Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

16 Mayıs '15

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
3182
 

25 - 31 Mayıs 2015 Haftalık burç astroloji: 30 Mayıs Teraziler dikkat, Aslanlar ise süper !

25 - 31 Mayıs 2015 Haftalık burç astroloji: 30 Mayıs Teraziler dikkat, Aslanlar ise süper !
 

haftalık burç


Bu hafta Merkür her ne kadar retro olsa da Güneş ve Marsdan aldığı olumlu açılarla katsayısını yükseltmektedir. Ancak haftaya damgasını Aslan burcundaki Jüpiter vurabilir. Bilhassa Jüpiter Pazar günü +5 katsayısıyla Aslan burçlarını süper bir şekilde etkileyecek. Natal gezegenleriniz Aslan burcundaysa Jüpiteri simgeleyen şeylerden (Güneşi ya da Marsı Yay burçlarından, yabancı ülke, şehir yada kültürlerden, hukuk ve yasalardan, yüksek öğrenimle ilgili konulardan) olumlu etkiler alabilirsiniz. Aslında Jüpiter bütün bir hafta yüksek katsayıda ama en çok etkisini 31 Mayıs Pazar günü hissettirebilir. Ülke ve dünya genelinde ise Aslan burcunda olan Obama, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Aslan burcunda kurulu AK Parti, Aslan burcunu simgeleyen nüfuzlu kişiler, gençler ve gençliği simgeleyen konular, spekülatif konular (Borsa, altın, döviz, vs) Jüpiteri simgeleyen kişi ve konulardan olumlu etkiler alabilirler. (Mayıs 2015 burç)

Bütün bir hafta ise Yengeç burcundaki Venüs, Yay burcundaki Satürn ile Koç burcundaki Uranüs düşük katsayıda olacaklar. Ancak Terazi burcundaki Ay 30 Mayıs Cumartesi günü -2 katsayısıyla en düşük katsayıya sahip olacak. Bu yüzden Teraziler ile Yengeçler arasında bir sürtüşme olabilir. Natal gezegenleriniz Terazi burcundaysa Güneşi yada Marsı Yengeç burcundan kişilerden yada Ay.ı simgeleyen ev, aile, gayrimenkul, anne, beslenme gibi konulardan olumsuz etkiler alma olasılığınız mevcut. Ülke ve dünya genelinde ise Yengeç burcunda kurulu Amerika Terazi burcunda kurulu ülkeleri (Çin Halk Cumhuriyeti 01 Ekim 1949, Suriye Devleti 28 Eylül 1961, Suudi Arabistan 23 Eylül 1932, Almanya Federal Cumhuriyeti 03 Ekim 1990, Fransa 04 Ekim 1958, Türkiye 29 Ekim 1923 Marsı Terazi, vs) ikincil anlamda da Venüsden ötürü Boğa burcu ülkelerini (İsrail Devleti 14 Mayıs 1948, İngiltere 01 Mayıs 1707, vs) olumsuz olarak etkileyebilir. Bu olumsuz etkileşim karşılıklı olacaktır. Terazi burcunu simgeleyen sosyal ve siyasi konularda, ikincil anlamda da para konularında dalgalanmalar, güven problemleri olabilir. 30 Mayıs Cumartesi günü ikili ilişkilerde ve diplomatik konularda problemler çıkabilir. (haftalık burç)

30 Mayıs Cumartesi günü toplam -7 katsayısıyla haftanın en yoğun günü sayılabilir. Çünkü bu günde Ay başta olmak üzere, Güneş İkizlerde, Venüs Yengeçde, Satürn Yayda, Uranüs Koçda ve Plüto Oğlakda düşük katsayıdadır. 30 Mayıs Cumartesi günü Ay.ın Terazi burcunda ve Terazinin yöneticisi Venüsün Yengeçde düşük katsayıda olması yüzünden Yengeç burcunu sembolize eden şeyler ile Terazi ve Boğa burcunu sembolize eden şeyler karşılıklı birbirlerini olumsuz anlamda etkileyebilirler. (haftalık astroloji) (Mayıs 2015)

Ay (Yengeç) <-> Terazi (Venüs)

Bu arada Kova burcu ülkelerin de Uranüsün düşük katsayısından etkilenmesi mümkün. Örneğin Kürdistan Bölgesel Yönetiminde 30 Ocak 2005, Yunanistanda 03 Şubat 1830 ve Libyada 10 Şubat 1947 huzursuzluklar devam edebilir. (Mayıs astroloji) (2015 haftalık burç)

Geçen haftalarda çıkan yorumlarımızda 12 Mayısdan itibaren Marsın İkizler burcunda düşük katsayıda olmasından ötürü Marsı sembolize eden Işid için saldırılarını arttırabilir demiştik gerçekten de 14 Mayıs günü Işid Halep'i kan gölüne çevirdi ( http://www.milliyet.com.tr/isid-halep-i-kan-golune-cevirdi-/dunya/detay/2058811/default.htm ). (2015 Mayıs burç)

Etkisi en çok hissedilecek Natal gezegenler ve etkileri

Koç Bütün bir hafta Koç burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi ya da Marsı Kova burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

BoğaBütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Boğa burcundaysa o konularda biraz talepkar yada kararsız davranma olasılığınız mevcut.

 

25, 29, 30 Mayıs günleri Boğa burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi ya da Marsı Yengeç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

İkizler  27, 29, 30 Mayıs günleri İkizler burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi ya da Marsı Aslan burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

 

25 Mayıs günü İkizler burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi ya da Marsı Yengeç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Yengeç Bütün bir hafta Yengeç burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Boğa veya Terazi burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

 

25, 29, 30 Mayıs günü hangi Natal gezegenleriniz Yengeç burcundaysa o konularda aşırı hassas yada güvensiz davranma olasılığınız mevcut.

Aslan  27, 29, 30 Mayıs günleri hangi Natal gezegenleriniz Aslan burcundaysa o konularda biraz egoist ve aşırı gururlu davranma olasılığınız mevcut.

 

27, 31 Mayıs günleri Aslan burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi ya da Marsı Yay burcundaki kişi ve olaylardan olumlu etkiler alabilir.

Başak 27, 29, 30 Mayıs günleri Başak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Aslan burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

 

25 Mayıs günü Başak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yengeç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Terazi Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Terazi burcundaysa o konularda biraz talepkar yada kararsız davranma olasılığınız mevcut.

 

25, 29, 30 Mayıs günleri Terazi burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi yada Marsı Yengeç burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Akrep 25, 26, 27, 28, 29, 30 Mayıs günleri hangi Natal gezegenleriniz Akrep burcundaysa o konularda biraz katı yada biraz kıskanç davranma olasılığınız mevcut.

 

25, 26, 27, 28, 29, 30 Mayıs günleri Akrep burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi ya da Marsı Oğlak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Yay 27, 31 Mayıs günleri hangi Natal gezegenleriniz Yay burcundaysa o konularda iyimser, samimi, başarılı ve cömert davranma olasılığınız mevcut.

 

27 Mayıs günü Yay burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi ya da Marsı Aslan burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

 

Bütün bir hafta Yay burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi ya da Marsı Oğlak burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Oğlak Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Oğlak burcundaysa o konularda bunalımlı ve kuşkucu davranma olasılığınız mevcut

 

27, 31 Mayıs günleri Oğlak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi ya da Marsı Yay burcundaki kişi ve olaylardan olumlu etkiler alabilir.

 

25, 26, 27, 28, 29, 30 Mayıs günleri Oğlak burcundaki Natal gezegenleriniz Güneşi ya da Marsı Akrep burcundaki kişi ve olaylardan olumsuz etkiler alabilir.

Kova Bütün bir hafta hangi Natal gezegenleriniz Kova burcundaysa o konularda huzursuz ve aykırı davranma olasılığınız mevcut.

 

Yükselen Burcunuz ve devamı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2015/05/25-31-mays-2015-haftalk-burc-astroloji.html

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 608
Toplam yorum
: 38
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1735
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster