Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

23 Mart '12

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
427
 

26 Mart - 1 Nisan: Balık Burçları, Büyük kurum ve kuruluşlar hilekarlıklara dikkat!

26 Mart - 1 Nisan: Balık Burçları, Büyük kurum ve kuruluşlar hilekarlıklara dikkat!
 

Astroloji


Plüto'nun Oğlak burcundaki iyi konumu bu hafta da devam edecek. Emir veren, başkan ve patron konumundaki kişiler bir çok yeniliklerden olumlu yönde faydalanacaklar. Bu kişiler hem kendilerinde hem de çevrelerinde bir çok yenilik yapmaya devam edecekler ayrıca bankacılık, ortak paralar, borç konularında çok şanslılar. Kendilerine hiç ummadıkları yerlerden maddi imkan gelebilir. Kişisel anlamda Oğlak burçları Akrep burçlarından olumlu etki alabilirler. Oğlak burçları bu hafta da hem kendilerini hem de çevrelerini olumlu yönde değiştirebilecek kararlara imza atabilirler. Oğlaklara da hiç ummadıkları yerlerden maddi imkanlar gelebilir. Örneğin miras, kredi, borç para gibi. Akrep burçları bu hafta da mesleki ve kariyer anlamında kendilerini gösterebilecekleri bir haftadalar. Akreplerin çalışkan ve disiplinli bir dönemde oluşu hayatlarındaki patron konumundaki kişilerle iyice kaynaşmalarını sağlıyor.


Plüto'dan iyi etkiler alan Oğlak burcunun yöneticisi Satürn ise Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Cumartesi günleri Terazi burcunda kötü konumda olduğundan emir veren, başkan konumundaki kişiler adalet ve diplomasiyle uğraşan kişilere baskı yapabilirler. Kişisel anlamda Oğlak burçları Terazi burçlarına baskı yapabilir. Oğlak burcundan patronları olan Teraziler varsa bu günlerde patronlarına karşı dikkatli olsunlar. Ayrıca Oğlak burçları ikili ilişkilerinde (evlilik, ortaklık vs) ve hukuki konularda baskın ve ısrarcı olabilirler.

Ay ise Salı günü Boğa burcunda Cuma günü de Yengeç burcunda iyi konumda olduğundan yurt genelinde Salı günü para ve borsa konularıyla uğraşanlar sağduyulu, verimli ve üretken bir günde olacaklar. Kişisel anlamda ise Boğa burçları Yengeç burçlarından olumlu etkiler alabilirler. Salı günü Boğaların verimli ve üretken bir günü olabilir. Yengeçler de bu günde para konularında sağduyulu davranabilirler. Cuma günü ise Ay kendi burcunda yani Yengeç burcunda iyi konumda olduğundan Yengeç burçları hem kendilerini hem de çevrelerindeki Yengeçleri olumlu yönde etkileyecekler. Cuma günü Yengeçlerin en üretken ve verimli bir günü olabilir. Bu günde Yengeç buçları ev ve evle ilgili konularda sağduyulu olabilirler.

Merkür Çarşamba ve Cuma günleri Balık burcunda kötü konumda olduğundan büyük kurum ve kuruluşlarla ilgili bazı skandal yada olumsuz haberler çıkabilir. Büyük kurum ve kuruluşların günlük işleri aksayabilir; büyük kurum ve kuruluşların çalışanları hilekarlık yada kurnazlık yapabilirler. Aynı şey hayırsever kişiler için de geçerli. Hayırsever kişiler ve Balık burçları çalışanları veya iş arkadaşlarının hilekarlıkları ile karşı karşıya kalabilirler. Balık burçları ile ilgili dedikodu niteliğinde
haberler çıkabilir. Ayrıca Balıkların günlük işleri aksayabilir. Bu kişilerin sağlık problemleri varsa nüksedebilir. Balık burçları Başak ve İkizler buçlarına karşı temkinli olsunlar.

 

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 538
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 1913
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster