Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

18 Ocak '21

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
260
 

25-31 Ocak 2021 Astroloji

25 - 31 Ocak 2021 Haftalık Burç Astroloji: 28, 29, 30 Ocak Ayın Yoğun Günleri! Dikkat!
 
28, 29, 30 Ocak -9 katsayısı ile Ocak ayının en yoğun günlerindendir. Bilhassa 28 Ocakta Tr Merkür ve Venüsün Boğa ve Akrep burçlarını olumsuz etkilemesi yüzünden Venüs, Plüto, Mars çizgilerinin geçtiği bölgelerde çok şiddetli depremler, volkanik aktiviteler, toprak kaymaları, göçükler, terör ve şiddet olayları olabilir. (Ocak 2021 burç)
 
26 ve 31 Ocakta Tr Güneş, Venüs, Plütonun İkizler ve Yay burçlarını olumsuz etkilemesi yüzünden riskli bölgelerde olumsuz hava koşulları (fırtına, tipi, sel, vs) ve kazaları, her türlü iletişim problemleri (hava, kara, deniz, internet), uçak kazaları olabilir. Bilhassa 26 ve 31 Ocakta yolculuğa çıkacak olanların daha dikkatli olmaları gerekebilir. (haftalık burç,)
 
26, 28, 29, 30, 31 Ocakta Tr Venüs -1 katsayısında olup bütün burçları ama bilhassa Koç, Boğa, Terazi, Akrep burçlarını çift yönde olumsuz etkileyebilir. Venüsün düşük katsayıda olması talepkarlıkları, aç gözlü insanları, ikili ilişkilerde (evlilik, ortaklık, diplomasi, vs) zorlukları, ihmalkarlıkları sembolize eder. Örneğin bu dönemde ihmalkarlıklar yüzünden kazalar, aç gözlülük yüzünden para kavgaları ve cinayetleri, sosyal ve siyasi konularda problemler oluşabilir. (haftalık astroloji)
 
25 Ocak haftası Natal Güneş ve Marsı Akrep olan ABD Başkanı Biden'ın zorlanacağı bir hafta olabilir. Biden'ın yükselen burcunu Koç olarak tahmin ettiğimizden Tr Venüs Oğlak burcunda 10.evinde olduğundan Biden hafta boyu ama bilhassa 28 Ocakta kariyeriyle ilgili konularda talepkar kişiler karşısında zorlanabilir. Bu kişilerin Natal Güneş ve/veya Marsı Boğa/Terazi burcundan kişiler olabilir. Örneğin Natal Güneşi Terazi olan Kamala Harris yada İsrail Başkanı Netanyahu veya Rusya Başkanı Putin, Suriye, Türkiye ve TSK gibi ülke, grup ve kişiler Biden'ın kariyerle ilgili konularında sorunlar çıkarabilirler. (Ocak astroloji) (2021 haftalık burç) (Ocak 2021)
 
Hafta boyu Boğa burcu İsrail ve Terazi burcu İsrail Başkanı Netanyahu da Tr Venüsden olumsuz etkiler alabilir. Diplomatik açıdan İsrail - Türkiye çatışması olabilir. Bu durum Biden'ın da başını ağrıtabilir. Bir diğer çatışma İsrail - Suriye çatışması olabilir. Her iki çatışmada da Boğa burcu İsrail'in Tr Venüsden olumsuz etkiler almasını kaçınılmaz kılmaktadır. İsrail'in kendi içindeki çatışmaların kaynağı da Terazi burcu Netanyahu olarak gözükmektedir. (2021 Ocak burç)
 
Yukardaki Venüs Tablosundan bakınca Türkiye'nin 26 Ocaktan itibaren Suriye, İsrail, Azerbaycan, Almanya, Fransa, HDP, İyi Parti gibi konulardan kaynaklı sosyal ve siyasi krizlere dikkat etmesi gerekebilir. Yukardaki tablodan Venüsden olumsuz etki alanların Venüsü sembolize eden ülke, grup ve kişilere dikkat etmeleri gerekebilir. Yukardaki tablodan olasılıklar çoğaltılabilinir.
 
Yeni ABD Başkanı Biden için Zor Günler !
 
26 Ocaktan itibaren Tr Merkür Natal Güneş ve Marsı Kova, Boğa**, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep**, Yay, Oğlak, Balık olanları olumsuz etkilerken Natal Marsı Koç, Terazi olanlara ise çeşitli fırsatlar verebilir. Özellikle Boğa ve Akreplerin 28 Ocakta Tr Merkür hangi evlerindeyse o konularda olumsuz etkiler almaları olasıdır. Örneğin Akrep burcu Biden'ın 11.evindeki (arkadaş ve tanıdıklar, gruplar, vs) Tr Merkürden (bilgi ve belgeler) olumsuz etkiler alması olasıdır. Bu duruma İkizler burcu Trump yada Natal Marsı Koç olan NATO veya Natal Güneşi Başak olan CIA neden olabilir. 
 
28 Ocak Astro Carto Grafide Tr Merkür ve Venüsden olumsuz etki alan Venüs, Plüto, Mars çizgilerinin geçtiği bölgeler: Türkiye (Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Tekirdağ, Balıkesir, Manisa, İzmir, Kastamonu, Çorum, Yozgat, Kayseri, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, Gaziantep, Kars, Ardahan, Ağrı, Vani, Muş, Bitlis, Şırnak, Siirt, Hakkari), Kos Adası, Ege Açıkları, Gürcistan, Irak, Suriye, Suudi Arabistan, Yemen, Pakistan, Hindistan, Nepal, Bangladeş, Çin (Şangay), Endonezya, Avustralya, Filipinler, Papua Yeni Gine, Yeni Zelanda, Kuzey Kore, Güney Kore, Japonya, Amerika, Kanada, Meksika, Kolombiya, Ekvador, Venezuella, Brezilya, Arjantin, İrlanda, İngiltere, Almanya, İtalya, İspanya, Fas, Cezayir, Libya, Mısır**, Sudan**, Yunanistan**, Makedonya**, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Rusya, Polonya, Norveç, Finlandiya
 
28, 29, 30 Ocak Astro Carto Grafide adı geçen bölgelerde zayıf fay hatlarında şiddetli depremler, toprak kayması, göçükler, volkanik aktiviteler, şiddet ve terör olayları olabilir. Örneğin 28 Ocak civarı Yunanistan ve Ege Açıklarında zayıf fay hatlarında şiddetli depremler olabilir.
 
25, 26 Ocakta Tr Ay +3 Katsayısında Süper! 
 
25, 26 Ocakta Ay Transiti +3 katsayısında olup bütün burçları ama en çok Natal Marsı Koç, Başak, Terazi, Balık olanları son derece olumlu etkileyebilir. Genel olarak Başak ve Balık burcunu sembolize eden hastaneler, sağlıkla ilgili konular ve sağlık çalışanlarının veriminin ve güvenliğinin artacağı bir gündür. Covid19 Aşı çalışmaları yada ilaç çalışmalarında 25, 26 Ocakta önemli aşamalar kaydedilebilinir. 
 
25, 26 Ocak ülkelerin savunma sistemleri (Natal Marsı Terazi olan Türkiye, Suriye, Natal Marsı Koç olan Filistin, Irak, Natal Marsı Balık olan İran) açısından da son derece verimli bir gündür. Örneğin 25, 26 Ocakta Türkiye ve TSK'nın ülke güvenliği açısından verimli çalışmalar yapması ve düşmanlarını şaşırtması olasıdır.
 
25, 26 Ocakta kişisel olarak Natal Marsı Koç, Başak, Terazi, Balık olanların verimi ve güvenliği artabilir. 
 
Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsayısını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. 
 
Yükselen Koç ----------------------------------------------------------------------------
(25, 26 Ocak 1, 6, 7, 12.evlere Tr Aydan olumlu yansıma, 28, 29, 30 Ocak 2 ve 8.evlere Tr Merkür, Venüsden olumsuz yansıma)
Yükselen Boğa ----------------------------------------------------------------------------
(25, 26 Ocak 2, 5, 6, 11.evlere Tr Aydan olumlu yansıma, 28, 29, 30 Ocak 1 ve 7.evlere Tr Merkür, Venüsden olumsuz yansıma)
Yükselen İkizler ----------------------------------------------------------------------------
(25, 26 Ocak 3, 4, 5, 10.evlere Tr Aydan olumlu yansıma, 28, 29, 30 Ocak 12 ve 6.evlere Tr Merkür, Venüsden olumsuz yansıma)
Yükselen Yengeç ----------------------------------------------------------------------------
(25, 26 Ocak 4, 3, 4, 9.evlere Tr Aydan olumlu yansıma, 28, 29, 30 Ocak 11 ve 5.evlere Tr Merkür, Venüsden olumsuz yansıma)
Yükselen Aslan ----------------------------------------------------------------------------
(25, 26 Ocak 5, 2, 3, 8.evlere Tr Aydan olumlu yansıma, 28, 29, 30 Ocak 10 ve 4.evlere Tr Merkür, Venüsden olumsuz yansıma)
Yükselen Başak ----------------------------------------------------------------------------
(25, 26 Ocak 6, 1, 2, 7.evlere Tr Aydan olumlu yansıma, 28, 29, 30 Ocak 9 ve 3.evlere Tr Merkür, Venüsden olumsuz yansıma)
Yükselen Terazi ----------------------------------------------------------------------------
(25, 26 Ocak 7, 12, 1, 6.evlere Tr Aydan olumlu yansıma, 28, 29, 30 Ocak 8 ve 2.evlere Tr Merkür, Venüsden olumsuz yansıma)
Yükselen Akrep ----------------------------------------------------------------------------
(25, 26 Ocak 8, 11, 12, 5.evlere Tr Aydan olumlu yansıma, 28, 29, 30 Ocak 7 ve 1.evlere Tr Merkür, Venüsden olumsuz yansıma)
Yükselen Yay ----------------------------------------------------------------------------
(25, 26 Ocak 9, 10, 11, 4.evlere Tr Aydan olumlu yansıma, 28, 29, 30 Ocak 6 ve 12.evlere Tr Merkür, Venüsden olumsuz yansıma)
Yükselen Oğlak ----------------------------------------------------------------------------
(25, 26 Ocak 10, 9, 10, 3.evlere Tr Aydan olumlu yansıma, 28, 29, 30 Ocak 5 ve 11.evlere Tr Merkür, Venüsden olumsuz yansıma)
Yükselen Kova ----------------------------------------------------------------------------
(25, 26 Ocak 11, 8, 9, 2.evlere Tr Aydan olumlu yansıma, 28, 29, 30 Ocak 4 ve 10.evlere Tr Merkür, Venüsden olumsuz yansıma)
Yükselen Balık ----------------------------------------------------------------------------
(25, 26 Ocak 12, 7, 8, 1.evlere Tr Aydan olumlu yansıma, 28, 29, 30 Ocak 3 ve 9.evlere Tr Merkür, Venüsden olumsuz yansıma)
ETEM SEVİK bu blog'u önerdi.

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 539
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1911
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster