Mlliyet Milliyet Blog Milliyet Blog
 
Facebook Connect
Blog Kategorileri
 

19 Şubat '17

 
Kategori
Astroloji
Okunma Sayısı
1518
 

27 - 05 Mart 2017 Haftalık burç astroloji: 27 Şubat Uranüs Boğa'ya 8 derece, Boğa & Akrep Dikkat!

27 - 05 Mart 2017 Haftalık burç astroloji: 27 Şubat Uranüs Boğa'ya 8 derece, Boğa & Akrep Dikkat!
 

haftalık astroloji


Tr Uranüs Boğa burcuna doğru hızla ilerlemekte ve 27 Şubattan itibaren Boğa bucuna 8 derece olup Boğa ve Akrep burçlarını olumsuz etkilemeye başlayacaktır. Buna ek olarak Koç burcundaki Tr Mars da hafta boyu Boğa ve Akrep burçlarını olumsuz etkileyebilir. (Şubat 2017 burç)

Boğa burcunu sembolize eden ülke, grup, kişi ve konular: İsrail, İngiltere, Şangay Beşlisi, TSK (Türk Silahlı Kuvvet), Fetullah Gülen, İlker Başbuğ, Irak Başbakanı Haydar el-Abadi, AB Başkanı Donald Tusk / para, mal, mülk ve toprak paylaşımları (haftalık burç)

Akrep burcunu sembolize eden ülke, grup, kişi ve konular: Filistin, Türkiye, Brezilya, KKTC, Türkmenistan, Azerbaycan, AB (Avrupa Birliği), BM, (Bireleşmiş Milletler), Abdullah Gül, Hillary Clinton, İran Başkanı Hasan Ruhani / gizli saklı işler, yer altındaki fay hatları, volkanik aktiviteler, ülkelerin yer altındaki ve üstündeki kaynakları (madenler, petrol ve doğal gaz), bankacılık konuları (haftalık astroloji)

Tr Uranüsü sembolize eden ülke, kişi, grup ve konular: Natal Güneş ve/veya Marsı Kova olan kişiler, Birleşik Rusya Partisi, Japonya, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Libya, MHP, Selahattin Demirtaş, Fetullah Gülen, Julian Assange, Kuzey Kore Lideri Kim Jong, Avusturya Başbakanı Christian Kern, Ürdün Kralı 2.Abdullah / aşırı özgürlükçü kişiler, asi ve aykırı kişiler, gruplar (Şubat astroloji)

Yukarda adı geçen Boğa ve Akrep burçlarını sembolize eden ülke, kişi, grup ve konular 27 Şubattan itibaren Tr Uranüsü sembolize eden aşırı özgürlükçü kişi ve gruplardan olumsuz etkiler alabilirler. Örneğin ülkelerin toprak paylaşımlarında huzursuzluklar olabilir. İsrail, Filistin, Türkiye, İngiltere gibi ülkelerede aşırı özgürlükçü kişi ve gruplar yüzünden huzursuzluklar olabilir. Örneğin 27 Şubattan itibaren Türkiye'nin Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Fetullah Gülen, Selahattin Demirtaş, MHP gibi ülke, kişi ve gruplara dikkat etmesi gerekebilir. AB içinde de huzursuzluklar olabilir. Japonya'nın Kuzey Kore Lideri Kim Jong'a çok dikkat etmesi gerekebilir. Irak Başbakanı Haydar el-Abadi'nin Kürdistan Bölgesel Yönetimine dikkat etmesi gerekebilir. Fetullah Gülen'in Natal Güneşi Boğa Marsı Kova olduğundan istemeden de olsa yaptığı eylem ve fiiler kendisine zarar verebilir. Ünlü aktivist Julian Assange gizli saklı bilgileri ortaya çıkarıcı faaliyetlerine tam hız devam edebilir. (2017 Şubat burç)

Yer altındaki fay hatlarında ve volkanik yerlerde bir hareketlenme de olabilir. Depremlerin sıklığı artabilir. Tr Uranüs kişisel olarak hangi evinizdeyse o konularda huzursuzluklar olabilir. Yukardaki seçeneklerden başka mantıklı olasılıklar da oluşturulabilir. (2017 haftalık burç)

Bütün bir hafta Akrep ve Boğa burcunu sembolize eden şeyler Tr Marsı sembolize eden ülke, grup, kişi ve konulardan son derece olumsuz etkiler alabilir.

Tr Marsı sembolize eden ülke, grup, kişi ve konular: Natal Güneş ve/veya Marsı Koç olan kişiler, Işid, İran, Irak, Filistin, Lübnan, NATO, Şangay Beşlisi, DHKP-C, Selahattin Demirtaş, Abdullah Öcalan, ABD Doları, PYD Başkanı Salih Müslim (Şubat 2017)

Akrep burcu olan Türkiye hafta boyunca Işid, İran, Irak, NATO, Selahattin Demirtaş, Abdullah Öcalan, PYD Başkanı Salih Müslim, DHKP-C gibi isimlerden olumsuz etkiler alabilir. Boğa burcu olan İsrail, İngiltere gibi ülkeler de Işid, İran, Irak'dan olumsuz etkiler alabilir. Bilhassa İsrail-Filistin çatışması yeniden alevlenebilir. Irak Başbakanı Haydar el-Abadi de Işid, İran ve kendi ülkesi olan Irak'dan olumsuz etkiler alabilir. Mal-mülk ve toprak paylaşımlarında kavga ve tartışmalar olabilir. Işid ile İsrail arasında Golan Tepelerinde belki bir çatışma da çıkabilir.

Kişisel olarak Boğa ve Akrep burçları Tr Uranüs ve Tr Mars hangi evlerindeyse hayatlarının o alanlarında katsayısı düşük Koç ve Kova burçlarına dikkat etmeliler. Örneğin Tr Uranüs ve Tr Mars 10.evinizde ise iş, meslek ve kariyerinizle ilgili olarak katsayısı düşük Kova ve Koç burçlarına, arkadaş ve tanıdıklarınıza, yapacağınız yeni başlangıçlara dikkat etmelisiniz. (Mart 2017 burç)
 

Türkmenistan, AB (Avrupa Birliği) / Irak Başbakanı Haydar el-Abadi Tr Mars ve Tr Uranüse Dikkat etmelidir !

Natal Güneşi Boğa Marsı Akrep olan Irak Başbakanı Haydar el-Abadi'nin Tr Mars ve Tr Uranüs yüzünden her türlü Işid yada Irak saldırılarına hazırlıklı olması gerekebilir. Aynı şekilde Avrupa Birliği de bu hafta boyunca aşırı özgürlükçü gruplardan olumsuz etkiler alabilir. Güneş ve/veya Marsı Boğa/Akrep olanlar Tr Mars ve Tr Uranüsden en çok olumsuz etki alacak gruptur. (Mart astroloji)

Hafta boyunca Koç burcundaki Mars ve Uranüs kavuşumu Boğa ve Akrep burçlarını sembolize eden ülke, kişi ve gruplara karşı saldırı olarak da yorumlanabilir. Ülkemiz Türkiye'nin hafta boyunca her türlü saldırıya karşı hazır olması da gerekebilir. Ülkemiz Türkiye'nin Natal Marsı Terazi olduğundan bu saldırıların üstesinden gelme potansiyeli mevcuttur. TSK (Türk Silahlı Kuvvet) da hafta boyunca her türlü Işid ve terör saldırılarına karşı hazırlıklı olmalıdır. 27 Şubat haftası diğer haftalardan daha ağır ve yoğun geçebilir. Allah ülkemizi, evimizi ve sevdiklerimizi korusun ! (2017 Mart burç)

Tr Mars ve Tr Uranüsden olumlu etki alan ülke, grup ve kişiler: Natal Marsı Koç, İkizler, Yengeç, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Balık olanlar, Amerika, Rusya, Almanya, Fransa, Yunanistan, Kürdistan Bölgesel Yönetimi, Irak, İran, Suriye, Kıbrıs Rum Cumhuriyeti, Ermenistan, Kanada, Ukrayna / NATO, BM, IMF, FED, CIA (Amerikan Haber Alma) / PYD Başkanı Salih Müslim, Kürdistan Yönetimi Başkanı Mesud Barzani, Obama, Yunanistan Başbakanı Çipras, Amerikalı Savcı Preet Bharara, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, FED Başkanı Janet Yellen, Rıza Zarrab, İngiltere Başbakanı Theresa May, Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Almanya Başbakanı Angela Merkel, Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, Rusya Başkanı Putin, İran Başkanı Hasan Ruhani, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener, Devlet Bahçeli / AKP, HDP / PKK, Işid, DHKP-C, PYD

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da Tr Mars ve Tr Uranüsden olumlu etkiler aldığı görülmektedir. Buna karşın Kemal Kılıçdaroğlu, Meral Akşener ve Devlet Bahçeli de Tr Mars ve Tr Uranüsden olumlu etkiler almaktadırlar. Parti bazında AKP ve HDP'nin de Tr Mars ve Tr Uranüsden olumlu etkiler aldığı görülmektedir. (Mart 2017)

Ancak bu hafta terör örgütleri olan PKK, Işid, PYD ve DHKP-C'nin de Tr Mars ve Tr Uranüs'den olumlu etkiler aldığı görülmektedir. Bu yüzden Akrep burcu Türkiye'nin ve Boğa burcu TSK'nın her zamankinden daha fazla bu terör örgütlerine son derece dikkat etmesi gerekebilir. Yukarda adı geçen Tr Mars ve Tr Uranüsden olumlu etki alan ülkelere de Akrep burcu ülkesi olarak dikkat etmemiz gerekebilir. Bir Boğa burcu ülkesi olan İsrail de her ne kadar Trump ile arası iyi olsa da Amerika'ya ve yukarda adı geçen diğer ülkelere dikkat etmesi gerekebilir. İsrail, Natal Marsı Terazi olan Türkiye'den de olumsuz etkiler alabilir. İsrail'in olumsuz etki almaması için Boğa burcunun olumlu özelliklerini yansıtmalıdır. Yani paylaşımcı olmalı, bu ülkelerden fazla bir şey talep etmemelidir. Akrep burcu Türkiye'nin olumsuz etki almaması için Akrep burcunun olumlu özelliklerini yansıtmalıdır. Yani gizli saklı işler yerine daha şeffaf olmalıdır. Başkalarını manipüle etmemelidir. (Tavsiye etmek kolay ama uygulaması zor!)
 

01 Mart Çarşamba Haftanın en yoğun günü !

Haftanın en yoğun günü 01 Mart Çarşamba günüdür. Bu günde Güneş, Merkür, Neptün, Ay, Venüs, Plüto -1 katsayısında olup toplam katsayı -6'dır. Bu günde bulanık ve ölümcül olaylar yaşanabilir. 01 Mart günü İkizler, Yengeç, Yay ve Oğlak burçlarını sembolize eden şeyler daha çok olumsuz etki alabilir. Örneğin İkizler ve Yay burcunu sembolize eden uzun ve kısa yollarda problemler çıkabilir. Uçak kazalarında artışlar olabilir.

Yükselen burçların yorumu için katsayı sistemi kullanılmaktadır. Natal gezegenlerinin katsaysını bilenler Transitlerin yanındaki katsayıyı toplayıp/çıkartıp kendi gezegenlerinin güncel katsayılarını bulabilirler. Natal gezegenlerinin katsayısını bilmeyenler iletişim için: http://mediacat.wixsite.com/mediacat


Yükselen Koç
(1.evdeki Mars, Uranüs Süper ama 2 ve 8.eve olumsuz yansıması olabilir!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/02/27-05-mart-2017-haftalk-burc-astroloji.html

 

Yükselen Boğa
(12.evdeki Mars, Uranüs Süper ama 1 ve 7.eve olumsuz yansıması olabilir!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/02/27-05-mart-2017-haftalk-burc-astroloji_19.html


Yükselen İkizler
(11.evdeki Mars, Uranüs Süper ama 12 ve 6.eve olumsuz yansıması olabilir!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/02/27-05-mart-2017-haftalk-burc-astroloji_29.html


Yükselen Yengeç
(10.evdeki Mars, Uranüs Süper ama 11 ve 5.eve olumsuz yansıması olabilir!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/02/27-05-mart-2017-haftalk-burc-astroloji_68.html


Yükselen Aslan
(9.evdeki Mars, Uranüs Süper ama 10 ve 4.eve olumsuz yansıması olabilir!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/02/27-05-mart-2017-haftalk-burc-astroloji_66.html


Yükselen Başak
(8.evdeki Mars, Uranüs Süper ama 9 ve 3.eve olumsuz yansıması olabilir!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/02/27-05-mart-2017-haftalk-burc-astroloji_15.html


Yükselen Terazi
(7.evdeki Mars, Uranüs Süper ama 8 ve 2.eve olumsuz yansıması olabilir!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/02/27-05-mart-2017-haftalk-burc-astroloji_93.html


Yükselen Akrep
(6.evdeki Mars, Uranüs Süper ama 7 ve 1.eve olumsuz yansıması olabilir!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/02/27-05-mart-2017-haftalk-burc-astroloji_9.html


Yükselen Yay
(5.evdeki Mars, Uranüs Süper ama 6 ve 12.eve olumsuz yansıması olabilir!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/02/27-05-mart-2017-haftalk-burc-astroloji_47.html


Yükselen Oğlak
(4.evdeki Mars, Uranüs Süper ama 5 ve 11.eve olumsuz yansıması olabilir!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/02/27-05-mart-2017-haftalk-burc-astroloji_18.html


Yükselen Kova
(3.evdeki Mars, Uranüs Süper ama 4 ve 10.eve olumsuz yansıması olabilir!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/02/27-05-mart-2017-haftalk-burc-astroloji_74.html


Yükselen Balık
(2.evdeki Mars, Uranüs Süper ama 3 ve 9.eve olumsuz yansıması olabilir!)

http://mediacat2.blogspot.com.tr/2017/02/27-05-mart-2017-haftalk-burc-astroloji_37.html

Önerilerine Ekle Beğendiğiniz blogları önerin, herkes okusun.

 
Tıklayın, siz de blog yazarı olun! Aklınızdan geçenleri paylaşın!
Facebook hesabınızla yorum yapın, daha çabuk onaylansın!
 
Toplam blog
: 485
Toplam yorum
: 37
Toplam mesaj
: 9
Ort. okunma sayısı
: 2019
Kayıt tarihi
: 27.05.09
 
 

Herşey birbirini etkiler prensibiyle astrolojiyi bilimsel bir platforma taşımaya çalışmaktayım. Asl..

 
 
Yazarı paylaş
  • Tümünü göster