına damga vurabilir. Özellikle haftanın en yoğun günü dediğimiz ve Tr Plütonun da -3 katsayısında olacağı 27 Haziranda Tr Mars da -2 katsayısında olacağından 27 Haziranda cinayet ve suikast planları hayata geçirilebilinir. 30 Haziranda da Tr Mars -2 katsayısında olacaktır. 
 
Hafta boyu ama bilhassa 27 ve 30 Haziranda bütün burçlar ama bilhassa Natal Güneşi Koç, Boğa, Terazi, Akrep olanlar Tr Mars hangi evlerindeyse o konularda son derece dikkatli olmalılar. Örneğin Tr Mars 12.evinizdeyse ve Natal Güneşiniz Boğa ise 12.evi sembolize eden emlak ve gayrimenkulle ilgili gizli düşmanlara çok dikkat etmek gerekebilir. Koç ve Teraziler ise hem Tr Plütondan hem de Tr Marsdan çift yönde olumsuz etki alacaklarından 27 Haziranda çok dikkatli olmaları gerekebilir. Tr Marsın Koç, Boğa, Terazi ve Akreplere vereceği çift yöndeki olumsuz etki 20 Hazirandan itibaren başlayacakır. 19 Haziran zaten ayın en olumsuz günüdür. 20 Hazirandan itibaren Koç burcu NATO ve Terazi burcu Suriye büyük tehlike içinde olabilir. 
 
Aşağıdaki tabloda TSK ve Türkiye'nin bilhassa 27 ve 30 Haziranda Işid, İran, Irak, DHKPC, PYD saldırılarına çok dikkat etmesi gerekebilir. 27 ve 30 Haziranda sınır çatışmaları çoğalabilir. Türkiye ve NATO birbirlerini olumsuz yönde etkileyebilirler. NATO Türkiyeden Tr Plüton bazında Türkiye de NATO'dan Tr Mars bazında son derece olumsuz etkiler alabilir. NATO'nun içindeki tartışmalar kavgaya ve hatta Türkiye'ye karşı saldırılara dönüşebilir. Ancak NATO artık bir dağılmanın eşiğindedir.
 
24, 25, 26 Haziran (-1), 27 Haziran (-2), 28, 29 Haziran (-1), 30 Haziran (-2)
Marsdan olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Bütün burçlar Bilhassa Koç, Boğa, Terazi, Akrep olanlar)
Suriye, Azerbaycan, Filistin, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan / İYİ Parti / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), TC Merkez Bankası, AB / Muharrem İnce, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis
 
Marsı sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Koç olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, Işid, İran, Irak, Filistin, Lübnan / NATO, Avrupa Ordusu, Şangay Beşlisi / DHKP-C / ABD Doları / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Muharrem İnce
 
Merkür Transiti 27 Haziranda yani haftanın en yoğun gününde Yengeç burcundan Aslan burcuna geçmektedir. Bu geçiş gününde Tr Merkür katsayısını -2 seviyesine kadar indirecektir. Hafta boyu ve bilhassa 27 Haziranda Natal Güneş ve Marsı Yengeç, Koç, Boğa, Aslan, Terazi, Akrep, Oğlak, Kova olanlar Tr Merkürden olumsuz etki alırken Natal Marsı İkizler, Başak, Yay, Balık olanlar ise son derece olumlu etkiler alabilirler. 
 
Tr Merkürden olumsuz etki alanların Tr Merkürü sembolize eden veya Tr Merkürden olumlu etki alanlara bilhassa 27 Haziranda çok dikkat etmesi gerekebilir. Tr Merkür yazışma ve konuşmaları, bilgi, belge ve anlaşmaları, ulaşım ve her türlü hizmetleri sembolize etmektedir. Tr Merkür düşük katsayıda iken hacker faaliyeleri, sahtekarlıklar, casusluklar, hilekarlıklar ve kurnazlıklar artabilir. Örneğin aşağıdaki tabloda Tr Merkürden olumsuz etki alan Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, İsrail Başbakanı Netanyahu gibi kişilerin aleyhlerine olan bir takım bilgi ve belgelere, hackerlara dikkat etmeleri gerekebilir. Aşağıdaki tablodan mantıklı olaslıklar çoğaltılabilinir. 
 
Kişisel olarak Tr Merkürden olumsuz etki alan grubun içindeyseniz ve Tr Merkür hangi evinizdeyse o konularda sahtekarlıklara, kurnazlıklara, her türlü iletişim bozukluğuna çok dikkat etmeniz gerekebilir. Eğer Natal Güneş ve/veya Marsınız İkizler/Başak ise Tr Merkür hangi evinizdeyse o konularda kurnazlık yapan taraf siz olabilirsiniz. :)
 
27 Haziranda İkizler burcu ABD Başkanı Trump'ın bir takım bilgi ve belgelerle Fetullah Gülen'i, Suudi Arabistan Kralı Selman'ı yada Kuzey Kore Lideri Kim Jong'ı, İsrail Başbakanı Netanyahu'yu olumsuz etkileme olasılığı var. 
 
24, 25, 26 Haziran (-1), 27 Haziran (-2), 28, 29, 30 Haziran (-1)
Merkürden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Yengeç, Koç, Boğa, Aslan, Terazi, Akrep, Oğlak, Kova olanlar)
Filipinler, Bangladeş, Venezuella, İngiltere, İsrail, Ekvador, Irak, Afganistan, Pakistan, Pakistan, Güney Kore, Nijerya, Çin, Suudi Arabistan, Suriye, İspanya, Azerbaycan, Filistin, Türkiye, Brezilya, Türkmenistan, Tayvan, Japonya, Libya, Hollanda / İYİ Parti, MHP / NATO, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat), FBI (Federal Soruşturma), TC Merkez Bankası, BM, AB, IMF, FED, Avrupa Ordusu / Fenerbahçe / ABD Doları, BitCoin / Abdullah Öcalan, Selahattin Demirtaş, Muharrem İnce, Fetullah Gülen, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Julian Assange, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, İsrail Başbakanı Netanyahu, Kıbrıs Rum Kesimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Hillary Clinton, IMF Başkanı Christine Lagarde, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Suudi Arabistan Kralı Selman, Ürdün Kralı 2.Abdullah
 
24, 25, 26 Haziran (-1), 27 Haziran (-2), 28, 29, 30 Haziran (-1)
Merkürden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı İkizler, Başak, Yay, Balık olanlar)
Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / AKP, HDP / PKK, DHKP-C, PYD / Galatasaray / Türk Lirası, Euro /Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Meral Akşener, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Mansur Yavaş
 
Merkürü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı İkizler, Başak olanlar)
Mısır, Ürdün, Kuveyt, Ermenistan, Yemen, Amerika, Kanada, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Ukrayna, Kırgızistan, Makedonya, Kuzey Kore, Almanya, Fransa, KKTC, Panama, İtalya, Vatikan, Katar / CHP / CIA (Amerikan Haber Alma) / PYD / Can Dündar, Devlet Bahçeli, Ahmet Davutoğlu, Sinan Ogan, AB Başkanı Donald Tusk, Edward Snowden, Donald Trump, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Suriye Başkanı Esad, Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Amerikalı Savcı Preet Bharara, Belçika Başbakanı Charles Michel, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Mansur Yavaş, Ekrem İmamoğlu 
 
Hafta boyu Tr Plüton, Mars, Jüpiter, Satürn, Merkür ile ilgili olumsuzluklara rağmen Tr Güneş bilhassa 27, 28 Haziranda +3 katsayısında olup bütün burçları ama bilhassa Natal Marsı Koç, Başak, Terazi, Balık burçlarını son derece olumlu yönde etkileyebilir. Tr Güneş hangi evinizdeyse o konularda son derece canlandırıcı etkiler alabilirsiniz. 27, 28 Haziranda Dolar düşerken Altın çıkabilir. 
 
Tr Güneşin olumlu etkisinden nasibini alan Natal Marsı Balık olan terör örgütü Işid ve PYD de vardır. İran Amerika'nın her türlü baskı ve ambargosuna karşılık Tr Güneşden olumlu etki alıp Dünyanın gündemine oturabilir. 27, 28 Haziranda Dünyanın gündemine oturacaklar arasında Natal Marsı Terazi olan Türkiye, Suriye ve TSK da vardır. 27 ve 28 Haziranda TSK ve Türkiye düşman saldırılarına rağmen Tr Güneş sayesinde çeşitli başarılar kazanabilir.
 
Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. 
 
Yükselen Koç 
(27 Haziran 5.ev Merkür, 4.ev Mars, 26, 27, 28, 30 Haziran 10.ev Plüto, Satürn Dikkat, 27, 28 Haziran 4.ev Güneş Süper)
Yükselen Boğa
(27 Haziran 4.ev Merkür, 3.ev Mars, 26, 27, 28, 30 Haziran 9.ev Plüto, Satürn Dikkat, 27, 28 Haziran 3.ev Güneş Süper)
Yükselen İkizler
(27 Haziran 3.ev Merkür, 2.ev Mars, 26, 27, 28, 30 Haziran 8.ev Plüto, Satürn Dikkat, 27, 28 Haziran 2.ev Güneş Süper)
Yükselen Yengeç
(27 Haziran 2.ev Merkür, 1.ev Mars, 26, 27, 28, 30 Haziran 7.ev Plüto, Satürn Dikkat, 27, 28 Haziran 1.ev Güneş Süper)
Yükselen Aslan
(27 Haziran 1.ev Merkür, 12.ev Mars, 26, 27, 28, 30 Haziran 6.ev Plüto, Satürn Dikkat, 27, 28 Haziran 12.ev Güneş Süper)
Yükselen Başak
(27 Haziran 12.ev Merkür, 11.ev Mars, 26, 27, 28, 30 Haziran 5.ev Plüto, Satürn Dikkat, 27, 28 Haziran 11.ev Güneş Süper)
Yükselen Terazi
(27 Haziran 11.ev Merkür, 10.ev Mars, 26, 27, 28, 30 Haziran 4.ev Plüto, Satürn Dikkat, 27, 28 Haziran 10.ev Güneş Süper)
Yükselen Akrep
(27 Haziran 10.ev Merkür, 9.ev Mars, 26, 27, 28, 30 Haziran 3.ev Plüto, Satürn Dikkat, 27, 28 Haziran 9.ev Güneş Süper)
Yükselen Yay
(27 Haziran 9.ev Merkür, 8.ev Mars, 26, 27, 28, 30 Haziran 2.ev Plüto, Satürn Dikkat, 27, 28 Haziran 8.ev Güneş Süper)
Yükselen Oğlak
(27 Haziran 8.ev Merkür, 7.ev Mars, 26, 27, 28, 30 Haziran 1.ev Plüto, Satürn Dikkat, 27, 28 Haziran 7.ev Güneş Süper)
Yükselen Kova
(27 Haziran 7.ev Merkür, 6.ev Mars, 26, 27, 28, 30 Haziran 12.ev Plüto, Satürn Dikkat, 27, 28 Haziran 6.ev Güneş Süper)
Yükselen Balık
(27 Haziran 6.ev Merkür, 5.ev Mars, 26, 27, 28, 30 Haziran 11.ev Plüto, Satürn Dikkat, 27, 28 Haziran 5.ev Güneş Süper)
 
ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 520
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1953
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster