Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

25 Kasım '17

 
Kategori
Öğretmenler Günü
Okunma Sayısı
375
 

24 Kasım Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

 

Unutulmamalıdır ki; başarılı eğitimde güçlü eğitim politikaları kadar güçlü eğitim kadrosu da büyük önem taşımaktadır. Ülkemizi hedeflerine taşıyacak olan da eğitim neferleri öğretmenlerimizdir. Bu nedenle başta eğitimcilerin eğitimi olmak üzere öğretmenlerin kendilerini güncellemeleri için yapılacak faaliyetleri önemsiyoruz. Dünya hızla değişiyor. Ülke olarak bu hızlı değişime ayak uydurabilmemiz için eğitim sistemimizi güçlendirmek gerekmektedir. Eğitim sistemimizde yapı taşlarının sağlam temellere oturmasında öğretmelerimizin rolü büyüktür. Bu kutsal mesleği icra eden öğretmenlerimize hak ettikleri değerin verilmesi hedeflere ulaşmayı sağlayacak en önemli adımdır.

Bilgi sahibi olmak öğretmenlik mesleğine yeni boyutlar ve sorumluluklar yüklemektedir. Öğretmenlerimiz omuzlarına yüklenen bu sorumluluğun bilinci ile görevlerini yerine getirmektedirler. Öğretmenlerimizin toplumumuzu daha ileri noktalara taşıyacak yeni nesilleri bilgi çağı ışığında yetiştireceğine olan inancımız tamdır. Türkiye; gelecek hedeflerine, 2023 ideallerine, öğretmenlerimizin yüksek katkıları sayesinde, öğretmenlerimizin yetiştirdikleri özgür düşünceli, sorgulayan, nitelikli nesiller sayesinde çok daha kolay ulaşacaktır.

Yarınların büyük Türkiye’sini kurma yolunda, Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda ve gösterdiği hedefe doğru azimle ve kararlılıkla yürümeye devam ettiğimizi ve edeceğimizi belirtmek isteriz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten duygularla kutluyoruz. Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmet ve şükranla anıyorum

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
Toplam blog
: 8
Toplam yorum
: 3
Toplam mesaj
: 0
Ort. okunma sayısı
: 570
Kayıt tarihi
: 13.10.17
 
 

BLOGGER YEMEK PROFESÖRÜ GAZİANTEPLİ   ..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster