Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

23 Kasım '12

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
988
 

26 Kasım-02 Aralık: Bu hafta gerginlik biraz azalıyor! Ama Akrepler, İkizler, Koçlar yine dikkat

26 Kasım-02 Aralık: Bu hafta gerginlik biraz azalıyor! Ama Akrepler, İkizler, Koçlar yine dikkat
 

Astroloji


Bu hafta Akrepler, Koçlar ve İkizler için geçen haftadan gelen yoğunluk azalarak devam ediyor. Şöyle ki;

Jüpiter bu hafta da İkizler burcunda Pazartesi, Salı, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kötü konumda olduğundan İkizler burcu ve İkizler burcunu sembolize eden iletişim ve bilgi ağı sektörü ile bu sektörle uğraşanlar (gazeteciler, entellektüeller, öğretmenler, tüccarlar, vs.) Yay burçlarından ve Yay burcunu sembolize eden hukuk ve yasalardan, yabancı ülke ve kültürlerden, yüksek öğrenimle ilgili konulardan ve uzak ülkelere yapacakları yolculuklardan olumsuz etkilenebilirler. Bilhassa Yay burçlarının yapacağı sorumsuzluklar İkizler burcunu ve iletişim sektörünü yine yakından etkileyebilir. Yay burçlarının söylememeleri gereken sözleri ağızlarından kaçırmaları, büyük laflar etmeleri yine iletişim kazalarına neden olabilir. İkizler burçlarının başı hukuk ve yasalarla derde girebilir. İkizler burçları yabancı ülkelere yapacakları yolculuklarda yada yüksek öğrenimle ilgili konularda sorumsuzluklara karşı dikkatli olsunlar. Ülke genelinde de yabancı ülke ve kültürlerin yapabileceği sorumsuzluklar, aşırılıklar yada fanatiklikler yine medyada gündem konusu olabilir. Yabancı kültürlerin yapabileceği fanatiklikler yine yolları, okulları,
öğretmenleri veya ticareti kötü yönde etkileyebilir.  

Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da Uranüs Koç burcunda Pazartesi, Salı, Perşembe ve Pazar günleri kötü konumda olduğundan polis ve güvenlik birimleri bir takım asi, aykırı yada devrimci gruplar tarafından huzursuz olabilirler. Aykırı insanların elindeki teknolojik aletler yada bilimsel gelişmeler de polis ve güvenlik birimlerini huzursuz edebilir. Kişisel açıdan Koçlar bu günlerde Kova burçlarından, arkadaş ve tanıdıklarından huzursuz olabilirler. Koçların plan ve projeleri de bu günlerde ani değişime uğrayabilir. Kova burçları ise bu günlerde yeni yapacakları başlangıçlarda huzursuz ve sabırsız olabilirler yada başkalarının güvenliğini tehlikeye sokabilirler; başları polis ile derde de girebilir. Tabiki Koç burcu astrolojik haritamızda hangi evimize denk geliyorsa o konularda Uranüse, yani Kova burçlarına, yani aykırı kişilere dikkat etmemiz gerekir.

Venüs Akrep burcunda Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri kötü konumda olduğundan Akrep burçları ve Akrep burcunu sembolize eden her şey (gizli saklı işlerle uğraşanlar) ikili ilişkiler (ortaklık, evlilik, vs.) ve para konularında açgözlü, manipülatif insanlara ayrıca Boğa ve Terazi burçlarına dikkat etsinler. Bu günlerde Boğa yada Terazi burcundan kişiler Akrep burcuna yada gizli saklı işlerle uğraşanlara karşı kendi isteklerini dayatabilirler. Akrep burçları yada gizli saklı işlerle uğraşanlar bu günlerde adli davalarında para kayıplarına uğrayabilirler yada ortaklarının iradesizlikleri yüzünden güç duruma düşebilirler. Astrolojik haritamızda Akrep burcu hangi evimize denk geliyorsa o konularda para kayıplarına, açgözlü insanlara ve ikili ilişkilerimize dikkat etmeliyiz.

Pazartesi ise Merkür de Akrep burcunda kötü konumda olduğundan Akrep burçları ve gizli saklı işlerle uğraşanlar İkizler ve Başak burçlarına ayrıca iletişim ve hizmet alanında her türlü kurnazlık ve hilekarlıklara karşı dikkatli olsunlar. Akrepler ve gizli saklı işlerle uğraşanlar iş arkadaşları ve çalışanları tarafından aldatılabilirler. Bir takım dedikodular yada gerçek olmayan haberler yada bilgiler Akrepleri ve gizli saklı işlerle uğraşanları kötü yönde etkileyebilir. Ticaretle uğraşan Akrepler ise hile ve kurnazlıklara karşı dikkat etsinler.

Pazartesi Ay da Boğa burcunda kötü konumda olduğundan Yengeçler Boğa burçlarına ve para konularına karşı aşırı duyarlı ve güvensiz olabilirler. Boğa burçları bu günde ev, gayrimenkul, aile ve ev içi işler konularında duyulan aşırı duyarlılık ve güvensizlik yüzünden kötü etkilenebilirler. Ülke genelinde ise üretimle uğraşan yada gayrimenkulle uğraşan kişilerin güvensizlikleri para konularını kötü yönde etkileyebilir.

Neptün geçen haftadan beri Balık burcunda iyi konumda. Bu hafta da bütün bir hafta boyunca iyi konumda olacak. En iyi konumda olduğu günler ise Pazartesi, Salı, Çarşamba olduğundan bu günler Balık burçlarının daha yaratıcı, insancıl, idealist ve merhametli olacağı günler. Bu günlerde Büyük kurum ve kuruluşlarda, hastane ve hapishanelerde, hayırsever kurum ve kuruluşlarda sıkıntı ve sorunların üstesinden daha insancıl yöntemlerle gelinebilinir.

Bu hafta her ne kadar geçen haftaya oranla biraz daha sakin geçse de 03 - 09 Aralık haftası gerilim yine artacak. 03 - 09 Aralık haftası saldırılara ve yıkıcı olaylara gebe !

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 499
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1995
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster