Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

17 Kasım '19

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
411
 

25-01 Aralık 2019 Haftalık Burç

25 - 01 Aralık 2019 Haftalık Burç Astroloji:
26 Kasım Boğa, Akrepler Güneş ve Uranüse Dikkat, 28 Kasım Haftanın En Yoğun Günü!
 
Bu haftanın en belirgin olayı bir süredir yüksek katsayıda olan Yay burcundaki Jüpiter Transitinin 26 Kasımdan itibaren katsayı düşürmesidir. Jüpiter Yay burçlarının yöneticisi olup Natal Güneş ve/veya Marsı Yay burcundan kişileri, yabancı ülke ve kültürden kişileri, din ve felsefe konularını ve bu işle uğraşanları, hukuk ve yasaları, hakim, savcı, avukat ve hukukla uğaraşanları, uzun yolculukları, hatta uzay yolculuklarını sembolize etmektedir. (Kasım 2019 burç) (haftalık burç)
 
Jüpiter yüksek katsayıda büyümeyi, genişlemeyi ve başarıyı sembolize eder. Ancak Jüpiter düşük katsayıda abartılı davranışları, fanatikliği hatta teröristleri, din adına yapılacak saldırıları sembolize etmektedir. (haftalık astroloji) (Kasım astroloji)
 
26 Kasımdan itibaren Natal Güneş ve Marsı Yay, Koç, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Oğlak, Balık olanlar Tr Jüpiterden olumsuz etki alırken Natal Marsı Boğa, Aslan, Akrep, Kova olanlar ise Tr Jüpiterden bir takım fırsatlar elde edebilir. (2019 Kasım burç)
 
26 Kasımdan itibaren Tr Jüpiterden olumsuz etki alanlar Tr Jüpiter hangi evlerindeyse o konularda Natal Güneş ve/veya Marsı Yay burcundan kişilere yada Natal Marsı Boğa, Aslan, Akrep, Kova burcundan kişilere dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin Natal Güneşiniz İkizler Marsınız Yengeç ise ve Tr Jüpiter 4.evinizde ise ev, aile, gayrimenkulle ilgili bir takım hukuki konularda Natal Marsı Boğa, Aslan, Akrep, Kova burçlarına yada Natal Güneş ve/veya Marsı Yay burcundan kişilere dikkat etmeniz gerekebilir. Bu kişiler yüzünden gayrimenkulle ilgili konularda mahkemelik olabilirsiniz. (2019 haftalık burç)
 
26 Kasımdan itibaren Natal Güneşi İkizler Marsı Yengeç olan Ekrem İmamoğlu 6.evindeki Tr Jüpiterden olumsuz etkiler alacağından iş arkadaşlarına ve çalışanlarına dikkat etmesi gerekebilir. Bu kişilerle hukuki anlaşmazlığa düşebilir yada mahkemelik olabilir. (Kasım 2019)
 
26 Kasımdan itibaren genel olarak Tr Jüpiter İkizler ve Yay burcunu sembolize eden her türlü iletişimi (hava, kara, deniz), ulaşımı, hava olaylarını olumsuz etkileyeceğinden hava, kara ve denizde kazalar, her türlü iletişim kazaları, olumsuz hava koşulları oluşabilir. Dünya genelinde fanatik kişiler yüzünden terör faaliyetleri çoğalabilir. 26 Kasımdan itibaren Yay burcu PKK'nın da terör faliyetleri artabilir. 
 
26 Kasımda Natal Güneşi Boğa, Aslan, Akrep, Kova olanların Tr Güneş ve Uranüs +2 katsayısında olsa da dikkat etmeleri gerekebilir. 26 Kasımda Natal Marsı Yay**, Koç, İkizler**, Yengeç, Başak**, Terazi, Oğlak, Balık** olanlar ise Tr Güneş ve Uranüsden son derece olumlu etkiler alabilirler. 26 Kasımda Natal Güneşi Tr Güneş ve Uranüsden olumsuz etki alıp da Natal Marsı olumlu etki alanlar ise Tr Güneş ve Uranüs hangi evlerindeyse o konularda ikilem içinde kalabilirler yada hem olumlu hem de olumsuz etkiler alabilirler. 
 
26 Kasımda Genel olarak Boğa ve Akrep burçlarını sembolize eden şeyler Tr Güneş ve Uranüsden olumsuz etkiler alacağından zayıf fay hatlarında şiddetli depremler, toprak kaymaları, maden göçükleri, volkanik aktiviteler olabilir. Aslan ve Kova burçları da Tr Güneş ve Uranüsden olumsuz etki alacağından 26 Kasımda şiddet ve terör olayları, patlama ve yangınlar, elektronik aletlerden kaynaklı kazalar olabilir. 
 
26 Kasım Astro Carto Grafide Tr Güneş ve Uranüsden olumsuz etki alan Venüs, Güneş, Plüto, Uranüs çizgilerinin geçtiği bölgeler: Türkiye (Kastamonu, Sinop, Çorum, Yozgat, Kırşehir, Nevşehir, Aksaray, Niğde, Konya, Karaman, Mersin, Kırklareli, Çanakkale, Ege Açıkları), Akdeniz Açıkları, Kıbrıs, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, Ukrayna, Rusya, İtalya, Bosna Hersek, Kuzey Makedonya, Arnavutluk, Kosova, Macaristan, Polonya, Almanya, Fransa, İspanya, Tunus, Cezayir, Libya, Mısır, Sudan, İngiltere, İrlanda, Belçika, Hollanda, Azerbaycan, İran, Irak, Suudi Arabistan, İsrail, Filistin, Umman, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nepal, Çin, Tayland, Filipinler, Endonezya, Avustralya, Papua Yeni Gine, Solomon Adaları, Kuzey Kore, Güney Kore, Japonya, Amerika, Kanada, Meksika, Venezuelle, Brezilya, Peru, Arjantin
 
Yukardaki Astro Carto Grafide adı geçen bölgelerde 26 Kasımda şiddetli depremler, volkanik aktiviteler, toprak kaymaları, şiddet, cinayet ve terör olayları, patlama ve yangınlar, elektronik aletlerden kaynaklı kazalar olabilir. 
 
26 Kasım (+2)
Güneş ve Uranüsden olumsuz etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve Marsı Boğa, Aslan, Akrep, Kova olanlar)
İsrail, Ekvador, Türkmenistan, Japonya, Libya, Hollanda / MHP / FBI (Federal Soruşturma), AB / Fetullah Gülen, Irak Eski Başbakanı Haydar ElAbadi, Hillary Clinton
 
26 Kasım (+2)
Güneş ve Uranüsden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler
(Natal Marsı Yay, Koç, İkizler, Yengeç, Başak**, Terazi, Oğlak, Balık** olanlar)
Irak, Filistin, Lübnan, Amerika, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Almanya, Fransa, Vatikan, İngiltere, Mısır, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Nijerya, Filipinler, Ermenistan, Kanada, Ukrayna, KKTC, Panama, İtalya, Kırgızistan, Makedonya, Suriye, Türkiye, Brezilya, Güney Kore, Rusya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Meksika, Bangladeş, Tunus, Venezuella, Işid, İran, Yemen, Belçika, BAE (Birleşik Arap Emirlikleri) / NATO, Avrupa Ordusu, Şangay Beşlisi, BM, IMF, FED, CIA (Amerikan Haber Alma), TSK (Türk Silahlı Kuvvet), MİT (Milli İstihbarat) / ABD Doları, Türk Lirası, BitCoin, Euro / İYİ Parti, AKP, HDP / Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe / PKK, DHKP-C, PYD / PYD Başkanı Salih Müslim, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr, Muharrem İnce, Yunanistan Başbakanı Miçotakis, Ahmet Davutoğlu, Edward Snowden, Belçika Başbakanı Charles Michel, AB Başkanı Donald Tusk, İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Ümit Özdağ, Devlet Bahçeli, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Rıza Zarrab, Papa Franciscus, Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Pakistan Başbakanı Imran Khan, Kemal Kılıçdaroğlu, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Avusturya Başbakanı Sebastian Kurz, Meral Akşener, İngiltere Eski Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, İlker Başbuğ, Figen Yüksekdağ, Mansur Yavaş, Ekrem İmamoğlu, Ali Babacan
 
Güneşi sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Aslan olanlar)
İsrail, Ürdün, Kuveyt, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Endonezya, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Çin, Suudi Arabistan, İspanya, Güney Kore / AKP, CHP / FBI (Federal Soruşturma) / Abdullah Öcalan, Can Dündar, Türkmenistan Başkanı Muhammedov, Donald Trump, Obama, Yunanistan Eski Başbakanı Çipras, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Fransa Cumhurbaşkanı Macron, İsrail Başbakanı Netanyahu, Hillary Clinton, Irak Başbakanı Mukteda EsSadr
 
Uranüsü sembolize eden ülke, grup ve kişiler
(Natal Güneş ve/veya Marsı Kova olanlar)
Ekvador, Birleşik Rusya Partisi, Vatikan, Japonya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Libya, Hollanda, Katar / MHP / Avrupa Ordusu / Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Ürdün Kralı 2.Abdullah, Suudi Arabistan Kralı Selman
 
Yukardaki tabloda 26 Kasımda Tr Güneş ve Uranüsden olumsuz etki alanların Güneşi ve Uranüsü sembolize eden veya Güneş ve Uranüsden olumlu etki alanlara dikkat etmeleri gerekebilir. Örneğin Boğa burcu İsrail'in özellikle 26 Kasımda Natal Marsı Terazi olan Türkiye'ye ve Akrep burcu Türkiye'nin de Natal MArsı Aslan olan İsrail'e çok dikkat etmesi gerekebilir. 26 Kasımda Tr Güneş ve Uranüs bazında İsrail - Türkiye çatışması beklenebilir.
 
28 Kasım -5 katsayısı ile haftanın en yoğun günü olup bilhassa Başak ve Balıkların -1 katsayısındaki Tr Güneş, Ay ve Venüse dikkat etmeleri gerekebilir. 28 Kasımda Natal Güneşi Balık olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 9.evindeki Güneş, Ay Transitleri ile 10.evindeki Venüs Transitinden olumsuz etkiler alması olasıdır. 28 Kasımda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Natal Marsı Aslan olan ABD Başkanı Trump'dan olumsuz talepkar etkiler alabilir. Bu arada Cumhurbaşkanı Erdoğan 28 Kasımda Natal Marsı Aslan olan Netanyahu ve İsrial'den de baskıcı ve talepkar olumsuz etkiler alabilir. Ama Cumhurbaşkanı Erdoğan'In Natal gezegenlerinin katsayısı yüksek olduğundan alacağı olumsuz etkilerin üstesinden gelebilir.
 
28 Kasımda Başak burcu Suriye Başkanı Esad da Tr Güneş, Ay ve Venüs bazında Trump ve Netanyanu'dan olumsuz baskıcı, talepkar etkiler alabilir. 
 
28 Kasımda Dolarda Satürn ve Plütondan ötürü bir yükseliş de beklenebilir. 
 
28 Kasımda Natal Güneş ve Marsı Yay, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak**, Akrep, Oğlak, Kova, Balık** olanlar Tr Güneşden olumsuz etki alırken Natal Marsı Koç, Terazi olanlar Tr Güneşden önemli fırsatlar elde edebilirler. 28 Kasımda Natal Güneşi ve Marsı Yay, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Başak**, Terazi, Akrep, Oğlak, Balık** olanlar Tr Ay ve Venüsden olumsuz etki alırken Natal Marsı Aslan, Kova olanlar Tr Ay ve Venüsden önemli fırsatlar elde edebilirler. 
 
Hafta boyu ama özellikle 28 Kasımda Başak ve Balık burçlarını sembolize eden halk sağlığı, kamu kurumları, hastane, hapishane gibi devlet kurumları, vakıflar, şirketler, işçiler, memurlar ve çalışanlar Tr Ay ve Venüsden son derece olumsuz etkiler alabilirler. 28 Kasımda Tr Ay ve Güneşden olumsuz etki alan ülkelerde bulaşıcı hastalıklarda, zehirlenmelerde artışlar, psikolojisi bozuk kişilerin neden olacağı olaylarda artışlar yaşanabilir. Hastahane, hapishane, devlet kurumlarında, vakıf ve şirketlerde çeşitli güvenlik problemleri ve açıkları oluşabilir. İşçi ve çalışanları ilgilendiren konularda talepkarlıklar artabilir. 
 
Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. 
 
Yükselen Koç 
(26 Kasımdan itibaren 9.ev Jüpiter Dikkat, 26 Kasım 2.ev, 5.ev, 8.ev, 11.eve Güneş ve Uranüsden olumsuz etki, 28 Kasım 12.ev, 6.eve Ay ve Venüsden olumsuz etki)
Yükselen Boğa
(26 Kasımdan itibaren 8.ev Jüpiter Dikkat, 26 Kasım 1.ev, 4.ev, 7.ev, 10.eve Güneş ve Uranüsden olumsuz etki, 28 Kasım 11.ev, 5.eve Ay ve Venüsden olumsuz etki)
Yükselen İkizler
(26 Kasımdan itibaren 7.ev Jüpiter Dikkat, 26 Kasım 12.ev, 3.ev, 6.ev, 9.eve Güneş ve Uranüsden olumsuz etki, 28 Kasım 10.ev, 4.eve Ay ve Venüsden olumsuz etki)
Yükselen Yengeç
(26 Kasımdan itibaren 6.ev Jüpiter Dikkat, 26 Kasım 11.ev, 2.ev, 5.ev, 8.eve Güneş ve Uranüsden olumsuz etki, 28 Kasım 9.ev, 3.eve Ay ve Venüsden olumsuz etki)
Yükselen Aslan
(26 Kasımdan itibaren 5.ev Jüpiter Dikkat, 26 Kasım 10.ev, 1.ev, 4.ev, 7.eve Güneş ve Uranüsden olumsuz etki, 28 Kasım 8.ev, 2.eve Ay ve Venüsden olumsuz etki)
Yükselen Başak
(26 Kasımdan itibaren 4.ev Jüpiter Dikkat, 26 Kasım 9.ev, 12.ev, 3.ev, 6.eve Güneş ve Uranüsden olumsuz etki, 28 Kasım 7.ev, 1.eve Ay ve Venüsden olumsuz etki)
Yükselen Terazi
(26 Kasımdan itibaren 3.ev Jüpiter Dikkat, 26 Kasım 8.ev, 11.ev, 2.ev, 5.eve Güneş ve Uranüsden olumsuz etki, 28 Kasım 6.ev, 12.eve Ay ve Venüsden olumsuz etki)
Yükselen Akrep
(26 Kasımdan itibaren 2.ev Jüpiter Dikkat, 26 Kasım 7.ev, 10.ev, 1.ev, 4.eve Güneş ve Uranüsden olumsuz etki, 28 Kasım 5.ev, 11.eve Ay ve Venüsden olumsuz etki)
Yükselen Yay
(26 Kasımdan itibaren 1.ev Jüpiter Dikkat, 26 Kasım 6.ev, 9.ev, 12.ev, 3.eve Güneş ve Uranüsden olumsuz etki, 28 Kasım 4.ev, 10.eve Ay ve Venüsden olumsuz etki)
Yükselen Oğlak
(26 Kasımdan itibaren 12.ev Jüpiter Dikkat, 26 Kasım 5.ev, 8.ev, 11.ev, 2.eve Güneş ve Uranüsden olumsuz etki, 28 Kasım 3.ev, 9.eve Ay ve Venüsden olumsuz etki)
Yükselen Kova
(26 Kasımdan itibaren 11.ev Jüpiter Dikkat, 26 Kasım 4.ev, 7.ev, 10.ev, 1.eve Güneş ve Uranüsden olumsuz etki, 28 Kasım 2.ev, 8.eve Ay ve Venüsden olumsuz etki)
Yükselen Balık
(26 Kasımdan itibaren 10.ev Jüpiter Dikkat, 26 Kasım 3.ev, 6.ev, 9.ev, 12.eve Güneş ve Uranüsden olumsuz etki, 28 Kasım 1.ev, 7.eve Ay ve Venüsden olumsuz etki)
 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 545
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1894
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster